ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

PiS jak Gomułka, a nawet lepiej? 
6 marzec 2017      Artur Łoboda
Zgnilizna zakryta plastrem 
14 kwiecień 2015      Artur Łoboda
Wielki reset wkracza w globalną tyranię 
1 październik 2021     
Sądy i prokurature opanowała mafia . "Mafia przejęła wymiar sprawiedliwości", "Bezmiar bezprawia". "Łatwiej w Polsce liczyć na sumienie przestępcy niż na sumienie wymiaru sprawiedliwości". 
19 marzec 2016      blume
Szanghaj wpada w piekło, gdy blokada COVID wywołuje stan wojenny, aresztowania i samobójstwa 
17 kwiecień 2022      Ethan Huff
Kontynent tyrański
Dawny modelowy region „Wolnego Świata” opiera się na państwie policyjnym i ochłodzeniu społeczeństw.
 
6 listopad 2020      Hannes Hofbauer
Wsadź głowę do mikrofalówki! 
3 wrzesień 2020     
Szczepionki przeciw Covid częścią większego planu WYELIMINOWANIA wolnej woli człowieka 
21 luty 2022      Ramon Tomey
Dasz sobą poniewierać - to będą to robić coraz więcej  
23 czerwiec 2022     
Stadiony 
12 lipiec 2010      Goska
Miło zobaczyć stronę 
25 sierpień 2021      Alina
Gorzkie słowa 
11 sierpień 2016      Artur Łoboda
Wersja historii 
7 marzec 2016      Artur Łoboda
Pożegnania: br. Zygmunt Prusiński OFMCap  
30 lipiec 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Apel do pogrążonych w letargu intelektualnym dziennikarzy „prawej strony” 
23 kwiecień 2017      wawel
Transhumanizm stosowany - film obowiązkowy dla każdego 
19 sierpień 2020      Andy Choinski
Szymon Peres o konieczności ograniczenia nauki historii dla gojów  
11 luty 2018     
Polskie witryny znajdują się w Polsce? 
10 marzec 2021      Artur Łoboda
Sekretarz Marynarki Wojennej ostrzega: jeśli przemysł obronny nie może zwiększyć produkcji, to uzbrojenie zarówno Ukrainy, jak i USA może stać się „wyzwaniem” 
18 styczeń 2023      Marcus Weisgerber
Banki na luzie 
13 październik 2010      Goska

 
 

Drugie zawiadomienie o dokonaniu przestępstwa ZAMACHU STANU przez Mateusza Morawieckiego Premiera RP

Artur Łoboda              
 Kraków 4  stycznia  2021  roku

 


Rafał Babiński
Prokurator Okręgowy w KrakowieDrugie zawiadomienie o dokonaniu  przestępstwa ZAMACHU STANU  przez Mateusza Morawieckiego Premiera RPMateusz Morawiecki działając wspólnie i w porozumienia ze zorganizowaną grupą przestępczą zajmującą funkcje w obecnym Rządzie RP - dążą do zniewolenia Narodu Polskiego w interesie obcych grup etnicznych.
Nazywają  to  "nowym ładem", lub "nowym porządkiem świata", o czym Morawiecki bezczelnie powiadomił z Trybuny sejmowej 4 czerwca 2020 roku.

Polskojęzyczna  Prokuratura wspiera tą zbrodnię na Narodzie Polskim - pozwalając przestępcom na coraz to bardziej zuchwałe  zbrodnie!
Skutkiem takich działań są między innymi śmiertelne ofiary Polaków pozbawionych leczenia - z powodu zamknięcia Służby zdrowia.

Uzasadnienie


Od co najmniej dwudziestu lat dochodzą do ludzi myślących niepokojące informacje o tym, że grupa osób posiadająca największe na Świecie majątki dąży do zamienienia Ludzkości  w sterowaną  armię  niewolników.

