|
Premier Alberty w Kanadzie: Wielki reset nie jest teorią spiskową i „nie ma dla niego miejsca” w naszej prowincji
|
|
„Nie przyjmuję żadnych instrukcji politycznych od Klausa Schwaba ani im podobnych”.
ALBERTA, Kanada - Podczas gdy konserwatywny premier Alberty Jason Kenney nalegał, że „zimna, twarda liczba” hospitalizowanych przypadków COVID-19 usprawiedliwia nadzwyczajne ograniczenia w jego prowincji, przyznał również, że „Wielkiego Resetowania” nie można uznać za „ teoria spiskowa". Wyjaśnia, że taki program nie wpłynie na politykę prowincji.
Kenney, przewodniczący United Provincial Conservative Party, niedawno wezwał Albertans, którzy twierdzą, że COVID-19 był mistyfikacją, aby przyjrzeć się prowincjonalnym dokumentom zdrowotnym, aby zobaczyć, czy faktycznie zdarzają się hospitalizacje i zgony związane z COVID.
Skrytykował tych, którzy twierdzą, że „jakiekolwiek ograniczenia zdrowia publicznego mające na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa podczas pandemii są w jakiś sposób częścią globalnej konspiracji”.
Alberta ogłosiła 24 listopada stan zagrożenia zdrowia publicznego, aby „zmniejszyć liczbę przypadków i chronić system opieki zdrowotnej”.
Jak dotąd 1684 mieszkańców Alberta z 4,4 miliona mieszkańców zaraziło się wirusem, co według Alberta.ca. Stanowi 0,04 procent (cztery setne procenta) ludności prowincji.
Zdecydowana większość (85 procent) zmarłych ma ponad 70 lat (1424). Średni wiek osób zmarłych na COVID to 82 lata.
Nikt poniżej 19 roku życia nie zginął. Prowincja planuje złagodzić ograniczenia od 8 lutego.()....................
Źródło:https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=pl&prev=search&pto=aue&rurl=translate.google.com&sl=de&sp=nmt4&u=https://connectiv.events/premierminister-von-alberta-kanada-great-reset-ist-keine-verschwoerungstheorie-und-hat-keinen-platz-in-unserer-provinz/&usg=ALkJrhhEYOSV2dgCGD94y0yQk8gNgxc_PQ
|
|
12 luty 2021
|
|
Obserwator
|
|
|
|
Eurokomsomoł
kwiecień 26, 2003
Artur Łoboda
|
Mełła dwa dolce na sekundę
maj 20, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Jezus u menadżera przy popie
marzec 24, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
"Polska agresja" i "modelowanie od nowa" Bliskiego Wschodu
listopad 4, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Komu bru?dzi ks. T. Isakowicz – Zalewski?
styczeń 31, 2009
Dariusz Kosiur
|
Słowiański bazar
sierpień 28, 2007
nadesłał Marduk
|
Niewidzialna Unijna pomoc
grudzień 8, 2002
zaprasza.net
|
2009.02.18. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
luty 18, 2009
tłumacz
|
Apel Komitetu Pamięci Ofiar Stalinizmu do kandydatów na Urząd Prezydenta RP
wrzesień 28, 2005
dr Leszek Skonka
|
Ziemia czy ziemia?
lipiec 30, 2005
Mirnal
|
Jak pozbyć się żydowskiej ekonomii...równiez z mieszkań włósnościowych...
grudzień 20, 2006
Jan Ogonowski
|
POLSKA według PiS, czy według PO
marzec 10, 2007
Dariusz Kosiur
|
Pani Europa w rozkroku
maj 14, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Ubeckie podchody
grudzień 4, 2003
Andrzej Kumor
|
Dziś paserzy zakładają partie polityczne
kwiecień 12, 2003
|
Zwierzę gatunku człowiek
grudzień 19, 2002
PAP
|
Wyrok w Starachowicach - Sądy ostatnimi instytucjami zaufania publicznego....
styczeń 25, 2005
Adam Sandauer
|
Do Iraku z kneblem w ustach
maj 26, 2003
przesłała Elżbieta
|
Gówno znów wypływa na wierzch
styczeń 19, 2008
Artur Łoboda
|
Ruch Przełomu Narodowego
czerwiec 19, 2008
Dariusz Kosiur
|
|
|