|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? |
|
| Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję. |
|
| WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury |
|
| Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) |
|
| Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 |
|
| Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację. |
|
| Kto zmasakrował ludność Buczy? |
|
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. |
|
| Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca |
|
|
|
| Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce |
|
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.
|
|
| Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu |
|
| |
|
| Kto mordował w Katyniu |
|
| Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. |
|
| "Służę ludziom, nie instytucjom" |
|
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!
|
|
| whatreallyhappened.com |
|
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/
99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. |
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
| 23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. |
|
| GLOBALIZM - Prawdziwa historia |
|
| Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów |
|
| Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków |
|
| Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo? |
|
| Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem |
|
| Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag |
|
| Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS |
|
Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). |
|
| Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? |
|
| Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. |
|
| Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 |
|
| |
|
| W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? |
|
| Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku |
|
| Im – wolno, nam – nie |
|
| Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? |
więcej -> |
|
Kryzys podminowuje prestiż USA
|
|

Obecny kryzys finansowy podminowuje prestiż USA na świecie. Spekulacje na giełdzie doprowadziły propagatorów „wolnego rynku” do prób „socjalizacji” strat po okresie wielkich „prywatyzacji” zysków przez banki i szczególnie dyrektorów którzy sami sobie wyznaczają astronomiczne wielomiliardowe wynagrodzenie bez kontroli udziałowców w ich korporacjach.
Proponowany wykup nie spłacanych długów przez skarb USA wynosić ma jednorazowo 700 miliardów dolarów. Pertraktacje w tej sprawie między prezydentem Bush’em i kongresem są w toku. Nie wiadomo czy suma wystarczy, żeby załagodzić obecny kryzys i odnowić zaufanie do gospodarki USA, szczególnie do dolara, jako waluty rezerwowej w bankach centralnych na świecie.
Obecny kryzys ma miejsce w czasie kiedy rząd Bush’a doprowadził do rosnących deficytów największych od lat z powodu kosztu 15 miliardów miesięcznie na pacyfikację Iraku i Afganistanu w dodatku do kosztów ratowania korporacji finansowych kosztem skarbu USA. Mimo tego Thomas Fingar, autorytet analizy wywiadu światowego w Waszyngtonie ocenia, że w roku 2025 USA nadal będzie największą potęgą na świecie, ale jej wpływy będą zmniejszać się coraz szybszym tempie na tak arenie polityki jak też ekonomii i kultury.
Obecny kryzys potwierdza prognozę Fingar’a. Widać to na dorocznym spotkaniu ONZ, gdzie przeważa przekonanie, że zbliża się koniec lichwiarskiego kapitalizmu, opartego o niby „wolny rynek” i eksportowanego przez Waszyngton na świat za pomocą Banku Światowego i Międzynarodowego Funduszu monetarnego. Nawet członek „New America Foundation,” Michale Lind powiedział, że spadek prestiżu USA powoduje wzrost prestiżu „ekonomicznego modelu Chin,” i że model chiński może stać się „modelem na przyszłość” dla innych krajów.
USA walczy na Bliskim Wschodzie „dla dobra Izraela” i korporacji energetycznych i obecnie inwestuje mniej w Afryce i Ameryce Łacińskiej niż czynią to Chiny, które udzielają kredytu łatwiej niż mogą to uczynić Stany Zjednoczone, według Dean’a Baker’a dyrektora Ośrodka Badań Ekonomicznych i Politycznych w Waszyngtonie. USA nie jest już w stanie udzielać kredytów tak jak to było jeszcze w pó?nych latach 1990tych.
Obecnie pierwszeństwo muszą mieć spłaty długów, a nie pożyczki i darowizny dla innych krajów z wyjątkiem Izraela, którego lobby dominuje Waszyngton. Może nawet dojść do okrojenia budżetu wojskowego USA, który wynosi pół tryliona dolarów rocznie i jest większy niż suma budżetów wojskowych wszystkich państw na świecie razem wziętych. Takie oszczędności będą możliwe, kiedy politycy zrozumieją, że potęga USA ma swoje granice.
Prawie połowa Amerykanów uważa, że zmniejszanie wydatków na interwencje i bazy zamorskie powinno mieć pierwszeństwo. W 2004 roku tak myślało 35% ludzi według sondaży opinii ale obecnie ilość osób o takiej opinii szybko wzrasta. Tak, więc obecny kryzys podminowuje prestiż USA tak w Ameryce jak i na całym świecie.
WWW.pogonowski.com |
|
6 październik 2008
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Islamofaszyzm, ideologiczny straszak ekipy Busha
grudzień 25, 2006
Stefan Durand (tłum. Ewa Cylwik)
|
Manipulacja społeczeństwem na temat Iraku
kwiecień 6, 2004
HENRY A. WAXMAN
|
Książka oskarża Izrael o napad na wieżowce i Pentagon
sierpień 15, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Skutki Napadu USA na Irak
luty 13, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Co piszą inni
listopad 20, 2007
( . ) bez podpisu
|
Lewe interesy ex radnych Krakowa a mieszkańcy bulą podatki
listopad 18, 2003
www.dziennik.krakow.pl
|
Iluzja równości w Kościele
styczeń 8, 2007
Jan Wieczorek
|
Manipulacja Polakami
luty 9, 2008
Dariusz Kosiur
|
Wszyscy posłowie przed komisje sejmowe
listopad 12, 2003
slawek
|
Kongres Polski Suwerennej żyje!
grudzień 24, 2008
Paweł Ziemiński
|
Bunt izraelskich pilotów
wrzesień 26, 2003
Waldemar Chamala
|
Przepraszam
marzec 28, 2006
mik4
|
Izraelsko-palestyński głos przeciwko przemocy
wrzesień 20, 2002
PAP
|
Prawo i bezprawie
październik 17, 2007
Artur Łoboda
|
Trokisci w obecnej rosji ..maja sie wysmienicie
grudzień 2, 2007
krandal
|
Artyści przeciw wojnie
luty 7, 2003
A@A
|
Pan z Wami, Pan z nami
styczeń 13, 2005
Artur Łoboda
|
Afganistan jako bagno, w którym topią się siły USA, NATO i Polski
październik 2, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Korespondent Wojenny Radia Supermova
lipiec 4, 2006
Zygmunt Jan Prusiński z synem Konradem
|
Smiac sie czy płakac?
listopad 6, 2008
mik
|
więcej -> |
|