ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Im – wolno, nam – nie 
Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? 
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter 
 
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Były agent CIA ujawnia, jak Izrael zmusił Trumpa do zbombardowania Iranu 
 
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
Izrael w chaosie: ogłoszono całkowitą ewakuację, ponieważ ciężkie rakiety Iranu spadły na Tel Awi... 
 
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? 
Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. 
OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI  
 
więcej ->

 
 

"Rakiety Patriot będą chronić Warszawę"

Minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski powiedział w Sejmie, że bateria rakiet Patriot będzie ochraniać Warszawę, bo taka jest "potrzeba bezpieczeństwa" naszego kraju.
Jak podkreślił, odpowiadając na pytania posłów po przedstawieniu informacji w sprawie negocjacji dotyczących tarczy antyrakietowej, bateria Patriotów będzie w miejscu, które "wskazuje" Polska, ze względu na "nasze potrzeby bezpieczeństwa".

Jego zdaniem, "potrzebą bezpieczeństwa" nie jest obrona bazy w Redzikowie, ale ochrona "centrum decyzyjnego, stolicy naszego kraju, Warszawy".

Sikorski poinformował posłów, że amerykański garnizon wspierający baterię rakiet Patriot powstanie do 2012r. - Otrzymaliśmy pisemne zobowiązanie z datą - podkreślił.

Minister powiedział, że odpowiedzialny za rozmowy z Amerykanami w kwestii umieszczenia elementów tarczy w Polsce były wiceminister SZ Witold Waszczykowski (obecnie wiceszef BBN), wynegocjował to, że w Polsce znajdzie się jedna bateria Patriot i to tylko "czasowo i sporadycznie". Jak podkreślił, "de facto" planowano, że w przyszłym roku baterie te będą stacjonować w Polsce czterokrotnie, za każdym razem przez miesiąc. To - zdaniem ministra - nie poprawiałoby w znacznym stopniu bezpieczeństwa Polski.

Przypomniał, że rząd PO-PSL wynegocjował stałą obecność jednej baterii rakiety Patriot. - To powinien być dobry początek, a nie koniec - zastrzegł.

Sikorski wyjaśnił, że Polska odpowie za szkody spowodowane działaniem tarczy, gdy uzna, że jest za nie odpowiedzialna.

- W przypadku błędu personelu amerykańskiego odpowiada strona amerykańska - podkreślił. Jak dodał, w przypadku sprawy arbitrażowej dotyczącej tarczy Stany Zjednoczone zobowiązały się do pomocy prawnej i "uwzględnienia polskich argumentów", jeśli chodzi o jej wyniki.

Sikorski zaznaczył, że Polska będzie "prowadzić dialog" w sprawie tarczy z przyszłym prezydentem USA Barackiem Obamą i z jego doradcami. Potwierdził, że miały miejsce rozmowy o tarczy z obozami obydwu kandydatów na prezydenta w tym kraju, a "nie tylko z Ronem Asmusem".

Minister odpowiedział także na zarzut Antoniego Macierewicza (PiS), że doprowadził do tego, iż "nad sprawą tarczy jest znak zapytania" i że rząd "systematycznie i skutecznie" zniszczył "filar, jakim był strategiczny sojusz z USA".

Szef dyplomacji powiedział, że pos. Macierewiczowi nie wystarcza to, co zostało powiedziane przez polityków w sprawie porozumienia o tarczy. - To wszystko posłowi Macierewiczowi nie wystarcza. Rzeczywistość jest ukryta, jest przeciwieństwem tego, co mówią nasze zmysły - ocenił Sikorski.

- To mnie martwi, że osoby o takim podejściu do spraw międzynarodowych i takim postrzeganiu świata, (...) osobom o takiej psychice dano dopuszczenie do najwyższych tajemnic państwowych, powierzono misje likwidacji jednej ze służb - mówił Sikorski.

Prowadzący obrady wicemarszałek Krzysztof Putra zwrócił uwagę, że dyskusja nie dotyczy "oceny poszczególnych parlamentarzystów", ale tarczy antyrakietowej.

Zdaniem Sikorskiego, negocjacje w sprawie umów towarzyszących instalacji w Polsce elementów tarczy antyrakietowej będą kontynuowane.

13 listopada odbędą się rozmowy na temat realizacji deklaracji politycznej o stacjonowaniu w Polsce baterii rakiet Patriot. Na początku grudnia będą rozmawiać grupy robocze "do spraw jurysdykcji". Natomiast w połowie grudnia w Warszawie odbędzie się kolejna runda negocjacji w sprawie umowy o statucie wojsk amerykańskich.

Sikorski dodał, że w ciągu najbliższych dwóch tygodni pojedzie do USA na rozmowy z amerykańskimi politykami.

Minister powiedział, że w kluczowych dniach przed podjęciem decyzji w sprawie tarczy rozmawiał z prof. Bronisławem Geremkiem i prof. Zbigniewem Brzezińskim i obaj, "przy wszystkich wątpliwościach co do celu i skuteczności systemu", rekomendowali zawarcie umowy ze Stanami Zjednoczonymi.

http://wiadomosci.onet.pl/1859332,11,rakiety_patriot_beda_chronic_warszawe,item.html
8 listopad 2008

wiadomosci.onet.pl 

  

Archiwum

Przyszedł Kupiec do Szewczyka
wrzesień 21, 2004
Mecenas
EBOR dalej inwestuje w Polsce
sierpień 12, 2004
IAR
Elegancja Francja
kwiecień 29, 2007
Olaf Swolkień
CIA zleca seryjnie morderstwa w Polsce, ale dopiero po Okrągłym Stole...
sierpień 31, 2007
tłumacz
Wspomnienia Kazimierza Laskarysa
marzec 5, 2008
Elzbieta Gawlas
LIST DRUGI
wrzesień 18, 2005
aaa
Słowacja: protesty "wolnych" mediów
marzec 27, 2008
marduk
REORGANIZACJA
czerwiec 7, 2008
Marek Jastrząb
Unia robi z nas durniów
Politycy pozwalają na to (czy za przyszłe posady?)

kwiecień 28, 2003
www.dziennik.krakow.pl
Tolerancja ?
sierpień 21, 2003
Prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Odpolitycznic sejm!
listopad 22, 2006
mik4
"ONI"
luty 1, 2003
Jerzy Przystawa
Perpetuum mobile
listopad 25, 2003
http://kumor.net
"RPP tylko w oparciu o cele średniookresowe "
wrzesień 7, 2002
zaprasza.net
"Gdyby nie Balcerowicz to bylibyśmy drugą Ukrainą"
listopad 6, 2004
Polityka zagraniczna narodowego państwa polskiego
wrzesień 5, 2008
Dariusz Kosiur
SLD - KAWIOROWA "LEWICA" JH
listopad 23, 2002
JH
Zamach pełznie coraz wyżej
lipiec 12, 2006
Stanisław Michalkiewicz
NIEZALEŻNOŚĆ GAZET I INNYCH MEDIÓW?
kwiecień 7, 2008
Marek Jastrząb
Tolerancja z pejczem w dłoni
czerwiec 24, 2006
Mirosław Kokoszkiewicz
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media