|
| Deklaracja Wielkiej Barrington |
|
| Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. |
|
| Milcz Lekarzu !!! |
|
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej. |
|
| Przemoc seksualna wobec dzieci |
|
| Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy |
|
| Atak pistapo w Gdańsku |
|
| Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r. |
|
| Covid to operacja wojskowa |
|
| Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” |
|
| Medialni MORDERCY! |
|
| Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody |
|
| Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości |
|
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.
Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
|
|
| Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo |
|
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę. |
|
| WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury |
|
| Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) |
|
| Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara |
|
| Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. |
|
| Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 |
|
| |
|
| Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok |
|
| |
|
| Kolejna odsłona protestów w Londynie |
|
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.
Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. |
|
| Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu |
|
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami". |
|
| Młodzież izraelska w Polsce |
|
| Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. |
|
| "Służę ludziom, nie instytucjom" |
|
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!
|
|
| Wielkie pytania o 9/11 |
|
| Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 |
|
| Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc |
|
| |
|
| Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? |
|
| |
więcej -> |
|
Fiasko wizyty Bush'a na Bliskim Wschodzie
|
|

Nonsensowna polityka neokonserwatywnego rządu Bush, mająca na celu żeby amerykańska maszyna wojenna, przekształciła podbity Irak,w przykład demokracji dla państw Bliskiego Wschodu, skończyła się fiaskiem. Podobny los czeka bieżącą strategię w misji pokoju w Palestynie, według analizy Leona Hadara z prestiżowego Cato Institute opublikowanej 17go stycznia, 2008.
Sunnici w Egipcie i w Arabii Saudyjskiej są świadomi, że napad USA na Irak i zniszczenie tego państwa, spowodowało nowy układ sił na Bliskim Wschodzie i strategiczne wzmocnienie Iranu, jako najsilniejszego państwa nad Zatoką Perską. Jednocześnie USA nie jest w stanie zmienić tego stanu rzeczy.
W konsekwencji fiaska „zdemokratyzowania” Iraku pod flagą bli?niaczo podobną do flagi Izraela, państwa arabskie nad Zatoką Perską oraz Egipt chcą poprawy stosunków z Iranem. Architekt polityki zagranicznej Iranu, Ali Laridżani odwiedził niedawno Egipt a prezydent Iranu Mahmoud Ahmadinedżad był obecny na 28mym dorocznym spotkaniu na szczycie Rady Współpracy nad Zatoką Perską zorganizowanej przez Arabię Saudyjską.
Tak zwany „proces pokojowy” w celu rozwiązania konfliktu w Palestynie między Żydami i ˇrabami, nadal służy jako „zasłona dymna” dla ekspansji Izraela na ziemie arabskie i mowy nie ma o uznaniu granicy z 1967 roku, podziale Jerozolimy na dwie stolice, usuwaniu nielegalnych osiedli żydowskich i o prawie powrotu Palestyńczyków wypędzonych z ich domów za pomocą terroru Izraela.
Palestyńczycy mają po swojej stronie prawo międzynarodowe, podczas gdy Żydzi mają po swojej stronie USA. Niedawne spotkania w Annapolis, Jerozolimie i Ramallah zaaranżowane przez Bush’a jako neokonserwatywnego syjonistę, naturalnie do niczego nie doprowadziły i wykazały, że Bush wykonuje wolę lobby Izraela i w ogóle nie jest uczciwym rozjemcą w konflikcie Żydów z Arabami.
Faktycznie polityka prezydenta Bush’a w Iraku, Izraelu, Libanie i Palestynie wyrobiła mu fatalną opinię jako jednego z najbardziej znienawidzonych ludzi na Bliskim Wschodzie i zaszkodziło prestiżowi USA, tak wśród Arabów jak i w całym świecie islamu, do tego stopnia, że analitycy twierdzą, że nigdy opinia o Amerykanach, nie była tak ujemna wśród muzułmanów, jak jest obecnie. Nielegalny napad na Irak przyczynia się do braku popularności Bush’a w USA. Prasa arabska traktuje politykę Bush’a na Bliskim Wschodzie jako „chorą imaginację.”
Propaganda neokonserwatystów twierdzi, że „globalni islamscy terroryści” są motywowani nienawiścią demokracji i swobód obywatelskich. Z poglądem tym nie zgadza się Marc Sageman z University of Pennsylvania, profesor psychiatrii i problemów konfliktów etniczno-politycznych, były dyplomata, który blisko współpracował z fundamentalistami islamskimi i poznał ich organizacje terrorystyczne w czasie okupacji i pacyfikacji Afganistanu przez Związek Sowiecki, w latach 1980tych.
