ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter 
 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r 
"Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. 
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
więcej ->

 
 

Runda przegrana przez Izrael



Runda przegrana przez Izrael w Libanie, zmusiła rząd Bush’a do kompromisów na terenie ONZ, co stanowi ciężki cios w budowie „nowego” Bliskiego Wschodu przez Waszyngton, zdominowany przez sjonistów, jak również dla premiera Olmert’a, tak jak to przepowiadał israelski pacyfista Uri Avnery. Nie tylko Izrael nie potrafił pokonać sił Hezbollah, ale niewiele może zrobić, żeby Hezbollah nie walczyła aż do chwili, kiedy siły Izraela opuszczą teren Libanu. To znaczy, że izraelska grabież 280 milionów metrów kubicznych wody z rzeki Litani też nie udała się, według danych zawartych w artykule Marc’a Champion’s i Guy’a Chazan’a ogłoszonym w The Wall Street Journal z 14go sierpnia, 2006, pod tytułem „Wyniki w Libanie szkodzą USA i Izraelowi.”

„Cykl zbrodni” na Bliskim Wschodzie spowodowany najazdem Żydów europejskich na Palestynę, dalej trwa. Postanowienie Rady Bezpieczeństwa ONZ 1701, żądające zawieszenia broni w inwazji Libanu, zostało przez Izrael zatwierdzone, ale już w kilka minut po jego zatwierdzeniu przez rząd Olmert’a, bomby izraelskie znowu spadały na Bejrut i do ostatniej minuty Żydzi zabijali ilu mogli Libańczyków.

Postanowienie 1701 popiera program rządu libańskiego taki, jak wymiana wszystkich jeńców; zwrot Libanowi terenu „Sheba Farms;” kontrola wojsk rządu Libanu nad terenem przygranicznym z Izraelem (Liban ma prawo włączyć oddziały Hezbollah do swoich sił zbrojnych) oraz jako wojsko Lubanu, oddziały Hezbollah, mogą wrócić do granicy z Izraelem.

Faktem jest, że Hezbollah jest legalną organizacją w Libanie, najlepiej zorganizowaną siłą polityczną, która dziś ma największe poparcie ludności Libanu. Izrael nie tylko nie wygrał na polu bitwy, ale naraził się na nienawiść całej ludności Libanu, tak muzułmanów, jak i chrześcijan. Dawniej krytyczna gazeta An-Nahar, teraz nawołuje wszystkich Libańczyków do popierania przywódcy Hezbollah, Nasrallah’a.

Tak więc, skutki drugiej z koleji inwazji Izraela na Liban, pokazują całkowite odosobnienie USA i Izraela w opinii prawie wszystkich członków ONZ i ich sprzeciw przeciwko strategii Tel Awiwu i jemu posłusznemu rządowi neokonserwtystów w Waszyngtonie. Rozbrat między interesami USA i Izraela powiększa się.

Plan Izraela, żeby pod pretekstem złapania dwu żolnierzy, dokonać nietylko zniszczenia sił Hezbollach ale również całego infrastruktury Libanu oraz zdobyć kontrolę nad wodami rzeki Litani, spalił na panewce i podminował poparcie dla rządu Olmert’a, tak jak to przewidywał Uri Avnery.

Inwazja Libanu jest niepowodzeniem dla lobby Izraela, którego „uchwyt za gardło” („starglehold”) Waszyngtonu, jest coraz bardziej zagrożony. Poparcie zawieszenia broni przez Condoleezze Rice, wzmocniło jej pozycję tak, że wspomniała możliwość pertraktacji z Teheranem, co z koleji zostało ostro zaatakowane przez ideologa neo-konserwatyzmu, Richard’a Perle.

Równowaga sił w Waszyngtonie przesuwa się na niekorzyść lobby Izraela, opisanej gruntownie przez profesorów John’a J. Mearsheimer’a o Stephen’a Walt’a. Przekręcanie raportów na korzyść Izraela przez American Israel Public Affairs Committee (AIPAC) zaczyna być piętnowane na tle masakry Libanu i zabicia około 1000 cywilnych Libańczyków przez Izrael.

