ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach 
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!

 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith 
Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. 
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej 
5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
więcej ->

 
 

Nieudana wyprawa po łupy



Po przegranej Bumaru w przetargu na wyposażenie irackiej armii mogą się pojawić negatywne komentarze co do zasadności zaangażowania Polski w konflikt iracki. Opinię taką wyraził były minister obrony, poseł Platformy Obywatelskiej Bronisław Komorowski.

Poseł powiedział, że sytuacja, w której z irackich kontraktów korzystają, jak się wyraził, dość dziwne firmy amerykańskie, będzie podmywać zaufanie Polaków do polityki Waszyngtonu.

Komorowski dodał, że na rozstrzygnięcie przetargu mogła wpłynąć kampania przedwyborcza w Stanach Zjednoczonych. "Być może mamy do czynienia z jakimiś dziwnymi meandrami polityki amerykańskiej, w której względy na dotychczasową politykę prosojuszniczą tracą na znaczeniu" powiedział były minister.

Komorowski podkreślił, że tym razem postawa polskiego rządu w sprawie przetargu jest godna pochwały. Nie rozbudzano nadmiernie oczekiwań - powiedział Komorowski. Poseł dodał, że na pochwałę zasługuje również postawa Bumaru, gdyż podszedł do przetargu profesjonalnie.
(IAR)


Wątpliwości
Czy Komorowski jest aż tak wielkim idiotą, że w końcu przyznał jakie cele przyświecały politykom popierającym bushowy napad na Irak, czy może przegapiłam, oficjale oświadczenie o celach polskiej agresji na dawnego sojusznika komunistycznej Polski?
(Ewa)
27 maj 2004

 

  

Archiwum

Ochrona zdrowia Narodu
październik 18, 2008
Dariusz Kosiur
STOEN jeszcze raz
grudzień 26, 2002
Artur Łoboda
Niektóre wiadomości
czerwiec 6, 2008
.
Ciemność z Zachodu
czerwiec 6, 2008
Izrael Szamir
Wspólnicy gwałcicieli
czerwiec 7, 2008
PAP
Izrael szykuje się na Irak ?
sierpień 10, 2002
PAP
Chytry traci podwójnie
lipiec 27, 2005
Artur Łoboda
Z gębą pełną frazesów
kwiecień 2, 2008
Słowiański bazar
sierpień 28, 2007
nadesłał Marduk
Koniec stulecia chowania dolarów w materace?
grudzień 30, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Ukraina i Wielka Gra o Nafte
marzec 9, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Medal Wolnosci
grudzień 8, 2005
przesłała Elżbieta
Terror
sierpień 22, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Dość rządów przestępców i kretynów
listopad 7, 2008
Dariusz Kosiur
Kraków: Proces o rekordowe odszkodowanie
październik 7, 2004
Z tarczą na ramieniu ...
styczeń 17, 2008
Gregory Akko
Dwa miliony euro grzywny dla Sorosa?
listopad 14, 2002
PAP
Wybaczcie nam Wołyń - piszą intelektualiści
luty 24, 2003
PAP
Puk, puk nowe idzie...
grudzień 10, 2005
Marek Olżyński
Zamiast uzdrowienia relacji ekonomicznych - "promocja zatrudnienia"
styczeń 20, 2003
Artur Łoboda / PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media