ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Przejrzyjcie w końcu na oczy względem PiS!  
28 listopad 2016     
Kto rządzi Rosją? 
6 maj 2022      Artur Łoboda
Jak poważne są strategiczne spory Polski z USA? 
24 czerwiec 2021      Andrew Korybko
PiS dziarsko walczy z problemami, które sam tworzy 
4 maj 2020      Artur Łoboda
Antywojenny protest w Stuttgarcie 
3 kwiecień 2021     
Polio: endemiczna choroba wirusowa czy masowe zatrucie chemiczne? 
17 maj 2022      Louise Small
Polityczny testament zbroniarzy 
7 marzec 2013      Artur Łoboda
Afgańczycy popierają okupację USA 
12 styczeń 2010      tłumacz
Drugie dno polityków Nowej Prawicy 
10 styczeń 2013      Artur Łoboda
Zależne media 
18 styczeń 2018     
Prawo do nazwy 
19 październik 2019     
Nie widzą - bo sami w tym uczestniczą! 
20 lipiec 2016      Artur Łoboda
"Golgota piknik"- kolejny temat zastępczy Rządu Donalda Tuska 
28 czerwiec 2014      Artur Łoboda
Teatrzyk Zielony Śledź - "Perfidia" 
25 kwiecień 2015      Małgorzata Todd
Lewica, prawica, bęc! Trzecia odsłona 
26 styczeń 2013      Artur Łoboda
Bezobjawowy Stan wyjątkowy 
7 wrzesień 2020      Artur Łoboda
Marian Hemar - Katyń 
23 sierpień 2011     
Jak swój bije - ciało tyje 
8 sierpień 2016      Artur Łoboda
Emerytury równych i równiejszych 
23 luty 2012      Artur Łoboda
Sprawa obowiązkowych szczepień jest martwa… Omicron właśnie ją zabił  
4 grudzień 2021      Kit Knightly

 
 

Czym jest "Rada na rzecz kapitalizmu inkluzywnego"? To Nowy Porządek Świata

The Council for Inclusive Capitalism = CIC


Pomysł, że istnieje program globalnego rządu wśród elit finansowych i politycznych świata, od dawna nazywa się „teorią spiskową” w mediach głównego nurtu i establishmentu.
 
I niestety, nawet jeśli uda ci się przekonać ludzi do przyjrzenia się i zaakceptowania dowodów na to, że instytucje bankowe i niektórzy politycy współpracują ze sobą dla swoich własnych celów, wielu ludzi NADAL nie będzie uważać, że ostatecznym celem tych handlarzy władzą jest jedno światowe imperium .
 
Oni po prostu nie mogą zmieścić w swoich głowach czegoś takiego.
 
Ludzie powiedzą, że establishmentem kieruje wyłącznie chciwość, a ich związki są kruche i oparte wyłącznie na własnym interesie. 
Powiedzą, że wydarzenia kryzysowe i zmiany trendów społecznych i politycznych są przypadkowe, a nie wytworem świadomej inżynierii. 
Powiedzą, że elity nigdy nie będą w stanie ze sobą współpracować, ponieważ są zbyt narcystyczni itp.
 
Wszystkie takie argumenty są mechanizmem obronnym społeczeństwa względem dowodów, których nie mogą w inny sposób obalić.
 
Kiedy fakty staną się oczywiste, a władze otwarcie przyznają się do swoich planów, niektórzy ludzie powrócą do zdezorientowanego zaprzeczenia. 
Nie chcą wierzyć, że zorganizowane zło na taką skalę może rzeczywiście istnieć. 
Jeśli tak, to wszystko, o czym myśleli, że wiedzą o świecie, może być złe.
 
Przez wiele lat o agendzie globalnego zarządzania mówiono jedynie szeptem w kręgach elitarnych, ale raz na jakiś czas któryś z nich głośno wypowiadał się o tym publicznie. 
Być może z arogancji, a może dlatego, że uznali iż nadszedł właściwy czas, aby oswajać społeczeństwo do takiej możliwości. 
Ilekroć o tym wspominali, nazywali to „Nowym Porządkiem Świata”.
 