W roku 2004 Sageman opublikował książkę o społecznych motywacjach organizacji terrorystycznych, jako zjawiska na skalę światową. Następnie w grudniu 2007, opublikował on książkę pod tytułem „Bezhołowie Dżihadu: Sieci Terroru w Dwudziestym-Pierwszym Wieku” („Leaderless Jihad: Terror Networks In 21st Century.”) Sageman napisał, że przetwarzanie przez USA walki przeciwko islamskim terrorystom w walkę przeciwko islamowi przedłuża w nieskończoność działalność alQaidy zwłaszcza, jeżeli USA pozwoli wciągnąć się w walkę przeciwko całemu islamowi, jak tego sobie życzy rząd Izraela.
W ostatnich pięciu dniach 40 osób zostało zabitych w Gazie przez władze Izraela. Tego rodzaju zbrodnie popełniane z premedytacją na cywilach, głównie kobietach i dzieciach często są opisywane w komunikatach w mediach arabskich. Te same zbrodnie są opisywane w USA jako akty samoobrony Izraela. Sageman uważa, że sieci terroryzmu pochodzą z poczucia krzywdy i tworzą się spontanicznie wśród zaprzyja?nionymi między sobą lud?mi.
Głównym powodem tworzenia się sieci organizacji terrorystycznych na Bliskim Wschodzie jest sytuacja w Palestynie gdzie, radykalni Żydzi prześladują Arabów i zatruwają im życie, żeby w ten sposób zmusić Palestyńczyków do ucieczki z ich stron rodzinnych. Dzieje się to na oczach świata arabskiego i powoduje nienawiść do Izraela i USA, które umożliwia Izraelowi bezkarne upokarzanie Arabów.
Terror arabski jest odpowiedzią na apartheid i terror w Palestynie. Drogą do zwalczania sieci terroru, takich jak Al-Qaida, jest zaniechanie prześladowania Arabów w Palestynie i międzynarodowa współpraca policji w zwalczaniu aktów terroru. Natomiast błędem jest ogłaszanie światowej wojny przeciwko terrorowi i zmuszanie Amerykanów do solidarności z ekstremistami w Izraelu, za pomocą szykan w transporcie lotniczym i w ramach sztucznego podtrzymywania atmosfery zagrożenia aktami terroru jak to czyni rząd Bush’a.
Faktycznie osiedleńcom arabskim i innym na terenie USA, kraju imigrantów, daje lepsze warunki do asymilacji, niż państwa europejskie, o bardziej skrystalizowanej tożsamości narodowej niż są Stany Zjednoczone. W tym stanie rzeczy paradoksem jest fiasko wizyty Bush’a na Bliskim Wschodzie, spowodowane dominacją lobby Izraela w Waszyngtonie, na szkodę obywateli amerykańskich.
WWW.pogonowski.com |
|
20 styczeń 2008
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Rozgonić michnikowszczyznę!
grudzień 12, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Stalin, Lenin & kompani
luty 17, 2005
Wisława Szymborska
|
Polska poniewierka
marzec 20, 2005
|
Odwołany koncert - zmiana terminu DELIGHT
kwiecień 4, 2005
|
Kijem i marchewką
marzec 2, 2007
Bogusław
|
Święty Mikołaj w skandalomanii
grudzień 17, 2006
Jacek Zychowicz
|
Nie dla "tarczy antyrakietowej" w Polsce - Ogólnokrajowa demonstracja antywojenna
marzec 1, 2007
J. Duranowski
|
Trzeci obieg w Państwie Konfidentów
listopad 25, 2007
Wiesław Sokołowski
|
Korupcja
wrzesień 2, 2003
|
Tezy do działania w ramach Programu Społecznego Polska 2005
marzec 24, 2003
Jakub Mariawicz
|
Szatański chichot historii
sierpień 7, 2005
Witold Filipowicz
|
Idą Święta
grudzień 21, 2003
Andrzej Kumor
|
O głupocie i złym wychowaniu
wrzesień 13, 2006
Olaf Swolkień
|
Tajne Loty CIA do Lotnisk w Europie
grudzień 7, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Wirtualny i realny ruch narodowy
lipiec 4, 2008
Paweł Ziemiński
|
Dziecięcy antysemityzm? – czy kolejna bajka dziennikarzy GW "z tysiąca i jednej nocy”.
maj 26, 2008
ZR
|
WIERZE ZE "HEJNAL" NADAWAŁ
maj 5, 2005
RZYMIANKA
|
Masakra Libanu Wstępem do Ataku na Iran?
sierpień 10, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Połykanie wielbłąda?
lipiec 31, 2005
opolskoma
|
Michnik i Havel nagrodzeni
październik 25, 2003
RadioZet
|
więcej -> |
|