|
Nie podpiszę!
|
|
Przeczytałem apel o "zbieranie podpisów pod petycją do Premiera Morawieckiego o jak najszybsze opublikowanie Orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego z dnia 22 października 2020 roku w sprawie niezgodności z Konstytucją RP tzw. przesłanki eugenicznej.."
I publicznie ogłaszam, że niczego takiego nie podpiszę!
Trzeba być skrajnie niedorozwiniętym umysłowo, by nie zdawać sobie sprawy iż orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego w tak drażliwej sprawie - dokonane w czasie prowadzonej wojny przeciwko Narodowi Polskiemu - było zaplanowaną PROWOKACJĄ, która miała skłócić Polaków - by w ten sposób ułatwić PRZESTĘPCZĄ DZIAŁALNOŚĆ pisowskiego nieRządu - polegającą na pozbawieniu Polaków wszelkich Praw i wolności!
Dziel i rządź.
To jest modelowy przykład!
Będziecie mieli swój zakaz aborcji i z mordą zakrytą szmatą maszerować po ulicach - niczym Żydzi z Gwiazdą Dawida!
Zgrywać IDIOTĘ może każdy na swój rachunek, bo ten "zakaz" nie ograniczy aborcji - tylko przeniesie ją na kraje ościenne!
Co z tego będziecie mieli?
Prostacką satysfakcję, że kosztem zniewolenia przyszłych pokoleń Polaków uzyskaliście przepis absurdalny i niemożliwy do realizacji w praktyce?!
Przez 20 lat starałem się łączyć Polaków.
Wydawało mi się, że zmiękczyłem najbardziej skrajne postawy i dzięki temu (NIESTETY) PiS wygrał Wybory - bo przebrał się w szaty patriotyzmu.
POWSTRZYMAĆ ABORCJĘ MOŻNA TYLKO POPRZEZ WYCHOWANIE I STWORZENIE WARUNKÓW DO UTRZYMANIA DZIECI!
Czy ci starzy sklerotycy, którzy pod sztandarami żydowskiej "wiary", a więc przewrotnego - żydowskiego geszeftu - bredzą o Bogu - w ogóle wiedzą: KIM - bądź CZYM jest Bóg?
Mają namalowanego swojego "Conchitę Wursta" na sztandarach i twierdzą, że to "Bóg" - "Król Polski".
Wzywają - by BANDYTĘ, KTÓRY NA TERENIE POLSKI WPROWADZA RZĄDY NWO prosić o opublikowanie jakiegoś orzeczenia...
Po prostu - ręce opadają.
Z tymi ludźmi nie da się uratować Polski.
Zaciągną Polaków w BAGNO wzajemnych kłótni i pełnego zniewolenia - pod żydowskim butem.
|
|
30 listopad 2020
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Zgadzam się z tym, że celem tego orzeczenia była prowokacja i skłócenie społeczeństwa.
Reszta wpisu, nieco zbyt emocjonalna.
Powtarzam jeszcze raz. Nierząd Morawieckiego to tylko suto opłacona trupa kuglarzy, którzy odgrywają przedstawienie, które wyreżyserowali inni.
Niemniej, tragedią jest również, a przede wszystkim to, że ci, którym likwidują branże protestują w sposób, który w istocie jest wyrazem aklamacji zająca, co do sposobu i rodzaju posiłku, w którym zostanie zjedzony przez wilka.
Płaczą i utyskują, bowiem nad tym, że się ich zamyka, wyrażając jednocześnie zrozumienie dla trudnej sytuacji wywołanej pandemią.
Prowokatorzy, albo pospolici głupcy!!!
Bez wyraźnego i wprost wyartykułowanego CAŁKOWITEGO ZAKWESTIONOWANIA PANDEMII żaden protest, choćby z powodów czysto logicznych nie może, z założenia przynieść skutku.
Zrozumcie to w końcu, wy którzy idziecie do "gospodarczego gazu".
