ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej 
5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika 
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski 
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
 
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
The Corbett Report 
Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a  
więcej ->

 
 

Napisz Millerowi co myslisz!!
Akcja mailingowa!

Protest to jedna z demokratycznych form kreowania polityki. Proponujemy by dzień 3-go marca br. był obywatelskim protestem przeciwko polityce rządu Leszka Millera. Jeśli nie akceptujecie Państwo formy traktowania problemów społeczno-gospodarczych oraz angażowania Polski w międzynarodowe konflikty zbrojne w stylu, który prezentuje rząd Leszka Millera - przyłączcie się do protestu.

Poniżej wzory listów, które 3 Marca o godz. 13:00 (dokładnie tego dnia i o podanej godzinie) proponujemy wysłać pocztą elektroniczną na ręce Premiera RP, Pana Leszka Millera.

UWAGA:
Treść tych listów to jedynie przykład. Liczymy na porozumienie "ponad podziałami" wśród obywateli reprezentujących różne światopoglądy. Własnymi słowami wyra?cie w liście prywatną opinię na temat polityki Premiera! Naszym zdaniem Leszek Miller nie nadaje sie na lidera rządu. Kraj toczy choroba, zaś obecny premier nie wydaje się być na nią lekarstwem!

Adres e-mail kancelarii Premiera (Centrum Informacyjne Rządu):
WYŚLIJ E-MAIL 03-03-2003 o godz. 13:00 !
cirinfo@kprm.gov.pl

Prywatny adres e-mail Leszka Millera:
WYŚLIJ E-MAIL 03-03-2003 o godz. 13:00 !
leszek.miller@miller.pl
lub Skorzystaj z formularza 03-03-2003 o godz. 13:00 !

www.kprm.gov.pl/email.php


Panie Premierze!


Z uwagi na pogłębiającą się zapaść gospodarki , wzrost bezrobocia , upadek małej i średniej przedsiębiorczości spowodowany m.in. stałym brakiem na rynku finansowym kapitału obrotowego i inwestycyjnego, oraz katastrofalny stan bezpieczeństwa socjalnego i zdrowotnego obywateli a także całkowity brak perspektyw rozwojowych dla ludzi młodych , dopiero wchodzących w życie, składam na Pana ręce protest przeciwko poczynaniom rządu , którego pracami Pan kieruje.

Istotną przyczyną mojego sprzeciwu wobec prowadzonej przez Pana polityki jest również decyzja o przyłączeniu się do napastniczej tzw. koalicji antyirackiej , którą Pański rząd i Pan osobiście podjął w imieniu naszego Państwa, nie licząc się przy tym z głosem tych , którzy wystawili Wam w wyborach legitymacje do władzy. Cofam swoje poparcie dla Pańskiego rządu i podważam jego społeczną reprezentatywność.

Imię i nazwisko
............................




Pan Premier Rządu Polskiego
Leszek Miller

Panie Premierze


Ja, niżej podpisany(a) pragnę przekazać wyrazy oburzenia dla stylu Pańskiej polityki wewnętrznej. Odbieram ją jako wysoce szkodliwą dla rozwoju naszego kraju.

Nie akceptuję również Pańskiego poparcia dla planów agresji USA na Irak. W wyniku tej decyzji Polska potencjalnie stanie się również agresorem, co może nam przynieść opłakane konsekwencje.


Łączę wyrazy szacunku...

Prosimy o poinformowanie jak największej liczby znajomych o proteście !

Jarosław Milewczyk & Andrzej Szymański

Pomagają nam lub nas wspierają:
www.lewica.pl
www.cyberklient.com
www.socjalizm.org
Forumowicze gazety NIE
Internetowe Autonomiczne Forum Polityczne
28 luty 2003

 

  

Archiwum

Kaczynski ostrzega przed przejeciem euro w glebokim kryzysie gospodarczym
styczeń 1, 2009
Narod Polski dziekuje Kaczynskiemu
Strzały w Wirginii i Skandal w Banku Światowym
kwiecień 23, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Bracia w " wierze " w UE
kwiecień 17, 2003
przesłała Elżbieta
Dyplom dla idioty - kontynuacja cyklu zapoczątkowanego przez Pana Witolda Filipowicza
grudzień 23, 2008
tłumacz
Spadek wartości dolara
styczeń 11, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Słowo o "księciu dziennikarstwa"
styczeń 15, 2008
Dariusz Kosiur
Koniec państwa czy państwa w państwie?
grudzień 17, 2006
Remigiusz Okraska
Jestesmy nedzarzami
styczeń 7, 2004
Dziennik Polski
Katastrofa w Kaliforni
styczeń 30, 2005
Mirosław Naleziński
Trzęsawisko
kwiecień 10, 2003
Wojciech Wlazlinski
Walka dwóch skorpionów?
styczeń 29, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
Patrick J. Buchanan Umierać za... Estonię?
maj 8, 2007
marduk
"Złodzieje, nie donatorzy"
październik 25, 2003
Były pracownik Optimusa przed prokuratorem. Protest Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych
lipiec 7, 2002
PAP
Nuklearne Zagrożenie USA i Strach w Pakiststanie
styczeń 9, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
dukat
czerwiec 18, 2004
Polonia nigdy nie wybaczy !
maj 2, 2003
Andrzej Kumor
Kwasniewski przed komisję
listopad 7, 2003
IAR
Najbardziej znany polski idiota
październik 30, 2006
Artur Łoboda
Świnki morskie w amerykańskich mundurach?
wrzesień 6, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media