ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków  
 
Podatek katastralny lewicy zniszczy oszczędności Polaków  

 

 
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków 
Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. 
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu 
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.

Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.

Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... 
Orwell 2025 w USA 
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
 
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
Fundujemy Ukraińcom emerytury. A dla Polaków ich nie ma. 
 
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
więcej ->

 
 

Teraz k ... ONE



Polskojęzyczne media od lat wskazują nam "wzorce" do naśladowania.
Jakiego typu są to "wzorce" mamy okazję odczuć na własnej skórze.
Przeszliśmy już erę J.K. Bieleckiego, Suchockiej, Pawlaka, Olechowskiego, Buzka, Kwaśniewskiego.
Tym razem polskojęzyczna "Gala" działa w ruchu zmierzającym do przejęcia władzy przez Kwaśniewską.

Jakie kwalifikacje do zajmowania Urzędu Prezydenta RP posiada Jolanta Kwaśniewska?
Oczywiście posiada "wielkie" kwalifikacje, ponieważ "potrafi" ubolewać nad niedolą Polaków.
To, że jej mąż przez nagminne łamanie prawa, wyrażane przez podpisywane antykonstytucyjnych i antyspołecznych ustaw, oraz blokowanie wszelkich prawdziwych reform - jest jednym z głównych sprawców niedoli Polaków, jakoś nie przeszkadza tłumowi idiotek deklarujących chęć głosowania na tą malowaną lalę.

Oczywiście wymalowaną za nasze pieniądze, za pieniądze głodnych dzieci, za nędzę i upokorzenia młodego pokolenia, któremu odebrano wszelką nadzieję.

Można by rzec, że nastał czas, kiedy zrodziło się nowe hasło:
TERAZ K... MY ( prezydentowe)

Jest jednak pewna rzecz, która łączy obie kandydatki na Urząd Prezydenta.
Mężowie obu pań chronili żydowskich gangsterów działających w ich krajach, a dokonujących malwersacji na ogromną skalę.
Ta informacja powinna zadziałać na każdego myślącego człowieka, niczym zimny prysznic.

Pocieszające jest to, że wiele z promowanych przez tego typu media - osób siedzi obecnie w kryminale.
Oczekuję więc, że i tym razem tak będzie.
18 listopad 2003

Artur Łoboda 

  

Archiwum

Lekarstwa wedlug recepty starotestamentowego belzebuba
wrzesień 3, 2007
Maruch
Eksperymentalna broń laserowa w Iraku - video
listopad 9, 2006
Dorota
"Pół chłopa i Europa"
grudzień 6, 2002
zaprasza.net
I śmieszno, i straszno...
grudzień 10, 2002
Dysproporcja nuklearna między Izraelem i Iranem
luty 3, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Unia Europejska czy Stany Zjednoczone AP. Czy jest z czego wybierać? (1)
lipiec 12, 2004
Gracjan Cimek
Dlaczego USA muszą zbombardować Iran?
maj 13, 2006
Dr Krassimir Petrov
Anons matrymonialny
styczeń 13, 2006
zn
POLSKA według PiS, czy według PO
marzec 10, 2007
Dariusz Kosiur
Podróż po starym lądzie (3)
maj 3, 2008
Artur Łoboda
Bush to "kłamca"
styczeń 22, 2006
PAP
Być czy mieć?
maj 20, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Kurdowie a Stronnictwo Wojny w Osi USA-Israel
wrzesień 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
prezydent nie zmienia opinii o Huszczy
styczeń 7, 2004
Liban- Zagłodzenie narodu
sierpień 9, 2006
Michał Likowski
Prawdziwe "zawracanie kijem Wisły" Proces pułkownika Ryszarda Chwastka
grudzień 6, 2002
Lech Michałowski
Pytania do polityków, partii i ugrupowań politycznych działających w Polsce
listopad 6, 2006
Zdzisław Gromada
Jak na klawikordzie
czerwiec 1, 2003
Andrzj Kumor
„Cud nad Wisłą” trzeba powtórzyć
sierpień 15, 2006
Stanisław Michalkiewicz
I Ty możesz zostać "antysemitą"
grudzień 17, 2003
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media