|
| TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? |
|
| Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity. |
|
| Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków |
|
| Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo? |
|
| Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela |
|
| |
|
| W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło |
|
| Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 |
|
| CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW ! |
|
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,
chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. |
|
| Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem |
|
| Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag |
|
| Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid |
|
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
|
|
| Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID |
|
|
|
| PiStapo atakuje rodziny |
|
| Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje. |
|
| Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości |
|
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.
Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
|
|
| wRealu24 |
|
| Niezależna Telewizja Marcina Roli |
|
| Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 |
|
| |
|
| Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach |
|
| |
|
| Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. |
|
| |
|
| Im – wolno, nam – nie |
|
| Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? |
|
| Covid to operacja wojskowa |
|
| Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” |
|
| Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego |
|
| |
|
| Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? |
|
| Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? |
|
| Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki |
|
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? |
|
| Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec |
|
| |
więcej -> |
|
Projekt społeczny Polska 2005
|
|
 Krytykować jest łatwo, trudniej przedstawić własną koncepcję.
Na początek prezentujemy naszą koncepcję reformy politycznej Kraju służącej jego uzdrowieniu.
Najciemniej jest pod latarnią.
Mimo że wielokrotnie powtarzamy to powiedzenie, to nie potrafimy w życiu z niego praktycznie korzystać.
Aby zrozumieć jakimi drogami należy się kierować musimy uporządkować naszą świadomość polityczną.
Fundamentem zdrowego państwa jest funkcjonowanie zdrowych moralnie, niezależnych od siebie organów władzy.
Są nimi, dla przypomnienia :
Władza Ustawodawcza – Sejm
Władza Wykonawcza - Rząd
Władza Sądownicza - Sądy i prokuratura
Czwarta Władza - Media
W Polsce żaden z tych organów nie jest ani niezależny, ani zdrowy moralnie.
Jest to w pierwszym rzędzie skutkiem demoralizacji społeczeństwa, które pozwala tego typu osobom piastować ważne funkcje państwowe.
Wśród wskazanych organów władzy wyra?nie widać powiązania i uzależnienia, służące kontroli społeczeństwa przez polityków.
I tak , poprzez system powiązań partyjnych sejm jest uzależniony od Rządu, posiadającego tak zwaną większość.
Uzależnienie to działa również w drugą stronę, ponieważ rząd jest również uzależniony, od interesów finansowych „większości sejmowej”.
Wymiar Prawa, a więc Sądy i Prokuratura są całkowicie uzależnione od Rządu i dzięki temu przez ostatnie 13 lat reprezentowane były przez rządowych błaznów.
Media uzależnione są zarówno od Rządu jak też od partii politycznych posiadających aktualną władzą w KRRiT.
Straszak nieprzedłużenia koncesji, oraz opinia reklamodawców skutecznie studzą ciągotki dziennikarzy do obiektywnego przedstawiania informacji.
Co w takim razie należy zrobić aby rozwiązać ten węzeł gordyjski.
Wydaje się że pierwszym etapem powinno być umowne zawiązanie koalicji pomiędzy tymi mediami, które mogą i chcą podjąć trud naprawy RP.
Przejęły by one tymczasową funkcję uświadamiania społeczeństwa o niezbędnych działaniach.
Jakie to powinny być działania:
Prawo
1. Należy, choć częściowo uniezależnić wymiar prawa od Rządu.
Służyć ma temu uniezależnienie funkcji Prokuratora Generalnego od Rządu .
a/ stworzenie niezależnej funkcji prokuratora generalnego wybieranego w takim samym trybie jak Prezydent, posiadającego uprawnienia do prezentowania swoich opinii we wszystkich mediach.
b/ wprowadzenie ustawowego trybu kontroli działań Prokuratora Generalnego przez media.
c/ stworzenie obowiązku corocznego sprawozdania Prokuratora Generalnego ze swojej działalności.
Ponieważ hermetyczny Wymiar Prawa, w którym realną władzę przejęli ludzie zdemoralizowani, niejednokrotnie łamiący prawo, nie daje gwarancji wyłonienia kandydata na to stanowisko, dlatego należy go szukać wśród osób nie mających związków z obecnym Wymiarem Prawa. Nikt nie może być gorszy na to stanowisko od takich byłych Prokuratorów Generalnych jak Jaskiernia, czy Suchocka. W czasie ich urzędowania korupcja i bezprawie kwitły w najlepsze, a Wymiar Prawa szykanował uczciwych ludzi.
2/ Wprowadzić weryfikację i lustrację ekonomiczną pracowników Wymiaru Prawa.
Bez skrupułów czyścić Wymiar Prawa z przestępców.
3/ Wyrzucić z uczelni i pozbawić prawa wykonywania zawodu, wykładowców, którzy uczyli studentów Wydziałów Prawa, sposobów korumpowania.
Media
Podobnie jak w wypadku Prokuratora Generalnego, wprowadzić funkcję obieralnego w drodze wyborów Dyrektora Informacji.
Posiadał by on władzę nad wszystkimi członami państwowych mediów, więc nad Agencją Informacyjną TVP, Polskim Radiem.
Jego funkcją było by pilnowanie w imieniu społeczeństwa rzetelności podawanych informacji i przeciwdziałanie wszelkim próbom manipulacji społecznej.
