|
| Rothschildów apetyt na Chiny |
|
| |
|
| Izrael w chaosie: ogłoszono całkowitą ewakuację, ponieważ ciężkie rakiety Iranu spadły na Tel Awi... |
|
| |
|
| Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski |
|
| W obronie Naszej wolności |
|
| Nazwisko Horban na mapie świata |
|
| |
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| Iwo Cyprian Pogonowski |
|
| Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego |
|
| Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie |
|
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. |
|
| whatreallyhappened.com |
|
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/
99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. |
|
| Mój dom, mój świat ... |
|
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... |
|
| Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków |
|
| Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. |
|
| Atak pistapo w Gdańsku |
|
| Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r. |
|
| Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki |
|
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? |
|
| Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu |
|
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.
Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.
Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... |
|
| Chazarskie tajemnice Rosji |
|
| Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. |
|
| Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana |
|
| Patologia w środowisku medycznym |
|
| Strzeżcie się Obamy |
|
| Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? |
|
| Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski |
|
| W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. |
|
| "patriotyzm" po 1989 roku |
|
| komentarz zbędny |
|
| Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. |
|
| |
|
| Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter |
|
| |
więcej -> |
|
Rosjanie pokazują swoją broń Paryżu
|
|
W dniach 18-24czerwiec miał miejsce na lotnisku Le Bourget pod Paryżem 47 międzynarodowy pokaz sprzętu lotniczego, w którym wzięło udział ponad 1900 wystawców z 37 krajów. Goście i wystawcy mogli między innymi podziwiać zapierający dech w piersiach akrobacje lotnicze w wykonaniu najbardziej zwrotnego samolotu świata MiG 29M
Można było także podziwiać takie samoloty jak Su-27SK, Su -35, Su 32 myśliwiec bombardujący, MiG,29K, MiG,31, przechwytujący MiG,29UB, i szkolno bojowy MiG – AT i inne, a także systemy obrony przeciwlotniczej i rakietowej, satelitarnej, radarowej i inne. W sumie około 60 produktów wojskowych i cywilnych.
Jak zwykle nasze media przemilczały ten fakt, a powodem tego było jak można się domyślać sukcesy handlowe rosyjskiej państwowej korporację Rosoboronexport i wysokość zawieranych kontraktów, które szły w miliardy dolarów.
ciekawe video do obejrzenia http://www.patricksaviation.com/videos/rechfurlan/480/large/ Na cały ekran
http://www.patricksaviation.com/videos/rechfurlan/480/
w języku angielskim:
http://www.milavia.net/aircraft/su-35/su-35.htm
http://www.milavia.net/aircraft/su-35/su-35_vids.htm dowload
po polsku:
http://venus.ci.uw.edu.pl/~animal/military.pl/samoloty/su-35_flanker/index.html
Katalog sprzętu wojskowego firmy Rosoboronexport
http://www.roe.ru/cataloque/airf0rces_cataloque.html
|
|
29 czerwiec 2007
|
|
. bez podpisu
|
|
|
|
niestrudzeni - z kart historii
marzec 4, 2003
Miroslaw M. Krupinski (maj 1998)
|
Rozrywka jak na Titanicu- USA tonie :)
sierpień 11, 2007
marduk
|
Dyrektora na chwilę przyjmę
styczeń 23, 2005
|
Finis Poloniae?
listopad 8, 2007
Remigiusz Okraska
|
Referat wygloszony 16 maja 2003 w Kanadzie
Unia Europejska
maj 23, 2003
przesłała Elżbieta
|
Nowy Sekretarz ONZ- figurant amerykańskiej machiny terroru
styczeń 5, 2007
PNLP
|
UWAGA BLOKUJA!!!
listopad 4, 2007
Niepokorny
|
Unijne statki dla unijnych pracowników
maj 29, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Przerazony stojąc na palcach
styczeń 6, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
|
Sprawa 4Media już w prokuraturze
luty 19, 2003
zaprasza.net
|
"IACS nie przeszkodził"
czerwiec 29, 2002
PAP
|
Recenzja książki J.A. Rossakiewicza
pt "Demokracja finansowa"
marzec 8, 2006
Zbigniew Dmochowski
|
Majaczenia Korwina
czerwiec 15, 2007
|
Poucza nas "człowiek złej woli", "manipulator"
kwiecień 30, 2004
PAP
|
Nie będzie referendum na temat tarczy
kwiecień 3, 2007
PAP
|
Panna DupRe zarabia na dupIe
marzec 29, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Partnerstwo Rosji z Iranem?
grudzień 23, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Procedures - sequel of 'Medallions'
wrzesień 12, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Noe
kwiecień 15, 2003
red. Krzysztof
|
Eksperci od manipulacji
marzec 8, 2008
|
więcej -> |
|