Fałsze AIPAC’u są porównywane do najgorszych kłamstw propagandy sowieckiej. Połowa Amerykanów jest po stronie Arabów, a większość jest krytyczna wobec 100% poparcia rządu Bush’a dla zbrodni Izraela w Libanie i w Palestynie. Taki stan rzeczy jest porażką dla Izraela, tak wojskową jak i polityczną oraz dyplomatyczną.

Zawieszenie broni jest sprawą delikatną, ponieważ Izrael jest bardzo sprawny w wywoływaniu małych zatargów, które rozdmuchuje, tak żeby wrócić do swych planów dominacji Bliskiego Wschodu. W obecnej rundzie wygrał Iran i Syria przeciwko osi Izrael-USA.

Seymour Hersh uważa, że blitz-krieg Izraela w Libanie ,to wstęp do konfrontacji USA z Iranem, polanowanej przez zespół wiceprezydenta Dick’a Chenney’a, tak jak to wcześniej było z przygotowaniami ataku na Irak. Hersh podaje: „Według zdania byłego wyższego urzędnika wywiadu USA ‘Izrael zaczyna akcję w Libanie i daje rozpoznanie jak USA ma działać przeciwko Iranowi.’”

Tymczasem sprawa spisku płynów wybuchowych w samolotach, jakoby przedwcześnie ogłoszona, daje o sobie znać pasażerom, za pomocą ograniczeń zawartości ręcznych bagaży i długich kolejek do rewizji, tak żeby ludzie ci głosowali na partię Bush’a, jako niby sprawniejszą od demokratów w „wojnie przeciwko terrorowi.”

Jeżeli napad na Liban jest próbą generalną ataku na Iran, to niepowodzenie tego ataku powinno być ostrzeżeniem dla rządu Bush’a. Może krytytcy wojny i pacyfikacji Iraku wśród demokratów, dotąd zdominowanych przez lobby izraelskie w USA, potrafią zająć stanowcze stanowisko, przeciwko atakowi USA na Iran. Tak więc runda przegrana przez Izrael osłabia w USA poparcie dla planów ataku na Iran.


www.pogonowski.com
15 sierpień 2006

Iwo Cypian Poogonowski 

  

Archiwum

Strzały w Wirginii i Skandal w Banku Światowym
kwiecień 23, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Szkoło kochana mamy cię dość od rana.
marzec 10, 2009
Bogusław
Review of I Saw Poland Betrayed, by Arthur Bliss Lane (1948).
lipiec 13, 2006
przysłał prof. I.C. Pogonowski
Apel
październik 13, 2003
"Jakub Mariawicz"
O Suwerenność Narodu Polskiego. Proklamacja
sierpień 26, 2007
Jerzy Rachowski
Francis Fukuyama i taktyka amerykańskiego imperializmu
kwiecień 20, 2006
Jan Duranowski
Ataki na Meczety - Wojna Domowa w Iraku?
luty 26, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Ameryka pod żydowską kontrolą
luty 16, 2007
nadesłała Dorota
"Polska zemsty walczy z Polską nadzieji" według Michnika
czerwiec 29, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Uczciwość ludzka
marzec 26, 2006
Artur Łoboda
Internowani
marzec 1, 2006
przesłała Elżbieta
Geje pomiędzy ofiarami
luty 5, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
TE DNI, TE ROBAKI, TE KACZEŃCE
marzec 28, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Polsat na różowo
czerwiec 4, 2004
Sojusz Talmudu z Radykalnymi Protestantami
marzec 9, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
O kogo chodzi?
marzec 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Zmieniać aby nie zmienić
kwiecień 18, 2005
Kazimierz Murasiewicz
Paranoja przed Szczytem
kwiecień 13, 2004
przesłał Adrian Dudkiewicz
Za zacieśnieniem integracji z Unią Europejską, choćby kosztem resztek suwerenności.
marzec 6, 2009
tłumacz
"Czarny dowcip"
wrzesień 15, 2004
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media