ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) 
Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? 
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
więcej ->

 
 

Iran zaprzecza holocaustowi :)))

......mówi do mnie "Tagesschau" z pierwszego programu TV. Tak, to był znowu jeden z tych dziwnych wieczorów, kiedy po tygodniu około 20-tej włączyłem telewizor by zobaczyć co tam na świecie się dzieje. Stali widzowie wiedzą. Popełniają ciągle ten sam błąd.

Tak było też tym razem, ale zacznę od początku. Oczywiście, że oglądam tylko te "prawdziwe" wiadomości w pierwszym: ten stary dobry "Tagesschau". Akurat.... dobry.....

Po lewej widzę tego chłopa, Mahmud'a Ahmadinedżad'a, jak coś mówi do zgromadzonego tłumu. Mówi po irańsku, nie rozumiem żadnego słowa, ale w tle leci "prawdziwy" komentarz "Tagesschau"". Mówi mi się, że ten gałgan, M.A., opowiada właśnie, iż ten holocaust ( masowy mord na milionach Zydów dokonany przez Nazistów w II W.S.) jest tylko bajką. Tak, użyto to słowo "bajka" ("Märchen").

Europejscy politycy są oczywiście oburzeni, niektórzy akurat wchodzą na wizję i mówią: tak dalej nie może iść, trzeba temu położyć kres, i ten, M.A., to zły człowiek, wariat, a w ogóle ma pewnie bomby atomowe, no, i trzeba coś z tym zrobić, należy z nim pertraktować, to szaleniec i kretyn, ojejku, ojejku....

Pomyślałem sobie: "Ach, wy wszyscy jesteście kretynami", a to, co ktoś opowiada w Iranie tak czy siak mnie nie interesuje, więc odpuściłem sobie ten temat.

Do wczoraj.

Podczas jazdy autobusem do roboty, pewien żarliwy oglądacz mediów zwrócił się do mnie co ja tak o tym wariacie z Iranu myślę, i o tym co on opowiada, i jak niebezpieczny on może być.

"Uważaj chłopie", mówię do niego, "widziałem to krótko w dzienniku.Widziałem parę starych filmików, one mogły pochodzić z lat 80-tych albo z wczoraj, tego nie wiem. Ten człowiek powiedział coś po irańsku, ja tego nie rozumiałem.... nie wiem więc co ten facet powiedział. Wiem tylko to, że ci ludzie z TV , którzy mi to przetłumaczyli okłamali mnie już dziesiątki tysięcy razy.

To są ci sami, którzy tą wojnę w Iraku uznali za potrzebną, bo ten zły Saddam miał mieć pod ręką i pod łóżkami swoich obywateli pełno BMR, co okazało się kłamstwem. To są ci sami, którzy mi opowiadali, że z tym World Trade Center to było dzieło terrorystów, a to było też bujdą na resorach, i to są ci sami którzy mnie nieustannie okłamują. Ptasia grypa,- kłamstwo. Demokratyczne wybory w USA,- kłamstwo. Bezrobocie spada,- kłamstwo. Globalizacja,- kłamstwo, znowu zwolnili tysiąc chłopa z zakładu. Może dzisiaj powiedzą prawdę, mam co do tego poważne wątpliwości,- chyba że jakiś nowy bubek w TV się pomyli.

Faktem jest jedno: Widziałem jakieś zdjęcia, i człowieka który kiedyś coś powiedział,- reszta jest INFORMACJˇ, i to dostarczoną z drugiej czy trzeciej ręki. I ja mam w tej kwestii zająć stanowisko ? Można skonać ze śmiechu.... hahahaha !"

Dzisiaj pozwolę sobie na trochę zabawy, i w tym temacie co nie co poszperam.

W CNN czytam następujące cytaty prezydenta Iranu:
"The West has given more significance to the myth of the genocide of the Jews, even more significant than God..." To jest kiepski angielski. M.A., mówił w swoim ojczystym języku i to przetłumaczono. Ja też to przetłumaczę :"Zachód poświęca więcej uwagi temu ludobójstwu na Żydach,- niż Bogu."
Racja – w polityce częściej się o tym mówi niż o Bogu. Ten człowiek ma rację !
Teraz zadałem sobie jeszcze jedno pytanie, skąd wzięło się to słowo "myth". M.A. nie użył tego słowa, to słowo wyszło podczas tłumaczenia. "Myth" – mit, legenda, bajka, historyczne wydarzenia.... wyszukaj sobie człowieku jakieś tłumaczenie, wszystkie jakoś razem pasują.
Co M.A. właściwie i faktycznie powiedział ?
Dlaczego nie został z mety opublikowany oryginalny tekst irański, po to, by każdy sam mógł do niego zajrzeć ? Ja to zrobię.

A więc M.A. zaprzecza, że holocau$t miał miejsce ?
Albo tylko błąd tłumacza ?

