|
Operacja covid udała się
|
|
W sobotę zrobiłem sobie przejażdżkę wokół Krakowa i z przerażeniem zauważyłem, że ludzie chodzą w maseczkach na odludziu.
Nieraz widziałem osobę idącą drogą kilkaset metrów od najbliższych zabudowań, która zakryła swoją twarz maską.
W tym samym czasie cała wierchuszka PiS ma sobie w d. nakazy - jakie narzuciła Polakom.
Tym pisowskim SKURWYSYNOM udało się zastraszyć Społeczeństwo.
Przerażające, bo oznacza to, że powrót państwa terroru - na podobieństwo lat stalinowskich jest łatwiejszy niż mogło się wydawać.
|
|
25 maj 2020
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Najbardziej niebezpieczne w tej operacji jest to, że jeśli przyjdzie prawdziwe zagrożenie, ludzie je zbagatelizują.
Z przestrzeni medialnej zniknął prof. wirusologii Włodzimierz Gut, który był uprzejmy dokonać fantastycznej samokompromitacji i samozaorania. I dobrze.
Teraz kolej na kolejnego oszusta - ministra Szumowskiego, którego "szkodliwe" maseczki po miesiącu nieużywania stały się obowiązkowe. W dodatku posłuszne lemingi używają nawet tam, gdzie nie ma ludzi ani zdrowych ani chorych, czyli w plenerze.
A władcy wiedzą, że cała akcja z koronawirusem to wszystko ściema, więc olewają własne - tzn WHO - nakazy.
Podejrzewam, że w czeluściach ministerialnych gabinetów panowie śmieją się do rozpuku dokładnie tak jak "Jej Ekscelencja" w "Seksmisji" popijając najdroższe trunki w towarzystwie ledwie dorosłych panienek na wynajem.
Aby jednak podtrzymać panikę na pasku TVP-dezInfo wciąż leci statystyka z Włoch i Wielkiej Brytanii o dziesiątkach tysięcy zmarłych na koronawirusa. Na ile to są prawdziwe dane przeciętny człowiek nie jest w stanie sprawdzić - całkiem jak filmowe skażenie radiologiczne. I dzieje się to w XXI wieku, w dobie totalnej inwigilacji, i zdawałoby się, swobodnego przepływu informacji szczególnie w internecie. |
|
2020-05-25
Alina
|
 |
|
|
| Jestem pewien, że większość zgonów we Włoszech była skutkiem mordów medycznych - poprzez stosowanie "procedur". |
|
2020-05-25
Artur Łoboda
|
|
|
|
Film o nas
luty 14, 2008
Marek Jastrząb
|
Nowe państwo w Europie - Prussia?
listopad 2, 2004
ks. prof. Czesław S. Bartnik
|
Polska w łapach PiS, PO – USA-Izrael-UE(Niemcy)
sierpień 23, 2008
Dariusz Kosiur
|
CIEKAWY WYKŁAD
kwiecień 2, 2006
GOJ
|
Nie ma nic za darmo
maj 1, 2003
Andrzej Kumor
|
Zagadka samochodów-pułapek z 11 września 2001
maj 9, 2007
marduk
|
Korupcja w zarządzie Łodzi: oskarżony obciąża Marka Czekalskiego (UW)
grudzień 11, 2002
PAP
|
Tajemnica spowiedzi samobojczego spiskowca
kwiecień 6, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Komornicy – bezlitośni egzekutorzy
październik 25, 2005
Edyta Gietka - Przegląd
|
War In Georgia: The Israeli Connection - Wojna w Gruzji - Żydowskie Koneksje
sierpień 12, 2008
ynetnews
|
"Powstań Polsko zrzuć kajdany..."
maj 12, 2003
przesłała Elżbieta
|
Łotr - który zniszczył polskie górnictwo ma jeszcze czelność coś powiedzieć
styczeń 18, 2009
Dariusz Ciepiela
|
Homonim czasownikowy różnoczasowy
czerwiec 22, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Apel Barbary Giertych o konstytucyjną ochronę życia dzieci nienarodzonych!
marzec 9, 2007
(-) Barbara Maria Giertych
|
Każdy powinien mieć biało-czerwony krawat!
czerwiec 11, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Tarcza i wyścig zbrojeń
luty 12, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Zaginieni w aktach
wrzesień 5, 2002
Dorota Kania http://www.zw.com.pl
|
Pieniądz Drożeje na Świecie
październik 14, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Lichwa uber alles ... czyli "patriotyczny obowiązek" wobec żydowskich gangsterów
luty 7, 2004
|
Budowanie globalnej rodziny
maj 6, 2007
lś
|
|
|