|
Większość lekarzy to wtórni analfabeci
|
|
Najlepszym tego dowodem jest Tomasz Grodzki który twierdził, że wyjeżdżając do Włoch sprawdził: "czy w promieniu 30 kilometrów nie ma koronawirusa?"
A więc wedle tego KRETYNA(!) istnieją narzędzia geolokalizacji zarazków. Może wirusy mają podpięte GPS i w ten sposób są monitorowane?
A może biegają ze światłami ostrzegawczymi?
Inni KRETYNI na Onet.pl twierdzą, że "maseczki na twarz nie pomogą ludziom zdrowym", że dodatkowe witaminy dla organizmu nic nie dadzą. A spirytus na pewno nie zabije wirusa.
A skąd oni to wiedzą?
Czy sprawdzali to laboratoryjnie?
Ich recepta jest taka - by słuchać poleceń lekarzy. A więc takich samych - jak oni KRETYNÓW!
Moim zdaniem Tomaszowi Grodzkiemu powinno się odebrać prawo do wykonywania zawodu lekarza i wysłać na powtórny egzamin.
|
|
12 marzec 2020
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
(...) ze światłami ostrzegawczymi (...)
dobre :) |
|
2020-03-12
Magellan
|
 |
|
|
Inny debil pie.....ł w tv, że maski nie chronią przed zakażeniem.....
Dziś wybrałam się na zakupy w masce. Od każdego ze sprzedawców usłyszałam tę samą bzdurę, że maski nie chronią, mogą być nawet szkodliwe!!!!!
No cóż, wobec masowego zdurnienia bliźnich musiałam powstrzymać odruchowe niekulturalne oburzenie (mogłam biednym ludziom palnąć np. "Czy Pan/i straciła rozum przed telewizorem/", albo coś jeszcze gorszego). Zapytałam tylko, "Czy chirurdzy nie zakładają już maseczek do operacji?" Tu następowało zapowietrzenie, albo szybka refleksja "No faktycznie!"
Robienie zakupów w małym miasteczku nie jest skomplikowane, ani specjalnie czasochłonne, obeszłam rynek i targ, przed południem byłam w domu. Potem dowiedziałam się, że w godzinach popołudniowych część sprzedawców założyła maski. Zaznaczę, że przypadki zachorowań pojawiły się już w odległości 12, 20 i 40 km, co oznacza, że ludzie z sąsiedztwa już mogą zarażać. Jutrzejszy targ w sąsiedniej gminie został oficjalnie odwołany.
Rano w TVP INFO telewizyjny profesor wirusolog o nazwisku Gut podał dziwną informację, że koronawirus potrafi rozmnażać się o 100% w 3 sekundy. Ta informacja spowodowała, że poszukałam tej maseczki i założyłam. Jeśli to prawda, to faktycznie zarażony człowiek może nie zdążyć do lekarza, może się dość szybko udusić. Takie objawy są podawane mimochodem, że pacjentka była intubowana w karetce.
Jedno jest pewne - telewizja publiczna nawet w tak niebezpiecznej sprawie jak groźba pandemii, zamiast podawać fakty, wciąż wali w nas - i wirusa - prostacką propagandą. |
|
2020-03-12
Alina
|
 |
|
|
Jest rzeczą oczywistą, że każde zabezpieczenie ma ograniczony czas użycia.
Stosowanie nieodkażanej maski przez wiele dni faktycznie może nawet zaszkodzić.
Podejrzewam, że w środowisku zakaźnym nawet pół godziny jest granicą użycia maski zabezpieczającej.
Ale jakiś kretyn nie doczytał do końca czyjeś opracowanie i konfabuluje, że "maska szkodzi".
|
|
2020-03-12
Artur Łoboda
|
 |
|
|
| https://fakty.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-eksperci-koronawirus-utrzymuje-sie-w-powietrzu-nawet-trzy-go,nId,4377733 |
|
2020-03-12
Alina
|
 |
|
|
Własnie zostały zamknięte wszystkie szpitale w moim powiecie i okolicach.
Lekarka, która rozpoznała wirusa, też jest objęta kwarantanną. Nie wiadomo ilu pacjentów przyjęła po zakażonym pacjencie i z iloma ludźmi miała styczność potem.
Mamy więc sytuację, że razie nagłego zachorowania nie można liczyć na pomoc, albo pomoc medyczna oznacza zwiększone ryzyko zakażenia koronawirusem. Każdy jest zdany na siebie.
Rozpada się właśnie dotychczasowa organizacja społeczna oparta na państwowym monopolu ochrony zdrowia. Monopol, zamiast się odpowiednio przeorganizować, zamyka kolejne szpitale.
|
|
2020-03-13
Alina
|
 |
|
|
Jak zwykle i pod tym wpisem znalazły się bardzo ciekawe komentarze:
https://marucha.wordpress.com/2020/03/12/dramatyczna-relacja-lekarki-ja-apeluje-do-waszych-sumien/ |
|
2020-03-13
Alina
|
 |
|
|
Alino
Marucha to stary komuch w obrządku "gomułkowsko - siwakowym".
On wierzy, że system socjalistyczny, a nawet komunistyczny, to "Wielkie Dobro", które nas spotkało w XX wieku.
A zatem, zdecydowana większość wpisów na jego blogu, winna być przez ten filtr weryfikowana.
A jaka jest weryfikowalność źródła tego wpisu? |
|
2020-03-13
Magellan
|
|
|
|
To nawet nie jest śmieszne...
maj 3, 2007
¬ródło informacji: RMF
|
Akt wojny
styczeń 3, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Piotr Skarga - Kazanie ósme
styczeń 28, 2006
|
MS: Krótka historia prywatyzacji banków
kwiecień 6, 2006
wedle Interia.pl
|
Unia Europejska zamierza wprowadzić powszechny zakaz tzw. negowania Holokaustu
styczeń 18, 2007
bibula- pismo niezależne
|
Big gesheft
kwiecień 23, 2005
przesłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Pokłosie SB
maj 30, 2005
dr Leszek Skonka
|
Apartheid in Isarel
styczeń 30, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Amerykańska Nagroda im. Józefa Mackiewicza 2009
marzec 9, 2009
Miroslawa Kruszewska, Seattle, USA
|
Nadchodzi czas katakumb....
maj 12, 2003
Andrzej Kumor
|
Tarcza antyrakietowa
luty 4, 2008
przyjaciel
|
Posly i senatory
lipiec 3, 2008
...
|
Płażyński przypuszcza, że w Polsce jest korupcja
luty 11, 2003
Piotr Mączyński
|
Trzech śmieci
czerwiec 28, 2008
(ls)
|
Czy Kanał Panamski Będzie Powiększony?
kwiecień 26, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Chrońmy nasze bogactwa
sierpień 7, 2003
prof. Julian Sokołowski, prof. Jacek Zimny
|
Krzaklewski po spotkaniu z Kołodką: nie było konfrontacji
sierpień 20, 2002
PAP
|
Cyfry numeru PESEL:
październik 17, 2007
Grażyna
|
Znawca dziewiąty
sierpień 19, 2002
IAR
|
Geneza...
maj 17, 2007
|
|
|