|
| Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu |
|
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami". |
|
| Iwo Cyprian Pogonowski |
|
| Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego |
|
| Na wzór hitlerowski |
|
| Eksterminacja starszych osób w Niemczech. |
|
| "patriotyzm" po 1989 roku |
|
| komentarz zbędny |
|
| Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi |
|
| Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. |
|
| Na straży wolności: Goldman Sachs |
|
| Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. |
|
| Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida |
|
| |
|
| Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid |
|
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
|
|
| Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu |
|
| |
|
| Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? |
|
| |
|
| CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” |
|
| Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. |
|
| Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza |
|
| Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa |
|
| Człowiek 2.0 |
|
| Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR |
|
| Strona Krzysztofa Wyszkowskiego |
|
| Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego |
|
| Przedsiębiorstwo holokaust |
|
| Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem |
|
| Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? |
|
| Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” |
|
| Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu |
|
| |
|
| Kto zmasakrował ludność Buczy? |
|
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. |
|
| PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL. |
|
| Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010 |
|
| 1984 |
|
| Podstawowa lektura dla młodych Polaków |
więcej -> |
|
Żydowskie media i "niedojrzałość polityczna".
|
|
Osoby zorientowane w układach politycznych doskonale zdają sobie sprawę, że 90% polskojęzycznych mediów znajduje się w rękach osób o pochodzeniu żydowskim.
Rozparcelowały między sobą wszystkie pasma telewizyjne, radiowe i koncesje na ogólnopolską prasę.
Na straży takiego status quo stoi Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji - okupowana przez osoby o zbliżonych przekonaniach.
Za jej pośrednictwem kontynuowana jest komunistyczna cenzura.
Przez 14 lat KRRiT nie reagowała na emisję treści demoralizujących młodzież i uczących brutalności. Za to skutecznie odbierała głos tym mediom, które usiłowały powiedzieć choć ułamek tragicznej prawdy o naszej rzeczywistości.
Cały układ działa niczym amerykańska mafia - również zdominowana przez ludzi o podobnym pochodzeniu.
Trzeba sobie jednak zdać sprawę, że wspomniane kręgi "czwartej władzy" wywodzą się w głównej mierze z potomków stalinowskich bandytów.
To ich ojcowie zniewalali Polskę mordując najwartościowszych jego przedstawicieli..
Kwaśniewski, Michnik Kwiatkowski, Walter - to kwintesencja obłudy i pogardy do Polski i jego mieszkańców.
Dobiegła kresu strategia ogłupiania Polaków - realizowana zarówno przez polskojęzyczną "Telewizję Polską" jak też przez Polsat, TVN, Radio Zet, RMF ....
We wczorajszych wyborach przedstawicieli do "Parlamentu Europejskiego" blisko 80% pokazało, że nie życzymy sobie aby wciskani nam przez antypolskie media - politycy reprezentowali nas za granicą. Nie chcemy mieć wyboru "mniejszego zła". Przerabialiśmy to już przez 40 lat komuny - komuny tworzonej między innymi przez Aleksandra Kwaśniewskiego.
Niechaj ci, którzy wyjadą do Brukseli by pobierać za swą zdradę wysokie apanaże nigdy nie twierdzą, że otrzymali mandat społeczny bo tylko ich własne bojówki partyjne brały udział w głosowaniu.
Dzisiaj ostoja tego neokomunistycznego totalitaryzmu - Aleksander Kwaśniewski po raz kolejny miał czelność obrazić Polaków mówiąc w radiowych "Sygnałach Dnia", że "niska frekwencja w wyborach do Parlamentu Europejskiego może być dowodem niedojrzałości obywatelskiej".
Jest dokładnie na odwrót.
Polacy zrozumieli w jakie bagno wciągają nas ludzie z moralnego rynsztoku i nie chcą im dawać najmniejszego poparcia.
Tych - których winniśmy się wystrzegać jak ognia, stosunkowo łatwo rozpoznać. W większości są to ludzie, którzy po 1954 roku zmienili swoje nazwiska aby ukryć zbrodniczą przeszłość.
Adam Sandauer - twórca "Stowarzyszenia Primum Non Nocere", który od lat walczy z postkomunistyczną pogardą do prawa w tak zwanych środowiskach medycznych - opowiedział mi, że podczas jednego ze spotkań wyraził się krytycznie na temat przemian ustrojowych w trzeciej RP. Ta wypowied? - zbieżna z poglądami każdego uczciwego Polaka spowodowała blokadę jego osoby w polskojęzycznych mediach. Od tego czasu ukryto wszystkie informacje na temat "Stowarzyszenia Primum Non Nocere", a w szczególności jego przewodniczącego.
Adam Sandauer w dyskusjach o stosunkach polsko-żydowskich kilkakrotnie powtarzał, że w Jedwabnem (w 1941 roku) do głosu doszła polska hołota a nie Naród Polski - ani jego organy.
Ja twierdzę, że współcześnymi - polskojęzycznymi mediami zawładnęła żydowska hołota. Skutkiem tego jest upadek moralny Polaków i upadek Państwa Polskiego.
Przede wszystkim jednak panowanie na scenie politycznej zorganizowanych grup przestępczych.
Wybory do Parlamentu Europejskiego są tego kolejnym przykładem
|
|
14 czerwiec 2004
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Czy społeczeństwo polskie zacznie myśleć?
wrzesień 22, 2003
Artur Łoboda
|
Oszwabić Polaków (1)
lipiec 17, 2004
IAP
|
Walka o dominację nad światem
październik 10, 2008
Gregory Akko
|
http://dd.tradepress.com.pl/
luty 25, 2005
ala
|
Niech nas Bóg broni przed światowymi dziełami
październik 28, 2004
Mirosław Naleziński
|
Big gesheft
kwiecień 23, 2005
przesłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Przekręt w koloratce
styczeń 7, 2004
http://trybuna.com.pl
|
Izrael Szamir "PaRDeS - studium Kabały" Rozdział 7
marzec 27, 2006
Roman Łukasiak (poprawki M.G.)
|
Odpolitycznic sejm!
listopad 22, 2006
mik4
|
„Wojna Przeciwko Terrorowi” nie działa tak jak „Zimna Wojna”
wrzesień 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Inna historia
czerwiec 25, 2003
przesłała Elżbieta
|
Ku?nia kłamstwa
luty 13, 2004
Adrian Dudkiewicz
|
Promocja "seksualności" to przejaw nietolerancji i narzędzie agresji intelektualno - kulturowej globalistów
listopad 26, 2005
Jan Duranowski
|
Ile waży księżyc?
październik 26, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Faszyzm nie przejdzie w balecie
styczeń 17, 2007
Jan Bałdyn
|
Podłoże polityczne i ekonomiczne planów ataku na Iran
wrzesień 1, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Wyobra?cie sobie Państwo
styczeń 24, 2003
|
Goło, niewesoło
sierpień 14, 2002
"Polityka"
|
niestrudzeni - z kart historii
marzec 4, 2003
Miroslaw M. Krupinski (maj 1998)
|
"Żadnej krwi dla ropy". Demonstracje w USA przeciwko planom Busha
styczeń 19, 2003
PAP
|
więcej -> |
|