ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Katyn tragedy - Holocaust vs Beheading of the Polish Nation 
23 kwiecień 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
WIESŁAW SOKOŁOWSKI - wiersz - MARSZ PAMIĘCI  
17 listopad 2013      www.trwanie.com
Podpisy 
25 kwiecień 2010      Goska
Turbina Kowalskiego 
15 grudzień 2018     
Przypowieść o nierozsądnych podróżnych 
22 kwiecień 2017      Paweł Ziółkowski
Komorowski dla młodzieży 
13 maj 2015     
Drobna uwaga w temacie zestrzelonego nad Ukrainą samolotu malezyjskiego 
17 lipiec 2014      Artur Łoboda
Czego PiS się boi? 
24 marzec 2020      Artur Łoboda
To wszystko fikcja 
10 wrzesień 2020      Artur Łoboda
Prokuratorzy łamiący Prawo, awansują 
2 kwiecień 2013      Stelęgowska
Od hiszpańskiej grypy w 1918 roku Big Pharma oszukiwała opinię publiczną w kwestii bezpieczeństwa szczepionek. Rola Rockefellerów 
2 maj 2022     
Pokolenie Dody 
28 styczeń 2010      Artur Łoboda
Czterdzieści kilka lat temu... 
16 styczeń 2017      Artur Łoboda
Rzeczywiście wymiar sprawiedliwości stoczył się w III RP na samo dno. 
21 grudzień 2015      Boguslaw Biedrzynski
Klimatyzacja, a wentylacja 
11 kwiecień 2020     
Chciejstwo Tuska w Drugim expose 
13 październik 2012      Artur Łoboda
Moje trzesienie ziemi 
27 luty 2010      Goska
Kryptogeje 
15 maj 2015      Artur Łoboda
Moja deklaracja wobec Ministra Zdrowia - Niedzielskiego 
16 wrzesień 2020      Artur Łoboda
Miałeś chamie złoty róg. Nie pozostał nawet sznur. 
10 kwiecień 2020      Artur Łoboda

 
 

Czym jest "Rada na rzecz kapitalizmu inkluzywnego"? To Nowy Porządek Świata

The Council for Inclusive Capitalism = CIC


Pomysł, że istnieje program globalnego rządu wśród elit finansowych i politycznych świata, od dawna nazywa się „teorią spiskową” w mediach głównego nurtu i establishmentu.
 
I niestety, nawet jeśli uda ci się przekonać ludzi do przyjrzenia się i zaakceptowania dowodów na to, że instytucje bankowe i niektórzy politycy współpracują ze sobą dla swoich własnych celów, wielu ludzi NADAL nie będzie uważać, że ostatecznym celem tych handlarzy władzą jest jedno światowe imperium .
 
Oni po prostu nie mogą zmieścić w swoich głowach czegoś takiego.
 
Ludzie powiedzą, że establishmentem kieruje wyłącznie chciwość, a ich związki są kruche i oparte wyłącznie na własnym interesie. 
Powiedzą, że wydarzenia kryzysowe i zmiany trendów społecznych i politycznych są przypadkowe, a nie wytworem świadomej inżynierii. 
Powiedzą, że elity nigdy nie będą w stanie ze sobą współpracować, ponieważ są zbyt narcystyczni itp.
 
Wszystkie takie argumenty są mechanizmem obronnym społeczeństwa względem dowodów, których nie mogą w inny sposób obalić.
 
Kiedy fakty staną się oczywiste, a władze otwarcie przyznają się do swoich planów, niektórzy ludzie powrócą do zdezorientowanego zaprzeczenia. 
Nie chcą wierzyć, że zorganizowane zło na taką skalę może rzeczywiście istnieć. 
Jeśli tak, to wszystko, o czym myśleli, że wiedzą o świecie, może być złe.
 
Przez wiele lat o agendzie globalnego zarządzania mówiono jedynie szeptem w kręgach elitarnych, ale raz na jakiś czas któryś z nich głośno wypowiadał się o tym publicznie. 
Być może z arogancji, a może dlatego, że uznali iż nadszedł właściwy czas, aby oswajać społeczeństwo do takiej możliwości. 
Ilekroć o tym wspominali, nazywali to „Nowym Porządkiem Świata”.
 