Światowi przywódcy, od George'a HW Busha, Baracka Obamy, Joe Bidena, Gordona Browna, Tony'ego Blaira i nie tylko, wygłosili przemówienia mówiące o „Nowym Porządku Świata”. 
Pieniądze i elity polityczne, takie jak George Soros i Henry Kissinger, przez lata nieustannie wspominały o NWO.
 
Jeden z najbardziej odkrywczych cytatów w porządku obrad pochodzi od zastępcy sekretarza stanu Administracji Clintona Strobe Talbot'a, który stwierdził w  magazynie Time, że :


  W następnym stuleciu narody, jakie znamy, będą przestarzałe; wszystkie państwa uznają jedną, globalną władzę…
  Przecież suwerenność narodowa nie była takim świetnym pomysłem”.


W tym samym artykule dodaje mniej znany cytat:


  …W wolnym świecie powstały wielostronne instytucje finansowe, które zależą od gotowości państw członkowskich do rezygnacji z pewnego stopnia suwerenności. 
  Międzynarodowy Fundusz Walutowy może praktycznie dyktować politykę fiskalną, nawet wliczając wysokość podatków, jakie rząd powinien nakładać na swoich obywateli. 
  Układ ogólny w sprawie taryf celnych i handlu reguluje wysokość cła, jakie naród może pobierać od importu. 
  Organizacje te można postrzegać jako protoministerstwa handlu, finansów i rozwoju zjednoczonego świata”.


Aby zrozumieć, jak działa ten program, przytaczam cytat z globalisty i członka Rady ds. Stosunków Międzynarodowych Richarda Gardnera w artykule w  Foreign Affairs Magazine  w 1974 roku zatytułowanym The Hard Road To World Order :


  Krótko mówiąc, „dom porządku światowego” będzie musiał być budowany od dołu do góry, a nie od góry do dołu. 
  Będzie to wyglądać jak wielkie „rozkwitające, buzujące zamieszanie”, używając słynnego opisu rzeczywistości Williama Jamesa, ale okrążenie suwerenności narodowej, niszczenie jej kawałek po kawałku, przyniesie znacznie więcej niż staromodny frontalny atak”.


„NWO” od tego czasu wielokrotnie zmieniało nazwy, ponieważ opinia publiczna staje się coraz mądrzejsza w stosunku do spisku. 
Nazywa się to Wielostronnym Porządkiem Świata, czwartą  rewolucją przemysłową, „wielkim resetem” itd.
 
Nazwy się zmieniają, ale znaczenie jest zawsze takie samo.
 
W ciągu ostatnich dwóch lat, w obliczu rozległych globalnych wydarzeń kryzysowych, pojawił się establishment „nowego porządku”, o którym mówią globaliści, prawie bez fanfar i wzmianek w mediach głównego nurtu. 
Początki globalnego rządu już istnieją i nazywa się go  „Rada na rzecz kapitalizmu włączającego”.
 
Ostatnio wielu analityków, wliczając w to mnie, było mocno skoncentrowanych na Światowym Forum Ekonomicznym i jego roli w agendzie rządu światowego. 
Głównie dlatego, że szef WEF Klaus Schwab jest tak gadatliwy, że nie może nie mówić o przyszłych planach centralizacji.
 
Jak zauważyłem w poprzednich artykułach,  elity w ramach WEF były  zbyt podekscytowane kodową pandemią, myśląc, że wywołały idealny kryzys, aby wdrożyć liczne globalistyczne polityki w postaci Wielkiego Resetu. 
Jak się okazało, covid nie był tak śmiercionośny, jak początkowo przewidywali  podczas Wydarzenia 201 , a opinia publiczna nie była tak uległa, jak oczekiwali, że będziemy.
 
WEF zbyt wcześnie wypuścił kota z worka.
 
