ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
więcej ->

 
 

Odwracanie uwagi od bieżących problemów


Media niepotrzebnie nagłaśniają sprawę rzekomego wylądowania samolotu CIA na Mazurach czy przetrzymywania tam terrorystów Al-Kaidy - uważa ekspert od spraw terroryzmu dr Krzysztof Karolczak z Uniwersytetu Warszawskiego. Jego zdaniem, takie informacje nie zwiększają jednak zagrożenia terrorystycznego w naszym kraju.

Nasi dziennikarze powinni przestać wszędzie tropić sensację, szczególnie w tak drażliwych sprawach, jak terroryzm - powiedział Karolczak.

Jego zdaniem, można też sobie zadać pytanie, dlaczego takie informacje pojawiły się akurat teraz.

Niepotrzebnie jest wokół tego robiona taka atmosfera, chyba że pokazano w ten sposób nowym rządzącym, że ich plany jakiejkolwiek ingerencji w służby specjalne są planami z sufitu wziętymi, ponieważ to nie Polacy rozgrywają tego rodzaju sprawy, tylko wszystko jest uzależnione od naszego wielkiego sojusznika, czyli Stanów Zjednoczonych - ocenił Karolczak.

Według niego, mógłby to być sygnał dla nowego rządu, że jeśli Stany Zjednoczone mogły przeprowadzić taką operację na terenie Polski za wiedzą dotychczasowych służb, "to znaczy, że poprzedni układ Stanom Zjednoczonym odpowiadał". W związku z tym plany PiS- u zmian w służbach nie mają racji bytu, ponieważ Stany Zjednoczone na to nie pozwolą - podkreślił ekspert.

Według niego, może to być też jedna z takich sytuacji, kiedy dziennikarze są manipulowani przez służby specjalne. Jeżeli mamy iść tak daleko w teoriach spiskowych, to możemy sobie pozwolić także na taką - powiedział Karolczak.

Jeśli można by się w tym kontekście nad czymś zastanawiać to nad tym, na ile można się posunąć w walce z terroryzmem - jak daleko można ewentualnie łamać prawa człowieka? I tylko nad tym możemy się zastanawiać, a nie nad tym czy w Klewkach wylądowali tym razem nie Talibowie, tylko agenci CIA - powiedział Karolczak.

"Washington Post" w środowym wydaniu napisał, powołując się na anonimowe ?ródła w rządzie USA i innych krajach, że CIA przetrzymuje obecnie i przesłuchuje czołowych terrorystów Al-Kaidy w więzieniu w jednym z krajów Europy Wschodniej.

W czwartek brytyjski dziennik "Financial Times" podał, że amerykańska organizacja obrony praw człowieka twierdzi, iż tajne więzienia CIA, gdzie przetrzymuje się terrorystów z Al-Kaidy, mogą się znajdować w Rumunii lub w Polsce. Informacje te powtórzyły polskie media.
4 listopad 2005

PAP 

  

Archiwum

Cierpienie to skandal
marzec 31, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Serwis o UE
sierpień 2, 2003
przesłała Elżbieta
Upadek Dolara
listopad 18, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
Głupi, bierny ale wierny"
listopad 29, 2006
za PAP
"Co mi z wolności, kiedy nie żyje moja rodzina"
kwiecień 7, 2003
"NATO na Balkanach"
luty 20, 2008
Piotr Bein
Społeczna kasza
sierpień 16, 2003
przesłała Elżbieta
Eminem: Mosh "(...)No more blood for oil"
grudzień 16, 2004
Międzynarodówka bogaczy
(Tajna władza Świata)

listopad 19, 2005
http://www.naszdziennik.pl
Przymusowi robotnicy dwudziestego pierwszego wieku
październik 17, 2007
Artur Łoboda
Kielce
październik 5, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Czy RPP obniży stopy procentowe?
luty 13, 2006
Józef Piłsudski
Wzajemna lojalność i zaufanie obywateli

grudzień 10, 2002
zaprasza.net
Ropa naftowa i gaz ziemny
kwiecień 30, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Męczeństwo rabina
czerwiec 21, 2006
Robert Wyrostkiewicz
Prawo po amerykańsku: strzelać do każdego
maj 4, 2005
baba
Ośle uszy.
czerwiec 6, 2008
Bogusław
Ślepa "wyrocznia" Jan Nowak Jeziorański
listopad 19, 2002
Artur Łoboda
Deutsche Bank
kwiecień 16, 2003
red. Krzysztof
Czy Irakijczycy zjednoczą się przeciwko USA?
styczeń 19, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media