Jednym z pierwszych - którzy to ujawnili był producent filmowy Aaron Russo, który z racji żydowskiego pochodzenia został przyjacielem Nicka Rockefellera - przedstawiciela dynastii finansowej.
Zanim w 2007 roku zamordowano Aarona Russo wyjawił, że Nick Rockefeller zapowiadał mu w latach dziewięćdziesiątych to  - co później się spełniło w postaci zburzenia WTC i tak zwanej "wojny z terroryzmem".
Rockefeller miał też  powiedzieć Russo, że ludzie będą zaczipowani - jak bydło.

W Roku 2010 Fundacja tej zbrodniczej rodziny Rockefelerów opublikowała "Scenariusze dla przyszłości" - w których zaprezentowana została dokładnie taka sama sekwencja wydarzeń - jaka ma miejsce od blisko roku pod szyldem rzekomej "pandemii koronawirusa".

Zamknięcie gospodarek świata, zubożenie przeważającej części  ludzkości - w wyniku "epidemii" - która miała się dopiero pojawić - to scenariusz Rockefelerów z 2010 roku.

Publikacja "Scenariusze dla przyszłości" jest dostępna na stronie Fundacji Rockefellera - więc Prokuratura ma do niej dostęp.
Również filmy z Aaronem Russo - w których ujawnia plany Rockefellerów  wobec Świata są jeszcze dostępne w Internecie.
W roku 2015 Richard Rothschild opatentował metodę zaczipowania ludzkości i w 2020 roku uzupełnił ją o teorie kovida-19.

W marcu 2020 roku Bill Gates spotkał się z premierem Giuseppe Conte i od tego momentu rozpoczęły się we Włoszech masowe mordy medyczne poprzez wypalanie tkanki płucnej respiratorami.

Mateusz Morawiecki we współpracy z Łukaszem Szumowskim, a potem Adamem Niedzielskim, bezprawnie doprowadzili do zablokowania dostępu pacjentów do lekarzy i Służby zdrowia, by wywołać wysoką śmiertelność i obarczyć nią wyimaginowanego wirusa.

O ile w początkowym okresie etapie "zamknięcia"  skutkowało to zdecydowanym obniżeniem liczby zgonów w Polsce, bo niedouczeni lekarze nie mogli zabijać  pacjentów truciznami nazywanymi  "lekarstwami" - to po pół roku dało o sobie znać zablokowanie dostępu do lekarza dla osób chorych na choroby przewlekłe:  serce, nerki, raka, cukrzycę i inne  choroby cywilizacyjne.

Mateusz Morawiecki ZAMORDOWAŁ te osoby - blokując im możliwość leczenia.
W chwili obecnej to kilkadziesiąt tysięcy zmarłych.
Kilkanaście razy więcej - niż rządowe statystyki rzekomych "ofiar kowida".
Tymczasem NIKT NA ŚWIECIE NIE WYIZOLOWAŁ WIRUSA SARS COV-2.
Nikt nawet nie sfotografował tego mitycznego wirusa.

Z naukowego punktu widzenia oznacza to, że mityczny wirus SARS CoV-2 NIGDY NIE ZOSTAŁ ODKRYTY!

Od trzech miesięcy czekam na odpowiedź - na pytanie zadane Adamowi Niedzielskiemu w Trybie Prawa prasowego, o podanie choć jednego instytutu, który wyizolował SARS CoV-2.
Również Wojewódzki Sąd Administracyjny nie spieszy się z wydaniem  Wyroku o przymuszenie Ministra zdrowia do udzielenia takiej odpowiedzi.


W lutym i marcu ubiegłego roku ustawione zostały w Internecie kamery na  słynny "szpital kowidowy w Wuhan", oraz inne obiekty rzekomej "izolacji" w tym mieście.

Zaglądałem na stronę z tymi kamerami setki razy - o różnych porach dnia i nocy i ANI RAZU nie widziałem - by pod te szpitale podjeżdżała jakakolwiek karetka!
Oznacza to, że  już  Chińczycy (Rząd Chin) uczestniczyli w mistyfikacji z rzekomą pandemią.