Tak więc idziemy dalej, z kryzysem za kryzysem, jak spadające domino, aż dojdziemy do jedynego wydarzenia, które ich zdaniem popchnie masy do zaakceptowania rządów światowych. 
I chociaż w WEF regularnie uczestniczą globaliści najwyższego szczebla, są oni raczej ośrodkiem analitycznym wysokiego szczebla, Rada na rzecz kapitalizmu włączającego wydaje się dotyczyć raczej wdrażania niż teorii.
 
Założycielem grupy jest Lynn Forester de Rothschild, członek niesławnej dynastii Rothschildów, która od pokoleń angażuje się finansowo we wpływanie na rządy. 
Papież Franciszek i Watykan  publicznie sprzymierzyli się z soborem  w 2020 r., a jedną z głównych narracji CIC jest to, że wszystkie religie muszą zjednoczyć się z przywódcami kapitału, aby zbudować społeczeństwo i gospodarkę „sprawiedliwą dla wszystkich”.
 
Ta misja jest dość znajoma, ponieważ odzwierciedla cele WEF i jego koncepcję  „gospodarki współdzielonej” :
system, w którym nie będziesz nic posiadać, nie będziesz mieć prywatności, pożyczysz wszystko, będziesz całkowicie polegać na rządzie, aby przetrwać i „polubisz to”.
 
Innymi słowy, celem „inkluzywnego kapitalizmu” jest nakłonienie mas do zaakceptowania przemianowanej wersji komunizmu. 
Obietnica będzie taka, że ​​nie będziesz już musiał martwić się o swoją ekonomiczną przyszłość, ale kosztem będzie twoja wolność.
 

 
CIC jest kierowany przez podstawową grupę światowych liderów, których nazywają „Strażnikami” (Nie, nie żartuję, to prawda).
 
Członkami CIC byli m.in.:
Mastercard, Allianz, Dupont, ONZ, Teachers Insurance and Annuity Association of America (TIAA), CalPERS, BP, Bank of America, Johnson & Johnson, Visa, Fundacja Rockefellera, Fundacja Forda, Mark Carney, skarbnik stanu Kalifornia i wielu innych firm na całym świecie.
 
Lista jest obszerna, ale reprezentuje rodzaj rządu kierowanego przez korporacje z kongresem przedstawicieli korporacji zmieszanych z uległymi przywódcami politycznymi.
 
Jedną z najważniejszych misji CIC jest zmiana naszych modeli ekonomicznych w celu „promowania równości i włączenia”. 
Zabawnie, zwolennicy KPK argumentują, że „zbyt dużo bogactwa zostało zgromadzone w rękach zbyt małej liczby ludzi, a to dowodzi, że istniejący kapitalizm nie działa”, a jednak ONI są tymi samymi ludźmi, którzy sfałszowali system, aby scentralizować to bogactwo w ICH RĘKACH .
 
Nie są „kapitalistami”, są arystokracją. 
Czy naprawdę myślisz, że ci ludzie zbudują zupełnie nowy system, który nie będzie im dalej służył?
 
Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, dlaczego Papież forsował obudzoną ideologię, panikę klimatyczną i retorykę jednej światowej religii - w konflikcie z tradycyjną doktryną chrześcijańską, to właśnie dlatego – podąża za dyktatem CIC.
 
Inną misją CIC jest egzekwowanie kontroli emisji dwutlenku węgla i opodatkowania w imię „zmian klimatu” w celu osiągnięcia  „zerowych” emisji netto .
 
Jak wszyscy wiemy, zeroemisyjność netto będzie niemożliwa bez całkowitego wstrząsu naszej gospodarki i przemysłu, wraz ze śmiercią miliardów ludzi. 
Jest to scenariusz nieosiągalny, dlatego jest idealny dla globalistów.
 
Ludzie są wrogami Ziemi, twierdzą, więc musimy pozwolić elitom kontrolować każde nasze działanie, aby upewnić się, że nie zniszczymy planety i nas samych, a proces nigdy się nie skończy, ponieważ zawsze będzie trzeba sobie radzić z emisją dwutlenku węgla .
 
