ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków  
 
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
GLOBALIZM - Prawdziwa historia 
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów 
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
więcej ->

 
 

WorldCom ogłasza bankructwo

Amerykański koncern telekomunikacyjny WorldCom ogłosił w nocy z niedzieli na poniedziałek swoją niewypłacalność - podała agencja AFP. Długi firmy przekraczają 30 mld dolarów. Jest to największe bankructwo w dziejach USA.

Szefowie koncernu WorldCom przez ponad rok nie wykryli błędu w księgowaniu wydatków tego giganta telekomunikacyjnego na sumę 3,8 mld dolarów.

WorldCom, drugi pod względem wielkości amerykański operator telefonii międzystrefowej i przesyłu danych, od początku zeszłego roku przez pięć kwartałów księgował jako inwestycje sumy wydatkowane na opłaty za korzystanie z sieci innych firm. Dzięki temu i innym manipulacjom wykazał za zeszły rok i pierwszy kwartał tego roku ponad 1,5 mld dolarów zysku zamiast, jak się przypuszcza, około 1,2 mld dolarów strat.

W zeszłym miesiącu koncern przyznał się do błędu i został natychmiast oskarżony przed sądem o oszustwo księgowe. Amerykańska Komisja Papierów Wartościowych i Giełdy (SEC), która w końcu czerwca wniosła pozew do sądu federalnego, zarzuciła WorldComowi, że manipulował danymi w księgach, aby finansowy wizerunek firmy odpowiadał oczekiwaniom inwestorów na Wall Street.

Dyrektor WorldComu John W. Sidgmore powiedział dwa tygodnie temu dziennikowi Washington Post, że po ogłoszeniu bankructwa - które, jak zaznaczył, nie powinno mieć większego wpływu na los pracowników i świadczone przez firmę usługi - WorldCom ma nadzieję odrodzić się w ciągu czterech-sześciu miesięcy. Koncern negocjuje teraz z bankami, starając się o kredyty na przetrwanie
22 lipiec 2002

PAP 

  

Archiwum

"RPP tylko w oparciu o cele średniookresowe "
wrzesień 7, 2002
zaprasza.net
Gnidy III Rzeczypospolitej
marzec 29, 2003
Dr Marek Głogoczowski
Zadłużenie Skarbu Państwa wzrosło w maju o 2,8%
lipiec 22, 2002
PAP
Polityczna ciuciubabka
sierpień 22, 2008
Artur Łoboda
Goście w naszym Kraju
kwiecień 14, 2003
Ivo Cyprian Pogonowski
Nowa rubryka DOWCIPY POLSKIEGO WYMIARU SPRAWIEDLIWOŚCI
luty 14, 2005
cywilizowany
Raport ONZ: nadchodzi masowa imigracja z krajów biednych do krajów bogatych
marzec 20, 2007
bibula- pismo niezależne
Jak bogacił się były prezes Stoczni
lipiec 18, 2002
PAP
Urzędniczyny i ich czyny
listopad 19, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
EBOR zainteresowany BGŻ, ale pod warunkami
maj 17, 2002
PAP
Czekajac na rade
styczeń 7, 2004
www.ściema.pl
lipiec 24, 2008
Marek Jastrząb
Polska „przedmurzem” żydo-chrześcijańskiego USraela
kwiecień 14, 2008
Przysłał Israel Adam Shamir
Wielkie afery PRL i PRL-bis
styczeń 18, 2003
(rem)
Co robić? (II)
marzec 31, 2003
Andrzej Kumor
Drang nach Osten
wrzesień 17, 2002
Terror Żydów przeciwko Żydom – Część pierwsza: Pogrom Kielecki
czerwiec 9, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Burzenie Gazy
styczeń 27, 2003
BEN ADAM z Tel Awiwu
Wielki i usilnie przemilczany
grudzień 7, 2006
luzak
Po pierwsze nie szkodzić
listopad 25, 2008
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media