A następni w kolejce jesteśmy spozycjonowani my. |
|
2020-12-01
Magellan
|
 |
|
|
To nie jest emocjonalny wpis.
Z pełną świadomością ODCIĄŁEM SIĘ od ludzi niebezpiecznych dla Polski.
Stroją się w szaty patriotów, a to MODELOWA AGENTURA - na wzór Tygodnika Powszechnego z lat komuny.
Człowiek nie może być aż tak głupi, by nie zdawać sobie sprawy - do czego prowadzą jego działania!
Mamy aż nadto namacalny dowód, że w jakimś stopniu pomogliśmy PiS zdobyć władzę.
Więcej takich błędów postaram się nie popełnić. |
|
2020-12-01
Artur Łoboda
|
 |
|
|
Problem tkwi, m.in. w tym, że ludzie nie umieją spojrzeć na sprawy kompleksowo.
Jeśli ktoś rozumie mniej więcej o co chodzi z aborcją, to już w sprawie kowidka płynie z nurtem.
I w druga stronę, to samo.
A jak zagadnień jest więcej, to problem jeszcze się mocniej komplikuje.
Najlepiej było to widoczne podczas pewnej dyskusji, w której uczestniczyli: Słomka, Brodacka i ktoś tam jeszcze.
Najsynergiczniej mówiła Brodacka. Słomka przeplatał wypowiedzi sensowne totalnymi bredniami, a ta trzecia osoba, była najmniej widoczna i wyraźna. W pewnych obszarach ludzie są lepiej rozeznani, w innych gorzej, a o jeszcze innych nie mają pojęcia.
Dlatego wtedy, gdy atak jest prowadzony równolegle na kilku, bądź kilkunastu obszarach, pozornie nie mających ze sobą związku, ofiary są zdedzorientowane i łatwiej je zmanipulować. |
|
2020-12-01
Magellan
|
|
|
|
Bezpieka coraz bardziej niebezpieczna
wrzesień 4, 2003
Romuald Bury
|
Podać ?ródło pochodzenia majątku
lipiec 22, 2004
Janina Kotłowska - Rudnik
|
Były kongresmen skazany na 8 lat za korupcję
lipiec 30, 2002
PAP
|
100 tys. antyglobalistów w Genui
lipiec 21, 2002
IAR
|
Historia się powtarza
grudzień 23, 2003
IAR
|
"Miłość i Śmierć"
marzec 30, 2005
Jan Klass
|
Prof. Karolina Lanckorońska nie żyje
sierpień 25, 2002
PAP
|
“Wyznania ekonomicznego hitmana”
październik 8, 2006
"Dziś"
|
"Polska zemsty walczy z Polską nadzieji" według Michnika
czerwiec 29, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Odszedł cesorz na słoneczną trawkę
styczeń 27, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
|
Hipokryzja w krzewieniu demokracji, jako zasłony dymnej w walce o paliwo
styczeń 25, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
TO JUŻ NIE JEST TA EUROPA
marzec 26, 2003
|
HASŁO ANDRZEJA GWIAZDY
lipiec 30, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
|
Kto wygrał, kto przegrał?
czerwiec 14, 2003
Andrzej Kumor
|
Edelman nawoluje do zamkniecia Radia Maryja za mowienie prawdy o Zydach
kwiecień 6, 2006
Artykul w Gazecie
|
Prokurator generalny prawnikiem złodzieja
luty 10, 2009
Gazeta Polska
|
Półgłówek
czerwiec 1, 2008
PAP
|
Nie ma pieniędzy dla pielęgniarek, nauczycieli, na zasiłki dla bezrobotnych, ale na eurodemagogię będzie 2 razy więcej.
grudzień 4, 2002
PAP
|
Karta z dziejów ludzkości
listopad 18, 2004
Julian Tuwim
|
W Polsce oficjalnie pracuje niewiele ponad połowa ludności
lipiec 15, 2003
PAP
|
|
|