Czy oznacza to, że nie ma żadnego wirusa?
Od zawsze Ludzkość narażona jest na różne choroby i  na ogół sobie z tym radziła.
Również koronawirusy towarzyszą człowiekowi od zawsze.
Ale od co najmniej 15 lat w Nasze otoczenie wprowadzono bardzo silną wirówkę pola elektromagnetycznego, która działa na Nasze organizmy negatywnie i wzmacnia wszelkie infekcje.
Mówię oczywiście  o telefonii komórkowej i wifi.

Jednak w wypadku rzekomych "ofiar kowida" mamy do czynienia  ze strasznymi mordami medycznymi!
Tak - jak we Włoszech i USA - gdzie chorych na płuca usypiano farmakologicznie i podpinano do respiratorów.
Były to morderstwa na masową skalę.

Wiele starszych ludzi szczepionych w roku ubiegłym roku we Włoszech "przeciwko grypie" - zmarło w pierwszej kolejności.


To - co się obecnie dzieje w Polsce i na Świecie - należy jednoznacznie nazwać "hybrydową" wojną przeciwko ludzkości.
I w tej wojnie watażką na usługach zbrodniczej grupy NWO - jest Mateusz Morawiecki, (który po zaprzestaniu przez Łukasza  Szumowskiego zbrodniczego kierowania Ministerstwem Zdrowia ), wspólnie i w porozumieniu z Jarosławem Kaczyńskim przeszli do drugiego etapu terroryzowania Narodu Polskiego i MORDÓW na Narodzie Polskim - poprzez pozbawienie Polaków  opieki medycznej.

Dla podsycania terroru - pseudopandemii, w sierpniu 2020 roku - nie posiadając żadnych kwalifikacji medycznych i żadnych uprawnień politycznych - wprowadził Morawiecki wspólnie z Kaczyńskim bezwzględny  terror  noszenia  masek  na twarz.

PRAWDZIWI Lekarze przestrzegają,  że długotrwałe noszenie  maski na twarzy może być przyczyną wielu schorzeń!
A ja w ciągu kilku sekund jestem w stanie UDOWODNIĆ, że nie są  one stanie zatrzymać  nawet tysiąc razy większych od wirusa cząsteczek  pyłu!

Ponieważ mam ogromnie dużo zajęć - to dopiero  17 grudnia 2020 roku zadałem Premierowi RP - Mateuszowi Morawieckiemu pytanie zadane w Trybie Prawa prasowego wnosząc o:

"podanie chociaż jednego dowodu naukowego na skuteczność maseczek na twarz, przyłbic i wszelkich form osłon twarzy w ochronie przeciwko wirusowi SARS CoV-2".

11 stycznia 2021 roku otrzymałem z Centrum Informacyjnego Rządu odpowiedź - w której anonimowi urzędnicy bredzą o jakiej ochronie - bo rzekomo nie wiemy "czy mamy do czynienia z osobą zakażoną".
Bezczelność tej odpowiedzi poraża i dlatego nikt się pod nią nie podpisał.

Tak więc Mateusz Morawiecki odmawia podania chociaż jednego dowodu naukowego, że  BEZPRAWNIE narzucone przez niego noszenie masek na twarzy - chroni przed SARS CoV-2.

Równocześnie podporządkowany Morawieckiemu  Rząd CZYNI WSZYSTKO - by  UNIEMOŻLIWIĆ leczenie chorych na mitycznego kowida - przy użyciu  Amantadyny!

Prawda jest bowiem taka, że nie ma żadnego wyimaginowanego kowida, ale tradycyjne wirusy działają w nowym otoczeniu silnego pola elektromagnetycznego - wysokiej częstotliwości.
Dlatego używany od 41 lat i skuteczny  lek na grypę działa na chorych - którym przypisuje się mitycznego kowida.
I stosując Amantadynę można łatwo dowieść, że wirtualny kowid, a więc tradycyjne przeziębienie zimowe - nie jest chorobą śmiertelną!

