|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu |
|
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.
Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.
Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... |
|
| Warto posłuchać |
|
| Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych |
|
| PiStapo atakuje rodziny |
|
| Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje. |
|
| Iwo Cyprian Pogonowski |
|
| Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego |
|
| Młodzież izraelska w Polsce |
|
| Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. |
|
| Kolejna odsłona protestów w Londynie |
|
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.
Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" |
|
| Człowiek 2.0 |
|
| Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR |
|
| Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi |
|
| Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. |
|
| Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 |
|
| |
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody |
|
| Ameryka: Od Wolności do faszyzmu |
|
| Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. |
|
| Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach |
|
| |
|
| David Icke w LondonReal TV |
|
| Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka. |
|
| Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków |
|
| Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. |
|
| Milcz Lekarzu !!! |
|
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej. |
|
| Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 |
|
| Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. |
|
| Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows |
|
| Program "niezaleznatelewizja" |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
więcej -> |
|
"Sierpień 80": rząd nie konsultował reform
|
|
Według związkowców z "Sierpnia 80", rządowy program restrukturyzacji górnictwa nie był konsultowany ze związkowcami ani z samorządami, a planowane zmiany nie pozwolą na tworzenie nowych miejsc pracy dla zwalnianych górników.
Takiego samego zdania jest prezydent Katowic, Piotr Uszok, który we wtorek wyszedł do górników z "Sierpnia 80", demonstrujących pod urzędem miasta.
"Sierpień 80" po raz kolejny manifestował przeciwko programowi restrukturyzacji górnictwa, zakładającemu likwidację siedmiu kopalń i redukcję zatrudnienia w branży o 35 tys. osób. Około 200 związkowców pikietowało katowicki magistrat i biuro posła SLD Czesława Śleziaka.
Szef "Sierpnia 80" Daniel Podrzycki mówił przed urzędem miasta, że żaden z samorządowców, pytany o to, czy popiera program i czy był on z nim konsultowany, nie udzielił mu twierdzącej odpowiedzi.
"To jest naruszenie elementarnych norm prawa w państwie, podobno - państwie prawa. Żaden rząd do tej pory - a tych programów było przecież już parę - nie ośmielił się realizować programu bez wcześniejszego trybu konsultacji ze związkami, ale także z samorządowcami" - mówił Podrzycki. Podkreślał, że wraz z rządowymi planami, od nowego roku gminy górnicze poniosą wielomilionowe straty.
Chodzi o to, że dotychczas - na mocy wygasającej z końcem tego roku tzw. ustawy górniczej - gminy, w których ubytek w dochodach własnych z powodu zalegania kopalń z opłatą eksploatacyjną przekraczał 10%, mogły liczyć na subwencję rekompensującą (w tym roku łącznie ponad 30,3 mln zł), zaś wszystkie gminy górnicze miały zwiększony o 5 proc. udział w dzielonym centralnie podatku dochodowym od osób fizycznych (PIT).
Gminy górnicze zabiegały, aby te rozwiązania znalazły się w nowelizacji ustawy o dochodach jednostek samorządu terytorialnego. Poprawka dotycząca zwiększonego udziału w podatku nie przeszła jednak w Senacie, a senacka poprawka dotycząca subwencji rekompensującej - w sobotę w Sejmie.
"Państwo demokratyczne powinno charakteryzować się tym, że każda regulacja prawna, szczególnie wtedy, kiedy dotyczy ludzi, ich bytu i podstaw materialnego funkcjonowania, powinna być społecznie konsultowana" - powiedział prezydent Uszok, który wyszedł do manifestantów. - "To samo powinno być z ustawą o restrukturyzacji. Niestety, ten dokument do naszych rąk nie trafił".
Zaznaczył, że dotychczasowe rozwiązanie rekompensowały gminom skutki przekształceń, a teraz same Katowice stracą 27 mln zł. "Jeżeli mamy tworzyć nowe miejsca pracy, pytam się za co?" - mówił. Prezydent wyraził nadzieję, że sprawa będzie omawiana podczas posiedzenie komisji wspólnej rządu i samorządu. Jego wystąpienie manifestanci nagrodzili brawami.
Spod katowickiego magistratu związkowcy przeszli pod biuro posła Śleziaka. Domagali się, aby zagłosował przeciwko nowej reformie.
Jeszcze w tym tygodniu "Sierpień 80" zamierza przeprowadzić kolejne manifestacje w innych śląskich miastach, m.in. w Bytomiu i Tychach. W poniedziałek związkowcy demonstrowali pod urzędami miast w Gliwicach, Rudzie Śląskiej i Rybniku.
W sobotę "Sierpień 80" zawiesił głodówkę w obronie miejsc pracy, prowadzoną od blisko dwóch tygodni w śląskich kopalniach.
W środę wojewoda śląski Lechosław Jarzębski ma zorganizować poświęcone sprawom górnictwa spotkanie związków z przedstawicielami strony rządowej. "Sierpień 80" grozi, że jeżeli rząd nie podejmie z nimi rozmów na temat restrukturyzacji branży, to górnicy ponownie rozpoczną głodówkę.
Przeciwko rządowym planom restrukturyzacji branży protestują także pozostałe związki zawodowe działające w górnictwie. W piątek we wszystkich kopalniach i zakładach górniczych ma się odbyć referendum na temat strajku generalnego w górnictwie. |
|
3 grudzień 2002
|
|
PAP
|
|
|
|
Czy Libanowi Grozi Nowa Krucjata?
marzec 12, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Dlaczego gwiazda spadła z firmamentu?
listopad 3, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Sytuacja Polski i Polaków po podpisaniu umowy międzynarodowej w sprawie tarczy antyrakietowej przez polskiego ministra spraw
sierpień 20, 2008
Paweł Ziemiński
|
Opowieść wigilijna 2005
grudzień 23, 2005
Marek Olżyński
|
Dlaczego bez rozumu - nie ruszysz?
lipiec 8, 2008
Artur Łoboda
|
Bush pozostał sam ze swymi urojeniami
marzec 1, 2003
IAR
|
Notatki do felietonu
listopad 27, 2003
"Pomost"
|
Znakomity człowiek, ale...
sierpień 19, 2003
MOTO
|
"M.Jurek prezydentem RP"?
kwiecień 25, 2007
Dariusz Kosiur
|
Konstytucja USA traci znaczenie?
wrzesień 20, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Na spotkanie z Michnikiem o Kubie !!!
luty 21, 2008
marduk
|
Sąd Boży
sierpień 12, 2003
przesłała Elżbieta
|
Nauka, to potęga!
maj 17, 2008
Marek Jastrząb
|
"Żółte Niebezpieczństwo?"
luty 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Panorama Historyczna "Cudu Nad Wisłą" i Wspomnienie Rodzinne
lipiec 1, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
W Brazylii eliminują czasownik od słowa "Żyd"
styczeń 4, 2007
bibula- pismo niezależne
|
Żydowska skrucha?
kwiecień 28, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Palestynizacja Swiata?
czerwiec 3, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Uwolnić Ojczyznę od rządów antypolskich zbirów
marzec 10, 2009
Dariusz Kosiur
|
Pl.Jokes.Diamenty???Walenty???
luty 13, 2007
8IIIFAN
|
więcej -> |
|