ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Nie dajmy się szantażować przez żydohołotę 
21 listopad 2019      Artur Łoboda
Rocznica 
31 sierpień 2010      Goska
5 NAJLEPSZYCH rzeczy, które robią Amerykanie, które sprawiają, że są bardziej podatni na złapanie, a może nawet śmierć z powodu nadchodzących mutacji wirusa Covid-19 
13 kwiecień 2021     
Prawda o trójpodziale władzy  
7 kwiecień 2018     
Jak przestępcy z UM Krakowa gwałcą obowiązujące Prawo? 
29 maj 2023     
Odwrócenie pojęć 
9 styczeń 2016      Artur Łoboda
Szatynka w czerwonej sukience 
19 czerwiec 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Opór jako sposób na życie 
11 styczeń 2021     
"Nie żałuj dziada, bo dziad odżyje i cię torbą zabije"  
4 marzec 2015      Artur Łoboda
DRAŻNIENIE TYGRYSA, CZYLI TYSIĄC FAŁSZYWYCH AFER. ...jeśli teraz, w czasie najbliższych miesięcy dobra zmiana zjednoczonej prawicy nie poradzi sobie i nie odniesie sukcesu, to Polska ma przechlapane na zawsze.  
3 grudzień 2018      Alina
Lasciate ogni speranza 
26 październik 2016     
Odróżnić agenta od Polaka 
29 marzec 2011      Artur Łoboda
OBROŃCY Wiesław Sokołowski wiersz dedykowany Januszowi Zagajewskiemu 
12 marzec 2013      www.trwanie.com
Dziennik pisarza Karola Zielińskiego z Krakowa (26.11.2019)  
14 listopad 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Udawana świętość 
30 lipiec 2016      Artur Łoboda
Chyba już z wiem po co jest KORONAWIRUS I PANDEMIA 
3 październik 2020      Alina
"Gender" - ta wojna toczy się naprawdę 
14 grudzień 2013      Artur Łoboda
Dyscyplinowanie Społeczeństwa to jedna z form terroru 
22 kwiecień 2020     
Co ten MOTŁOCH z ZNP sobie wyobraża? 
30 marzec 2017     
40 lat i 4 miesiące 
11 grudzień 2019      Artur Łoboda

 
 

Ostatnie dni kultu Covidian

 
 
To nie będzie ładne.

Upadek kultu śmierci rzadko się zdarza.
Będzie zawodzenie i zgrzytanie zębami, niespójne fanatyczne bełkotanie, masowe kasowanie wstydliwych tweetów.

 
Nastanie istne tsunami desperackiej racjonalizacji, mozolnego zaprzeczania, bezwstydnego przerzucania winy i innych form zakrywania tyłków, gdy nagle byli członkowie Covidian Cult zrobią sobie w ostatniej chwili przerwę w dżungli, zanim w pełni zaszczepieni - dostaną ulepszone preparaty „Bezpieczne i skuteczne Kool-Aid” (napój samobójstwa -patrz Jonestown) .
 
Tak, zgadza się, jak na pewno zauważyłeś, oficjalna narracja Covida w końcu się rozpada lub jest pospiesznie demontowana lub historycznie poprawiana na naszych oczach.
 
„Eksperci” i „władze” w końcu przyznają, że statystyki „zgonów Covidów” i „szpitalizacji” są sztucznie zawyżone i całkowicie niewiarygodne  (jakie były od samego początku) i przyznają, że ich cudowne „szczepionki” nie działają  (chyba że zmienisz definicję słowa „szczepionka”) i że zabili kilka osób , a może więcej niż kilka osób , a blokady były prawdopodobnie „poważnym błędem”.
 
Nie będę zawracał sobie głowy dalszymi cytatami.
Możesz surfować po Internecie tak dobrze, jak ja.
 
Chodzi o to, że PSYOP „Apokaliptycznej Pandemii” osiągnął swoją datę ważności.
Po prawie dwóch latach masowej histerii wywołanej wirusem, który powoduje łagodne do umiarkowanych objawy przeziębienia lub grypopodobne (lub absolutnie żadnych objawów) u około 95% zarażonych  , a ogólna śmiertelność infekcji wynosi około 0,1 % do 0,5% , nerwy ludzi są poszarpane.
 
Wszyscy jesteśmy wyczerpani.
Nawet wyznawcy Covida są wyczerpani.
I zaczynają masowo porzucać kult.
 
To zawsze była głównie kwestia czasu.
Jak powiedział Klaus Schwab:
 
pandemia reprezentuje [red] rzadkie, ale wąskie okno okazji do refleksji, ponownego wyobrażenia i zresetowania naszego świata”.
 
 
To jeszcze nie koniec, ale to okno się zamyka, a nasz świat nie został „wyobrażony na nowo” i „zresetowany”, nie nieodwołalnie, jeszcze nie.
Najwyraźniej GloboCap nie docenił potencjalnego oporu wobec Wielkiego Resetu i czasu potrzebnego na zmiażdżenie tego oporu.
 
