ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

DEBIL (!) Javier Milei 
22 styczeń 2026      Artur Łoboda
Kilka uwag na temat aborcji 
16 marzec 2012      Artur Łoboda
Dlaczego A. Lepper „wybrał” lokal „Samoobrony” by zakończyć życie? 
11 sierpień 2011      Gasienica
Sen idioty 
23 kwiecień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Zanim obejrzę film Pasikowskiego 
7 grudzień 2012      Artur Łoboda
Ziobrowa reforma Wymiaru Prawa 
16 grudzień 2022      Artur Łoboda
Zgony z powodu szczepionek COVID są o 407% wyższe niż wszystkie łączne zgony wcześniej zgłoszone z powodu innych szczepionek 
31 lipiec 2021     
Gdyby Hitler wystąpił w ONZ... 
28 wrzesień 2024     
"Kto stał za Józefem Piłsudskim" i koniec konferencji 12.05.2018 
29 maj 2019      Alina
Kto nie zna się na żartach 
14 marzec 2017      Artur Łoboda
Największy polski performer 
6 sierpień 2012      Artur Łoboda
Do prezesa sądu okręgowego w Warszawie 
4 październik 2010      Bogusław
Wprowadzenie szczepionki na COVID-19 doprowadziło do największego ludobójstwa w historii ludzkości 
15 grudzień 2022      Belle Carter
Czesława Długoszek Antologia w Słupsku 
3 październik 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Atak na Iran to element większego planu 
17 czerwiec 2025     
Czy Konfederacja może wybić się na niepodległość? 
19 wrzesień 2020     
Badanie wykazało zwiększone ryzyko padaczki, ciężkiego wstrząsu alergicznego, zapalenia mięśnia sercowego i zapalenia wyrostka robaczkowego u dzieci, którym wstrzyknięto szczepionki przeciwko Covid-19 
22 czerwiec 2024     
Czy 90% izraelskich Żydów popiera ludobójstwo? 
17 kwiecień 2024     
Teraz na Polskę można pluć bezkarnie 
28 czerwiec 2018      Artur Łoboda
Zygmunt Jan Prusiński Erotyk ciemny 
15 listopad 2022      Zygmunt Jan Prusiński

 
 

Zawiadomienie o dokonaniu szeregu przestępstw przez Jarosława Jana Pinkasa - Głównego Inspektora Sanitarnego RP

Artur Łoboda                                   Kraków 1 października  2020  roku

Rafał Babiński
Prokurator Okręgowy w Krakowie



Zawiadomienie o dokonaniu szeregu przestępstw przez Jarosława Jana Pinkasa - Głównego Inspektora Sanitarnego RP

Uzasadnienie


Jarosław Pinkas - jako Główny Inspektor Sanitarny winien dbać o zdrowie Polaków.
Tymczasem działa w zorganizowanej grupie przestępczej - której celem jest pozbawienie zdrowia Polaków i sterroryzowanie do tego stopnia - by Polska była rządzona na podobieństwo bolszewickiej tyranii.


Obowiązkiem Jarosława Pinkasa jest NIEDOPUSZCZENIE do obiegu trucizn w Polsce.
Tymczasem legalizuje TRUCIZNY nazywane lekarstwami po to - by wmawiać Polakom jakąś rzekomą "pandemię".

Osobom chorym aplikuje się w Polsce takie trucizny jak Azytromycyna i Ibuprofen.
Niszczą one jelita i przy okazji cały układ odpornościowy człowieka.
Człowiek zatruty tymi preparatami ma objawy przypominające mityczny "covid-19".
Ale to nie jest ŻADEN wirus - ale zatrucie pseudo-lekarstwami.
Dlatego oskarżam Jarosława Pinkasa między innymi na podstawie Artykułu 160. § 1. Kodeksu Karnego głoszącego "Kto naraża człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3,
o świadome i celowe przestępstwo dopuszczenie do obrotu trucizn.

Podaję tą informację z pełną świadomością odpowiedzialności karnej. I będę ścigał do końca życia tych wszystkich - którzy współuczestniczą w obecnej zbrodni przeciwko ludzkości!

