|
| Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi |
|
| Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. |
|
| Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka |
|
| Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. |
|
| Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? |
|
| |
|
| FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
| |
|
| Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom |
|
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
|
|
| Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID |
|
|
|
| Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas |
|
| Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania |
|
| Iwo Cyprian Pogonowski |
|
| Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego |
|
| Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny |
|
| Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. |
|
| Skazany za pestki moreli, B17 |
|
| Faszyzm w barwach demokracji |
|
| Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania |
|
Monika Jaruzelska zaprasza
|
|
| Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu |
|
| Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. |
|
| Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków |
|
| Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. |
|
| Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! |
|
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
|
|
| David Icke w LondonReal TV |
|
| Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka. |
|
| Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem |
|
|
|
| Izby lekarskie to organizacje przestępcze |
|
| |
|
| Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia |
|
| Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. |
|
| Veto dla Funduszu Zadłużenia! |
|
| Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. |
|
| ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” |
|
| |
więcej -> |
|
2008.07.12 godzina 1200 Serwis Wiadomości
|
|
Wszystkie podane linki są dynamiczne, edycja z drukiem wytłuszczonym, kursywą itp na
http://prawica.net/node/12798
Autor serwisu nie sprzeciwia się bezpłatnemu powielaniu serwisu.
Kontynuacja wcześniejszych wiadomości ze świata
http://www.prawica.net/node/12716
teraz stan na 2008.07.12. godzina 1200
Osobom nie mającym stałego dostępu do niezależnych ?ródeł informacji w językach obcych zalecam zapoznanie się z wcześniejszymi edycjami serwisu. Szacuję, że dopiero przeczytanie kilkunastu edycji daje obraz rzeczywistej sytuacji politycznej w świecie.
W zależności od znajomości innych języków osobom wystawionym na działanie głównego nurtu informacyjnego (propagandy masowej...) zalecam uzupełnianie wiedzy przez korzystanie z następujących ?ródeł:
język angielski - www.veryquiet.com - bieżące migawki video i krótkie teksty z kilkudziesięciu agencji na całym świecie. Liczba agencji nie przekłada się na różnorodność i niezależność informacji. Wskazówka dla mnie jakich informacji nie powtarzać za głównym nurtem informacyjnym.
www.russiatoday.ru - wiadomosci w różnej formie tylko na temat Rosji
www.haaretz.com - popularny izraelski portal, wiadomości w formie tekstowej, sukcesywnie napływające, głównie Bliski Wschód, problematyka żydowska, archiwum z wyszukiwarką. Poza tym że mogą czasem opublikować jakiś antypolonizm, nie będą swoim głupot wciskać... Chyba najlepszy angielskojęzyczny serwis tekstowy. Na razie...
http://www.chinaview.cn/ - dynamicznie rozwijający się serwis chiński. Ciągle poszukują współredaktorów.
język rosyjski www.lenta.ru obszerny serwis informacyjny zawierający m.in. takie działy jak: były ZSRR, Rosja, USA, gospodarka, finanse, technologia, broń, nieruchomości... Liczne odsyłacze do tekstów żródłowych, zazwyczaj angielskojęzycznych. Podstawowe ?ródło dla opracowania mych serwisów. Najlepszy rosyjskojęzyczny serwis tekstowy.
www.vesti.ru - serwis tekstowy wzbogacony klipami video. Wiadomości ze świata, ale głównie z Rosji. Część klipów dostępna również w języku angielskim. Archiwum. Najlepszy serwis video.
Linki do tekstów angielskojęzycznych podaję po abstraktach, do rosyjskojęzycznych (i innych) przed abstraktami.
...........................
...........................
Lewicowy Prezydent Wenezueli President Hugo Chavez i pro-amerykański Prezydent Kolumbii Alvaro Uribei ogłosili pojednanie któremu nadali duży rozgłos.
http://news.bbc.co.uk/2/hi/americas/7502362.stm
..................