A teraz zegar tyka, a opór nie jest łamany… przeciwnie, rośnie.
I nic GloboCap nie może zrobić, aby to powstrzymać, poza jawnym totalitaryzmem, czego nie może, ponieważ byłoby to samobójstwem.

Jak zauważyłem w niedawnej kolumnie:
New Normal totalitaryzm – i każda globalna kapitalistyczna forma totalitaryzmu  – nie może przedstawiać się jako totalitaryzm, czy nawet autorytaryzm.
Nie może uznać swojej politycznej natury.
Aby istnieć, nie może się ujawniać.
Przede wszystkim musi wymazać przemoc ( przemoc, do której ostatecznie sprowadza się cała polityka ) i jawić się nam jako zasadniczo dobroczynna odpowiedź na uzasadniony „globalny kryzys zdrowotny”…”
 
Symulowany „globalny kryzys zdrowotny” dobiegł końca.
Co oznacza, że ​​GloboCap przeleciał psiaka. (to obelga)
 
Chodzi o to, że jeśli zamierzasz w pewnym momencie utrzymać masy w bezmyślnym szaleństwie skręcającej odbyt paranoi z powodu „apokaliptycznej globalnej pandemii”, musisz stworzyć rzeczywistą globalną apokaliptyczną pandemię.
 
Fałszywe statystyki i propaganda poniosą cię przez jakiś czas, ale w końcu ludzie będą musieli doświadczyć czegoś co najmniej przypominającego rzeczywistą niszczycielską ogólnoświatową plagę, w rzeczywistości , nie tylko na swoich telefonach i telewizorach.
 
Ponadto GloboCap poważnie przesadził z cudowną „szczepionką”.
Wyznawcy Covida naprawdę wierzyli, że „szczepionki” ochronią ich przed infekcją.
Eksperci epidemiologii, tacy jak Rachel Maddow, zapewnili ich, że będą:

Teraz wiemy, że szczepionki działają na tyle dobrze, że wirus zatrzymuje się u każdej zaszczepionej osoby” – powiedziała Maddow w swoim programie wieczorem 29 marca 2021 r .
„Zaszczepiona osoba zostaje narażona na wirusa, wirus jej nie infekuje, wirus nie może wtedy wykorzystać tej osoby do udania się nigdzie indziej” – dodała, wzruszając ramionami.
„Nie może wykorzystać osoby zaszczepionej jako gospodarza, aby zarazić więcej osób”.
 
A teraz wszyscy są chorzy na… cóż, w zasadzie na przeziębienie, albo są „zakażeni bezobjawowo” lub cokolwiek.
I patrzą na przyszłość, w której będą musieli poddawać się „szczepieniom” i „dopalaczom” co trzy lub cztery miesiące, aby mieć aktualne „certyfikaty zgodności”, aby móc pracować, uczęszczać do szkoły, lub zjeść w restauracji, co, okej, hardkorowym kultystom odpowiada, ale są miliony ludzi, którzy stosują się do tego, nie dlatego, że są chorymi fanatykami, którzy owinęliby głowy swoich dzieci w celofan, gdyby Anthony Fauci im kazał, ale po prostu z „solidarności”, wygody, instynktu stadnego lub… no wiesz, tchórzostwa.
 
Wielu z tych ludzi (tj. nie-fanatycy) zaczyna podejrzewać, że być może to, co my „w kapeluszach z folii aluminiowej, zaprzeczający Covidowi, antyszczepionkowcy, ekstremiści zajmujący się teorią spiskową”, mówiliśmy im przez ostatnie 22 miesiące - może nie być tak szalone, jak początkowo sądzili.
 
Cofają się, racjonalizują, rewidują historię i po prostu wymyślają wszelkiego rodzaju wyrachowane bzdury, takie jak to, jak jesteśmy teraz w „ świecie po szczepieniu ” lub jak „ nauka się zmieniła ” lub jak „ Omicron jest inny ”, aby uniknąć konieczności przyznania się, że są ofiarami GloboCap PSYOP i wywołanej przez niego masowej histerii na całym świecie.
 
Co… w porządku, niech mówią sobie wszystko, czego potrzebują ze względu na swoją próżność lub reputację dziennikarzy śledczych, lewicowców celebrytów lub rewolucjonistów na Twitterze.
 
Jeśli uważasz, że ci „odzyskiwani” członkowie kultu Covidian kiedykolwiek publicznie przyznają się do wszystkich szkód, jakie wyrządzili społeczeństwu, ludziom i ich rodzinom, od marca 2020 r., tym bardziej przepraszają za wszystkie nadużycia, jakich dopuścili się na tych z nas, którzy zgłaszałem fakty… cóż, nie zrobią tego.
 
Będą krętaczyć, dwuznacznie, racjonalizować i kłamać przez zęby, aby przekonać siebie i swoją publiczność, że kiedy gówno uderzyło w wentylator, nie strzelali obcasami i nie robili pełnego „dobrego niemieckiego”.
 
