|
WHO aktualizuje wytyczne dotyczące testowania COVID-19 - godzinę po inauguracji Bidena
|
|
WHO: testy PCR „bezużyteczne bez objawów”
Zaledwie godzinę po inauguracji Joe Bidena i podpisaniu edyktu nakazującego maskowanie wszystkich nieruchomości federalnych , WHO wysłała zawiadomienie do użytkowników testów PCR. Lennox tłumaczy odpowiednio:
W przypadku braku objawów wysoka wartość Ct oznacza, że jest bardzo mało prawdopodobne, aby zachorował lub zachorował ktoś inny, chyba że niedawno miałeś kontakt z osobą zakażoną ”.
Zasadniczo oznacza to, że „według WHO tekst PCR jest bezużyteczny, jeśli osoba badana nie wykazuje żadnych objawów”. Wartości Ct od 30 („prawidłowe”) do 35 („może prawidłowe”) stanowią granicę znaczących wyników.
Lennox kontynuuje: „Dr. Fauci wiedział o tym w lipcu, kiedy powiedział, że testy z Ct powyżej 35 prawdopodobnie wykryły szczątki wirusów lub martwe wirusy. Nawet przy wartości Ct wynoszącej 35, częstość występowania próbek wirusa, które mogą się replikować, jest bardzo niska. ”Ponadto dr. Fauci na początku pandemii pod koniec stycznia:
Jedyną rzeczą, z której ludzie historycznie muszą zdawać sobie sprawę, jest to, że nawet w przypadku bezobjawowej transmisji, w całej historii wirusów układu oddechowego jakiegokolwiek rodzaju, bezobjawowa transmisja nigdy nie była przyczyną wybuchów. Wyzwalaczem epidemii jest zawsze osoba objawowa. Nawet jeśli istnieje rzadka bezobjawowa osoba, która mogłaby się przenosić, nosiciele bezobjawowych nie wywołają epidemii ”.
Do niedawna wytyczne CDC wyraźnie określały testowanie i interpretację testów 40-cyklowych oraz badań na osobach bezobjawowych.
Oto treść oświadczenia WHO :
Arkusz informacyjny WHO dla użytkowników IVD 2020/05
()https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=pl&prev=search&pto=aue&rurl=translate.google.com&sl=de&sp=nmt4&u=https://www.epochtimes.de/gesundheit/who-aktualisiert-covid-19-testrichtlinien-eine-stunde-nach-bidens-amtseinfuehrung-a3429681.html&usg=ALkJrhjtWE05hnBBb-aympDK9EnFI6eq7w
|
|
25 styczeń 2021
|
|
Obserwator
|
|
|
|
Refleksje post-Rychłocickie
sierpień 16, 2007
Marek Głogoczowski
|
Własność i grabież
listopad 21, 2003
Lech Pruchno Wróblewski
|
"Solidarność kłamstwa" na temat Grodna oraz Mińska
sierpień 12, 2005
Marek Głogoczewski
|
Nocna zmiana – czy nocna zdrada?
kwiecień 26, 2006
Mgr inż. Józef Bizoń
|
Wezwanie do tępienia przestępczych struktur i mechanizmów działania Państwa Polskiego.
marzec 1, 2007
tłumacz
|
BCP może wycofać się z BIG BG i PZU
sierpień 3, 2002
Ł. Świerżewski, B. Tomaszkiewicz Puls Biznesu
|
Pl.jokes .. O tej niemożnosci ,wiecej.ciut..
grudzień 1, 2007
Znachor
|
AN OPEN LETTER TO THE EUROPEAN PARLIAMENT
marzec 14, 2005
Andrzej Gwiazda
|
Z pamietnika..
sierpień 21, 2007
TŁUMOCZ
|
Przekręt w koloratce
styczeń 7, 2004
http://trybuna.com.pl
|
Josek Nikodem Lewinkopf Kosinski and two other literary profiteers of the Holocaust
lipiec 10, 2006
|
Opowieść o papieżu i oszuście
lipiec 30, 2008
Krzysztof Winnicki
|
Zły król czeka na nowe szaty.
nadal ta forma współczesnej "demokracji" tak skutecznie kontynuowanej przez Fidela
październik 21, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
|
Koniec stulecia chowania dolarów w materace?
grudzień 30, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Polskie Niezależne Media
styczeń 8, 2006
zaprasza.net
|
Wpisywanie informacji do encyklopedii Wikipedia
styczeń 10, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Hej kto Polak na bagnety
kwiecień 12, 2006
Publikacja wolnej prasy polskiej
|
Harpagoni, na start!
kwiecień 14, 2008
Marek Jastrząb
|
Mogilany. Ustalili pensję i diety
grudzień 11, 2002
(ETYZ) http://www.dziennik.krakow.pl
|
Stop wariatom prasowym!
czerwiec 23, 2006
Wojciech Romerowicz
|
|
|