ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Nic, nie dzieje się bez przyczyny 
29 grudzień 2016     
Medyczne potwory na wolności 
27 sierpień 2021     
Naród zniewolony 
14 styczeń 2012      Artur Łoboda
Dlaczego czekano aż Notre Dame spłonie? 
16 kwiecień 2019     
Wybory 
4 maj 2010      Goska
Dowody na związek między chorobą koronawirusową-19 a narażeniem na promieniowanie o częstotliwości radiowej z komunikacji bezprzewodowej, w tym 5G 
4 styczeń 2022     
Jarek pierwszą kulkę zepsuł, a drugą zgubił 
23 wrzesień 2019      Artur Łoboda
TAŚMOWE GWAŁCENIE DZIECI 
24 luty 2019      Andrzej Suda
Bal w Sejmie 
7 wrzesień 2020      Justyna Walker
„Nasz kraj jest atakowany”: RFK, Jr. mówi o CIA i totalitaryzmie 
7 listopad 2021      Robert F. Kennedy Jr
Na piętach Austrii i Niemiec blokujących nieszczepionych przywódca UE wzywa do wyrzucenia kodeksu norymberskiego na rzecz przymusowego szczepienia wszystkich dysydentów 
8 grudzień 2021      Julian Conradson
Izraelskie Stowarzyszenie „Ludzie Prawdy” prosi papieża Franciszka o zbadanie umowy Pfizer-Netanjahu 
24 marzec 2021      Obserwator
Uwagi na 30 maja 2014 roku. 
30 maj 2015      Artur Łoboda
Kaleka ekonomia 
11 sierpień 2016      Artur Łoboda
Nieudana gra o zwycięstwo Hitlera przeciwko Stalinowi 
26 październik 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
O zawłaszczaniu Oświęcimia przez Żydów, „antysemityźmie” i szkalownaiu Chrystusa 
24 kwiecień 2014      www.polskawalczaca.com
Wojna władzy z narodem trwa 
17 sierpień 2014      www.polskawalczaca.com
Prezydent Rafał Piech - Przekaz dla zaszczepionych 
16 styczeń 2022     
Mord na J. F. Kennedy'm i carcano odnaleziony pod Pistoią 
27 grudzień 2018      Alina
Jak Zbigniew Ziobro pomaga okradać Polaków? (preludium) 
6 kwiecień 2019     

 
 

Drugie zawiadomienie o dokonaniu przestępstwa ZAMACHU STANU przez Mateusza Morawieckiego Premiera RP

Artur Łoboda              
 Kraków 4  stycznia  2021  roku

 


Rafał Babiński
Prokurator Okręgowy w KrakowieDrugie zawiadomienie o dokonaniu  przestępstwa ZAMACHU STANU  przez Mateusza Morawieckiego Premiera RPMateusz Morawiecki działając wspólnie i w porozumienia ze zorganizowaną grupą przestępczą zajmującą funkcje w obecnym Rządzie RP - dążą do zniewolenia Narodu Polskiego w interesie obcych grup etnicznych.
Nazywają  to  "nowym ładem", lub "nowym porządkiem świata", o czym Morawiecki bezczelnie powiadomił z Trybuny sejmowej 4 czerwca 2020 roku.

Polskojęzyczna  Prokuratura wspiera tą zbrodnię na Narodzie Polskim - pozwalając przestępcom na coraz to bardziej zuchwałe  zbrodnie!
Skutkiem takich działań są między innymi śmiertelne ofiary Polaków pozbawionych leczenia - z powodu zamknięcia Służby zdrowia.

Uzasadnienie


Od co najmniej dwudziestu lat dochodzą do ludzi myślących niepokojące informacje o tym, że grupa osób posiadająca największe na Świecie majątki dąży do zamienienia Ludzkości  w sterowaną  armię  niewolników.