Zrób tym ludziom piekło, jeśli potrzebujesz.
Czuję się tak samo zły i zdradzony jak Ty.
Ale nie traćmy z oczu ostatecznej stawki.
Tak, oficjalna narracja w końcu się rozpada, a kult Covidian zaczyna implodować, ale to nie znaczy, że ta walka się skończyła.
 
GloboCap i ich marionetki w rządzie nie zamierzają anulować całego programu „Nowa normalność”, udawać, że ostatnie dwa lata nigdy się nie wydarzyły, i z wdziękiem wycofają się do swoich luksusowych bunkrów w Nowej Zelandii i mega-jachtów.
 
Ruchy totalitarne i kulty śmierci zazwyczaj nie przemijają łagodnie.
Zwykle giną w orgii bezsensownej, nihilistycznej przemocy, gdy sekta lub ruch desperacko stara się utrzymać władzę nad swoimi chwiejnymi członkami i bronić się przed wdzieraniem się do rzeczywistości.
I w tym właśnie jesteśmy w tej chwili… lub wkrótce będziemy.
 
Miasta, stany i kraje na całym świecie posuwają się naprzód we wdrażaniu bezpieczeństwa biologicznego Nowej Normalności, mimo że nie ma już dla tego żadnego wiarygodnego uzasadnienia. 
Austria przeprowadza przymusowe „szczepienia”.  
Niemcy przygotowują się do tego samego .
Francja wprowadza krajowy system segregacji, aby ukarać „nieszczepionych”.  
Grecja nakłada grzywny na „nieszczepionych” emerytów .
Australia prowadzi „obozy kwarantanny”.
 
Szkocja. Włochy. Hiszpania. Holandia. Nowy Jork. San Francisco. Toronto. Lista jest długa i długa.
 
Nie wiem, co się stanie.
Nie jestem wyrocznią.
Jestem tylko satyrykiem.
Ale zbliżamy się niebezpiecznie blisko punktu, w którym GloboCap będzie musiał przejść na pełny faszyzm, jeśli chce dokończyć to, co zaczęli.
Jeśli tak się stanie, sprawy staną się bardzo nieciekawe.
 
Wiem, sytuacja jest brzydka, ale mówię o zupełnie innym rodzaju brzydoty.
Pomyśl o Jonestown, ostatnich dniach Hitlera w bunkrze, lub ostatnich miesiącach rodziny Mansonów.
 
Tak dzieje się z ruchami totalitarnymi i kultami śmierci, gdy czar pryśnie, a ich oficjalne narracje się rozpadną.
Kiedy schodzą do bunkra, próbują zabrać ze sobą cały świat.
 
Nie wiem jak wy, ale mam nadzieję, że uda nam się tego uniknąć.
Z tego, co słyszałem i czytałem, nie jest to zabawne.


Źródło: 
https://off-guardian.org/2022/01/18/the-last-days-of-the-covidian-cult/
 
20 styczeń 2022

CJ Hopkins 

  

Komentarze

  

Archiwum

Chiny i Rosja gotowe do wspólnej akcji?
sierpień 11, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
HAARP - straszna broń USA
luty 5, 2005
Polan
Precedens procesowy
grudzień 5, 2007
Bogusław
Nie lękajcie się Mamona?
kwiecień 11, 2005
Marek Głogoczowski
Oszczędzanie wedle filozofii Kwaśniewskiego
listopad 15, 2003
IAR
WŁOSKIE "obozy koncentracyjne" zapraszają POLAKÓW
wrzesień 13, 2006
tatar
Świat wie o zagładzie i milczy
styczeń 28, 2005
zaprasza.net
A może nie warto zaglądać na ten Portal?
marzec 1, 2007
Artur Łoboda
Kolejna "reforma" ochrony zdrowia
lipiec 26, 2004
Adam Sandauer
Konfrontacja z globalizmem w Europie i w Ameryce
czerwiec 16, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Generowanie konfliktów i polityka mediów. Zamiast relacjonować, tworzą własna rzeczywistość
październik 24, 2004
Adam Sandauer
Polska zapłaciła pierwszą część składki unijnej
maj 5, 2004
Ministerstwo Finansów RP
Pomysłowa TVN24
listopad 22, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Dwa grona gniewu
wrzesień 12, 2006
Remigiusz Okraska
Amerykańską przeszłość Andrzeja Czumy wciąż bada ABW
marzec 2, 2009
Miroslawa Kruszewska, Seattle, USA
LIST DRUGI
wrzesień 18, 2005
aaa
UE rozumie sytuację na rynku rolnym (?)
czerwiec 26, 2002
PAP
Umarł człowiek
Zbylut Grzywacz 1939-2004

lipiec 29, 2004
Artur Łoboda
Prawda o prześladowaniu Arabów w Palestynie
grudzień 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski

Kongres Amerykański zezwolił prezydentowi USA na rozpoczęcie wojny przeciwko Irakowi


marzec 6, 2003
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2024 Polskie Niezależne Media