|
Pod rządami PiS korupcja w PFRON kwitnie
|
|
Rok temu zdobyłem niepodważalne dowody, że Zbigniew Ziobro jest takim samym degeneratem - jak kasta sędziowska - z którą rzekomo walczy.
Stworzył bowiem "parasol ochronny" nad Ubezpieczeniowym Funduszem Gwarancyjnym, który okrada Polaków na co najmniej kilkadziesiąt milionów złotych rocznie!
Ale pod jego kuratelą jest znacznie więcej przestępców.
Dzisiaj media doniosły, że CBA zatrzymało byłego senatora PiS Stanisława Koguta. Zatrzymano również dyrektor małopolskiego oddziału Państwowego Fundusze Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, która do dzisiaj była członkiem PiS.
Jakim cudem ci ludzie przez tyle lat działali bezkarnie?
Kto ich chronił?
Ci - którzy znają najnowszą historię Polski doskonale wiedzą, że w latach stalinowskich nie tylko mordowano polskich patriotów i kwiat inteligencji, ale też wzajemnie walczyło pomiędzy sobą stronnictwo "żydów" i "chamów".
Po 1956 niektórzy stalinowscy oprawcy stanęli przed sądem. I bynajmniej nie za mordy na polskich patriotach ale za to, że w ramach walki partyjnej wewnątrz PZPR aresztowali i znęcali się nad własnymi towarzyszami partyjnymi.
Dzisiejsze aresztowanie Koguta to TYLKO i WYŁĄCZNIE element walk frakcyjnych wewnątrz mafii politycznej.
Tylko naiwny uwierzy, że Zbigniew Ziobro chce dokonać jakiejś "reformy sądownictwa". Chce tylko większej władzy poprzez podporządkowanie sobie sędziów.
Gdyby rzeczywiście ktoś chciał dokonać w Polsce reformy sądownictwa - to podporządkowałby Wymiar Prawa Suwerenowi, a więc Narodowi Polskiemu.
Można tego dokonać przez wybieranie w ramach Wyborów parlamentarnych - również osób kierujących Wymiarem Prawa.
A tak mamy tylko wielki cyrk!
Jego szczególnym przejawem jest to, że na stronie przestępczego PFRON widnieje taka deklaracja:
1 kwietnia 2014 uchwałą Nr 37 Rady Ministrów został ustanowiony Rządowy Program Przeciwdziałania Korupcji na lata 2014 – 2019. Opublikowano go w Monitorze Polskim z 2014 r. poz. 299, a wszedł w życie 29 kwietnia 2014 r. Program stanowi główny element koordynujący krajową politykę antykorupcyjną.
Wszelkie działania o charakterze podejrzenia korupcji, które dotyczyć mogą pracowników Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych prosimy zgłaszać na adres: korupcja@pfron.org.pl
Pod rządami PiS korupcja w PFRON kwitnie!
|
|
14 styczeń 2020
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Gdyby "walka" pomiędzy tymi wszystkimi "tysiącami tóg', a tymi od tzw. "Ziobry" była na poważnie to poruszono by problem tego, że obecnie w sprawie cywilnej petent, czyli strona nie ma już żadnych tzw. gwarancji procesowych.
Nikt tego nie dotyka.
Wszystko to walka właśnie walka "żydów" z "chamami", ale ilu ludzi daje się na to nabrać.
Aha, skąd ta liczba tysiąc?
Na zjeździe sędziów, który odbył się w Katowicach bodajże, kiedy padły słynne słowa o kaście, było właśnie tysiąc sędziów. I z liczby ok. 10.000 oni po prostu działają na polecenie, które w warunkach wojny nazywa się rozkazem.
Tej liczby, byli po prostu pewni.
Warto było by ustalić, kto z tej katowickiej grupy orzekał w wydziałach odwoławczych sądów okręgowych oraz ilu było z apelacyjnych, najwyższego nie licząc i ilu w odwoławczych szczególnych.
A ilu z rejonowych i pierwszoinstancyjnych okręgowych?
I wtedy obraz by się w pełni rozjaśnił.
W mojej ocenie z 95%. |
|
2020-01-14
Magellan
|
 |
|
|
ps
Co do Koguta, pytanie?
Jaki udział ma ten człowiek w sukcesie Newagu?
I komu, to może teraz szkodzić? |
|
2020-01-14
Magellan
|
 |
|
|
Dla mnie nie ma znaczenia: czy Kogut zrobił coś dobrego?
Dla przykładu Majchrowski przeobraził Kraków w kwitnące Miasto.
Ale Miasto - którym rządzą różne mafie.
Zabił przy okazji wszystkie wartości - jakie Moje Miasto kiedyś reprezentowało.
Jeżeli ktoś usunie Majchrowskiego to na pewno nie PiS. |
|
2020-01-14
Artur Łoboda
|
|
|
|
Z mojego domu widziałem czym jest "wojna z terrorem"
sierpień 4, 2006
Robert Fisk
|
Minister Izraela: "Musimy być częścią Unii Europejskiej i NATO"
styczeń 4, 2007
BIBUŁA - pismo
|
W niecałe 24 godziny z 27 na 28 lutego 2008 Żydzi zamordowali 30 Palestyńczyków. 10 z nich to niemowlęta i dzieci - wideo
luty 29, 2008
uruknet
|
W hołdzie Rubinsteinowi
grudzień 21, 2002
PAP
|
Kiedy przylecą pierwsze trumny...
lipiec 10, 2003
Andrzej Kumor
|
Lausanne Conference For One Democratic State in the whole of
Palestine/Israel
czerwiec 12, 2004
Israel Shamir
|
Moralność oficjela
listopad 14, 2004
Mirosław Naleziński
|
EBOR gotów wziąć udział w prywatyzacji G-8
wrzesień 17, 2002
PAP
|
Zrobcie miejsce dla nowych obywateli
styczeń 22, 2003
Elzbieta
|
Sowińska chce zabronić seksu 17-latkom
marzec 25, 2008
Artur Łoboda
|
Nawet sobie nie postrzelał .- polska wojna Guntera Grassa .
sierpień 17, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
|
Najlepszy amerykański Szeryf
wrzesień 8, 2007
Kolas Bregnon
|
Zmarł prof. Tadeusz Płużański
sierpień 20, 2002
PAP
|
Poznawanie historii na UMCS
styczeń 4, 2003
Artur Łoboda
|
Czy "przedszkolanka" i Izrael Nabawi Swiat Wojny z Iranem?
kwiecień 1, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kinderposły
lipiec 24, 2008
Marek Jastrząb
|
Na stronie internetowej NIK można zamówić pracę magisterską
lipiec 27, 2002
PAP
|
Nie będzie biura eurosceptyków na Śląsku
sierpień 8, 2002
PAP
|
Pseudo atorytety!
październik 7, 2006
mik4
|
Al Queda made in Israel
luty 14, 2003
|
|
|