|
Jeżeli maseczki są niezdrowe?
|
|
Ciekawe jak często piorą swoje gacie wszelkiej maści "eksperci" opowiadający o rzekomej szkodliwości maseczek na twarz?
Jeżeli podobnie często - jak w swoich opowieściach o szkodliwości maseczek - to każdy powinien się od nich trzymać z daleka.
Niedawno z garażu wyciągnąłem nieużywane maseczki przeciwpyłowe - które pozostały mi z pracy wykonywanej kilka lat temu.
Do prostej pracy w środowisku pyłu drzewnego zakupiłem na tyle duży zapas - by wymieniać je co kilkanaście minut.
Po pewnym czasie pył tak bardzo oblepiał się wokół krawędzi maseczki, że przestawały się nadawać do swojej funkcji.
I dokładnie tak samo jest z maseczkami chirurgicznymi z tą różnicą, że te można kilka razy zdezynfekować. Ale wymieniać należy systematycznie.
Wszelkiej maści OSZOŁOMY UDAJĄCE EKSPERTÓW MEDYCZNYCH, wciskają Polakom brednie - za które winni odpowiedzieć karnie!
Bo to w pełni celowe działanie służące pogłębieniu epidemii.
Jedna z bredni jest twierdzenie, że ludzie nie powinni wychodzić z domu.
Przez stałe przebywanie w mieszkaniach rozwija się wokół Nas bomba bakteryjna, która da o sobie znać kiedy trafimy na groźniejszą infekcję.
Wentylacja płuc i odkażanie pomieszczeń jest w takim wypadku koniczne.
Zamiast wykorzystać mądrze "Ustawę z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi" i NARZUCIĆ sposób przemieszczania się - który służy zdrowiu, a jednocześnie zapobiega rozprzestrzenianiu się epidemii, rządowe GŁUPKI straszą i zakazują ludziom wychodzić na powietrze!
Zacytowałem kiedyś artykuł 46. par. 4. powyższej ustawy.
Daje on możliwość narzucenia określonych form transportu.
Dzięki niemu wprowadzono by nowe zasady przemieszczania się - służące sanacji na świeżym powietrzu.
Ale politycy to głupki - więc stać ich tylko na głupawe obostrzenia.
Rządzenie strachem to jedyne - co potrafią.
Przyzwoici ludzie rządzą tylko autorytetem.
PS
W Krakowie ludzie zachowują się bardzo rozsądnie i dlatego wszelkie nakazy rządowe są tak ostro krytykowane przeze mnie.
Jeżeli jednak w "Stolycy" zachowania ludzi są niebezpieczne - to należy izolować "Stolycę" od Polski, a nie wprowadzać dla reszty Kraju odpowiedzialności zbiorowej za jakichś głupków.
|
|
29 marzec 2020
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
https://fakty.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-koronawirus-w-polsce-brakuje-maseczek-dlaczego,nId,4411450#iwa_source=special
Jak zwykle komentarze są jeszcze ciekawsze niż artykuł. |
|
2020-03-30
Alina
|
|
|
|
Zamiast do KRYMINAŁU - przybywa do Białego Domu
listopad 21, 2005
tadeusz
|
U progu eksplozji nuklearnych?
kwiecień 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kary w zawieszeniu dla oskarżonych ws. Elektromisu
sierpień 5, 2002
PAP
|
Trzynastki dla sfery bezproduktywnej
luty 26, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Od Niewolnictwa Do Polityki W Ameryce
listopad 17, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
|
UA + PL Wybory 07: decydować ma Kryterium Miłości do USA
wrzesień 19, 2007
Marek Głogoczowski
|
W jakim towarzystwie się obraca "Prezydent"
czerwiec 2, 2004
|
Szymon Gramocząsteczka
styczeń 14, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Dziennikarskie… świństwo
grudzień 13, 2008
Witold Filipowicz
|
Zwierzę gatunku człowiek
grudzień 19, 2002
PAP
|
Arktyczne Rezerwy Ropy Naftowej i Gazu Ziemnego
luty 18, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Traktat o Odnowie Solidarności Narodowej
maj 23, 2005
przesłała Elżbieta
|
Goście w naszym Kraju
kwiecień 14, 2003
Ivo Cyprian Pogonowski
|
Aktualna sytuacja Związku Polaków w Argentynie
październik 4, 2006
przesłał Iwo Cyprian Pogonowski
|
W Trzeciej RP opłaca się być bandytą
styczeń 22, 2004
IAR
|
Kilka przemyśleń - gdzie zaczyna się zło
sierpień 15, 2008
Artur Łoboda
|
Korupcja
lipiec 29, 2003
Mikołaj Wójcik
|
Smierc czy zycie dla Polski
styczeń 20, 2003
Elzbieta Gawlas
|
Balcerowicz musi zostać
kwiecień 6, 2006
|
Amerykanie strzelili sobie w stopę
grudzień 20, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
|
|