ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki 
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? 
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
więcej ->

 
 

Skompromitował Polskę a siebie zeszmacił



Prezydent Kwaśniewski wyjazdem do Moskwy 9 maja na uroczystości 60-tej rocznicy zakończenia wojny skompromitował Polskę i sam się zeszmacił w oczach Narodu i opinii światowej. Jest to tym bardziej oburzające, że władze rosyjskie od dłuższego czasu powodowały celowo różne afronty wobec Polski: (sprawa Katynia, obrona agresji ZSRR w 1939 r. powojennej okupacji Polski). Prezydent był ostrzegany przez opinię publiczną w kraju, że w Moskwie niczego nie załatwi, nie wyjaśni, bo nikt go do głosu nie dopuści i nikt go nie będzie słuchał. Przykre jest także i to, że niemal wszyscy przywódcy i osoby znaczące w historii powojennej Polski, odchodzą ze sceny politycznej w niesławie. Kiedyś abp Życiński, słusznie zauważył, że w III RP rządzą pętaki, Wałęsa nazwał ich popaprańcami, a społeczeństwo oszustami i złodziejami. Do ekipy Kwaśniewskiego pasują wszystkie te określenia. Przez wiele lat dbał on swój wizerunek i Polacy to doceniali. W rankingach popularności i uznania uzyskiwał wysoki procent. Toteż wybrano go dwukrotnie na to zaszczytne stanowisko. Co prawda, społeczeństwo nie miało wyjścia, gdyż groziła mu reelekcja Wałęsy, ale faktem jest że Kwaśniewski omamił Polaków i wybrany został powtórnie. Pod koniec drugiej kadencji, wplątany w różne afery gospodarcze i polityczne, zaczął tracić zaufanie i poparcie w społeczeństwie, a po wizycie w Moskwie utracił je zupełnie.
Dla przypomnienia, że takie ostrzeżenia przed wizytą w Moskwie docierały do niego przypominamy ponownie tekst listu wysłanego przez Komitet Pamięci Ofiar Stalinizmu w Polsce.
12 maj 2005

dr Leszek Skonka 

  

Archiwum

"Fałszywy Pieniądz Wypiera Prawdziwy z Obiegu"
marzec 10, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
38 milionów durniów
czerwiec 21, 2008
Artur Łoboda
"Polskie" banki
październik 2, 2003
Zabito mala dziewczynke
październik 8, 2004
Komu służą te kłamstwa?
maj 8, 2008
Artur Łoboda
Wojsko Polskie nie morduje a jedynie osłania morderców
listopad 5, 2004
Zachować rozsądek
grudzień 2, 2003
Artur Łoboda
Rosyjska Intifada w Tallinie
maj 18, 2007
Izrael Szamir
Idea nacjonalizmu na tle idei olimpizmu
sierpień 24, 2008
Paweł Ziemiński
Religijne korzenie liberalizmu
grudzień 7, 2006
Izrael Szamir
Krótka recenzja
maj 16, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
"Kryminalizacja Polityki Zagranicznej USA"
luty 28, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Sytuacja Polski i Polaków po podpisaniu umowy międzynarodowej w sprawie tarczy antyrakietowej przez polskiego ministra spraw
sierpień 20, 2008
Paweł Ziemiński
Niemcy w Epoce Neo-kolonializmu
wrzesień 6, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Kolejny wiedzący lepiej od społeczeństwa. Kaczyński przeciw referendum aborcyjnemu
styczeń 18, 2003
Piotr Mączyński
Po to się rozpoczyna wojnę aby na niej zarabiać
wrzesień 28, 2004
Apel do Narodu Polskiego
maj 13, 2003
przesłała Elżbieta
Polskie Lobby Przeciwko Integracji Polski z "Unią Europejską"
luty 19, 2003
POLSKA - UNIA 2
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
Sztuka oporu
listopad 27, 2003
Ewa Polak-Pałkiewicz
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media