ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio 
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. 
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
Bankructwo Ukrainy 
 
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Premier Hiszpanii Pedro Sanchez o wojnie przeciwko Iranowi 

 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Iran dziesiątkuje izraelskie miasto portowe Hajfę pociskami kasetowymi; 2 osoby zabite, samochody... 
 
więcej ->

 
 

Czy Hezbollah ma szanse zwycięstwa?


Partyzantka Hezbollah, żeby być skuteczna, nie musi wygrać na polu bitwy. Jak dotąd uniknęła klęski, podczas gdy opinia krajów arabskich jest po jej stronie. Opinia światowa jest po stronie Libanu z powodu brutalnej masakry ludności, przez lotnictwo izraelskie a tymczasem jak dotąd Izraelczycy nie biją się lepiej od partyzantów libańskich i bardziej boją się strat w ludziach niż Arabowie. Tego rodzaju obraz daje poparcie Hezbollah w całym świecie arabskim, zmęczonym upokorzeniami Arabów przez Izrael wspomagany przez USA, mimo tego, że prawo amerykańskie zabrania dostawy broni produkowanej w USA do akcji niszcznacej ludność cywilną.

Tylko jeden amerykański pocisk precycyjnie sterowany, wystrzelony przez wojsko izraelskie, zabił 56 osób, głównie dzieci i kobiety. Wśród zgliszczy znaleziono dowody, że był to pocisk świerzo dostarczony do Izraela z USA. Ostra reakcja przeciwko Izraelowi i przeciwko rządowi Bush’a nie dała na siebie długo czekać.

Rząd Libanu formalnie zaprotestował tą zbrodnię. Libańczycy zaatakowali budynek ONZ w Bejrucie i spalili flagę amerykańską. Sekretarz Generalny ONZ, Kofi Annan był głęboko oburzony, w czasie nagle zwołanego posiedzenia Rady Bezpieczeństwa, że do tej pory jego nawoływanie do zawieszenia broni było zignorowane. Dzieje się tak ponieważ USA chce dać dosyć czasu Izraelowi, na gruntowne spacyfikowanie Libanu, mimo jednoczsnej katastofy ludności cywilnej tego kraju.

Znowu powtarza się sytuacja dobrze znana z pacyfikacji Iraku i innych interwencji amerykańskich. Fotografie zabitych i rannych dzieci i kobiet z powodu bombardowania z powietrza powoduje stratę poparcia nawet przjaznych Ameryce państw. Izrael stata się być obojętny na międzynarodowe potepienie i uważa że Hezbollah zagraża wszystkim pro-amerykańskim rządom na Bliskim Wschodzie..

Wobec sprawności bojowej partyzantrów Hezbollah, Izrael zatakował tankami i piechotą w kierunku rzeki Litani, z której Izrael chce czerpać wodę i która ma być północną granicą proponowanej przez Izrael, strefy postrunków ONZ. Pauza 48 godziny poprzedziła ten atak, przeciw któremu dzielnie walczy Hezballah.

Mobilizacją wiekszej ilości rezerwistów, na dłuższy czas, paraliżuje gospodarkę Izraela, który z tego powodu potrzebuje zdobyć sukces w szybkim tempie. Nie jest łatwe teraz, kiedy Hezbollah ma sieć dowodzenia i kontroli oraz posiada środki atakowania Izraela na dłuższy czas. Dlatego Izrael odmawia natychmiastowego zawieszenia broni a sekretarz stanu Rice mówi że USA poprze zawieszenie broni tylko na warunkach permanentnego zakończenia kryzysu. Narazie Hezdollah wstrzymuje ogień rakiet.

Kiedy Izrael okupował Liban od 1982 roku do 2000 roku, wtedy powstał ruch oporu Hezbollah, który zmusił Izrael do wycofania się z okupacji. Sprawozdawcy wojenni nazywali wówczas południowy Liban „Wietnamem Izraela,” Tak więc wypady na teren Libanu narażają Izrael na straty w ludziach, co Żydzi wychowani w tradycji talmudu bardzo żle znoszą, dużo gorzej od Arabów.

Obserwatorzy ONZ w południowym Libanie twierdzą że Hezbollah ma duży zapas rakiet typu „katiusza” i innych, tak że może długo walczyć, zwłaszcza że partyzantka ta nie poniosła strat wśród dowódców. Głównym celem Izraela jest morderstwo dowódcy Hezbollah, szeika Hassan’a Nasrallah’a;

Hezbollah dobrze kryje swoich ludzi, broń i rakiety wśród osiedli w bunkrach i w tunelach. Nawet po przejściu tanków i żołnierzy izraelskich, szybko wraca ona do akcji i strzela następne salwy w kierunku Izraela i jego wojska. Wielkie poparcie ludności Libanu dla partyzantki Hezbollah bardzo pomaga w skuteczności jej działań bojowych.

Neokonserwatywny minister obrony USA, Donald Rumsfeld walkę tą nazywa „asymetryczną” bardzo trudną dla wojsk regularnych USA i Izraela, tak w Iraku jak i w Libanie. Obie partyzantki arabskie, Hezbollah szyitów w Libanie i Hamas sunnitów w Palestynie walczą podobnie do ruchu oporu w Iraku, według sprawozdań ekspertów z studiów stratyegicznych w Waszyngtonie, którzy uważają, że zagrożenie ze strony partyzantów jest trudniejsze do opanowania, niż walka z konwencjonalnym wojskiem wroga gorzej uzbrojonego niż siły zbrojne USA i Izrael’a.