Członkowie CIC, w tym  szef Bank of America , otwarcie sugerują, że tak naprawdę nie potrzebują współpracy rządów, aby osiągnąć swoje cele. 
Mówią, że korporacje mogą wdrożyć większość inżynierii społecznej bez pomocy politycznej.
 
Innymi słowy, jest to kolejna definicja „rządu cienia” – ogromnej korporacyjnej kabały, która działa w tandemie, aby wdrożyć zmiany społeczne bez żadnego nadzoru. 
Jak już wspomnieliśmy, widzieliśmy to już wraz z rozprzestrzenianiem się obudzonej ideologii przez setki, jeśli nie tysiące korporacji pracujących jako ul.
 
Czy CIC jest ostateczną formą globalnego rządu? 
Nie, prawdopodobnie nie. 
Ale to jest początek; rząd korporacji i elit finansowych dla korporacji i elit finansowych.
 
Pomija wszelką reprezentację polityczną, wszelkie mechanizmy kontroli i równowagi oraz wszelki udział wyborców. 
To konglomeraty i ich partnerzy podejmują decyzje dla naszego społeczeństwa jednostronnie i w sposób scentralizowany.
 
A ponieważ wielkie firmy działają tak, jakby były oddzielone od rządu, a nie partnerami z rządem, - mogą twierdzić, że wolno im robić, co im się podoba.
 
Jednak w sytuacji, gdy korporacje i globaliści coraz częściej pokazują swoje prawdziwe oblicze i działają tak, jakby to oni powinni być u władzy, opinia publiczna musi pociągać ich do odpowiedzialności, tak jakby byli częścią rządu. 
A jeśli okaże się, że są autorytarni i skorumpowani, muszą zostać obaleni jak każda inna dyktatura polityczna.
 

Źródło: 
alt-market.us/what-is-the-council-for-inclusive-capitalism-its-the-new-world-order/
23 lipiec 2022

Brandon Smith 

  

Komentarze

  

Archiwum

"Fahrenheit 9/11" z owacją na stojąco
maj 18, 2004
Ewa
"Przestańmy myśleć tylko o sobie"
grudzień 18, 2002
Tygodnik "Forum" / L'Express - 2002.11.7
Konstytucja zagłady
marzec 8, 2005
Tomasz Ja?wiński - Nowa Myśl Polska
Odrodzenie patriotyzmu Liga Slowian Polski!
wrzesień 23, 2006
Bogdan Trzy Radla
Kontynuatorzy z SLD (4)
Korzenie Ruchu Stu
Towarzystwo z "Wyborczej"

czerwiec 22, 2003
Paweł Siergiejczyk
Apel Komitetu Pamięci Ofiar Stalinizmu do kandydatów na Urząd Prezydenta RP
wrzesień 28, 2005
dr Leszek Skonka
W sprawie ataku na WTC
marzec 2, 2007
Artur Łoboda
"Timeo Danae..." Nie wierzę Grekom, chocby nawet dary przynosili w pokorze........
lipiec 19, 2002
Cwaniacy w sieci
październik 30, 2005
Marek Olżyński
Wizyta George W. Bush'a Gość w dom…
czerwiec 8, 2007
Kazimierz Murasiewicz
Zadowoleni z budżetu
luty 10, 2004
www.krakow.pl
Wstydliwa relikwia
czerwiec 24, 2007
Handel bezpieczeństwem-ostatni atut Polski
luty 28, 2007
wasylzly
Analogy
kwiecień 2, 2007
przysłał ICP
Prawa pacjenta - kierunek zmian Mylić się jest rzeczą ludzką, ale ukrywanie błędów jest okrucieństwem
kwiecień 18, 2005
Adam Sandauer
Koszty kapitulanctwa (1)
czerwiec 18, 2003
prof. Jerzy Robert Nowak
Pola, Melania, Bronia i Katarzyna
luty 5, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Zadają się z Żydami
listopad 6, 2005
Artur Łoboda
Samozatrucie
wrzesień 28, 2007
Bronisław Łagowski
11/11/2005 - Order "Bialej M." dla L. Balcerowicza
listopad 14, 2005
Marek Głogoczowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2022 Polskie Niezależne Media