Jednym z pierwszych - którzy to ujawnili był producent filmowy Aaron Russo, który z racji żydowskiego pochodzenia został przyjacielem Nicka Rockefellera - przedstawiciela dynastii finansowej.
Zanim w 2007 roku zamordowano Aarona Russo wyjawił, że Nick Rockefeller zapowiadał mu w latach dziewięćdziesiątych to  - co później się spełniło w postaci zburzenia WTC i tak zwanej "wojny z terroryzmem".
Rockefeller miał też  powiedzieć Russo, że ludzie będą zaczipowani - jak bydło.

W Roku 2010 Fundacja tej zbrodniczej rodziny Rockefelerów opublikowała "Scenariusze dla przyszłości" - w których zaprezentowana została dokładnie taka sama sekwencja wydarzeń - jaka ma miejsce od blisko roku pod szyldem rzekomej "pandemii koronawirusa".

Zamknięcie gospodarek świata, zubożenie przeważającej części  ludzkości - w wyniku "epidemii" - która miała się dopiero pojawić - to scenariusz Rockefelerów z 2010 roku.

Publikacja "Scenariusze dla przyszłości" jest dostępna na stronie Fundacji Rockefellera - więc Prokuratura ma do niej dostęp.
Również filmy z Aaronem Russo - w których ujawnia plany Rockefellerów  wobec Świata są jeszcze dostępne w Internecie.
W roku 2015 Richard Rothschild opatentował metodę zaczipowania ludzkości i w 2020 roku uzupełnił ją o teorie kovida-19.

W marcu 2020 roku Bill Gates spotkał się z premierem Giuseppe Conte i od tego momentu rozpoczęły się we Włoszech masowe mordy medyczne poprzez wypalanie tkanki płucnej respiratorami.

Mateusz Morawiecki we współpracy z Łukaszem Szumowskim, a potem Adamem Niedzielskim, bezprawnie doprowadzili do zablokowania dostępu pacjentów do lekarzy i Służby zdrowia, by wywołać wysoką śmiertelność i obarczyć nią wyimaginowanego wirusa.

O ile w początkowym okresie etapie "zamknięcia"  skutkowało to zdecydowanym obniżeniem liczby zgonów w Polsce, bo niedouczeni lekarze nie mogli zabijać  pacjentów truciznami nazywanymi  "lekarstwami" - to po pół roku dało o sobie znać zablokowanie dostępu do lekarza dla osób chorych na choroby przewlekłe:  serce, nerki, raka, cukrzycę i inne  choroby cywilizacyjne.

Mateusz Morawiecki ZAMORDOWAŁ te osoby - blokując im możliwość leczenia.
W chwili obecnej to kilkadziesiąt tysięcy zmarłych.
Kilkanaście razy więcej - niż rządowe statystyki rzekomych "ofiar kowida".
Tymczasem NIKT NA ŚWIECIE NIE WYIZOLOWAŁ WIRUSA SARS COV-2.
Nikt nawet nie sfotografował tego mitycznego wirusa.

Z naukowego punktu widzenia oznacza to, że mityczny wirus SARS CoV-2 NIGDY NIE ZOSTAŁ ODKRYTY!

Od trzech miesięcy czekam na odpowiedź - na pytanie zadane Adamowi Niedzielskiemu w Trybie Prawa prasowego, o podanie choć jednego instytutu, który wyizolował SARS CoV-2.
Również Wojewódzki Sąd Administracyjny nie spieszy się z wydaniem  Wyroku o przymuszenie Ministra zdrowia do udzielenia takiej odpowiedzi.


W lutym i marcu ubiegłego roku ustawione zostały w Internecie kamery na  słynny "szpital kowidowy w Wuhan", oraz inne obiekty rzekomej "izolacji" w tym mieście.

Zaglądałem na stronę z tymi kamerami setki razy - o różnych porach dnia i nocy i ANI RAZU nie widziałem - by pod te szpitale podjeżdżała jakakolwiek karetka!
Oznacza to, że  już  Chińczycy (Rząd Chin) uczestniczyli w mistyfikacji z rzekomą pandemią.

