ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Latawce nad miastem 
25 maj 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Grypa żołądkowa powróciła 
13 wrzesień 2021     
Klimat i trop finansowy - komentarz 
23 luty 2021      Artur Łoboda
Bardzo głupie żarty 
18 styczeń 2014      Artur Łoboda
Zatrzymajmy głodzenie dzieci w Gazie – protesty w Brighton przeciwko współudziałowi Starmera i Lammy'ego w izraelskiej polityce głodowania w Gazie 
24 lipiec 2025     
Tango - Bolszewizm - Modlitwa 
6 lipiec 2025      Autor: Zygmunt Jan Prusiński
A BRIEF HISTORY OF THE POLISH LANGUAGE 
3 styczeń 2014      Iwo Cyprian Pogonowski
Podpowiem tym durniom, albo przestrzegę przed rządowymi zbrodniarzami 
20 grudzień 2016      Artur Łoboda
Włączają się dzwonki alarmowe 
31 grudzień 2022     
Zażydzona polska kultura 
18 listopad 2013      Artur Łoboda
Podajcie mi chociaż jeden przykład? 
19 maj 2020     
Szatynka w czerwonej sukience 
30 kwiecień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Korporacyjni chemicy z piekła rodem (3) 
14 grudzień 2020     
Nieustanny atak na Nas - wszystkich 
15 kwiecień 2024     
Tak manipuluje sie dziecmi 
4 czerwiec 2010      Goska
Magiczne słowo "faszyzm" 
27 grudzień 2013      Artur Łoboda
Zbrodniarz naucza historii 
9 maj 2015      Artur Łoboda
Witryna internetowa „How Bad Is My Batch” zapewnia dostęp do danych dotyczących zgonów poszczepiennych i niepełnosprawności związanych z każdym numerem partii/serii 
21 styczeń 2022     
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
30 listopad 2023     
Ogromne skoki liczby zgonów noworodków po wprowadzeniu szczepionek, dane z programu głównych izraelskich ubezpieczycieli zdrowotnych 
27 grudzień 2022     

 
 

Kto jest następcą Jeffreya Sachsa?

Leszek Balcerowicz to prymitywny tłuk - który kiedyś realizował obłąkany plan żydowskich gangsterów ekonomicznych - spisany przez Jeffreya Sachsa.
Tego samego Sachsa, który doprowadził do wojny domowej w Jugosławii i rozgrabienia gospodarki rosyjskiej - co skutkowało nędzą dziesiątek milionów ludzi.

Z nieznanych do tej pory przyczyn kolejny prymitywny tłuk o nazwisku Jadwiga Emilewicz - jest komplementowana przez Ambasador USA wiadomego pochodzenia.
Wcześniej Emilewicz wprowadzała stopniowo plan zniszczenia polskiej gospodarki w innych realiach ekonomicznych - niż to było za czasów Balcerowicza.
Nie wydaje mi się jednak, by taka niedouczona biurwa była w stanie sama przygotować tak podstępny plan.
Rzucam więc pytanie: kto za tym stoi?
Kto jest rzeczywistym autorem planu zniszczenia polskiej gospodarki?
I dlaczego PiS autoryzuje takie działania?

Powyższe spostrzeżenia dotyczą sytuacji ze stycznia 2020 roku.
W marcu nastąpiło zapowiadane przez mnie załamanie gospodarki - które grozi szybszym - niż się politykom wydawało, zakończeniem ich bytności w aparacie władzy. I dlatego próbują łatać wszystko - co się "potargało" w pierwszej kolejności, a wynikło z "szarpania przedsiębiorców" przez aparat fiskalny Rządu PiS.

Plan gospodarczy PiS to plan bangsterów. I możemy się spodziewać po nim wszystkiego najgorszego.
10 kwiecień 2020

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

A tak na marginesie. Zostałem zablokowany w mediach Sakiewicza i Karnowskich.
To wyraźny sygnał w którą stronę podążają.

