ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Jerzy Bielewicz o gigantycznym przekręcie nazwanym w pogardzie dla polskiej kultury "Chopin"  
24 kwiecień 2013      Artur Łoboda
Robienie chmur 
28 wrzesień 2010      Goska
Czy istnieją niezależne media? 
16 maj 2012      Artur Łoboda
A jednak odpowiem  
15 styczeń 2020     
Kłamstwo wyborcze Andrzeja Dudy 
31 styczeń 2019     
Staczanie w otchłań 
27 październik 2019      Artur Łoboda
Hiszpański kozioł. 
3 czerwiec 2011      Bogusław
Kapo w urzędzie 
13 luty 2018      Artur Łoboda
Program sędziowski - wstęp 
7 wrzesień 2016      Artur Łoboda
Polski koszmar trwa dalej 
27 wrzesień 2014      Artur Łoboda
Inwigilacja niezależnych mediów 
22 maj 2013     
Światełko z Wuhan zgasło  
19 marzec 2020      Artur Łoboda
UpadekTarczy w 70 rocznicę ataku Sowietów na Polskę 
17 wrzesień 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Mamy prawo do prawdy o politykach. O śp. Janie Olszewskim też 
8 luty 2019      Alina
Wyspy pod woda 
25 marzec 2010      Goska
Karygodny brak elementarnej wiedzy medycznej 
14 lipiec 2020     
Mroczna historia KNF - gra wstępna 
30 październik 2014      www.polskawalczaca.com
Wenecka baśń IV 
9 lipiec 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Kariera bohatera 
29 lipiec 2018      Adam Szlachtycz
Moja Penelopa pisze wiersze 
25 czerwiec 2020      Zygmunt Jan Prusiński

 
 

Drugie zawiadomienie o dokonaniu przestępstwa ZAMACHU STANU przez Mateusza Morawieckiego Premiera RP

Artur Łoboda              
 Kraków 4  stycznia  2021  roku

 


Rafał Babiński
Prokurator Okręgowy w KrakowieDrugie zawiadomienie o dokonaniu  przestępstwa ZAMACHU STANU  przez Mateusza Morawieckiego Premiera RPMateusz Morawiecki działając wspólnie i w porozumienia ze zorganizowaną grupą przestępczą zajmującą funkcje w obecnym Rządzie RP - dążą do zniewolenia Narodu Polskiego w interesie obcych grup etnicznych.
Nazywają  to  "nowym ładem", lub "nowym porządkiem świata", o czym Morawiecki bezczelnie powiadomił z Trybuny sejmowej 4 czerwca 2020 roku.

Polskojęzyczna  Prokuratura wspiera tą zbrodnię na Narodzie Polskim - pozwalając przestępcom na coraz to bardziej zuchwałe  zbrodnie!
Skutkiem takich działań są między innymi śmiertelne ofiary Polaków pozbawionych leczenia - z powodu zamknięcia Służby zdrowia.

Uzasadnienie


Od co najmniej dwudziestu lat dochodzą do ludzi myślących niepokojące informacje o tym, że grupa osób posiadająca największe na Świecie majątki dąży do zamienienia Ludzkości  w sterowaną  armię  niewolników.

Jednym z pierwszych - którzy to ujawnili był producent filmowy Aaron Russo, który z racji żydowskiego pochodzenia został przyjacielem Nicka Rockefellera - przedstawiciela dynastii finansowej.
Zanim w 2007 roku zamordowano Aarona Russo wyjawił, że Nick Rockefeller zapowiadał mu w latach dziewięćdziesiątych to  - co później się spełniło w postaci zburzenia WTC i tak zwanej "wojny z terroryzmem".
Rockefeller miał też  powiedzieć Russo, że ludzie będą zaczipowani - jak bydło.

W Roku 2010 Fundacja tej zbrodniczej rodziny Rockefelerów opublikowała "Scenariusze dla przyszłości" - w których zaprezentowana została dokładnie taka sama sekwencja wydarzeń - jaka ma miejsce od blisko roku pod szyldem rzekomej "pandemii koronawirusa".

Zamknięcie gospodarek świata, zubożenie przeważającej części  ludzkości - w wyniku "epidemii" - która miała się dopiero pojawić - to scenariusz Rockefelerów z 2010 roku.

Publikacja "Scenariusze dla przyszłości" jest dostępna na stronie Fundacji Rockefellera - więc Prokuratura ma do niej dostęp.
Również filmy z Aaronem Russo - w których ujawnia plany Rockefellerów  wobec Świata są jeszcze dostępne w Internecie.
W roku 2015 Richard Rothschild opatentował metodę zaczipowania ludzkości i w 2020 roku uzupełnił ją o teorie kovida-19.

W marcu 2020 roku Bill Gates spotkał się z premierem Giuseppe Conte i od tego momentu rozpoczęły się we Włoszech masowe mordy medyczne poprzez wypalanie tkanki płucnej respiratorami.

