|
"Prokuratura zwróciła się do USA o pomoc prawną ws. sędziego Łączewskiego"
|
|
Ponieważ są mi doskonale znane metody działania Prokuratury, a w szczególności - chroniącej przestępców Prokuratury w Krakowie - to pozwolę sobie wyjaśnić ostatnie doniesienia mediów.
Specjaliści od systemów operacyjnych stwierdzili, że nie było żadnego włamania na komputer, ani laptop sędziego Łączewskiego, który umawiał się z domniemanym Tomaszem Lisem na przygotowanie strategii ataku na PiS.
W tym momencie winien być wydalony z zawodu sędziego i wszczęte przeciw niemu postępowanie karne.
Jednak Prokuratura Rejonowa w Krakowie dąży do standardowego "zakończenia" sprawy z powodu przedawnienia i tym samym. chroni przestępcę w todze sędziowskiej.
W związku z czym - nieznany z nazwiska prokurator wystąpił do Rządu USA o pomoc prawną i podanie informacji: "czy się coś ukazało na Twitterze i skąd".
Ponieważ Twitter działa na terenie Polski - to nie potrzeba ŻADNEGO pośrednictwa, ale bezpośredniego emaila do tej firmy.
Ale taka procedura trwa najwyżej kilka dni, bo administratorzy systemu mogą powiedzieć, że tyle czasu potrzebują na odszukanie informacji, która tak naprawdę - wyświetli się w ciągu sekundy.
Natomiast, "wystąpienie do USA" skutkować będzie wielomiesięcznym oczekiwaniem, a potem zapewne kolejnym zapytaniem i tak przez kilka lat - aż sprawa się przedawni.
Sam miałem do czynienia z tymi przestępcami z Mosiężniczej, którzy moje zawiadomienie na niepodjęcie śledztwa w sprawie przestępstwa urzędników, przetrzymali pół roku, by zmęczyć skarżących i w ostatecznym efekcie rozmydlić sprawę.
|
|
28 październik 2016
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Sekcja filmowcow amatorow w 3miescie oraz nowy przeglad filmow amatorskich w kategori "sensacja"
styczeń 30, 2004
NICO
|
Historyczna data
sierpień 20, 2008
Artur Łoboda
|
Czterdzieści i cztery
styczeń 11, 2007
Jarosław Tomasiewicz
|
Ostrzeżenie
wrzesień 19, 2004
zaprasza.net
|
To wreszcie spisane, krążyło po Warszawie dawno
marzec 21, 2007
Świadek
|
"Obniżka stóp byłaby nieodpowiedzialna"
lipiec 12, 2002
PAP
|
Nalezy sie bac
lipiec 31, 2008
...
|
Łańcuszek wiary
kwiecień 6, 2005
|
A może nie warto zaglądać na ten Portal?
marzec 1, 2007
Artur Łoboda
|
Katarzyno, Katarzyno
wrzesień 19, 2006
F.CIERSZYNSKI.
|
Nowa doktryna Jimmy Carter’a?
kwiecień 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Długi szpitali od lat narastały w tempie ok. 1 mld zł/rocznie
luty 3, 2007
Adam Sandauer
|
Whose Holocaust is it?
wrzesień 23, 2007
przysłał ICP
|
Równi i równiejsi w rolnictwie
lipiec 2, 2002
PAP
|
Nie znośne błędy...
grudzień 19, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia www.mirnal.neostrada.
|
Czeczeńscy separatyści oskarżają FSB o prowokację
wrzesień 6, 2004
PAP
|
"Dowody pokazuja ze Tenet przedlozyl raport Rice o grozbie ze strony Al Qaeda." - przeklad.
październik 4, 2006
gosc
|
Żydowska Agencja JTA: Polska jednym z największych przyjaciół Izraela
październik 5, 2006
Mgr inż. Józef Bizoń
|
Najbliższe zmiany
listopad 13, 2008
Artur Łoboda
|
Złodzieje z lepszych sfer
kwiecień 24, 2003
Konrad Markowski
|
|
|