|
Chwilowy odwrót od sondażowych oszustw
|
|
Przez pięć lat cenzura w polskojęzycznych mediach mętnego nurtu i wszelkie dziennikarskie ladacznice - bardzo szczelnie odgrodziły Polaków od prawdziwych informacji.
Stworzyły za to mit rzekomego - wielkiego poparcia dla rządzącego Polską Tuska i Komorowskiego.
Jak "wielkie" było poparcie dla tych osób - najlepiej świadczą liczne internetowe filmy ze "spotkań" tym politycznych meneli ze społeczeństwem.
W ich wyniku Tusk wystraszył się na tyle, że poprosił swoich mocodawców o ewakuację z Polski - jak to się robi z każdym zasłużonym agentem.
Komorowskiemu wydawało się jednak, że medialna propaganda w mediach głównego nurtu - pozwoli na kolejne oszustwo wyborcze i przedłużenie jego kadencji.
Po ostatnich wyborach samorządowych - ujawniła się skala oszustw wyborczych i istnieje bardzo poważne prawdopodobieństwo, że tym razem społeczeństwo nie dopuści do sfałszowania wyborów prezydenckich.
Manipulatorzy z głównych mediów podjęli szybką akcję zatuszowania dotychczasowych oszustw i medialnego prana mózgów. Z tego powodu - w ciągu kilku tygodni - obniżyli o kilkanaście procent notowania wyborcze przyjaciela WSI.
Jeżeli teraz Komorowski przegra wybory - to medialni oszuści zatuszują swoją pięcioletnią działalność przestępczą. I dalej będą pracować "ku chwale" politycznych szumowin.
Ale moim zdaniem - najlepszym sprzymierzeńcem Komorowskiego - jest Jarosław Kaczyński, który zaproponował kandydata - o blisko zerowych szansach - w starciu z medialnym służbami informacyjnymi.
Prawdziwy reprezentant Społeczeństwa Polskiego pobiłby z marszu cała platformową bandę oszustów.
A - przy okazji pozwolę sobie zauważyć, że agenturze udało się omotać sporą grupę Polaków.
Doskonałym tego przykładem jest osoba Korwina Mikke, który przez dwadzieścia lat służył za forpocztę złodziejskiego liberalizmu, a dziś pozuje na prawicowego radykała.
Młodzież wzywam - by zapoznała się z wypowiedziami Korwina Mikkego - z lat dziewięćdziesiątych.
Jak ktoś za młodu był sukinsynem - to na stare lata będzie tylko gorszy.
My - mamy dziś w dalszym ciągu - do wyboru tylko - pomiędzy różnymi frakcjami syjonistów. I będzie to trwało tak długo - aż Naród się nie obudzi.
|
|
17 kwiecień 2015
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Szaron: Arafat to przywódca gangu morderców
sierpień 9, 2002
IAR
|
Greenspan: kryzys to moja wina
październik 25, 2008
Dziennik
|
STOEN jeszcze raz
grudzień 26, 2002
Artur Łoboda
|
Pazerny fiskus i "..." komentatorzy
czerwiec 27, 2004
|
Brawa dla Martyny
maj 23, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Wolność słowa, czyli minister Sikorski, żandarmeria i pobicie lewaków
styczeń 27, 2007
Michał Nowicki
|
Orwellowska dobranocka
maj 21, 2003
M. Krupinski
|
Angelina Jolie - Tattoos Hot Pictures
listopad 1, 2007
ALEKSANDER
|
Izraelski rabin za rozstrzeliwaniem buntowników
lipiec 18, 2002
PAP
|
Pięć "reform" AWS
marzec 23, 2007
Artur Łoboda
|
Profesor kłamstwa
wrzesień 28, 2004
|
100 lat za murzynami
luty 3, 2007
Artur Łoboda
|
Szwajcaria a Unia Europejska
kwiecień 30, 2003
przesłała Elżbieta
|
Polska skazana na porażkę
grudzień 10, 2002
zaprasza.net
|
Bogactwa naftowe Iraku dla USA i W. Brytanii
The Independent on Sunday
styczeń 8, 2007
Aschurbanipal
|
Wigilijny śledzik... czyżby już ostatni?
grudzień 24, 2003
Marek Głogoczewski
|
Czy Sankcje Karne Dadzą Iranowi Przewagę?
maj 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Ciemność z Zachodu
marzec 19, 2008
Izreal Szamir
|
Norma czy obłuda?
grudzień 12, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Czy to koniec obecnego systemu finansowego?
styczeń 7, 2009
Dariusz Kosiur
|
|
|