Partyzanci broniący stron rodzinnych nie potrzebują tyle wyposarzenia co naje?d?cy, żeby skutecznie atakować. Duże znaczenie ma ich duch i poparcie ludności ich kraju przeciwko naje?d?com.

Izrael ma pół wieku doświadczenia w łamaniu oporu Arabów, zwłaszcza w czasie powstań w Palestynie, nad rzeką Jordan i na terenie Gazy. Metody izraelskie były przekazywane Amerykanom w czasie ćwiczeń i na terenie Izraku, przez doradców i tłumaczy, co doprowadziło do skandalicznego traktowania ludzi w więzieniach takich jak Abu Gharib w Iraku, w Afganistanie i w Guantanamo na Kubie.

Niektórzy stratedzy izraelscy krytykują posługiwanie sie głównie atakami z powietrza i uważają, że dużą ofensywa lądowa na Liban i na Syrię dałaby przewagę Izraelowi nad Hezbollah i zapobiegła dostawom broni tym partyzantom. Politycy Izraela boją się dużej ofenzywy i start w ludziach, podczas gdy masakra ludności Libanu z powietrza ich nie obchodzi.

Partyzantka umie rozpraszać się, chować broń, po to żeby we właciwej chwili wracać i nękać oraz kompromitować naje?d?cę i zdobywać poparcie wśród upokarzanych przez USA i Izrael, muzułmanów. Tymczasem prezydent Syrii zarządził stan pogotowia w armii syryjskiej na wypadek ataków Izraela lub USA. Washington Post z 1go śierpnia, 2000 donosi że wczoraj po przemówieniu do Rady Bezpieczeństwa ONZ,, minister spraw zagranicznych Libanu, Tarek Mitri, powiedział dziennikarzom żę siły Izraela dokonują z premedytacją masakry jak dotąd 600 cywilów w Libanie, która to masakra jest w toku i sięga rozmiarów ludobójstwa według prasy na Bliskim Wschodzie..

Nawet jak uda się zestawić oddziały międzynarodowe strażników pokoju z ONZ w strefie południowego Libanu, w celu nie dopouszczania Hezbollah do Izraela, pozostaje sprawa kim będą ci ludzie, czy nie będą sprzyjać Arabom, krzywdzonym przez Izrael. Jeżeli będą po stronie Izraela to będą atakowani przez ruch oporu, jak to sie dzieje Irakijczykom teraz mobilizowanym przez Amerykanów.

Nie-muzułmanie w oddziałach stażników będą wkrótce widziani jako najeżdżcy podczas gdy muzułmanie mogą sprzyjać Arabom, lub nie chcieć być stronniczy po stonie Izraela, jak tego chcą Amerykanie neokonserwatyści. Decyzja żeby strażnikami byli nie-muzułmanie, narazi tych ludzi na ciężkie walki, zasadzki i ostrzeliwanie przez Hezbollah według opini dziennikarzy amerykańskich z Bliskiego Wschodu.

Redakcja „The Wall Street Journal” opublikowała 1go sierpnia, 2006, artykuł pod tytułem „Skutki klęski Izraela byłyby fatalne” oraz opublikowała w dziale „Global View” artykuł Bret’a Stephen’a zatytułowany: „Izrael Przegrywa Toczącą sie Wojnę” („Izrael Is Losiung This War.” W tym stanie rzeczy, na długą metę Hezbollah faktycznie ma szanse wygrać, ale nie jest prawdopodobne by Bejrut wkrótce stał się Stalingradem Izraela.

3 sierpień 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Pseudo atorytety!
październik 7, 2006
mik4
Głupich nie sieją
kwiecień 17, 2005
PiS nie wepchnal Polski do jewRopejskiego kolchozu, nie uchwalil budzetu na rok 2006, ani nie podpisal porozumienia wyslania
czerwiec 17, 2006
jasiek z toronto
Narodowa poprawność
lipiec 21, 2008
Artur Łoboda
Apel Organizacji Vox Populi S.O.S.
sierpień 11, 2007
Review of I Saw Poland Betrayed, by Arthur Bliss Lane (1948).
lipiec 13, 2006
przysłał prof. I.C. Pogonowski
Wielkanocny "odkupicielski" Balet Zdrajców oraz Nierządnic "Pana"
kwiecień 17, 2006
Marek Głogoczowski
Stracił na giełdzie miliony
kwiecień 8, 2006
PAP
Badany będzie tylko Rywin
luty 5, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
Plan Hausnera BEZ TAJEMNIC
marzec 9, 2004
Adrian Franczyk
Fundamentalisci Protestanccy i Walczący Izrael
lipiec 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Co musiałoby się wydarzyć aby przyśpieszyć wybory?
czerwiec 17, 2007
Marek Olżyński
Dziennikarze ?
wrzesień 13, 2005
przesłała Elzbieta
Rzecz niemożliwa dla matołów - nacjonalistów
grudzień 1, 2008
Artur Łoboda
2.000 zł za nic
listopad 5, 2004
Jarosław Latacz
Wspólnicy zbrodniarza
lipiec 6, 2004
HALLOWEEN AUGURIES & MASKS
listopad 1, 2005
przysłał Marek Głogoczowski
Metoda na przejęcie ostatniego polskiego banku
lipiec 23, 2004
PAP
Żałoba i Wspomnienie
kwiecień 5, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Prom "Rogalin" trafił na złom
kwiecień 3, 2006
Jan Zakiewicz
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media