Ale do tego nie chcą dopuścić ZBRODNIARZE z Rządu Mateusza Morawieckiego!,
bo ich zadaniem jest sterroryzowanie Narodu Polskiego  w interesie grup finansowych rządzących Światem, a masowe "zaszczepienie" - jest dla nich pierwszym stopniem na drodze do celu - czyli zniewolenia Ludzkości.

Na tym poprzestanę, bo oskarżenie przeciwko Morawieckiemu i tak winno liczyć tysiące stron.

To oskarżenie podbite pieczęcią Prokuratury - podobnie jak wszystkie poprzednie zabezpieczę, by służyły przyszłemu   Trybunałowi do spraw zbrodni kowidowych.


Jako załącznik podaję tylko emaile z moim zapytaniem do Mateusza Morawieckiego o podanie dowodu na ochronne właściwości masek na twarz.
Jednak Prokuratura MA OBOWIĄZEK dołączyć wszystkie dowody z wcześniejszych oskarżeń przeciwko tym zbrodniarzom.

Załączniki:

1. Zapytanie w Trybie Prawa prasowego z 17 grudnia 2020 roku,  o podanie przez Mateusza Morawieckiego   chociaż jednego dowodu naukowego na skuteczność maseczek na twarz, przyłbic i wszelkich form osłon twarzy w ochronie przeciwko wirusowi SARS CoV-2.

2. Pokrętna odpowiedź "Centrum Informacyjnego  Rządu" na zadane pytanie.

3. Mój komentarz do odpowiedzi Centrum Informacyjnego Rządu stwierdzający, że Mateusz Morawiecki odmawia odpowiedzi na pytanie zadane w Trybie Prawa prasowego "o podanie chociaż jednego dowodu naukowego na skuteczność maseczek na twarz, przyłbic i wszelkich form osłon twarzy w ochronie przeciwko wirusowi SARS CoV-2".
14 styczeń 2021

Artur Łoboda 

  

Komentarze

  

Archiwum

Ósmy grzech główny
kwiecień 28, 2003
rozmowa kontrolowana
List otwarty do Polaków
czerwiec 3, 2003
4:1 dla Unii
listopad 21, 2002
Mateusz Machaj http://www.kapitalizm.republika.pl/
Mit o Zyzypie
kwiecień 29, 2006
Andrzej Grabowski
„Zapytanie obywatelskie”
październik 5, 2008
Dariusz Kosiur
Zakłamany, czy głupi - Nałęcz
wrzesień 29, 2003
POLSKA - UNIA 5
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
Cel Uświęca Środki Podczas Rządów Bush’a w USA
grudzień 11, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Jest pan 0!!!!!!!!!
sierpień 25, 2007
Bogusław
Ukrzyżowanie na zamówienie...
marzec 28, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Azerbejdżan wobec rywalizacji USA i Rosji
wrzesień 8, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Paszporty elektroniczne
grudzień 21, 2006
Goska
Rezerwy Federalnej - ?ródła jej pochodzenia, historii i obecnej strategii
czerwiec 30, 2008
Z korupcją wciąż nam do twarzy
sierpień 28, 2002
PAP
Błędna diagnoza
wrzesień 10, 2003
"Alternatywna" droga krzyżowa
sierpień 4, 2002
alt
Manifestacja w Warszawie - przeciw wojnie w Iraku
czerwiec 30, 2004
Ucz się póki masz od kogo !!!
grudzień 18, 2006
Wojciech Faber
Panosząca się Postępowa Ideologia
grudzień 3, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
POLSKO - OBUDZ SIE
maj 28, 2003
Andrzej Komor
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2024 Polskie Niezależne Media