|
| Strona Krzysztofa Wyszkowskiego |
|
| Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego |
|
| To tylko... / It's just... |
|
| Jak Nas wganiają w kajdany |
|
| Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem |
|
| Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. |
|
| Wezwanie do przebudzenia |
|
| Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem |
|
| Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 |
|
| Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku |
|
| Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. |
|
| |
|
| NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) |
|
| |
|
| Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku |
|
| |
|
| Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! |
|
| |
|
| Debata ws. pandemii COVID-19! |
|
| Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni! |
|
| Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój |
|
| Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko! |
|
| Ukraińcy umierają walcząc z Rosjanami w interesie żydowskich włascicieli Ukrainy |
|
| |
|
| Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas |
|
| Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. |
|
| Nanotechnologia w szczepionkach |
|
| PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID |
|
| Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter |
|
| |
|
| Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych |
|
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.
Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. |
|
| Światowy dług |
|
| Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? |
|
| Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? |
|
| Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja |
|
| Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie |
|
| |
|
| TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! |
|
| David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid |
więcej -> |
|
Już judzą...
|
|

Jedną z przyczyn - takich wyników wyborów - jakie przyszło nam oglądać - jest bardzo niski poziom świadomości politycznej społeczeństwa.
W zasadzie można przyjąć, że spora część Polaków głosowała poprawnie - wybierając Prawo i Sprawiedliwość.
Problem jednak w tym, że dzięki manipulacji mediów nikt nie wie co naprawdę kryje się za nazwą tej partii.
W tym momencie dodać należy bardzo szkodliwe wypowiedzi niektórych "patriotów", którzy wszystkie problemy Polski widzą na osi Polacy-Żydzi.
Taka postawa prowadzi do odrzucenia przez społeczeństwo tez i informacji podawanych przez wspomniane osoby.
Każdy bowiem człowiek, wykazujący minimum rozumu, zdaje sobie sprawę, że nie da się naszej rzeczywistości sprowadzić do najprostszych pojęć. Tym bardziej, że społeczeństwie polskim obecna jest ponad trzymilionowa grupa osób o żydowskich korzeniach.
Jeżeli do tego dodamy, że "patrioci" posiadają bardzo nikłą - irracjonalną świadomość historii Polski to obecny wynik wyborów okazuje się oczywista sumą wymienionych uwarunkowań.
Właśnie odbywa się w Krakowie sympozjum naukowe na temat 700- lecia obecności żydów w naszym mieście.
W przeszłości - studiując historię żydów doszedłem do wniosków, że ich obecność na ziemi polskiej miała zarówno negatywne, jak też pozytywne skutki. Daruję sobie ocenę czego było więcej...
Silna obecność osób o pochodzeniu żydowskim w naszym społeczeństwie jest między innymi pochodną polityki polonizacji, z czasu II RP.
Jest faktem obiektywnym, którego nie możemy zmienić.
Problem, którego na ogół nie chcą zauważyć pseudopatrioci jest różnorodność postaw w środowisku żydowskim.
O ile nie ma różnicy zdań co do oceny grupy nazywanej schematycznie "żydokomuną" - tych bękartów Stalina, zdrajców i sprzedawczyków, którzy docierając do naszych czasów zasilili struktury Unii Wolności, SLD, SDLP ect. a w mediach "Wyborczą", "Wprost", TVN i tym podobne, o tyle musi być rozróżnienie w innych postawach politycznych.
Problemem całkowicie niezauważanym i jak na razie nierozwiązywalnym na naszej scenie politycznej jest pojęcie BŁĘDU.
Rzeczą ludzką jest mylić się.
Jeżeli więc ktoś przyzna, że pomylił się - co do cudzych intencji i zawierzył łajdakom - tak jak to my zrobiliśmy po 1989 roku, to naszym moralnym obowiązkiem jest dyskusja z taką osobą.
Znajomość historii Żydów jest doskonałym narzędziem do zrozumienia otaczającej rzeczywistości.
Kiedy dziś czytam : "Donald Tusk zarzucił prezesowi PiS Jarosławowi Kaczyńskiemu, że jego partia nie jest gotowa do utworzenia rządu. Platforma Obywatelska chciałaby objąć resorty spraw zagranicznych, finansów i obrony", to jak na dłoni widzę tą metodę judzenia - obecną w naszym kraju od stuleci - która doprowadziła w przeszłości do wielu nieszczęść.
Obejmując wymienione wyżej resorty Platforma Obywatelska przejęłaby faktyczną władzę w Polsce, bez jakiejkolwiek odpowiedzialności wobec społeczeństwa.
Tak więc jest to modelowy przykład "judzenia" i prowokacji.
Wobec zaistniałej sytuacji nie jesteśmy bezsilni.
Kiedy politycy rozbisurmanią się możemy wystąpić o odebranie mandatu poselskiego.
Jednak nasza najważniejsza i najlepsza broń - wolne, niezależne, ogólnopolskie media wciąż czeka na powstanie. I tym razem nie możemy popełnić błędów związku "Solidarność".
|
|
27 wrzesień 2005
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
"Polska prosi USA o obronę przed Rosją"
luty 16, 2008
PAP
|
Szanse na wygraną w Piłkarskiego Totka SUPERTOTO
prawie 3 TYSIˇCE RAZY WYŻSZE niż w Dużym Lotku.
listopad 1, 2007
Aleks
|
TRZECIA DROGA:
nazistowska agentura czy neofici lewicy?
grudzień 13, 2002
http://republika.pl/adnikiel/socjobiologia.html
|
Odwrócone role
czerwiec 11, 2008
Artur Łoboda
|
Światowy Dzień Chorego 2005 r.
luty 11, 2005
Adam Sandauer
|
Talmud Jako Rodzaj Midrasz'u
luty 27, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Logiczne wnioski
lipiec 26, 2003
|
Atomowy szantaż
sierpień 30, 2003
prof. Iwo Cypraian Pogonowski
|
" O wasze głosy "
maj 25, 2003
przesłala Elżbieta
|
Czerwona gospodarka
czerwiec 24, 2003
przesłała Elżbieta
|
Prezydent Wenezueli, Hugo Chávez Frías, 20 wrzesnia 2006, na forum Zgromadzenia Ogólnego ONZ
wrzesień 23, 2006
Tlum. Roman K.
|
WP jak TPSA
październik 17, 2003
Tomasz Sęk
|
Zbiórka na *Varius Manx*
lipiec 19, 2006
MirNal
|
Dobijali rannych
czerwiec 30, 2003
Wojciech Wybranowski, Poznań
|
ONZ: Bioróżnorodność jest warunkiem przetrwania życia
maj 22, 2004
PAP
|
"Dowody pokazuja ze Tenet przedlozyl raport Rice o grozbie ze strony Al Qaeda." - przeklad.
październik 4, 2006
gosc
|
Opowiadanie bez tytułu
maj 29, 2008
Marek Jastrząb
|
Izrael, Indie i Pakistan Powinny Zrezygnowac z Broni Nuklearnej?
kwiecień 6, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Wy, co nie umiecie wyżyć za 360 zł!!!
luty 20, 2003
Piotr Ikonowicz
|
Walka o Nowy Bliski Wschód?
lipiec 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|