2020-04-10
Artur Łoboda

 

Przesłuchaj Arturze ostatnie wystąpienie prezesa Glapińskiego, w czasie konferencji prasowej z premierem było w tv, nie mam czasu szukać w sieci). Najciekawsze jest jedno zdanie i słowo. PREZES NBP MÓWI, że "byliśmy szkoleni" a dotyczyło to jakichś programów gospodarczych, czy bankowych.
Nieważne.
Ważne, że prezes NBP jak jakiś uczniak SZKOLI SIĘ.
Pociągnijmy temat dalej. Gdzie się szkoli? Kto go szkoli? Czego się uczy i co ta nauka ma go nauczyć?
Jakich umiejętności?
Prezes NBP jest ponoć profesorem. Jako PROFESOR TO ON POWINIEN SZKOLIĆ INNYCH, POWINIEN MIEĆ MIESIĘCZNIE KILKA KONCEPCJI ROZWOJU PAŃSTWA I PRZEDSTAWIAĆ JE PREMIEROWI PREZYDENTOWI, bez oglądania się na tych co go "szkolą"! Powinien mieć doświadczenie z prowadzenia własnej firmy w warunkach polskich. Inaczej jest tylko kolejnym indywiduum jak minister zdrowia, który raz szkoli lekarzy, żeby nie nosili maseczek w pracy z zarażonymi, bo mogą im zaszkodzić już po 20 min. i wprowadza stan pandemii na terenie całego kraju z powodu jakiego jednego koronawirusa.
Po czym mija miesiąc a ten sam minister zdrowia zmienia zdanie i wprowadza OBOWIĄZEK NOSZENIA MASECZEK I INNYCH OSŁON dla każdego w przestrzeni publicznej. Ja zaś mam wrażenie, że minister został wypuszczony chyba z domu wariatów do pełnienia tej funkcji w czasie epidemii/pandemii.

Po wysłuchaniu prezesa Glapińskiego też mam wrażenie, że trafił do NBP z jakiegoś zakładu zamkniętego.
Tymczasem na czas po-pandemii potrzebna jest koncepcja zupełnie innej ekonomii niż ta dotychczasowa, koszerna, nastawiona na żywienie nierobów, cwaniaków, którzy biorą niebotyczne pieniądze za nicnierobienie w spółkach Skarbu Państwa, urzędach, sejmie, senacie, w jakich międzynarodowych "korporacjach" od nie wiadomo czego. I to powinien wymyślić profesor ekonomii, a nie dać się szkolić jakimś cwaniakom, którzy Polskę uważają za swoja kolonię, za folwark, który mogą doić bez ograniczeń, zaganiać niewolników do więzienia o nazwie kwarantanna.

2020-04-10
Alina

 

Nie wiem - o który wywiad Ci chodziło.
Trafiłem na ostatni z 8. kwietnia.
https://www.youtube.com/watch?v=dktvlX3lpms

Z niego wynika, że bardzo dobrze przewidywałem iż obecna "epidemia" jest przykrywką do bardzo wielkiego oszustwa finansowego - skutkującego zniewoleniem Narodów świata.

2020-04-10
Artur Łoboda

  

Archiwum

Dialog z Iranem i likwidacja Gauntanamo?
kwiecień 12, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Watykan przeciwko amerykańskiemu awanturnictwu
styczeń 18, 2003
IAR
Dzisiejsi czciciele Mamona i Kabały działają według tradycji Talmudu
wrzesień 18, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Takich sobie oszustów wybraliśmy
listopad 27, 2003
Artur Łoboda
Kto chce emigrować do Kanady?
sierpień 24, 2003
Ojczyzna.pl
Druga Targowica
kwiecień 1, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
LPR w sprawie Jedwabnego
lipiec 17, 2002
PAP
Żydzi z USA oszukują ocalałych?
wrzesień 28, 2007
BIBULA
Zanim zdecydujesz się ujawnić swoje emigracyjne dochody...
maj 16, 2008
Jaroslaw Madry
Lichwiarski Kapitalizm
wrzesień 1, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Głupcy, których bieda dosięgła ...
październik 16, 2004
PAP
al-Kubaysi: Proces polityczny korzystny dla Al-Kaidy
sierpień 10, 2007
przysłał marduk
Nowa rubryka DOWCIPY POLSKIEGO WYMIARU SPRAWIEDLIWOŚCI
luty 14, 2005
cywilizowany
Sfałszowane dowody
Prasa niemiecka podważa motywy ataku na Irak

czerwiec 13, 2003
Waldemar Maszewski
Osiągnięto globalne porozumienie handlowe w Genewie
sierpień 2, 2004
Dwóch członków zarządu WorldComu aresztowanych
sierpień 1, 2002
PAP
Stanisław Tymiński
czerwiec 8, 2005
wp.pl
Mieć czy być?
grudzień 14, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Motłoch
kwiecień 16, 2006
Artur Łoboda
Bron geofizyczna
luty 9, 2005
Polan
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media