|
To jest wojna przeciwko ludzkości!
|
|
Nawet ten tłumok - Donald Trump w końcu zrozumiał, że ten covid to wielka mistyfikacja.
A myślałem, że jest ICH agentem - gdy cały czas powtarzał te brednie o epidemii.
Dlaczego obraziłem prezydenta USA?
Pół roku to ogrom czasu - by zrozumieć, że ktoś nas robi w konia.
Na razie Trump przekazuje swoje "odkrycie" zaszyfrowanym przekazem.
I z pewnością nie znajdziecie Państwo tych informacji w polskojęzycznych ściekach.
Proszę Polaków obserwujących scenę amerykańską na przysyłanie dowodów potwierdzających fakt, że Trump w końcu oprzytomniał.
Bezwzględność - z jaką NWO dewastuje Narody - doprowadzi w końcu do zniszczeń porównywalnych do Iraku i Syrii.
Jeżeli dzisiaj damy się wciągnąć w wewnętrzne waśni - to tą walkę przegramy.
Właśni o to chodzi dziś pachołkom wielkiego kapitału - byśmy skoczyli sobie do gardeł.
Jeszcze pisowski nieRząd rozdaje wirtualne pieniądze.
Każda wzięta od tych drani złotówka - będzie kosztować więcej - niż te z "kredytów frankowych".
Co należy dziś zrobić?
Przede wszystkim zrozumieć, że to jest ukryta wojna i starać się zrozumieć metody działania agresorów.
|
|
29 październik 2020
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
To są komunikaty zagrożenia, które być może są adresowane, w celu mobilizacji elektoratu.
Ale, czy Rosja jest w stanie dalej (o ile w ogóle mogła) ingerować w serwery wyborcze?
A jeśli tak, to jakie to ma znaczenie wobec mocy OGŁOSZENIA namaszczonych bieżąco.
W 2016r. wydawano komunikaty, że to Rosja poprzez działania hakerskie "pomogła" wygrać Trumpowi wybory.
Jeśli takowe oficjalne zdarzenia, w ogóle mają jakąkolwiek moc, to jest to przekaz, że mobilizujcie się, ku chwale obrony starego porządku gospodarczo-ekonomicznego, od czasów zamiany dyliżansów na pociągi i samochody.
Krzyk przegranego rzecznika obrony Dyliżansów.
Historia kołem się, zaś toczy. |
|
2020-10-29
Magellan
|
 |
|
|
Kto za tym STOI?
Przestańcie snuć te wykwintne teorie.
Stoi za tym Wasz durny rząd, który wyśmiewanemu Łukaszence nie jest godzien czyścić butów.
Wasz ukochany rząd za tym stoi i nikt więcej.
Po co ich wybierają od 30 lat naiwni Polacy?
Poza tym nieprawda, że na całym świecie.
W Białorusi nic się nie dzieje.
|
|
2020-10-29
Marek Zadrożniak
|
 |
|
|
JanuszKowalski79 4 dni temu
1.Jesli PCR dziala - dlaczego tyle falszywie pozytywnych wynikow?
2.Jezeli maski dzialaja - dlaczego odstep 1.5-2m?
3.Jezeli odstep 1.5-2m dziala - dlaczego maski?
4.Jezeli wszystkie trzy dzialaja - dlaczego lockodown?
5.Jezeli wszystkie cztery dzialaja - dlaczego szczepionka?
6.Jezeli szczepionka dziala - dlaczego klauzula o braku odpowiedzialnosci ze strony BIG FARMA?
7.Jezeli SARS-CoV-2 istnieje - dlaczego nie zostal wyizolowany?
1.If the PCR test works—Why the false positives?
2.If the masks work—Why the six feet?
3.If the six feet works—Why the masks?
4.If all three work—Why the Lockdown?
5.If all four work—Why the vaccine?
6.If the Vaccine is safe—Why the no liability clause?
7.If SARS-CoV-2 exists—Why has it not been isolated?
1. Wenn PCR - Tests tatsächlich wirken, warum gibt es so viele falsch-positive Test-Ergebnisse?
2. Wenn der Mundschutz wirkt, warum ist dann der Abstand von 1,5 - 2 m nötig?
3. Wenn der Abstand von 1,5 - 2 m wirkt, warum ist der Mundschutz nötig?
4. Wenn alle drei Maßnahmen wirken, wozu dann Lockdown?
5. Wenn alle vier Maßnahmen wirken, wozu dann die Impfung?
6. Wenn die Impfung wirkt, warum dann die Klausel über keine Verantwortungsübernahme seitens BIG PHARMA?
7. Wenn Sars-CoV-2 tatsächlich existiert, warum ist der noch nicht isoliert worden?
|
|
2020-10-30
Marek Zadrożniak
|
 |
|
|
| 8. Jeżeli jest pandemia COVID-19 - dlaczego nie znam nikogo kto by na to zachorował? |
|
2020-10-30
latarnik
|
 |
|
|
| 8. Jeżeli jest pandemia COVID-19 - dlaczego nie znam nikogo kto by na to zachorował? |
|
2020-10-30
latarnik
|
 |
|
|
@latarnik
Dziękuję, dopisałem.
|
|
2020-10-31
Marek Zadrożniak
|
|
|
|
"Gospodarka działa normalnie"
kwiecień 1, 2004
PAP
|
Mełłaby dwa dolce na sekundę
marzec 18, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
DZIEŃ OJCA I LIZAK NA PATYKU !
maj 28, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
2008.05.02. Serwis brakujących wiadomosci zza granicy
maj 2, 2008
tłumacz
|
Quo vadis Poloniae - List otwarty
marzec 22, 2006
Markiewicz Michał
|
Potakiwacze Izraela w USA
lipiec 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Lepiej zlikwidować
grudzień 6, 2003
Dziennik Polski
|
KLIMAT MIASTA
grudzień 14, 2002
Kazimierz Z. Poznanski
|
Sting i Penderecki przegrali z Rubikiem.
styczeń 13, 2007
|
Bóg nas opuścił
wrzesień 23, 2003
Artur Łoboda
|
Wyszedł nie wyjedzie
sierpień 26, 2002
|
ADHD - mali chuligani pod ochroną orzeczeń medycznych
grudzień 2, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Kejby mi schajba odbiła
listopad 5, 2006
luzak
|
Oświadczenie Kongresu Polonii Amerykanskiej
grudzień 22, 2002
Elzbieta
|
We are buying up Manhattan, Poland, Rumania and Hungary
grudzień 16, 2007
PB
|
Traktat Lizbonski to tez Konstytucja czy tez nie? Kto ma sluszna racje ?
marzec 30, 2008
Ryszard Kusmierczyk
|
Spiskowa teoria dziejów. Fakty ukrywane
grudzień 17, 2003
|
Precz z antychińskim protekcjonizmem
sierpień 16, 2006
Workers Vanguard
|
Lipcowy grzmot
lipiec 18, 2008
Izrael Szamir
|
Opózniona "Dobra Nowina" z Oswiecimia/Auschwitz
czerwiec 6, 2004
Marek Głogoczowski
|
|
|