Światowi przywódcy, od George'a HW Busha, Baracka Obamy, Joe Bidena, Gordona Browna, Tony'ego Blaira i nie tylko, wygłosili przemówienia mówiące o „Nowym Porządku Świata”. 
Pieniądze i elity polityczne, takie jak George Soros i Henry Kissinger, przez lata nieustannie wspominały o NWO.
 
Jeden z najbardziej odkrywczych cytatów w porządku obrad pochodzi od zastępcy sekretarza stanu Administracji Clintona Strobe Talbot'a, który stwierdził w  magazynie Time, że :


  W następnym stuleciu narody, jakie znamy, będą przestarzałe; wszystkie państwa uznają jedną, globalną władzę…
  Przecież suwerenność narodowa nie była takim świetnym pomysłem”.


W tym samym artykule dodaje mniej znany cytat:


  …W wolnym świecie powstały wielostronne instytucje finansowe, które zależą od gotowości państw członkowskich do rezygnacji z pewnego stopnia suwerenności. 
  Międzynarodowy Fundusz Walutowy może praktycznie dyktować politykę fiskalną, nawet wliczając wysokość podatków, jakie rząd powinien nakładać na swoich obywateli. 
  Układ ogólny w sprawie taryf celnych i handlu reguluje wysokość cła, jakie naród może pobierać od importu. 
  Organizacje te można postrzegać jako protoministerstwa handlu, finansów i rozwoju zjednoczonego świata”.


Aby zrozumieć, jak działa ten program, przytaczam cytat z globalisty i członka Rady ds. Stosunków Międzynarodowych Richarda Gardnera w artykule w  Foreign Affairs Magazine  w 1974 roku zatytułowanym The Hard Road To World Order :


  Krótko mówiąc, „dom porządku światowego” będzie musiał być budowany od dołu do góry, a nie od góry do dołu. 
  Będzie to wyglądać jak wielkie „rozkwitające, buzujące zamieszanie”, używając słynnego opisu rzeczywistości Williama Jamesa, ale okrążenie suwerenności narodowej, niszczenie jej kawałek po kawałku, przyniesie znacznie więcej niż staromodny frontalny atak”.


„NWO” od tego czasu wielokrotnie zmieniało nazwy, ponieważ opinia publiczna staje się coraz mądrzejsza w stosunku do spisku. 
Nazywa się to Wielostronnym Porządkiem Świata, czwartą  rewolucją przemysłową, „wielkim resetem” itd.
 
Nazwy się zmieniają, ale znaczenie jest zawsze takie samo.
 
W ciągu ostatnich dwóch lat, w obliczu rozległych globalnych wydarzeń kryzysowych, pojawił się establishment „nowego porządku”, o którym mówią globaliści, prawie bez fanfar i wzmianek w mediach głównego nurtu. 
Początki globalnego rządu już istnieją i nazywa się go  „Rada na rzecz kapitalizmu włączającego”.
 
Ostatnio wielu analityków, wliczając w to mnie, było mocno skoncentrowanych na Światowym Forum Ekonomicznym i jego roli w agendzie rządu światowego. 
Głównie dlatego, że szef WEF Klaus Schwab jest tak gadatliwy, że nie może nie mówić o przyszłych planach centralizacji.
 
Jak zauważyłem w poprzednich artykułach,  elity w ramach WEF były  zbyt podekscytowane kodową pandemią, myśląc, że wywołały idealny kryzys, aby wdrożyć liczne globalistyczne polityki w postaci Wielkiego Resetu. 
Jak się okazało, covid nie był tak śmiercionośny, jak początkowo przewidywali  podczas Wydarzenia 201 , a opinia publiczna nie była tak uległa, jak oczekiwali, że będziemy.
 
WEF zbyt wcześnie wypuścił kota z worka.
 
