|
lustrator ze skazą
|
|
Szanowni Państwo, uprzejmie informuje że po 30 latach pracy z Jarosławem Kaczyńskim na emeryturę odchodzi jego prawa reka Pani Barbara Skrzypek osoba wielce zasłużona dla budowy Polski Ludowej i IV RP.
Swoja młodość poświęciła Polsce Ludowej, gdzie dzieki wielkiemu zaufaniu jakim została obdarzona przez najwyższe władze i aparat bezpieczeństwa PRL była m.in. sekretarka gen Janiszewskiego który był szefem gabinetu gen Jaruzelskiego, jak też pracowała w sekretariacie Premiera Messnera przedostatniego Premiera Polski Ludowej.
Pozwólcie że z tej okazji podziękuje Jej w imieniu swoim i moich kolegów z UB i SB, jak tez w imieniu członków oraz wyborców PiS za wkład jaki wniosła w budowę Polski Ludowej i IV RP.
Wprawdzie nie wiem, kto teraz będzie prowadził Jaroslawa, ale życzę mu sukcesów w budowie socjalizmu, szczęścia w życiu osobistym oraz kochającego, cieplego partnera.
PS. Poniżej zamieszczam kilka materiałów źródłowych o naszych bohaterach z PiS i ich rodzicach, choć zapewne sa to Panstwu informacje doskonale znane ze względu na to ze szeroko omawiane przez Wiadomosci TVPIS, redaktora Rachuja z TVP INFO oraz wybitnego eksperta Pana Sakiewicza cieszącego się wielkim uznaniem urzędu bezpieczeństwa Ukrainy (odznaczony orderem), syna czlonka aparatu bezpieczeństwa PRL i waznego dzialacza w Towarzystwie Przyjaźni Polsko Radzieckiej
nczas.com/ (...) obil-za-komuny-foto/ natemat.pl/(...) stycznej-organizacji
www.wprost.pl/ (...) trator-ze-skaza.html wiadomosci.wp.pl/
(...) go-6263032393078401a wiadomosci.wp.pl/
(...) go-6263032393078401a
"Sporą część najwyższego kierownictwa PiS stanowią h o m o s i e – ujawnił p. Janusz Korwin-Mikke podczas wiecu wyborczego w Lublinie. ...
Sprawę skomentował na Twitterze red. Jan Piński.
Potwierdził on szokujące doniesienia JKM.– JKM poruszył temat orientacji seksualnej kierownictwa PiS.
Warto posłuchać, bo sprawa jest tajemnicą poliszynela doskonale znaną dziennikarzom i politykom, no i oczywiście tajnym służbom… – napisał dziennikarz." Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo po wpisaniu do wyszukiwarki "maz Kaczynskiego"
... A tu Program KORYTO +++ Janina Goss emerytka przyjaciółka rodziny Kaczyńskich wydoila juz 500 tys z BOS i PGE,
Jasinski aktywista PZPR przyjaciel Kaczynskiego wydoil kilka milionow z PKN Orlen,
Kraczkowski były poseł PiS wydoil już kilka milionow z PKO BP,
żona Ziobro doi kase z Link 4, brat Ziobro i syn Przylebskiej doja kasę ze spółek kontrolowanych przez państwo, kwoty nieznane ale bardzo wysokie,
dzięki Glapinskiemu była zona Kaminskiego doi kase w NBP, a jego syn w BS, a panienki Glapinskiego biora po 500-700 tys.
Zona Sobolewskiego posła PiS doi kasę z PKN Orlen (tak jak Szewczak ten od SKOKow Biereckiego), a poniewaz jest strasznie pazerna to jeszcze z rad nadzorczych 4 spółek kontrolowanych przez państwo.
I tak bez konca.
W normalnym swiecie to sie nazywa korupcja. ..
|
|
29 maj 2020
|
|
~Stary UBek
|
|
|
|
Kariera Hitlera i Jego Zemsta na Polsce
wrzesień 23, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Uważamy za skandal, że polskie władze doprowadzają do poważnego konfliktu z Niemcami i Francją.
marzec 20, 2003
PAP
|
Wizyta George W. Bush'a
Gość w dom…
czerwiec 8, 2007
Kazimierz Murasiewicz
|
Tajny spisek
luty 13, 2004
Artur Łoboda
|
"Antyreligijna retoryka"
maj 13, 2008
Artur Łoboda
|
Odezwa do wstydu
styczeń 29, 2007
Wiesław Sokołowski Redakcja pisma literackiego
|
Cała prawda jest "naked"
październik 11, 2008
Art
|
Pierwszy raz w tysiącletniej historii "Polska" popiera agresora.
styczeń 21, 2003
Artur Łoboda
|
Zagrożenie Gospodarki Globalnej i Kłopoty USA?
maj 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Należy pracować od podstaw
maj 11, 2004
Andrzej Kumor
|
Demon-kracja czy demokracja
kwiecień 15, 2003
Adam Wielomski
|
Polonia Śpi??
listopad 5, 2006
Bogusław
|
Małopolskie branie (kopert)
sierpień 30, 2004
PAP
|
Cierpienie to skandal
marzec 31, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Czy ryży ma prawo do wypowiedzi?
grudzień 9, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
CO ZMIENIŁA UE W ZJEDNOCZONEJ EUROPIE?
maj 26, 2003
|
Polacy są jednak ciemnym narodem ......
październik 5, 2005
Kazimierz
|
Podobne kariery polityczne Bush’a i Putina
czerwiec 30, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
POLSKA - UNIA 4
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
Glemp zna telefon do Pana Boga
kwiecień 15, 2003
prymas Józef Glemp
|
|
|