ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki 
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? 
AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) 
Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia 
Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. 
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
więcej ->

 
 

Nied?wiedzia przysługa "przyjaciół"


Pełne poparcie dla zespołu "Gazety Wyborczej" i Adama Michnika za ujawnienie korupcyjnej propozycji Lwa Rywina wyrazili w czwartek "przyjaciele z Unii Wolności".

Podkreślając "bezprecedensowość" ujawnienia przez gazetę "propozycji łapówkarskiej", z jaką wystąpił "w imieniu grupy ludzi mających władzę" Lew Rywin, "przyjaciele z UW" napisali w przekazanym oświadczeniu: "ze zdumieniem stwierdzamy, że niekiedy próbuje się wykorzystać ten fakt do ataków na "Gazetę Wyborczą" i Adama Michnika".

"Sprawa, która może stać się ważnym elementem oczyszczania polityki z korupcji, jest wykorzystywana do walki z konkurencją na rynkach mediów i w świecie idei" - czytamy w oświadczeniu.

"Nie podzielamy pewnych opinii wyrażanych przez publicystów "Gazety Wyborczej". Niektórzy z nas dawali temu wyraz publicznie. Jednak uczciwość Adama Michnika nie ulega dla nas wątpliwości. Nie ulega również wątpliwości czystość jego intencji w tej sprawie" - głosi oświadczenie.

"Dlatego wyrażamy pełne poparcie dla zespołu "Gazety Wyborczej" i Adama Michnika" - czytamy w oświadczeniu.

Oświadczenie sygnowali m.in. Bronisław Geremek, Bogdan Borusewicz, Marek Edelman, Jacek Kuroń, Grażyna Staniszewska, Andrzej Wielowieyski, Tadeusz Syryjczyk, Henryk Wujec, Janusz Onyszkiewicz, Jan Lityński, Michał Boni, Bogdan Lis, Zbigniew Janas, Władysław Frasyniuk, Zbigniew Bujak, Olga Krzyżanowska, Piotr Niemczyk.
13 luty 2003

PAP 

  

Archiwum

Patriotyzm - duma narodowa
grudzień 12, 2002
Patriota
Kto je?dzi po naszych drogach?
maj 6, 2007
Marek Komorowski
(NFI) Jupiter świeci brudnym światłem
lipiec 30, 2002
PAP
P.J.EMIGRACJA NIE JEDEN MA SMAK...
kwiecień 3, 2007
KLICKER
"Można świętować"
marzec 16, 2006
Prawda o genetycznie modyfikowanej żywności
luty 2, 2007
Dorota
Zacznijmy od siebie, zacznijmy dzisiaj...
lipiec 8, 2003
Andrzej Kumor
Pikieta z balonikiem. Antyunijne, choć niebieskie
marzec 3, 2003
http://dzisiaj.dziennik.krakow.pl/
Bieriezowski : Juszczenko oddaj moją kasę!!!!!!!!!!
wrzesień 6, 2007
marduk
BCP może wycofać się z BIG BG i PZU
sierpień 3, 2002
Ł. Świerżewski, B. Tomaszkiewicz Puls Biznesu
Ludzie o. Rydzyka wystartują z list PiS
listopad 19, 2008
Pohukiwania, czyli z akcentem na postkomunizm
grudzień 29, 2005
Marek Olżyński
List otwarty do Polaków
czerwiec 3, 2003
"Korzyści" z liberalizacji polskiego handlu
luty 9, 2007
Dariusz Kosiur
Kolejny wiedzący lepiej od społeczeństwa. Kaczyński przeciw referendum aborcyjnemu
styczeń 18, 2003
Piotr Mączyński
POLISH-AMERICAN PUBLIC RELATIONS COMMITTEE
luty 11, 2003
Trzej obywatele PRL czy Liber Chamorum.
maj 26, 2007
Jan Lucjan Wyciślak
"Generał sił koalicji"
maj 3, 2004
PAP
Porządek prawny, a stan faktyczny
maj 30, 2006
Marek Olżyński
Ryszard Bugaj Partia, czyli obrońca ancien regime'u
czerwiec 2, 2002
Idziemy do Europy
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media