|
Dlaczego Polacy powinni zdecydowanie potępić zbrodnie Izraela w Gazie?
|
|
W swojej historii mieliśmy kilka mniej godnych zachowań - jak choćby walka u boku Napoleona.
Ale generalnie - w porównaniu do innych Narodów - możemy być dumni z własnej historii.
Jak frajerzy, albo może najemnicy walczyliśmy w rewolucji amerykańskiej, rewolucji paryskiej, węgierskiej i innych miejscach "za wolność waszą i naszą".
I z tego konglomeratu historycznego powstała polska świadomość narodowa.
Nie czyniliśmy żadnego narodu niewolnikami, ani nie napadaliśmy na żaden Kraj dla łupów.
I dlatego mamy INNE PRAWA MORALNE - niż politycy Krajów zachodnich.
Podkreślam, że piszę o politykach, a nie Narodach Zachodu - bo te uległy ogromnej przemianie przez imigrancką strategię globalistów.
Przykład wzięli ze starożytnego Rzymu, który rozpadł się od tarć wewnętrznych wywołanych napływem ludów północy.
Chociaż nie jestem totalnym przeciwnikiem imigracji Ludów Afryki do Europy - to podzielam obawy i widzę zagrożenia związane z tą taktyką globalistów.
Imigranci demoralizują się w trakcie przemytu do Europy i już tu - na miejscu.
Być może - gdyby trafili na inne warunki - to staliby się normalnymi pracownikami niższego szczebla - niczym Turcy i mieszkańcy dawnej Jugosławii - w latach 60. i 70.
Ale Oni wyjeżdżali do pracy, a nie dla zasiłków i nic nie robienia! - jak dzisiejsi "imigranci".
Bezczynność produkcyjna demoralizuje!
Jesteśmy jednak za coś odpowiedzialni współcześnie.
W planach syjonistów leżało zniszczenie wszystkich - niepodporządkowanych Ameryce krajów otaczających Izrael.
Przy czym określenie " niepodporządkowany Ameryce" oznacza "niezależny od syjonistów".
Dlatego zabili Saddama Husajna i wymordowali minimum 1,5 miliona Irakijczyków - w czym - niestety pomogli polscy najemnicy!
Po zagrabieniu irackich dóbr kultury - najstarszych w historii świata - zagrabili irackie złoża ropy naftowej.
Później zniszczyli Libię Kadafiego i za pośrednictwem najemników napadli na Syrię - niszcząc z znacznej części ten Kraj.
Po drodze mieliśmy epizod z ISIS - gdy pod parasolem syjonistów powstało bandyckie "Państwo islamskie" - mordujące wszystkich - tylko nie Żydów!
Przeskakując przez wiele innych działań terrorystycznych Izraela - przejdę do operacji białej flagi z 7 października 2023 roku - gdy naiwni Palestyńczycy dali się wciągnąć w pułapkę pojmania izraelskich zakładników - by dać syjonistom pretekst do eksterminacji Ludności Strefy Gazy i zagarnięcia tego terenu!
Doskonale widać, że izraelskie wojsko wycofało się wcześniej znad granicy - by pozwolić Palestyńczykom porwać pewną ilość zakładników, a potem strzelać do pojmanych Izraelczyków, by odpowiedzialnością za te śmierci - obarczyć Palestyńczyków.
A potem dokonali rzezi Palestyńczyków - dzięki militarnemu wsparciu Stanów Zjednoczonych i Anglii, które dostarczają amunicję do bombardowania palestyńskich domów!
TO JEST RZEŹ NA NASZYCH OCZACH!
A polskojęzyczny Rząd i Prezydent milczą!
Pokazują tym samym, że są tacy sami - jak syjoniści!
Polska kultura to zestaw tradycji i zasad moralnych, które dają powody do dumy tym - którzy własną historię znają!
Te wartości wykluczają służalczość wobec izraelskich MORDERCÓW i milczenie wobec potwornych zbrodni wojennych.
Nie milczeliśmy - gdy Niemcy mordowali w Polsce Żydów, a nawet ryzykowaliśmy życie dla Ich ratowania.
Nie możemy milczeć - gdy judeonaziści dzisiaj mordują Palestyńczyków.
Gdyby żydowscy masoni nie wprowadzili w życie plan destrukcji świata - to każdy z Narodów żyłby u siebie w spokoju.
Milcząc w sprawie ludobójstwa w Palestynie - pozwalamy im realizować swoje plany, które niechybnie zakładają w dalszej perspektywie eksterminację Narodów Europy.
|
|
15 sierpień 2024
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
| Swoim milczeniem polskojęzyczny Rząd jest współwinny ludobójstwa w Gazie! |
|
2024-08-17
Artur Łoboda
|
|
|
|
Prokreatorzy i ich prokreatory
wrzesień 4, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
"Lubińska musi odejść"
listopad 23, 2005
|
Atak na złamanie niezależności NBP
luty 6, 2006
|
"Strażnicy dobra wspólnego"
maj 1, 2005
Witold Filipowicz
|
Dokąd Polsko ?!
luty 21, 2003
Artur Łoboda
|
Nacjonalizm, czy kosmopolityzm?
lipiec 21, 2008
Dariusz Kosiur
|
Usługi internetowe bez VAT-u?
październik 23, 2003
Piotr Mączyński
|
Kara śmierci - kryterium suwerenności
sierpień 7, 2006
Antoni Ramz
|
Żydzi stanowią więcej niż połowę najbardziej wpływowych ludzi na świecie - stwierdza ranking pisma Vanity Fair
październik 18, 2007
Lech Maziakowski
|
Bicz na nieuczciwych szefów korporacji w USA
sierpień 14, 2002
PAP
|
Zespół MF-NBP za szybkim wejściem do strefy euro
sierpień 27, 2002
PAP
|
Należy pracować od podstaw
maj 11, 2004
Andrzej Kumor
|
Chomsky: Sprawiedliwa wojna? Wątpię
czerwiec 6, 2006
Noam Chomsky
|
Żebranina
sierpień 21, 2004
Expres ilustrowany
|
Praca - dobro luksusowe ?
czerwiec 26, 2003
Artur Kowalski
|
Oświata, czyli – jak iść piętami do przodu
luty 17, 2008
Marek Jastrząb
|
Tajemnicze przeciąganie polityków SLD do Samoobrony
marzec 24, 2004
PAP
|
Tym razem nie udało się przywłaszczenie kamienic
wrzesień 10, 2002
Artur Łoboda
|
USA traci na sile. Spadek Bogactwa USA
luty 7, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Nie dzielić Polaków
lipiec 6, 2008
Artur Łoboda
|
|
|