Czy też umyślna mylna interpretacja ?
Co jeszcze powiedział? Zajrzyjmy, tym razem, do NTV : "Wyście (do redaktorów "Der Spiegel") w imieniu holocaustu stworzyli mit i stawiacie go wyżej jak Boga, religię i proroków." Tak, w ten sposób można to też przetłumaczyć. Ale czy jest to to samo co: "Ten holocaust jest bajką." ??? JAKOŚ NIE,- do cholery !
Ale chwileczkę, będzie jeszcze lepiej, znowu CNN : "If you have burned the Jews, why don't you give a piece of Europe, the United States, Canada or Alaska to Israel," Ahmadinejad said. "Our question is, if you have committed this huge crime, why should the innocent nation of Palestine pay for this crime?"
Przetłumaczę : "Jeśli tych Żydów spaliliście, dlaczego nie dacie Izraelowi kawałek (ziemi) w Europie, w USA, Kanadzie czy na Alasce ? My się pytamy/zastanawiamy, jeśli wy popełniliście to okropne przestępstwo, to dlaczego ten niewinny palestyński naród ma za to przestępstwo zapłacić ?

Czy .... M.A. zaprzecza holocaustowi...... NIE...... jakoś nie zaprzecza niczemu, stawia tylko kilka pytań w ramach w których można je stawiać
Skąd więc ten tytuł "Iran zaprzecza holocaustowi" ?

Co robi w ogóle ten tytuł : "Irański prezydent nazywa holocaust bajką." ?
Gdzie i kiedy wziął, M.A. w usta to pojęcie,- "bajka" ?
Muszę powiedzieć tak: umyślne fałszywe tłumaczenie. Każdy może zajrzeć do NTV i CNN. Nikt tego jednak nie robi – patrzą w to zafajdane pudło i wierzą w każde słowo wypowiedziane w "dzienniku". Straszny błąd robią.
Krótko jeszcze o przyczynach dlaczego ten medialny szrot bezustannie w nas pakują.: Ach.... chwileczkę, w CNN pojawił się nowy nagłówek :"Rzeczywiste zagrożenie – Bush ma na celowniku Iran."..... no, to teraz wszystko jasne. "Zatankuj ten lotniskowiec jeszcze raz do pełna, Mary – Jane, mamy do spełnienia nową misję." "Ależ Bob, nie mamy już kropli paliwa !" "No to najwyższy czas się uzbroić, Mary – Jane, jedziemy zatankować pod Discount – Tank na Bliskim Wschodzie...."
Po to, byśmy my, robotnicy tego świata, też brawurowo w tym uczestniczyli, wciska się nam naturalnie tak często jak tylko idzie, jaki to pospolity łobuz jest z tego M.A. Taki irański nazista, paskudny antysemita i w ogóle.... zafajdany brodacz !
I tak jesteśmy znowu przy "informacjach" jak się odżywiać,- z mięsem czy bez. To jest przecież bez znaczenia wobec faktu, iż te złe drgania które w ciebie wnikają i zatruwają pochodzą z zupełnie innego ?ródła. Tysiące befsztyków z krów zarażonych BSE, są bardziej nieszkodliwe niż 15 minutowy "dziennik" albo codzienna lektura "gazetów"... i to safandułowate radio.

Wczoraj byłem konsekwentny : Kupiłem sobie u rze?nika kawał kiełbachy, flachę piwska i zrezygnowałem z "dziennika". Robię to teraz częściej. To z tymi wiadomościami i "informacjami,- oczywiście – nie z tą kiełbasą i piwem,- które też nie są już najlepsze.
Zdrówka życzę.


29 styczeń 2007

Tom tłum. t.v.r. 

  

Archiwum

Poza Unią jest życie
kwiecień 26, 2003
przesłała Elżbieta
Dajmy się zaskoczyć miłości
luty 14, 2005
Agnieszka Osiecka
Czy IV Rzeczpospolita spełni oczekiwania Polaków?
kwiecień 13, 2005
Amnezja
sierpień 7, 2008
Marek Jastrząb
Członek Rady Polityki Pieniężnej Dariusz Rosati ma nadzieję....
wrzesień 16, 2002
IAR
Precz z Kopernikiem! Niech żyje Ptolemeusz!
listopad 12, 2007
nadesłał Marduk
Duch zstąpił ...
kwiecień 5, 2005
Artur Łoboda
Kiedy koniec z lotami za złotówkę?
grudzień 5, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Czy jest choć jedna osoba gotowa pomóc Polsce?
luty 11, 2009
Artur Łoboda
Cheney kagan bek i prezydent
październik 30, 2006
Wojciech Wlazlinski
"Nie jesteśmy ani antyarabscy, ani tym bardziej antymuzułmańscy"
grudzień 17, 2002
PAP
Jacak Kuroń - Icek Kordblum
wrzesień 25, 2006
Bogusław Maśliński/Janusz Górzyński - Inicjatywa
Aristotelian deciphering of YHWH’s "logos"
marzec 27, 2006
Marek Glogoczowski, Ph.D.
Czy Polacy znowu dadza sie oszukac ?
kwiecień 20, 2005
Nasz Dziennik
Pokaże czy pokarze
czerwiec 23, 2003
Ubezpieczyciele liczą zyski
grudzień 20, 2005
GUS
Trują i niszczą
lipiec 23, 2003
Wojciech Wybranowski, Poznań
Przekształcanie Niemiec w sprzymierzeńca USA?
sierpień 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Jak długo da się życ nadzieją ?
czerwiec 25, 2003
Czesław Ryszka
Tępienie przestępców
wrzesień 4, 2003
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media