Tak więc idziemy dalej, z kryzysem za kryzysem, jak spadające domino, aż dojdziemy do jedynego wydarzenia, które ich zdaniem popchnie masy do zaakceptowania rządów światowych. 
I chociaż w WEF regularnie uczestniczą globaliści najwyższego szczebla, są oni raczej ośrodkiem analitycznym wysokiego szczebla, Rada na rzecz kapitalizmu włączającego wydaje się dotyczyć raczej wdrażania niż teorii.
 
Założycielem grupy jest Lynn Forester de Rothschild, członek niesławnej dynastii Rothschildów, która od pokoleń angażuje się finansowo we wpływanie na rządy. 
Papież Franciszek i Watykan  publicznie sprzymierzyli się z soborem  w 2020 r., a jedną z głównych narracji CIC jest to, że wszystkie religie muszą zjednoczyć się z przywódcami kapitału, aby zbudować społeczeństwo i gospodarkę „sprawiedliwą dla wszystkich”.
 
Ta misja jest dość znajoma, ponieważ odzwierciedla cele WEF i jego koncepcję  „gospodarki współdzielonej” :
system, w którym nie będziesz nic posiadać, nie będziesz mieć prywatności, pożyczysz wszystko, będziesz całkowicie polegać na rządzie, aby przetrwać i „polubisz to”.
 
Innymi słowy, celem „inkluzywnego kapitalizmu” jest nakłonienie mas do zaakceptowania przemianowanej wersji komunizmu. 
Obietnica będzie taka, że ​​nie będziesz już musiał martwić się o swoją ekonomiczną przyszłość, ale kosztem będzie twoja wolność.
 

 
CIC jest kierowany przez podstawową grupę światowych liderów, których nazywają „Strażnikami” (Nie, nie żartuję, to prawda).
 
Członkami CIC byli m.in.:
Mastercard, Allianz, Dupont, ONZ, Teachers Insurance and Annuity Association of America (TIAA), CalPERS, BP, Bank of America, Johnson & Johnson, Visa, Fundacja Rockefellera, Fundacja Forda, Mark Carney, skarbnik stanu Kalifornia i wielu innych firm na całym świecie.
 
Lista jest obszerna, ale reprezentuje rodzaj rządu kierowanego przez korporacje z kongresem przedstawicieli korporacji zmieszanych z uległymi przywódcami politycznymi.
 
Jedną z najważniejszych misji CIC jest zmiana naszych modeli ekonomicznych w celu „promowania równości i włączenia”. 
Zabawnie, zwolennicy KPK argumentują, że „zbyt dużo bogactwa zostało zgromadzone w rękach zbyt małej liczby ludzi, a to dowodzi, że istniejący kapitalizm nie działa”, a jednak ONI są tymi samymi ludźmi, którzy sfałszowali system, aby scentralizować to bogactwo w ICH RĘKACH .
 
Nie są „kapitalistami”, są arystokracją. 
Czy naprawdę myślisz, że ci ludzie zbudują zupełnie nowy system, który nie będzie im dalej służył?
 
Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, dlaczego Papież forsował obudzoną ideologię, panikę klimatyczną i retorykę jednej światowej religii - w konflikcie z tradycyjną doktryną chrześcijańską, to właśnie dlatego – podąża za dyktatem CIC.
 
Inną misją CIC jest egzekwowanie kontroli emisji dwutlenku węgla i opodatkowania w imię „zmian klimatu” w celu osiągnięcia  „zerowych” emisji netto .
 
Jak wszyscy wiemy, zeroemisyjność netto będzie niemożliwa bez całkowitego wstrząsu naszej gospodarki i przemysłu, wraz ze śmiercią miliardów ludzi. 
Jest to scenariusz nieosiągalny, dlatego jest idealny dla globalistów.
 
Ludzie są wrogami Ziemi, twierdzą, więc musimy pozwolić elitom kontrolować każde nasze działanie, aby upewnić się, że nie zniszczymy planety i nas samych, a proces nigdy się nie skończy, ponieważ zawsze będzie trzeba sobie radzić z emisją dwutlenku węgla .
 