Amerykańska Tarcza jest zbędna - powiedział MSZ FR Sergei Lavrov komentując ostatnie testy irańskich rakiet Shahab-3. Mapka z zasięgiem rakiet.
http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/7501498.stm
..................
"W poszanowaniu zwyczajów wielu krajów i narodowości" rząd chiński zakazał podawania psiego mięsa w 112 oficjalnych restauracjach olimpijskich.
http://news.bbc.co.uk/2/hi/asia-pacific/7501768.stm
..................
http://www.lenta.ru/news/2008/07/11/genocide/
Ambasador Sudanu w ONZ Abdalmahmood Abdalhaleem Mohamad krytycznie odniósł się do doniesień że Prezydent Sudanu Omar al-Bashir może być oskarżony o zbrodnie przed międzynarodowym trybunałem International Criminal Court w Hadze. Rząd Sudanu odcina się od działalnosci Janjaweed. W ciągu ostatnich 5 lat ponad 2 mln ludzi opuściło swoje wioski w prowincji Darfur uciekając przed prorządową milicją Janjaweed oskarżaną o czystki etniczne wobec czarnej ludnosci. Wg ocen ONZ jest 300 000 ofiar. ONZ i Organizacja Jedności Afrykańskiej zgromadziły tylko 9000 z zaplanowanych 26 000 żołnierzy. We wtorek 7 zginęło, a 22 zostało rannych w zasadzce. Ocenia się że 70% ludnosci utrzymuje się z zagranicznej pomocy humanitarnej. ICC wystawił już 2 nakazy aresztowania: dla ministra i dla szefa Janjaweed.
http://news.bbc.co.uk/2/hi/africa/7502926.stm
http://www.washingtonpost.com/wp-dyn/content/article/2008/07/10/AR2008071003109.html?hpid=topnews
..................
http://www.lenta.ru/news/2008/07/12/veto/
Chiny i FR (popierane przez RPA, Libię, Wietnam, skorzystały z prawa veta w RB ONZ aby zablokować sankcje przeciw Zimbabwe. Rezolucja sankcji miała poparcie 9 (United States, Great Britain, France, Burkina Faso, Belgium, Costa Rica, Italy, Panama i Chorwacja)z 15 członków RB.
http://news.bbc.co.uk/2/hi/africa/7503135.stm
http://www.france24.com/en/20080712-un-sanctions-against-mugabe-blocked-russia-china-zimbabwe
..................
Prezydent Syrii (była kolonia Francji) Bashar al-Assad rozpoczyna dziś 3-dniową wizytę we Francji. Po okresie chłodu za kadencji b. Prezydenta Fracji Jacques Chirac, Assad zostanie przyjęty przez Presidenta Nicolas Sarkozy w Pałacu Elizejskim przed przyłączeniem się do 40 innych przywódców w niedzielę na Szczycie Śródziemnomorskim.
http://www.france24.com/en/20080712-syria-breaks-isolation-assad-visits-france-diplomacy
.....................
Ahmad Suradji, lat 57, winny rytualnych zabójstw 42 kobiet w wieku 11-30 na Północnej Sumatrze (Indonezja) został rozstrzelany
http://news.sky.com/skynews/Home/World-News/Indonesian-Sorcerer-Who-Killed-42-Women-In-Ritual-Slayings-Executed/Article/200807215030615?f=rss
.....................
MON W. Brytanii wypałacając Ł 2 830 000 odszkodowania rodzinom pobitego na śmierć Irakijczyka Baha Mousa i 9 innym torturowanym podkreśliło ze był to przypadek wyjątkowy w postępowaniu 120 000 brytyjskich żołnierzy którzy przewinęli się przez Irak. BM miał 93 różne rany. Zdjęcia.
http://news.sky.com/skynews/Home/World-News/MoD-To-Pay-3m-To-Iraqis-Tortured-By-British-Troops-In-Iraq/Article/200807215030779?f=rss
.....................