Czy oznacza to, że nie ma żadnego wirusa?
Od zawsze Ludzkość narażona jest na różne choroby i  na ogół sobie z tym radziła.
Również koronawirusy towarzyszą człowiekowi od zawsze.
Ale od co najmniej 15 lat w Nasze otoczenie wprowadzono bardzo silną wirówkę pola elektromagnetycznego, która działa na Nasze organizmy negatywnie i wzmacnia wszelkie infekcje.
Mówię oczywiście  o telefonii komórkowej i wifi.

Jednak w wypadku rzekomych "ofiar kowida" mamy do czynienia  ze strasznymi mordami medycznymi!
Tak - jak we Włoszech i USA - gdzie chorych na płuca usypiano farmakologicznie i podpinano do respiratorów.
Były to morderstwa na masową skalę.

Wiele starszych ludzi szczepionych w roku ubiegłym roku we Włoszech "przeciwko grypie" - zmarło w pierwszej kolejności.


To - co się obecnie dzieje w Polsce i na Świecie - należy jednoznacznie nazwać "hybrydową" wojną przeciwko ludzkości.
I w tej wojnie watażką na usługach zbrodniczej grupy NWO - jest Mateusz Morawiecki, (który po zaprzestaniu przez Łukasza  Szumowskiego zbrodniczego kierowania Ministerstwem Zdrowia ), wspólnie i w porozumieniu z Jarosławem Kaczyńskim przeszli do drugiego etapu terroryzowania Narodu Polskiego i MORDÓW na Narodzie Polskim - poprzez pozbawienie Polaków  opieki medycznej.

Dla podsycania terroru - pseudopandemii, w sierpniu 2020 roku - nie posiadając żadnych kwalifikacji medycznych i żadnych uprawnień politycznych - wprowadził Morawiecki wspólnie z Kaczyńskim bezwzględny  terror  noszenia  masek  na twarz.

PRAWDZIWI Lekarze przestrzegają,  że długotrwałe noszenie  maski na twarzy może być przyczyną wielu schorzeń!
A ja w ciągu kilku sekund jestem w stanie UDOWODNIĆ, że nie są  one stanie zatrzymać  nawet tysiąc razy większych od wirusa cząsteczek  pyłu!

Ponieważ mam ogromnie dużo zajęć - to dopiero  17 grudnia 2020 roku zadałem Premierowi RP - Mateuszowi Morawieckiemu pytanie zadane w Trybie Prawa prasowego wnosząc o:

"podanie chociaż jednego dowodu naukowego na skuteczność maseczek na twarz, przyłbic i wszelkich form osłon twarzy w ochronie przeciwko wirusowi SARS CoV-2".

11 stycznia 2021 roku otrzymałem z Centrum Informacyjnego Rządu odpowiedź - w której anonimowi urzędnicy bredzą o jakiej ochronie - bo rzekomo nie wiemy "czy mamy do czynienia z osobą zakażoną".
Bezczelność tej odpowiedzi poraża i dlatego nikt się pod nią nie podpisał.

Tak więc Mateusz Morawiecki odmawia podania chociaż jednego dowodu naukowego, że  BEZPRAWNIE narzucone przez niego noszenie masek na twarzy - chroni przed SARS CoV-2.

Równocześnie podporządkowany Morawieckiemu  Rząd CZYNI WSZYSTKO - by  UNIEMOŻLIWIĆ leczenie chorych na mitycznego kowida - przy użyciu  Amantadyny!

Prawda jest bowiem taka, że nie ma żadnego wyimaginowanego kowida, ale tradycyjne wirusy działają w nowym otoczeniu silnego pola elektromagnetycznego - wysokiej częstotliwości.
Dlatego używany od 41 lat i skuteczny  lek na grypę działa na chorych - którym przypisuje się mitycznego kowida.
I stosując Amantadynę można łatwo dowieść, że wirtualny kowid, a więc tradycyjne przeziębienie zimowe - nie jest chorobą śmiertelną!