Członkowie CIC, w tym  szef Bank of America , otwarcie sugerują, że tak naprawdę nie potrzebują współpracy rządów, aby osiągnąć swoje cele. 
Mówią, że korporacje mogą wdrożyć większość inżynierii społecznej bez pomocy politycznej.
 
Innymi słowy, jest to kolejna definicja „rządu cienia” – ogromnej korporacyjnej kabały, która działa w tandemie, aby wdrożyć zmiany społeczne bez żadnego nadzoru. 
Jak już wspomnieliśmy, widzieliśmy to już wraz z rozprzestrzenianiem się obudzonej ideologii przez setki, jeśli nie tysiące korporacji pracujących jako ul.
 
Czy CIC jest ostateczną formą globalnego rządu? 
Nie, prawdopodobnie nie. 
Ale to jest początek; rząd korporacji i elit finansowych dla korporacji i elit finansowych.
 
Pomija wszelką reprezentację polityczną, wszelkie mechanizmy kontroli i równowagi oraz wszelki udział wyborców. 
To konglomeraty i ich partnerzy podejmują decyzje dla naszego społeczeństwa jednostronnie i w sposób scentralizowany.
 
A ponieważ wielkie firmy działają tak, jakby były oddzielone od rządu, a nie partnerami z rządem, - mogą twierdzić, że wolno im robić, co im się podoba.
 
Jednak w sytuacji, gdy korporacje i globaliści coraz częściej pokazują swoje prawdziwe oblicze i działają tak, jakby to oni powinni być u władzy, opinia publiczna musi pociągać ich do odpowiedzialności, tak jakby byli częścią rządu. 
A jeśli okaże się, że są autorytarni i skorumpowani, muszą zostać obaleni jak każda inna dyktatura polityczna.
 

Źródło: 
alt-market.us/what-is-the-council-for-inclusive-capitalism-its-the-new-world-order/
23 lipiec 2022

Brandon Smith 

  

Komentarze

  

Archiwum

"Czarne owce" w szeregach przedstawicieli Polonii
październik 23, 2003
Państwo Polskie z rządzącą mniejszością żydowską RP z gwiazdą Dawida w tle
sierpień 3, 2007
Dariusz Kosiur
Rosja jako " przyjaciel" Polski
sierpień 20, 2008
Jacobsdamm Warszawa.
Europejczycy to antysemici
listopad 25, 2003
Potencjalne skutki ataku na Iran
kwiecień 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
"W imię interesu", "walki o pokój"
listopad 15, 2006
PAP
Ósmy grzech główny
kwiecień 28, 2003
rozmowa kontrolowana
Głupcy, których bieda dosięgła ...
październik 16, 2004
PAP
Narzędzie Ujarzmiania
styczeń 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
"Sąd nad Michalkiewiczem"
maj 10, 2006
marduk
Komentarz do Przemówienia Bene/Male/dykta XVI na uniwersytecie w Ratyzbonie (Regensburg), 12.09.2006
wrzesień 27, 2006
przysłał Marek Głogoczowski
Dwóch przyjaciół podzieli się wygraną w Totolotka
wrzesień 23, 2004
Prostytucja
październik 29, 2004
Referat wygloszony 16 maja 2003 w Kanadzie
Unia Europejska

maj 23, 2003
przesłała Elżbieta
Emeryci i renciści mają być wreszcie bardziej ludzko traktowani.
listopad 18, 2006
Zdzisław Raczkowski
Wojciech Papis apeluje o pomoc dla Matek pokrzywdzonych przez ZUS
luty 21, 2009
Wojciech Papis
Konfrontacja z globalizmem w Europie i w Ameryce
czerwiec 16, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Oto są - ci niebezpieczni - a dla tumanów "żydzi"
lipiec 1, 2008
Rzeczpospolita
Amerykańskie "środki bezpieczeństwa"
luty 28, 2008
PAP
Ku?nia kłamstwa
luty 13, 2004
Adrian Dudkiewicz
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2023 Polskie Niezależne Media