|
Jeżeli maseczki są niezdrowe?
|
|
Ciekawe jak często piorą swoje gacie wszelkiej maści "eksperci" opowiadający o rzekomej szkodliwości maseczek na twarz?
Jeżeli podobnie często - jak w swoich opowieściach o szkodliwości maseczek - to każdy powinien się od nich trzymać z daleka.
Niedawno z garażu wyciągnąłem nieużywane maseczki przeciwpyłowe - które pozostały mi z pracy wykonywanej kilka lat temu.
Do prostej pracy w środowisku pyłu drzewnego zakupiłem na tyle duży zapas - by wymieniać je co kilkanaście minut.
Po pewnym czasie pył tak bardzo oblepiał się wokół krawędzi maseczki, że przestawały się nadawać do swojej funkcji.
I dokładnie tak samo jest z maseczkami chirurgicznymi z tą różnicą, że te można kilka razy zdezynfekować. Ale wymieniać należy systematycznie.
Wszelkiej maści OSZOŁOMY UDAJĄCE EKSPERTÓW MEDYCZNYCH, wciskają Polakom brednie - za które winni odpowiedzieć karnie!
Bo to w pełni celowe działanie służące pogłębieniu epidemii.
Jedna z bredni jest twierdzenie, że ludzie nie powinni wychodzić z domu.
Przez stałe przebywanie w mieszkaniach rozwija się wokół Nas bomba bakteryjna, która da o sobie znać kiedy trafimy na groźniejszą infekcję.
Wentylacja płuc i odkażanie pomieszczeń jest w takim wypadku koniczne.
Zamiast wykorzystać mądrze "Ustawę z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi" i NARZUCIĆ sposób przemieszczania się - który służy zdrowiu, a jednocześnie zapobiega rozprzestrzenianiu się epidemii, rządowe GŁUPKI straszą i zakazują ludziom wychodzić na powietrze!
Zacytowałem kiedyś artykuł 46. par. 4. powyższej ustawy.
Daje on możliwość narzucenia określonych form transportu.
Dzięki niemu wprowadzono by nowe zasady przemieszczania się - służące sanacji na świeżym powietrzu.
Ale politycy to głupki - więc stać ich tylko na głupawe obostrzenia.
Rządzenie strachem to jedyne - co potrafią.
Przyzwoici ludzie rządzą tylko autorytetem.
PS
W Krakowie ludzie zachowują się bardzo rozsądnie i dlatego wszelkie nakazy rządowe są tak ostro krytykowane przeze mnie.
Jeżeli jednak w "Stolycy" zachowania ludzi są niebezpieczne - to należy izolować "Stolycę" od Polski, a nie wprowadzać dla reszty Kraju odpowiedzialności zbiorowej za jakichś głupków.
|
|
29 marzec 2020
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
https://fakty.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-koronawirus-w-polsce-brakuje-maseczek-dlaczego,nId,4411450#iwa_source=special
Jak zwykle komentarze są jeszcze ciekawsze niż artykuł. |
|
2020-03-30
Alina
|
|
|
|
Fiasko wizyty Bush'a na Bliskim Wschodzie
styczeń 20, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Pająk rosyjski rozciąga globalną pajęczynę energetyczną
sierpień 26, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kasablanka i Bordo
maj 7, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Zaskoczenie
styczeń 1, 2008
Marek Olżyński
|
Czy jest związek: liczne wypadki sepsy - import brudnych strzykawek
sierpień 3, 2007
Adam Sandauer Przewodniczący Stowarzyszenia Primum
|
Zapomniane piękno
grudzień 24, 2003
przesłała Elżbieta
|
Kiedy śmieciowi daje się władzę
czerwiec 26, 2008
PAP
|
Armia chce działań - wielkie fiasko
lipiec 20, 2006
Ran HaCohen
|
Prokurator chce uchylenia wyroku uniewinniającego J.Lewandowskiego
styczeń 10, 2006
PAP
|
Wyjazdy lekarzy?
październik 29, 2004
Adam Sandauer
|
Orwell a terroryzm
lipiec 23, 2003
Andrzej Kumor
|
Lichwa w majestacie prawa
sierpień 14, 2002
PAP
|
Genialność strategii
październik 4, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
|
I Ty możesz zostać "antysemitą"
grudzień 17, 2003
PAP
|
Dyskryminacja kobiet?
styczeń 18, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Uczył Marcin Marcina ...
październik 31, 2005
|
*Teleekspres* nie *Teleexpress*
listopad 17, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Brońmy integralności terytorialnej mordowanej Serbii !!!
luty 19, 2008
w.w.
|
A która wojna była straszliwsza?
wrzesień 1, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Kościół opuścił swój lud
lipiec 7, 2004
WWW.PATRIOCI.ORG
|
|
|