Trzech tureckich policjantów z ochrony konsulatu i 3ch napastników poległo w ataku zbrojnym na konsulat USA w Istambule. Zatrzymano 10 osób. GWB przekazał w rozmowie z Prezydentem Turcji kondolencje rodzinom poległych policjantów. Wg niektórych doniesień, personel konsulatu odmówił pomocy rannym policjantom po ataku. To pierwszy atka na placówkę dyplomatyczną Turcji od 5 lat. W 2003 roku zginęło 60 osób w ataku na konsulat brytyjski w Istambule i na 2 synagogi z użyciem cięzarówki wypełnionej materiałami wybuchowymi.
http://www.nytimes.com/2008/07/12/world/europe/12turkey.html?_r=1&ref=world&oref=slogin
http://www.hurriyet.com.tr/english/home/9413080.asp?gid=243&sz=28680
....................
Oś Turcja -Irak? Premier Turcji Recep Tayyip Erdoğan był przyjmowany z nadzwyczajnymi honorami w czasie wizyty w Bagdadzie. Przyjmującej go delegacji przewodniczył Premier Iraku Nuri Kamal al-Maliki. Podpisano porozumienie o współpracy strategicznej i gospodarczej. Powołano Radę Współpracy Strategicznej której współprzewodniczącymi są 2 premierzy. Ma się zbierać przynajmniej raz w roku. RTE towarzyszyło w tej wizycie 4 ministrów, 14 urzędników, 12 ochroniarzy, lekarz, 7 dziennikarzy.
http://www.hurriyet.com.tr/english/home/9414904.asp?gid=244&sz=63208
......................
Emerytowany dyplomata USA, Patrick Syring z Arlington, Virginia, został skazany w piątek przez Sąd Federalny , po dobrowolnym poddaniu się karze, na rok więzienia, grzywnę $10,000 , 100 godzin prac społecznych i 3 lata nadzoru kuratorskiego po odbyciu kary za wysyłanie rasistowskich gró?b i obelg do organizacji Arabsko-Amerykańskiej, Arab American Institute m.in. " "Dobry Arab to tylko martwy Arab"
Departament Stanu nie skomentował, ale kiedy PS przechodził na emeryturę w zeszłym roku Sean McCormack, rzecznik DS, powiedział że U.S. Secretary of State Condoleezza Rice uważa takie wyrażenia za nieakceptowalne u byłego dyplomaty.
http://www.haaretz.com/hasen/spages/1001295.html
......................
W odróżnieniu od innych zaproszonych na ceremonię otwarcia IO głów państw, Prezydent Izraela Shimon Peres będzie osobno, w hotelu około 200 m od stadionu aby mógł przestrzegać szabas. Prezydent Chin Hu Jintao zaprosił kilku światowych przywódców na ceremonię otwarcia i na przewidywaną(?) konfderencję prasową. SP jest honorowym prezesem Towarzystwa Przyja?ni Izraelsko-Chińskiej.
http://www.haaretz.com/hasen/spages/1000644.html
.......................
Odbywające się w BEIJING (ogólnoświatowa, pozapolska nazwa Pekinu) spotkanie Komisji Sześciostronnej zakończyło się podpisaniem porozumienia na temat mechanizmu weryfikacji denulearyzacji Półwyspu Koreańskiego
http://news.xinhuanet.com/english/2008-07/12/content_8534573.htm
........................
Połączony sondaż Gallup, CNN/Opinion Research i LA Times/Bloomberg z piątku wskazał wzrost przewagi do 8% (tydzień wcześniej 6%). Barack Obama prowadzi przeciw John McCain 49:41 (10% wstrzymujących się)
http://news.xinhuanet.com/english/2008-07/12/content_8532150.htm
.......................
W czwartek Prezydent GWB podpisał ustawę która legitymizuje masowe podsłuchy dokonywane przez operatorów telefonicznych we współpracy z rządem.
http://news.xinhuanet.com/english/2008-07/11/content_8525900.htm
.......................