Ale do tego nie chcą dopuścić ZBRODNIARZE z Rządu Mateusza Morawieckiego!,
bo ich zadaniem jest sterroryzowanie Narodu Polskiego  w interesie grup finansowych rządzących Światem, a masowe "zaszczepienie" - jest dla nich pierwszym stopniem na drodze do celu - czyli zniewolenia Ludzkości.

Na tym poprzestanę, bo oskarżenie przeciwko Morawieckiemu i tak winno liczyć tysiące stron.

To oskarżenie podbite pieczęcią Prokuratury - podobnie jak wszystkie poprzednie zabezpieczę, by służyły przyszłemu   Trybunałowi do spraw zbrodni kowidowych.


Jako załącznik podaję tylko emaile z moim zapytaniem do Mateusza Morawieckiego o podanie dowodu na ochronne właściwości masek na twarz.
Jednak Prokuratura MA OBOWIĄZEK dołączyć wszystkie dowody z wcześniejszych oskarżeń przeciwko tym zbrodniarzom.

Załączniki:

1. Zapytanie w Trybie Prawa prasowego z 17 grudnia 2020 roku,  o podanie przez Mateusza Morawieckiego   chociaż jednego dowodu naukowego na skuteczność maseczek na twarz, przyłbic i wszelkich form osłon twarzy w ochronie przeciwko wirusowi SARS CoV-2.

2. Pokrętna odpowiedź "Centrum Informacyjnego  Rządu" na zadane pytanie.

3. Mój komentarz do odpowiedzi Centrum Informacyjnego Rządu stwierdzający, że Mateusz Morawiecki odmawia odpowiedzi na pytanie zadane w Trybie Prawa prasowego "o podanie chociaż jednego dowodu naukowego na skuteczność maseczek na twarz, przyłbic i wszelkich form osłon twarzy w ochronie przeciwko wirusowi SARS CoV-2".
14 styczeń 2021

Artur Łoboda 

  

Komentarze

  

Archiwum

Portrety świe(t)nych udawaczy (2): casus Pawła-Szawła z Tarsu
luty 9, 2007
Marek Głogoczowski
Ankieta i Judeopolonia Rzeczywistość czy zły sen?
wrzesień 28, 2006
Józef Bizoń
"Goebels Roku 2003"
luty 7, 2004
Zaprasza.net
Zniszczenie Świata
listopad 12, 2004
Biała Dama jak hydraulik
marzec 18, 2006
Dwulicowy Napoleon, Pierwszy Pułk Szwoleżerów etc.
lipiec 21, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
WP jak TPSA
październik 17, 2003
Tomasz Sęk
Aktualne " Przestrogi dla Polski"
maj 6, 2003
przesłała Elżbieta
Królowie
styczeń 13, 2007
Radio Kraków
Widziane z Ameryki - komentarze z USA (4) TŁO HISTORYCZNE EUROREGIONU PRUSY
styczeń 6, 2005
Prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Gdyby nie Balcerowicz to bylibyśmy drugą ....
listopad 11, 2004
www.dziennik.krakow.pl
Godzina policyjna, przeszukiwanie getta...
Skąd to znamy?

sierpień 17, 2004
PAP
Polacy nie umieją i nie chcą rządzić się w własnym kraju
styczeń 16, 2003
PAP
Narody Europy
listopad 25, 2003
The Spice of Life
Dialog z Iranem i likwidacja Gauntanamo?
kwiecień 12, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Kraków w Madrycie
styczeń 27, 2004
www.krakow.pl
Ziemia, planeta ORANUSIAN?
styczeń 6, 2007
Marek Głogoczowski
"Czyszczenie" parlamentu
lipiec 14, 2004
PAP
Co powinien zrobić Kaczyński?
październik 28, 2005
Artur Łoboda
Analiza stanu wojennego w Pakistanie
listopad 6, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2023 Polskie Niezależne Media