Do jego obowiązków należało by również udzielanie dziennikarzom wszystkich żądanych informacji, oraz coroczne sprawozdanie ze swojej działalności.
Rząd i Sejm
powinny ulec w najbliższym czasie rozwiązaniu.
Funkcje Rządu powinna przejąć wynajmowana przez społeczeństwo grupa specjalistów, podpisujących ze społeczeństwem kontrakty.
Istotą tych kontraktów było by to, że pensje były by relatywnie niskie, a dopiero po kilku latach, po upewnieniu się co do efektów ich pracy, wypłacane by były odpowiednie – wysokie gratyfikacje za wykonaną pracę.
Sejm
Większość podejmowanych przez Sejm uchwał to bzdety i mało istotne akty prawne. Ich ustanawianiem z powodzeniem mogli by się zająć wspomniani menadżerowie.
Ważniejsze akty prawne przegłosowywało by „internetowe społeczeństwo” które można „stworzyć” w przeciągu 2 lat.
Społeczeństwo przed głosowaniem korzystało by z porad rzeczoznawców w dziedzinie będącej przedmiotem głosowania.
Aby stworzyć „internetowe społeczeństwo” wystarczy stworzyć program do głosowania
(mamy już taki, bez prokomów i innych przekrętów) i zmusić TPSA do traktowania połączeń z Internetem jako opłatę ryczałtową na poziomie niższym niż w USA, a więc poniżej 10$ za miesiąc.
Wskazane reformy niosą w sobie pewne ryzyko.
Dlatego niezbędne jest stworzenie systemu porównywalnego do komputerowego „cofnij”.
Gdybyśmy zauważyli, że nasze działania rozwijają się w złym kierunku, w ciągu kilku godzin nastąpiło by cofnięcie stanu prawnego sprzed rozpoczętych reform.
Jak to wszystko zrobić?
Powyższe założenia, aczkolwiek bardzo racjonalne, są dla większości polityków przejawem rewolucji.
Z tego powodu ich realizacja musi przyjąć „rewolucyjną formę”.
Musi powstać partia polityczna, która przejmie władzę w obrębie istniejącego prawa.
Po przejęciu władzy partia ta przeprowadziła by wskazane reformy, po czym nastąpiło by samorozwiązanie.
Doświadczenia polityków SLD obiecujących rozwiązanie Senatu, nie pozostawiają żadnej nadziei, że sugerowana przez nas partia postąpiła by inaczej.
Jest na to również kolejne rozwiązanie.
W statucie takiej partii musiały by być zapisane, krok po kroku wszystkie działania które będą do przeprowadzenia, oraz zastrzeżenie, że osoba łamiąca jakikolwiek z punktów tego statutu automatycznie traci członkostwo tej partii, oraz ewentualny mandat poselski.
Tak wygląda nasza idea.
W praktyce może się okazać, że społeczeństwu po raz kolejny „rzucą coś do sklepów na święta” a ono szybko wyrzeknie się własnych idei.
Już to raz przerabialiśmy, w postaci odpraw górniczych.
Powyższa koncepcja, to zaledwie ramy do dyskusji o naprawie Rzeczypospolitej.
Wszyscy z Państwa mogą przyczynić się do ich wypełnienia wspaniałym dziełem. |
|
8 grudzień 2002
|
|
zaprasza.net
|
|
|
|
Chamstwo i kurestwo
maj 31, 2005
Artur Łoboda
|
Wróżki na odsiecz Balcerowiczowi
grudzień 29, 2005
|
Paragraf, nie dla każdego.
czerwiec 2, 2008
.
|
Kto - kogo obraża?
maj 25, 2008
Artur Łoboda
|
Konstytucja i Sprawa Nadzoru w USA
październik 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Rutkowski pomoże minister Jakubowskiej
grudzień 9, 2002
(RAD) www.dziennik.krakow.pl
|
Pierwsze rozsądne posunięcie
listopad 6, 2005
wp.pl
|
Głupie gadanie
październik 23, 2008
Artur Łoboda
|
Kwaśniewski liczy na kompromis RPP - Rząd
czerwiec 17, 2002
PAP
|
Perfidia J. T. Grossa
luty 14, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Eksplozja Nacjonalizmu Islamskiego?
grudzień 4, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Granice obelgi koniecznej
lipiec 18, 2007
Marek Olzyński
|
Hamulcowi "Slidarności"
lipiec 16, 2004
Piotr Bączek
|
Afganistan trudny do pacyfikowania
marzec 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
OGŁOSZONO ROZSZERZENIE UNII EUROPEJSKIEJ
grudzień 14, 2002
|
Chamstwo, srebrniki, negocjacje i niechciane podziękowania
grudzień 20, 2002
PAP
|
Przyznanie się do błędu
lipiec 5, 2005
|
Historie zniewalania. Dość szeroki poglad na Michnika i Millera wraz z Olechowskim et consortes
grudzień 28, 2002
Adolf Mayer 0653
|
Autograf szczęśliwej Motylii
październik 31, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Poprzez analogie do sedna sprawy
kwiecień 26, 2007
Marek Olżyński
|
więcej -> |
|