|
Jeżeli maseczki są niezdrowe?
|
|
Ciekawe jak często piorą swoje gacie wszelkiej maści "eksperci" opowiadający o rzekomej szkodliwości maseczek na twarz?
Jeżeli podobnie często - jak w swoich opowieściach o szkodliwości maseczek - to każdy powinien się od nich trzymać z daleka.
Niedawno z garażu wyciągnąłem nieużywane maseczki przeciwpyłowe - które pozostały mi z pracy wykonywanej kilka lat temu.
Do prostej pracy w środowisku pyłu drzewnego zakupiłem na tyle duży zapas - by wymieniać je co kilkanaście minut.
Po pewnym czasie pył tak bardzo oblepiał się wokół krawędzi maseczki, że przestawały się nadawać do swojej funkcji.
I dokładnie tak samo jest z maseczkami chirurgicznymi z tą różnicą, że te można kilka razy zdezynfekować. Ale wymieniać należy systematycznie.
Wszelkiej maści OSZOŁOMY UDAJĄCE EKSPERTÓW MEDYCZNYCH, wciskają Polakom brednie - za które winni odpowiedzieć karnie!
Bo to w pełni celowe działanie służące pogłębieniu epidemii.
Jedna z bredni jest twierdzenie, że ludzie nie powinni wychodzić z domu.
Przez stałe przebywanie w mieszkaniach rozwija się wokół Nas bomba bakteryjna, która da o sobie znać kiedy trafimy na groźniejszą infekcję.
Wentylacja płuc i odkażanie pomieszczeń jest w takim wypadku koniczne.
Zamiast wykorzystać mądrze "Ustawę z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi" i NARZUCIĆ sposób przemieszczania się - który służy zdrowiu, a jednocześnie zapobiega rozprzestrzenianiu się epidemii, rządowe GŁUPKI straszą i zakazują ludziom wychodzić na powietrze!
Zacytowałem kiedyś artykuł 46. par. 4. powyższej ustawy.
Daje on możliwość narzucenia określonych form transportu.
Dzięki niemu wprowadzono by nowe zasady przemieszczania się - służące sanacji na świeżym powietrzu.
Ale politycy to głupki - więc stać ich tylko na głupawe obostrzenia.
Rządzenie strachem to jedyne - co potrafią.
Przyzwoici ludzie rządzą tylko autorytetem.
PS
W Krakowie ludzie zachowują się bardzo rozsądnie i dlatego wszelkie nakazy rządowe są tak ostro krytykowane przeze mnie.
Jeżeli jednak w "Stolycy" zachowania ludzi są niebezpieczne - to należy izolować "Stolycę" od Polski, a nie wprowadzać dla reszty Kraju odpowiedzialności zbiorowej za jakichś głupków.
|
|
29 marzec 2020
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
https://fakty.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-koronawirus-w-polsce-brakuje-maseczek-dlaczego,nId,4411450#iwa_source=special
Jak zwykle komentarze są jeszcze ciekawsze niż artykuł. |
|
2020-03-30
Alina
|
|
|
|
Kuczma - baranie - trzeba było przygotować żonę na fotel prezydenta
grudzień 27, 2003
PAP
|
Daniny od charytatywnej pomocy
styczeń 14, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Kolejna rocznica martyrologii
Piłsudski-Wyspiański
Wspomnienie na tle osobistych przeżyć
listopad 29, 2002
Bolesław Raczyński
|
Proklamacja przeciwnika Stanów Zjednoczonych
maj 18, 2004
przesłał Adrian Dudkiewicz
|
Co jest nie tak z IMF (Miedzynarodowy Fundusz Walutowy) i WB (Bank Swiatowy)?
styczeń 6, 2003
|
Apel o ujawnienie i usunięcie agentury z Episkopatu
październik 26, 2006
przysłał Krzysztof Cierpisz
|
Portrety świe(t)nych udawaczy (2): casus Pawła-Szawła z Tarsu
luty 9, 2007
Marek Głogoczowski
|
Braun o Murdochu i TV Puls
styczeń 16, 2009
pp
|
"Korzyści" z liberalizacji polskiego handlu
luty 9, 2007
Dariusz Kosiur
|
Komu i Czemu Iran Przeszkadza?
maj 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Boeing za 30 groszy opuści zakłady lotnicze
październik 8, 2004
Zbigniew Krzysztyniak
|
szefow sztabu (the chairman of the Joint Chiefs of Staff).
kwiecień 28, 2005
|
Wiceprezydent USA oszustem
lipiec 15, 2002
PAP
|
Dajcie szansę rozumowi
marzec 21, 2004
zaprasza.net
|
NIEZALEŻNOŚĆ GAZET I INNYCH MEDIÓW?
kwiecień 7, 2008
Marek Jastrząb
|
Dybuk niebezinteresowny
czerwiec 28, 2006
Rafał A. Ziemkiewicz
|
2006 - był rokiem politycznego szamba, burz i skandali...
styczeń 2, 2007
Zdzisław Raczkowski
|
Polski piesek, do nogi
kwiecień 4, 2006
PAP
|
Demokracja made in Poland
sierpień 31, 2007
Colas Bregnon
|
Polacy są jednak ciemnym narodem ......
październik 5, 2005
Kazimierz
|
|
|