Mateusz Morawiecki we współpracy z Łukaszem Szumowskim, a potem Adamem Niedzielskim, bezprawnie doprowadzili do zablokowania dostępu pacjentów do lekarzy i Służby zdrowia, by wywołać wysoką śmiertelność i obarczyć nią wyimaginowanego wirusa.

O ile w początkowym okresie etapie "zamknięcia"  skutkowało to zdecydowanym obniżeniem liczby zgonów w Polsce, bo niedouczeni lekarze nie mogli zabijać  pacjentów truciznami nazywanymi  "lekarstwami" - to po pół roku dało o sobie znać zablokowanie dostępu do lekarza dla osób chorych na choroby przewlekłe:  serce, nerki, raka, cukrzycę i inne  choroby cywilizacyjne.

Mateusz Morawiecki ZAMORDOWAŁ te osoby - blokując im możliwość leczenia.
W chwili obecnej to kilkadziesiąt tysięcy zmarłych.
Kilkanaście razy więcej - niż rządowe statystyki rzekomych "ofiar kowida".
Tymczasem NIKT NA ŚWIECIE NIE WYIZOLOWAŁ WIRUSA SARS COV-2.
Nikt nawet nie sfotografował tego mitycznego wirusa.

Z naukowego punktu widzenia oznacza to, że mityczny wirus SARS CoV-2 NIGDY NIE ZOSTAŁ ODKRYTY!

Od trzech miesięcy czekam na odpowiedź - na pytanie zadane Adamowi Niedzielskiemu w Trybie Prawa prasowego, o podanie choć jednego instytutu, który wyizolował SARS CoV-2.
Również Wojewódzki Sąd Administracyjny nie spieszy się z wydaniem  Wyroku o przymuszenie Ministra zdrowia do udzielenia takiej odpowiedzi.


W lutym i marcu ubiegłego roku ustawione zostały w Internecie kamery na  słynny "szpital kowidowy w Wuhan", oraz inne obiekty rzekomej "izolacji" w tym mieście.

Zaglądałem na stronę z tymi kamerami setki razy - o różnych porach dnia i nocy i ANI RAZU nie widziałem - by pod te szpitale podjeżdżała jakakolwiek karetka!
Oznacza to, że  już  Chińczycy (Rząd Chin) uczestniczyli w mistyfikacji z rzekomą pandemią.

Czy oznacza to, że nie ma żadnego wirusa?
Od zawsze Ludzkość narażona jest na różne choroby i  na ogół sobie z tym radziła.
Również koronawirusy towarzyszą człowiekowi od zawsze.
Ale od co najmniej 15 lat w Nasze otoczenie wprowadzono bardzo silną wirówkę pola elektromagnetycznego, która działa na Nasze organizmy negatywnie i wzmacnia wszelkie infekcje.
Mówię oczywiście  o telefonii komórkowej i wifi.

Jednak w wypadku rzekomych "ofiar kowida" mamy do czynienia  ze strasznymi mordami medycznymi!
Tak - jak we Włoszech i USA - gdzie chorych na płuca usypiano farmakologicznie i podpinano do respiratorów.
Były to morderstwa na masową skalę.

Wiele starszych ludzi szczepionych w roku ubiegłym roku we Włoszech "przeciwko grypie" - zmarło w pierwszej kolejności.


To - co się obecnie dzieje w Polsce i na Świecie - należy jednoznacznie nazwać "hybrydową" wojną przeciwko ludzkości.
I w tej wojnie watażką na usługach zbrodniczej grupy NWO - jest Mateusz Morawiecki, (który po zaprzestaniu przez Łukasza  Szumowskiego zbrodniczego kierowania Ministerstwem Zdrowia ), wspólnie i w porozumieniu z Jarosławem Kaczyńskim przeszli do drugiego etapu terroryzowania Narodu Polskiego i MORDÓW na Narodzie Polskim - poprzez pozbawienie Polaków  opieki medycznej.

Dla podsycania terroru - pseudopandemii, w sierpniu 2020 roku - nie posiadając żadnych kwalifikacji medycznych i żadnych uprawnień politycznych - wprowadził Morawiecki wspólnie z Kaczyńskim bezwzględny  terror  noszenia  masek  na twarz.

PRAWDZIWI Lekarze przestrzegają,  że długotrwałe noszenie  maski na twarzy może być przyczyną wielu schorzeń!
A ja w ciągu kilku sekund jestem w stanie UDOWODNIĆ, że nie są  one stanie zatrzymać  nawet tysiąc razy większych od wirusa cząsteczek  pyłu!

Ponieważ mam ogromnie dużo zajęć - to dopiero  17 grudnia 2020 roku zadałem Premierowi RP - Mateuszowi Morawieckiemu pytanie zadane w Trybie Prawa prasowego wnosząc o:

"podanie chociaż jednego dowodu naukowego na skuteczność maseczek na twarz, przyłbic i wszelkich form osłon twarzy w ochronie przeciwko wirusowi SARS CoV-2".

