|
Niedługo nowy etap świadomoci społeczeństwa
|
|
Wypowiadając ważne słowa, albo podając fakty mające wpływ na czyjeś życie - ponosimy przynajmniej moralną odpowiedzialność za konsekwencje naszego postępowania.
A w wyjątkowych sytuacjach musimy mieć stuprocentową pewność - co do prawdziwości głoszonych teorii.
Z tego powodu trzy lata sprawdzałem - z każdego możliwego punktu widzenia, własne wnioski z 1996 roku, że żydowscy bankierzy dążą do ograbienia możliwie dużej liczby narodów.
Wybitnie obawiałem się odpowiedzialności za nawrót antysemityzmu.
Nie znałem wtedy jeszcze pełnej skali ich zbrodni przeciw ludzkości i nie wiedziałem, że antysemityzm to kolejne narzędzie polityczne - stworzone przez samych Żydów - w celu terroru społeczności żydowskiej, a po II Wojnie Światowej - wykorzystywane dla ograbiania narodów.
To, że wśród Żydów jest wyjątkowo dużo kanalii - nie zwalnia nas z obowiązku zachowania elementarnych norm kultury - przynależnych polskiej tradycji narodowej.
Kiedy - zachłyśnięci pierwszymi informacjami o zbrodniach żydowskich bankierów, niedouczeni internauci - przez wszystkie przypadki odmieniali słowo Żyd - w imię rozsądku i kultury zmuszony byłem przeciwstawić się takim praktykom. I stało się wtedy coś absurdalnego. Przysyłano mi - moje własne artykuły, pisane jeszcze anonimowo - by mnie "uświadomić".
A ja cały czas zastanawiałem się nad celem działań globalistów.
Bo rozumiejąc ich działanie - czynimy ich słabszymi.
Przez wiele lat zmuszony byłem korygować wypowiedzi Rodaków, którzy w absurdalnym - masońskim mistycyzmie doszukiwali się źródeł działań globalistów.
Cały czas twierdziłem, że wszystkie ideologie są jedynie narzędziem do ograbienia nieświadomych społeczeństw świata.
I tylko naiwni dają się wciągnąć w bajkę o jakiejś mistycznej sekcie, bo życie jest o wiele bardziej prozaiczne.
Lecz wszelkie teorie o wielkim światowym spisku masońskim, doskonale odwracają uwagę od meritum sprawy.
Ponad dziesięć lat temu przestrzegłem Amerykanów przed tym - co ich czeka. Przepowiedziałem ograbienie przez żydowskich złodziei, których nazwałem gangsterami ekonomicznymi - z czego stworzono później słowo "bangster".
Wszystkie moje przepowiedni spełniły się i niedawno zostały opisane w filmie "Inside Job".
Polecam ten film - na pewno znajdziecie go w Internecie.
Trzeba zdawać sobie sprawę, ze autorzy filmu musieli wykazać się ogromną zręcznością - gdy największych światowych złodziei wciągnęli w rozmowy o przekrętach - jakie dokonali.
Polecając ten film, zwracam uwagę, że jest on bardzo powierzchowny i uładzony. Nie dotyka najważniejszych spraw i bankowych bandytów traktuje jak partnerów do rozmowy.
Obejrzenie tego filmu było dla mnie ostateczną klamrą - w zrozumieniu prawdziwych celów globalistów.
Znam cele i metody ich działania.
Są tak oczywiste, że gdy je ujawnię to niejeden powie iż od dawna to wiedział.
Dlatego w dniu dzisiejszym daję szansę wypowiedzi wszelkim autorytetom ekonomicznym polskiej pseudoopozycji. Prawdziwej opozycji nie ma!
A jeżeli tego nie zrobią - niechaj w przyszłości nie podszywają się pod moje wypowiedzi.
Za kilka dni - w związku z planowaną manifestacją Knesetu w Oświęcimiu - ujawnię cele żydowskich gangsterów ekonomicznych.
Albowiem to ich poprzednicy ponoszą pełną odpowiedzialność za fobie Hitlera i ogromnej rzeszy Niemców - wobec Żydów.
To żydowscy bankierzy stali na samym początku drogi, która doprowadziła do wymordowania milionów Żydów.
A dzisiaj ich działanie jest zarzewiem przyszłej tragedii.
Mam nadzieję, że Żydzi się opamiętają i sami rozprawią się z bangsterami.
To jedyna droga do zapobieżenia tragedii.
Za kilka dni nastanie nowy etap świadomości ludzkości.
|
|
19 styczeń 2014
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Potajemne Loty na Przesłuchania i Tortury
kwiecień 9, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
POLAND AGAINST STAMPEDE TO EU
styczeń 25, 2003
|
Głupota, która boli
październik 26, 2004
|
To się w pale nie mieści ....
styczeń 30, 2008
PAP
|
Walka o hegemonię Izraela na Bliskim Wschodzie
marzec 13, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Nie zniechecaj Patriotow!
styczeń 20, 2007
Poeta
|
Powtórka z Kwaś.......
wrzesień 6, 2007
Bogusław
|
Rocznica 11 września
Nie nasz cyrk, nie nasze małpy
wrzesień 11, 2007
Michał Miłosz
|
W USA stopy procentowe bez zmian
czerwiec 26, 2002
PAP
|
Wrażliwi, delikatni, tolerancyjni
czerwiec 16, 2006
Marek Miśko
|
Wybór Putina
grudzień 14, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Bełkot nowomowy: "przestrzeń" prezydenta
grudzień 19, 2002
Artur Łoboda
|
"Klerofszyści w Radio Maryja zagrożeniem dla Demokracji..."
grudzień 12, 2006
Janusz Górzyński
|
Ideał Zachodu - panowanie nad światem niewolników
luty 9, 2006
Zbigniew Jankowski
|
R. F. Kennedy Jr. żąda postawienia prezydenta Bush’a pod sąd
wrzesień 9, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Credo Zygmunta Jana Prusińskiego
luty 9, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
|
Artykuł na zamówienie - Interia odsłania oblicze
listopad 9, 2004
|
Nie taka ta Unia Europejska i Konstytucja straszna.
marzec 23, 2005
Gregory Akko
|
UE nie będzie powtarzać sondażu, który oburzył Izrael
listopad 5, 2003
PAP
|
Wywiad przeprowadzony przez Wolf'a Blitzer'a z David'em Duke dla CNN.
13 grudzień 2006
grudzień 19, 2006
Tezlav von Roya
|
|
|