ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI  
 
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
GLOBALIZM - Prawdziwa historia 
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej 
5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika 
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
więcej ->

 
 

Wojna kolonialna


Stany Zjednoczone planuj zwiększyć liczebność swoich sił zbrojnych w Iraku o 100 tys. żołnierzy. Kilka dni temu prezydent USA George W. Bush wezwał Kongres do wyasygnowania dodatkowych 75 mld USD na cele związane z agresją na Irak.
Jednocześnie relacjonujące konflikt media zalewaj świat informacjami o tym, jak to zdobywcy natychmiast udzielaj "wyzwolonej" ludności pomocy humanitarnej.

Agresja Stanów Zjednoczonych i ich sojuszników na Irak przyjęła niespodziewany dla napastników obrót. Wbrew zapowiedziom Irakijczycy przywitali naje?d?ców nie kwiatami, lecz kulami. Wielkość i siła stawianego przez nich oporu świadczy o tym, że w obliczu inwazji zjednoczyli się w obronie kraju. Wszystkie doniesienia o antyrządowych powstaniach na tyłach armii irackiej okazały się fałszywe. Fakty te stawiaj Amerykanów i ich sojuszników w bardzo kłopotliwym położeniu, tym bardziej że większość ekspertów od prawa międzynarodowego przyznała Stanom Zjednoczonym status agresorów.

Dotychczasowy przebieg wojny bezlitośnie obnażył fałsz amerykańskiej argumentacji za dokonaniem interwencji zbrojnej przeciwko Irakowi. Jak dotąd nie znaleziono żadnych dowodów na posiadanie przez Irak broni masowego rażenia, w związku z czym argument, jakoby Irak stanowił zagrożenie dla świata, przynajmniej obecnie okazał się bezwartościowy. Okazało się także, że sami Irakijczycy nie chcą oferowanej przez agresorów "wolności". Nie ma także jakiegokolwiek śladu świadczącego o ewentualnych powiązaniach władz irackich z Al-Kaidą.
Można by przyjąć, że napaść USA i Wielkiej Brytanii na Irak jest tragedią.
Jednak determinacja, z jak Biały Dom dążył do wojny i obecne plany Waszyngtonu eskalacji konfliktu sugeruj, że prawdziwe cele wojny s zupełnie inne od deklarowanych.

O złej woli Waszyngtonu i obłudzie amerykańskich polityków świadczy również rażca niekonsekwencja, z jak traktuj pobliski Izrael, który od 1967 r. złamał niezliczoną ilość rezolucji ONZ i który - co jest już udowodnione - dysponuje broni masowego rażenia. Eksterminacyjna polityka Izraela wobec Palestyńczyków oraz wypowiedzi izraelskich polityków podżegające do wojny z kolejnymi państwami islamskimi świadcz o tym, że to właśnie Izrael stanowi prawdziwe zagrożenie dla stabilności regionu. Nie tylko nie budzi to zastrzeżeń Waszyngtonu, lecz także najprawdopodobniej nie przeszkodzi mu w przydzieleniu Izraelowi olbrzymiej dodatkowej pomocy gospodarczej i wojskowej.
Chociaż sami agresorzy przyznaj, że wojna w Iraku może potrwać bardzo długo, już próbuj dzielić skórę na nied?wiedziu. Amerykańskie, i nie tylko, firmy mogą już zabiegać o kontrakty "na realizację programów odbudowy Iraku". Kandydaci na okupantów nie kryj także chęci do przejęcia całkowitej kontroli nad wydobyciem irackiej ropy naftowej. Coraz bardziej nasuwa się wniosek, że celem tej wojny nie jest obrona światowej praworządności czy wolności narodu irackiego, tak jak to z uporem ośmiela się głosić anglo-amerykańska propaganda.
29 marzec 2003

KWM 

  

Archiwum

Kalinowski: Unia da nam z... naszej kieszeni
listopad 27, 2002
IAR
Krytyka
wrzesień 29, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Uważamy za skandal, że polskie władze doprowadzają do poważnego konfliktu z Niemcami i Francją.
marzec 20, 2003
PAP
Chytry traci podwójnie
lipiec 27, 2005
Artur Łoboda
Nacjonalizm,Faszyzm!
listopad 27, 2006
mik4
Prawidło tylko do obuwia
marzec 2, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Czy takie traktowanie jest zgodne z obowiązującym Prawem ???? RP.
lipiec 4, 2004
Poniżony pracownik!!!!!
Nie zniechecaj Patriotow!
styczeń 20, 2007
Poeta
Gdzie nadzór nad społecznym mieniem?
lipiec 4, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Brudna Przeszłość KGB Putina i Kwaśniewskiego
luty 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Hymn skoczny niczym mistrz skoczni
styczeń 19, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Na usługach klasy rządzącej
listopad 10, 2003
Antykomunistów wklad do likwidacji Ekonomicznie Niepodleglej Polski
luty 2, 2006
Marek Głogoczowski
Iran blokuje plany USA w Iraku
kwiecień 3, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Mieć czy być?
grudzień 14, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Trudne pytania do entuzjastow UE
lipiec 22, 2008
Goska
Izrael szykuje się na Irak ?
sierpień 10, 2002
PAP
Czy zbliża się koniec imperialnej polityki USA na Bliskim Wschodzie?
kwiecień 3, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Na Teheran!
maj 9, 2006
Marek Czarkowski
Hugo Chávez, człowiek do odstrzału
wrzesień 9, 2007
Ignacio Ramonet
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media