Drugie oskarżenie wobec Jarosława Pinkasa dotyczy przestępstwa z artykułu 118a  Kodeksu Karnego:
Art. 118a. § 1.Kto, biorąc udział w masowym zamachu lub choćby w jednym z powtarzających się zamachów skierowanych przeciwko grupie ludności podjętych w celu wykonania lub wsparcia polityki państwa lub organizacji:
§ 2. Kto, biorąc udział w masowym zamachu lub choćby w jednym z powtarzających się zamachów skierowanych przeciwko grupie ludności podjętych w celu wykonania lub wsparcia polityki państwa lub organizacji:
2) pozbawia osobę wolności na czas przekraczający 7 dni lub ze szczególnym udręczeniem,
podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 5 albo karze 25 lat pozbawienia wolności.
W celu prowadzenia terroru kowidowego grupa przestępcza nazywana Ministerstwem Zdrowi, oraz GiS - zmusza Polaków do pseudotestów na mityczną chorobę i na tej podstawie zmusza do samo-pozbawienia wolności pod pozorem rzekomej kwarantanny.
Jednocześnie Jarosław Pinkas czyni wszystko - by Polacy obniżyli odporność na wszelkie infekcje. Temu służy terror maseczkowy i szczucie na współobywateli.
Z tego powodu Polacy nie zdobywają odporności przeciwwirusowej, którą mogą zdobyć TYLKO dzięki przebywaniu na świeżym powietrzu.

Przypominam, że kilka miesięcy temu złożyłem zawiadomienie o stosowaniu  przez Łukasza Szumowskiego sfałszowanych pseudotestów na Covid-19.
Nikt na świecie nie wyizolował tego wirusa - więc nie może być mowy o stworzeniu rzeczywistych testów na covid-19.
Tym bardziej, że certyfikaty przedstawione przez Ministerstwo Zdrowia pochodziły z roku 2011.
Dlatego blokowanie pracy Służby Zdrowia i zamykanie oddziałów szpitalnych z powodu fikcyjnego "wykrycia wirusa" u pracowników medycznych - powoduje celowe narażenie zdrowia pacjentów przez Jarosława PInkasa i jest kolejnym elementem mojego oskarżenia.
Na wszelki wypadek wyjaśniam, że złożenie niniejszego oskarżenia służy przerwaniu biegu przedawnienia zbrodni dokonywanych przez tego człowieka.

W chwili obecnej toczy się "pierwsza wirusowa wojna światowa" przeciwko Ludzkości.
I zarówno Jarosław Pinkas - jak też WSZYSCY PROKURATORZY chroniący tych zbrodniarzy dokonują "zbrodni wojennych".
A  wedle obowiązujących norm Prawa - zbrodnie wojenne  nigdy się nie przedawniają!
Możemy więc się spodziewać, że przed Sądem stanie nawet  dziewięćdziesięcioletni Pinkas - jak też Prokurator chroniący tego ZBRODNIARZA!

Załączniki:

Wydruki czterech emaili z moją deklaracją wolontariatu na oddziałach gdzie przebywają rzekomo "chorzy na covid-19".
Chciałem zdobyć dodatkowe dowody na monstrualną mistyfikację, ale nie dano mi tej możliwości.
Zapytanie do Adama Niedzielskiego nie jest zbyt grzeczne, ale pisałem je do ZBRODNIARZA covidowego i nerwy puściły.
Na żaden z tych listów nie otrzymałem odpowiedzi.
1 październik 2020

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

Pinkas jest nietykalny.

A "były główny inspektor farmaceutyczny Zbigniew N. został zatrzymany przez Centralne Biuro Antykorupcyjne" (https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C728051%2Ccba-zatrzymalo-bylego-glownego-inspektora-farmaceutycznego-zbigniewa-n.html).

Prezesa Poczty Polskiej wyleciał na zbity pysk, bo odmówił przeprowadzenia wyborów korespondencyjnych.

Kto wie czego odmówił Zbigniew eN ...

