|
Bojownicy o dyktokrację
|
|
Pierwszym i do tej pory jedynym politykiem - który postawił się bezprawiu liberalnego złodziejstwa w Trzeciej RP był Gabriel Janowski.
Miałem przyjemność poznać Gabriela Janowskiego i dlatego wiem, że Jego dziwaczny występ przed kamerami - gdy ktoś mu zapewne wsypał narkotyki do pokarmu - był grą operacyjną wrogów Polski.
Po co chciano skompromitować Janowskiego?
Bo jako poseł sprzeciwiał się prywatyzacji polskich cukrowni, sektora bankowego, energetycznego oraz PZU.
Ale co w tym czasie robiły bliźniaki wśród których ten "uświęcony" był Prokuratorem Generalnym. Dlaczego jako prokurator nie zbadał ŻADNEJ sprawy grabienia polskiej gospodarki?
Bo ONI WSZYSCY uczestniczyli w tym przekręcie i również "bojownicy Solidarności" - którzy dzisiaj po trupach dążą do całkowicie bezsensownych Wyborów prezydenckich.
W świetle Prawa ewentualne Wybory prezydenckie w maju tego roku są już nieważne. Nie ma znaczenia w jakiej zostaną przeprowadzonej formie!
Niezależnie od dużej przewagi urzędującego Prezydenta - ŻADEN z kontrkandydatów nie miał możliwości prowadzania kampanii wyborczej. I już sam ten fakt - czyni ewentualne Wybory nieważnymi.
Natomiast PiS brnie w przestępczym procederze i łamie kolejne zasady demokracji a zarazem przepisy Prawa karnego.
Jak to się dzieje, że ludzie mający celność powoływać się na swoje kombatanctwo lat PRL-u mogą dziś wspierać bezprawie Rządu PiS?
Znajduję na to tylko jedno wytłumaczenie. Zbrodnię polityczną lat dziewięćdziesiątych również doskonale rozpoznawali i się na nią godzili.
|
|
28 kwiecień 2020
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Czy lobby Izraela zniszczy kandydaturę Barack’a Obama?
marzec 18, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czyje Orlęta.
czerwiec 24, 2005
Jan Lucjan Wyciślak
|
Będzie dobrze!
czerwiec 2, 2003
"JM"
|
Hołdys o francuskich zamieszkach
listopad 15, 2005
Zbigniew Hołdys
|
Aktor Dustin Hoffman: Bush manipuluje faktami dotyczącymi 9/11
grudzień 4, 2006
bibula.com
|
Polacy nie umieją i nie chcą rządzić się w własnym kraju
styczeń 16, 2003
PAP
|
Śmiać się, czy płakać?
listopad 25, 2003
|
LISBONA = TARGOWICA
marzec 30, 2008
Inz. Jerzy Skoryna
|
Zaproszenie na odsłonięcie pomnika Romana Dmowskiego
listopad 9, 2006
/-/narodowcy
|
Jak przegrać „wojnę przeciwko terrorowi?”
kwiecień 2, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Nostra Aetate
październik 6, 2006
E. Michael Jones
|
Germans, not Poles, the Main Killers of Jews of Jedwabne, Radzilow, etc.
kwiecień 12, 2008
przysłał ICP
|
Bezprawne Opłaty Sądowe
kwiecień 22, 2006
Andrzej Grabowski
|
Wielki Wzrost Potencjału Wschodnii-Południowej Azji
listopad 18, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Metoda na przejęcie ostatniego polskiego banku
lipiec 23, 2004
PAP
|
Cieć testuje prawo wyborcze
październik 25, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Kontynuatorzy z SLD
Dziennikarze czerwoni od pokolen
czerwiec 23, 2003
Paweł Siergiejczyk
|
Kiedy znieczulica powstaje
marzec 28, 2008
Marek Jastrząb
|
Koniec roku 2001
październik 17, 2007
Artur Łoboda
|
Strach przed Polakami
luty 7, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
|
|
|