Rosyjscy kosmonauci inżynier pokładowy Oleg Kononenko i dowódca Sergei Volkov usunęli jedną z 10 pirotechnicznych śrub oddzielających w czasie niezaplanowanej wcześniej 6-godzinnej akcji. Po zamontowaniu przystawki cumujacej umożliwi to w przyszłości przycumowanie do Międzynarodowej Stacji Kosmicznej kolejnej rosyjskiej kapsuły.
http://news.xinhuanet.com/english/2008-07/11/content_8531321.htm
http://www.russiatoday.ru/news/news/27332/video
......................
Demonstracje anty-NATO na Ukrainie w związku z zapowiedzianymi manewrami NATO na Krymie i w Odessie w przyszłym tygodniu. Pobicia przez nieznanych sprawców.
http://www.russiatoday.ru/news/news/27393/video
.....................
http://www.vesti.ru/videos?vid=139289
Wspólne ćwiczenia Kazachstan - FR
.....................
http://www.vesti.ru/videos?vid=139209
Kibice Manchester United nie uregulowali rachunków za transport zbiorowy na finale Pucharu Czempionów w końcu maja w Moskwie. Dług wynosi 148 000 euro. Natomiast drużyna Chelsea , wprawdzie z opó?nieniem, ale należność uregulowała...
....................
http://www.lenta.ru/news/2008/07/11/send/
Uchwałą parlamentu Mołdawia zwiększyła swój kontyngent wojskowy w Iraku z 11 osób do 20.
...................
http://www.lenta.ru/news/2008/07/12/golodomor/
ZO ONZ odrzuciło wniosek Ukrainy aby zająć się Wielkim Głodem z lat 30tych jako ludobójstwem. Przedstawiciel FR przy ONZ Witalij Czurkin powiedział że żądanie Ukrainy wyłączenia tylko kwestii Ukrainy urąga pamieci setek tysięcy zmarłych z głodu w innych republikach ZSRR.
...................
http://www.lenta.ru/news/2008/07/11/vkre/
W Moskwie odbyła się sesja Ogólnoświatowego Kongresu Rosyjskojęzycznego Żydostwa. Oficjalna strona Kongresu:
http://www.wcrj.org/
....................
|
|
12 lipiec 2008
|
|
tłumacz
|
|
|
|
Czy już czas ....?
październik 13, 2004
Aldona Minorczyk-Cichy
|
13 grudnia 2006 Stan Tymiński: Stan Wojenny – Dolarowa „Solidarność”
grudzień 18, 2006
Stanisław Tymiński
|
Front białoruski
marzec 14, 2006
Marek Czarkowski
|
Dialog o Polityce Zagranicznej USA
lipiec 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Waluta Chińska i Dolar
sierpień 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Lepiej wyjechać, niż zakładać firmę
sierpień 8, 2006
|
Czyje taśmy.
wrzesień 29, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
|
Profesór od obietnic
maj 22, 2004
|
Portal widmo
maj 16, 2003
www.dziennik.krakow.pl
|
Czapeczka z przymrużeniem oczka
grudzień 2, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Grajek ofiarą koncertów?
listopad 22, 2002
Artur Drożdżak, Piotr Baran http://www.se.com.pl/
|
Bez honoru
sierpień 27, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Najlepszy amerykański Szeryf
wrzesień 8, 2007
Kolas Bregnon
|
Zbyt kosztowna,
czerwiec 4, 2007
. (bez podpisu)
|
Coście zrobili z Polską?
maj 10, 2004
ks. prof. Jerzy Bajda
|
Czas polityki realnej
grudzień 20, 2006
darek
|
KTO UCHYLI WYDAWANE PRZEZ "SOLIDARNOŚĆ" WYROKI ŚMIERCI CYWILNEJ NA POLSKICH PATRIOTÓW ?
luty 13, 2003
Leszek Skonka
|
Jedno państwo - jeden głos lub unijny geszeft
czerwiec 22, 2007
Dariusz Kosiur
|
List otwarty do Edwarda Moskala
Prezesa Kongresu Polonii Amerykańskiej
listopad 7, 2005
|
PiS: Pitera chwali Hitlera
wrzesień 18, 2007
|
więcej -> |
|