2020-10-02
hens

 

Kto wie czego odmówił Zbigniew eN ... może tego:

Na szczepienie do apteki? Eksperci mówią „tak” (https://pulsfarmacji.pl/4759699,30328,na-szczepienie-do-apteki-eksperci-mowia-tak)

Jak by nie było, na szczęście 'znaleziono' w jego kompie kilkadziesiąt plików z pornografią dziecięcą (https://www.rynekzdrowia.pl/Prawo/CBA-zatrzymalo-b-glownego-inspektora-farmaceutycznego-uslyszal-zarzuty,213199,2.html).

Taki traf.

2020-10-02
hens

 

"Niewykluczone, że grypa może utorować drogę do zakażenia koronawirusem" (https://pulsfarmacji.pl/4764479,86636,niewykluczone-ze-grypa-moze-utorowac-droge-do-zakazenia-koronawirusem)

"osoby, które zaszczepią się przeciwko grypie, mogą być bardziej chronione przed zakażeniem koronawirusem w okresie jesienno-zimowym, gdy spodziewana jest nowa fala epidemii"

Tiaaa... nic dziwnego, że odmówił i wyleciał. A razem z nim rzecznik prasowy, czyżby też miał dziecięca pornografię w kompie?


2020-10-02
hens

 

Każdy sektor dysku jest opisywany wedle czasu zegarowego chipsetu.
Tego nie zobaczy się w normalnym trybie.
Mogli zmienić czas zegarowy kompa, ale to bez problemu rozpoznam.
Jeżeli podrzucili mu jakieś pliki - to jest do wykrycia.

Cała sprawa bardzo cuchnie, bo jeżeli dokonał jakichś machlojek - to są wystarczające dowody do oskarżenia. A tu bardziej chodzi o medialny lincz.

Zaczynam się poważnie zastanawiać: czy i na mnie nie wypróbują takiego chwytu?


2020-10-02
Artur Łoboda

 

To jest do wykrycia, ale kto to ma wykryć? W czyich łapkach jest ten dysk?

Zresztą to nie ma znaczenia dla sądu, znieważona pani Nitek musi przepraszać hitlerowca!

BO TAK!

2020-10-02
hens

  

Archiwum

Teoria spisku
czerwiec 10, 2005
Artur Łoboda
Chiny wygrały z USA w... kasynie
luty 28, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Drogi Chin ku rozwojowi
sierpień 9, 2006
darek
Abp Gocłowski: grzeszy ten, kto uważa, że przed 1989 było lepiej
listopad 11, 2002
PAP
Debata
wrzesień 28, 2007
( . ) bez podpisu
Jak funkcjonują największe gangi (1)
Dla kogo pracuje Marek Belka?

luty 25, 2005
nz
Osiągnięcia kulturalno-cywilizacyjne "naszego sojusznika" należy promować!
maj 2, 2004
Bush w 5. rocznicę wojny w Iraku: Wojna jest słuszna
marzec 21, 2008
marduk
Chcą być policjantem świata. Reakcje prasy światowej na wojenne deklaracje USA
marzec 19, 2003
Waldemar Maszewski, Hamburg
Stanęliśmy przed kolejną ważną próbą. list otwarty do Edwarda Moskala - Prezesa Kongresu Polonii Amerykańskiej
luty 28, 2003
Artur Łoboda
Zmierzch uchwałodawstwa RJP?
luty 20, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Ameryka pod rządami fundamentalistów protestanckich?
listopad 11, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Czemu służy upokażanie Mel’a Gibson’a?
sierpień 6, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Chirac skrytykował Polskę
luty 18, 2003
zaprasza.net
Terror „911” w USA: fakty dziwniejsze niż fikcja
październik 13, 2004
Marek Głogoczowski
Stanisław Tymiński
czerwiec 8, 2005
wp.pl
Oleksy: czy komisja rozjaśni "zakryte pole"?
styczeń 11, 2003
PAP
Buchanan’s false image of Hitler in to the “Unnecessary War.”
lipiec 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Czego nie powiedział profesor Poznański
styczeń 23, 2005
Artur Łoboda
Może w końcu ktoś dobierze się do Prokomu?
grudzień 23, 2002
PAP
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media