ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) 
Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? 
więcej ->

 
 

Bojkot Frito Lay !!!

Przewodniczący Sekretariatu Górnictwa i Energetyki NSZZ "Solidarność" Kazimierz Grajcarek skierował list do dyrektora Frito Lay Polska Jerzego Szyszki. Grajcarek wyraża w nim oburzenie górniczego środkowska związkowego wobec metod zarządzania stosowanych w Frito Lay. Uprzedza, że dalsze haniebne praktyki doprowadzą do bojkotu wyrobów firmy.

W połowie grudnia kierownictwo Frito Lay zwolniło przewodniczącego zakładowej organizacji NSZZ "Solidarność" Sławomira Zagrajka za rzekome zawyżanie liczby członków Związku. Jednocześnie w firmie zorganizowano ankietę, w której pracownicy w obecności notariusza mieli przyznać się do przynależności związkowej. Zdaniem zwolnionego Zagrajka, pracodawca mści się w ten sposób za nagłośnienie sprawy molestowania kobiet w fabryce w Grodzisku.

***

Oto list Kazimierza Grajcarka:

Dyrektor Oddziału Jerzy SZYSZKO

Frito Lay Poland, ul. Zachodnia 1, 05-825 Grodzisk Mazowiecki

Z ogromnym oburzeniem środowisko związkowe górników i energetyków przyjęło informację, iż w Pańskim zakładzie stosowane są barbarzyńskie metody zarządzania przedsiębiorstwem. Wydawać by się mogło, że w przedsiębiorstwie zagranicznym nie mogą występować zdziczałe praktyki w stosunku do pracowników.

W imieniu Sekretariatu Górnictwa i Energetyki NSZZ "Solidarność" żądam natychmiastowego ucywilizowania stosunków pracy. Jednocześnie informuję, że jeśli nie ustaną haniebne praktyki stosowane w tym przedsiębiorstwie, zbojkotujemy Wasze wyroby.

Sekretariat Górnictwa i Energetyki NSZZ "S" to 100 tysięcy członków Związku, a mnożąc to przez liczbę członków ich rodzin, to pół miliona obywateli, którzy dowiedzą się, że Wasze produkty są wykonywane w warunkach niewolniczych.

Zwrócę się również do Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność" aby poinformowała Międzynarodowe Organizacje Związkowe o tej sprawie.

Jest mi wstyd, że Polacy pracujący w zarządzie obcej firmy zachowują się jak ekonomi za czasów feudalnych. To hańba dla was, ale i dla Polski.

Przewodniczący Sekretariatu Górnictwa i Energetyki NSZZ "Solidarność" - Kazimierz Grajcarek

6 styczeń 2006

marduk 

  

Archiwum

Kiedy przylecą pierwsze trumny...
lipiec 10, 2003
Andrzej Kumor
Dzielenie korkowego
listopad 9, 2005
www.krakow.pl
Nikt naprawdę nie chce tej wojny z wyjątkiem ...
styczeń 26, 2003
PAP
Typy kobiet - wersja dla informatyków
Prognoza Ataku USA na Iran
luty 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Oszukują przy wyborach w następujący sposób:
październik 14, 2007
Grażyna
Rola nacisków i propagandy
czerwiec 1, 2003
przesłała Elżbieta
Polski Front Narodowy
czerwiec 17, 2005
Izrael Szamir "PaRDeS – studium Kabały" - Rozdział 12
kwiecień 21, 2006
Tłumaczył: Roman Łukasiak
Elewator w teczce
wrzesień 5, 2003
www.dziennik.krakow.pl
Lepper: papież już nie jest entuzjastą UE (znawca 3)
sierpień 18, 2002
PAP
Prywatyzacja edukacji według PO
październik 26, 2008
Elzbieta
Odwracanie kota ogonem
luty 20, 2003
Artur Łoboda
Tania dziwka
luty 1, 2004
Artur Łoboda
Nowe prawo upadłościowe umożliwi stosowanie procedury naprawczej
sierpień 13, 2002
PAP
Chemia miłosna
luty 26, 2007
Tadeusz Oszubski
Bez Ideologii (?)
czerwiec 2, 2002
Marcin Masny
Waćpan wstydu oszczęd?
lipiec 31, 2007
Bogusław
Opór Islamu
kwiecień 2, 2007
przysłał ICP
Traktat o Unii, czyli jak oszukać potwora...
maj 11, 2005
Diachi Corvus alias D.J.W.L.
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media