11 stycznia 2021 roku otrzymałem z Centrum Informacyjnego Rządu odpowiedź - w której anonimowi urzędnicy bredzą o jakiej ochronie - bo rzekomo nie wiemy "czy mamy do czynienia z osobą zakażoną".
Bezczelność tej odpowiedzi poraża i dlatego nikt się pod nią nie podpisał.

Tak więc Mateusz Morawiecki odmawia podania chociaż jednego dowodu naukowego, że  BEZPRAWNIE narzucone przez niego noszenie masek na twarzy - chroni przed SARS CoV-2.

Równocześnie podporządkowany Morawieckiemu  Rząd CZYNI WSZYSTKO - by  UNIEMOŻLIWIĆ leczenie chorych na mitycznego kowida - przy użyciu  Amantadyny!

Prawda jest bowiem taka, że nie ma żadnego wyimaginowanego kowida, ale tradycyjne wirusy działają w nowym otoczeniu silnego pola elektromagnetycznego - wysokiej częstotliwości.
Dlatego używany od 41 lat i skuteczny  lek na grypę działa na chorych - którym przypisuje się mitycznego kowida.
I stosując Amantadynę można łatwo dowieść, że wirtualny kowid, a więc tradycyjne przeziębienie zimowe - nie jest chorobą śmiertelną!

Ale do tego nie chcą dopuścić ZBRODNIARZE z Rządu Mateusza Morawieckiego!,
bo ich zadaniem jest sterroryzowanie Narodu Polskiego  w interesie grup finansowych rządzących Światem, a masowe "zaszczepienie" - jest dla nich pierwszym stopniem na drodze do celu - czyli zniewolenia Ludzkości.

Na tym poprzestanę, bo oskarżenie przeciwko Morawieckiemu i tak winno liczyć tysiące stron.

To oskarżenie podbite pieczęcią Prokuratury - podobnie jak wszystkie poprzednie zabezpieczę, by służyły przyszłemu   Trybunałowi do spraw zbrodni kowidowych.


Jako załącznik podaję tylko emaile z moim zapytaniem do Mateusza Morawieckiego o podanie dowodu na ochronne właściwości masek na twarz.
Jednak Prokuratura MA OBOWIĄZEK dołączyć wszystkie dowody z wcześniejszych oskarżeń przeciwko tym zbrodniarzom.

Załączniki:

1. Zapytanie w Trybie Prawa prasowego z 17 grudnia 2020 roku,  o podanie przez Mateusza Morawieckiego   chociaż jednego dowodu naukowego na skuteczność maseczek na twarz, przyłbic i wszelkich form osłon twarzy w ochronie przeciwko wirusowi SARS CoV-2.

2. Pokrętna odpowiedź "Centrum Informacyjnego  Rządu" na zadane pytanie.

3. Mój komentarz do odpowiedzi Centrum Informacyjnego Rządu stwierdzający, że Mateusz Morawiecki odmawia odpowiedzi na pytanie zadane w Trybie Prawa prasowego "o podanie chociaż jednego dowodu naukowego na skuteczność maseczek na twarz, przyłbic i wszelkich form osłon twarzy w ochronie przeciwko wirusowi SARS CoV-2".
14 styczeń 2021

Artur Łoboda 

  

Komentarze

  

Archiwum

"Wyprawki Maturzysty",
luty 3, 2003
Artur Łoboda
Unia Europejska, czyli “Zachodni krąg kulturowy”
maj 7, 2003
Artur Łoboda
Czy Rosja jest supermocarstwem?
marzec 17, 2008
tłumacz
Wulgaria - blaski i cienie
kwiecień 22, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Walka o hegemonię Izraela na Bliskim Wschodzie
marzec 13, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Dobry artykul.
kwiecień 7, 2008
Goska
Polityczna pornografia, czy polityczna egzekucja?
sierpień 7, 2007
Marek Olżyński
WIDZIANE Z AMERYKI - KOMENTARZE Z USA (1)

ŚWIĘTA WOJNA ISLAMU - POWODY I CELE

grudzień 18, 2004
Prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Kołodko zostaje
Miller też

grudzień 19, 2002
Adam Zieliński
O Iraku za czasów Prezydenta Hussaina...Myślę że to prawda
luty 28, 2004
antycenzor
"Гибель ИмперииВиза"
luty 10, 2008
marduk
Żydowska studentka sama malowała swastyki na swoich drzwiach - wideo NBC
luty 28, 2008
NBC
Czy Katykatury Duńskie są Prowokacją?
luty 20, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Wracamy do klanów
lipiec 3, 2004
Andrzej Kumor
Czy jest choć jedna osoba gotowa pomóc Polsce?
luty 11, 2009
Artur Łoboda
Panie Loboda
sierpień 16, 2006
robert
Szatański chichot historii
sierpień 7, 2005
Witold Filipowicz
ZOMO-owskie tradycje SDPL
czerwiec 15, 2004
Piotr Lisiewicz - Gazeta Polska
Budowa "trzeciego filara" siły Żydów
maj 1, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Harpagoni, na start!
kwiecień 14, 2008
Marek Jastrząb
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2021 Polskie Niezależne Media