|
Jeżeli maseczki są niezdrowe?
|
|
Ciekawe jak często piorą swoje gacie wszelkiej maści "eksperci" opowiadający o rzekomej szkodliwości maseczek na twarz?
Jeżeli podobnie często - jak w swoich opowieściach o szkodliwości maseczek - to każdy powinien się od nich trzymać z daleka.
Niedawno z garażu wyciągnąłem nieużywane maseczki przeciwpyłowe - które pozostały mi z pracy wykonywanej kilka lat temu.
Do prostej pracy w środowisku pyłu drzewnego zakupiłem na tyle duży zapas - by wymieniać je co kilkanaście minut.
Po pewnym czasie pył tak bardzo oblepiał się wokół krawędzi maseczki, że przestawały się nadawać do swojej funkcji.
I dokładnie tak samo jest z maseczkami chirurgicznymi z tą różnicą, że te można kilka razy zdezynfekować. Ale wymieniać należy systematycznie.
Wszelkiej maści OSZOŁOMY UDAJĄCE EKSPERTÓW MEDYCZNYCH, wciskają Polakom brednie - za które winni odpowiedzieć karnie!
Bo to w pełni celowe działanie służące pogłębieniu epidemii.
Jedna z bredni jest twierdzenie, że ludzie nie powinni wychodzić z domu.
Przez stałe przebywanie w mieszkaniach rozwija się wokół Nas bomba bakteryjna, która da o sobie znać kiedy trafimy na groźniejszą infekcję.
Wentylacja płuc i odkażanie pomieszczeń jest w takim wypadku koniczne.
Zamiast wykorzystać mądrze "Ustawę z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi" i NARZUCIĆ sposób przemieszczania się - który służy zdrowiu, a jednocześnie zapobiega rozprzestrzenianiu się epidemii, rządowe GŁUPKI straszą i zakazują ludziom wychodzić na powietrze!
Zacytowałem kiedyś artykuł 46. par. 4. powyższej ustawy.
Daje on możliwość narzucenia określonych form transportu.
Dzięki niemu wprowadzono by nowe zasady przemieszczania się - służące sanacji na świeżym powietrzu.
Ale politycy to głupki - więc stać ich tylko na głupawe obostrzenia.
Rządzenie strachem to jedyne - co potrafią.
Przyzwoici ludzie rządzą tylko autorytetem.
PS
W Krakowie ludzie zachowują się bardzo rozsądnie i dlatego wszelkie nakazy rządowe są tak ostro krytykowane przeze mnie.
Jeżeli jednak w "Stolycy" zachowania ludzi są niebezpieczne - to należy izolować "Stolycę" od Polski, a nie wprowadzać dla reszty Kraju odpowiedzialności zbiorowej za jakichś głupków.
|
|
29 marzec 2020
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
https://fakty.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-koronawirus-w-polsce-brakuje-maseczek-dlaczego,nId,4411450#iwa_source=special
Jak zwykle komentarze są jeszcze ciekawsze niż artykuł. |
|
2020-03-30
Alina
|
|
|
|
TV Puls chce zmienić koncesję
listopad 22, 2006
PAP
|
Przestępcy którzy zdobyli władzę by okradać Polaków
marzec 16, 2009
Artur Łoboda
|
PiS chce wyjawienia powiązań polityków ze światem przestępczym
styczeń 30, 2003
IAR
|
To nie jest nasza wojna!
APEL RADNYCH KROSNA
marzec 30, 2003
|
Zbrodnicza kpina
wrzesień 26, 2004
|
Mieli zbudować Japonię, a powstał Bangladesz
wrzesień 9, 2002
PAP
|
Nowe wiatry ze wschodu, czy stare natchnienia?
grudzień 31, 2008
komentator
|
http://www.radiomaryja.pl.eu.org
grudzień 21, 2007
|
ONZ: Bioróżnorodność jest warunkiem przetrwania życia
maj 22, 2004
PAP
|
Brudna przeszłość Aleksandra Kwaśniewskiego
maj 20, 2007
przysłał ICP
|
Ukradnij sobie na zdrowie
kwiecień 16, 2003
Andrzej Kumor
|
Dlaczego Polacy nie mogą się zjednoczyć
listopad 26, 2008
Artur Łoboda
|
ROZWAŻANIA "MIĘDZY LATAMI".
styczeń 4, 2007
tezlav von roya
|
Echa Zimnej Wojny
grudzień 15, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Do Dorothy..
grudzień 3, 2007
prof.Ratler z Sydney
|
Oświadczenie RMS w związku ze smiercią Slobodana Miloąevića.
marzec 13, 2006
Radovan
|
Znaczenie obrony przeciwlotniczej Iranu
listopad 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Dlaczego nie należy głosować na PO, SLD, SDLP ect
wrzesień 24, 2005
zaprasza.net
|
"Goebels Roku 2003"
luty 7, 2004
Zaprasza.net
|
Czy RPP obniży stopy procentowe?
luty 13, 2006
|
|
|