ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

GLOBALIZM - Prawdziwa historia 
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
więcej ->

 
 

Polacy Jako "Kozly Ofiarne" Fałszywego Mitu Żydowskiego w USA


Jaka konstruktywna swiadomosc historyczna nalezalo tworzyc dla mlodego panstwa zydowskiego w Palestynie?
Bylo to bardzo wazne pytanie, kiedy Zydzi mieszkajacy, od lat w Palestynie, jak rowniez weterani zydowscy, przybywajacy z armii komunistycznych, krytykowali jako podlych tchorzow Zydow, ktorzy nie bronili sie w czasie z hitlerowskiej zaglady i wedlug doniesien prasowych nazywali oni tych Zydow pogardliwym slowem "mydlo."

Opinie tego rodzaju zaalarmowaly tworcow nowego Izraela. Jak wiec ta rzeczywistosc trzeba bylo modyfikowac?

Pierwszym krokiem byla wczesna ustawa Knessetu, ze zaden Zyd, ktory przezyl wojne i lata powojenne w Europie, nie moze byc pociagany do odpowiedzialnosci sadowej w Izraelu za zbrodnie wojenne, lub jakiekolwiek inne. Mialo to poprawic zydowska swiadomosc historyczna i pomoc szybko rozwijajacemu sie zydowskiemu ruchowi roszczeniowemu, rownolegle z narzucaniem swiatu falszywego mitu, o wyjatkowosci cierpien zydowskich i szkalowaniu Polski i Polakow, jako wspolwinnych z Niemcami tragedii zydowskiej w latach 1942-45.
W perspektywie dwudziestego wieku jest oczywiste, ze tragedia zydowska czasow wojny stanowila liczebnie malutki ulamek tragedii obejmujacej cala ludzkosc tego stulecia. Dwudziesty wiek jest nazywany "wiekiem smierci" poniewaz w wieku tym zostalo zamordowanych ponad 180,000,000 ludzi. Zydzi wsrod ofiar stanowia mniej niz trzy procent. Faktycznie mniej Zydow zginelo w niemieckich komorach gazowych, niz sowieckich zolnierzy umarlo okrutna smiercia glodowa w obozach jenieckich, w ktorych Niemcy odmowili im wody i jedzenia. Wiadomo rowniez, ze dzieciec lat przed zbrodniami niemieckimi na Zydach, Lazar Kaganowicz przy pomocy malomiasteczkowych Zydow, w czasie kolektywizacji spowodowal smiec glodowa ponad dwa razy wiekszej ilosci chlopow sowieckich, niz hitlerowcy zabili Zydow dziesic lat pozniej, wedlug slow Stalina w rozmowie z Churchill'em, w czasie rokowan w Jalcie.
W historii zydowskiej dominuja zbrodnie niemieckie i obok tych zbrodni, wedlug Geralda Reitlingera, wazne sa obajwy samo-nienawisci, ktore doprowadzily do udzialu Zydow w ludobojstwie ich wlasnej ludnosci. Przykladem samo-nienawisci zydowskiej jest, wedlug autora. postac Reinhard'a Heydrich'a, glownego architekta zaglady Zydow w czasie Drugiej Wojny Swiatowej. Byl to czlowiek, ktory wczesniej niszczyl groby swoich zydowskich krewnych na cmentarzu w Monachium nim, zostal dowodca aparatu terroru hitlerowskich Niemiec jako szef zjednoczonej policji panstwowej i partyjnej.
Plan Heydricha wprowadzony w zycie, polegal na dokonaniu zbrodni na Zydach za pomoca zydowskich raki. Zydzi byli zamknieci w gettach pod wladza zydowskich zarzadcow (Judenrat) i zydowskiej policji pod rozkjazami gestapo. W gettach szerzyla sie zbrodnia wszelkiego rodzaju i terror poglebiany masowym donosicielstwem wzajemnym samych Zydow, wsrod ktorych bylo bardzo malo soplidarnosci a funkcyjnymi byli glownie sjonisci, ktorzy w pierwszym rzedzie niszczyli nie-sjonistow. Sprawozdania judenrat'ow o majatkach zamoznych Zydow pomagaly Niemcom konfiskowac zydowskie majatki.
W 1942 roku w Wannsee, w Berlinie, zapadla decyzja, ze odtad polska inteligencja przestanie byc glownym celem mordow niemieckich i od tego momentu. na miejsce tych Polakow, Zydzi stali sie glownymi ofiarami eksterminacji planowanej i dokonywanej przez sily panstwa niemieckiego.
W Izrealu wladze stworzyly falszywy mit o niemieckim ludobojstwie Zydow i ukrywaly powody, dla ktorych Zydzi sie nie bronili i szli na smierc, prawie bez oporu. Nie byly rozpatrywane zydowskie problemy psychologiczne, wynikle z tysiac-letniej tradycji zycia pod okrutnym terrorem rabinow wtedy, kiedy Zydzi byli pasozytnicza mniejszoscia wsrod innych spoleczenstw, jak to opisuje Izrael Shahak, w jego ksiazce "Zydowskie Dzieje i Religia." Tak wiec zamiast uczyc prawdy historycznej Zydzi-sjonisci stworzyli falszywy mit zaglady Zydow.
Widac to od ponad dwudziestu lat w USA, gdzie falszywy mit szkalujacy Polakow, przypisuje wlasnie Polakom, wszystkie wady tradycyjnie przypisywane Zydom, przez samych Zydow, jak tchorzostwo, zdradliwosc, donosicielstwo, wyzyskiwanie slabszych, etc. Teraz Zydzi perfidnie i skutecznie przerzucaja na Polakow i na Polske wlasne wady. Klamstwo to jest podstawa falszywego mitu o zagladzie Zydow w czasie Drugiej Wojny Swiatowej, ktory jest narzedziem zydowskiego ruchu roszczeniowego w celu zdobywania korzysci politycznych i finansowych.
Program nauczania o tragedii zydowskiej drugiej wojny swiatowej uformowany dla Zydow w Izraelu i od lat rozpowszechniany w swiecie, a zwlaszcza w USA, jest wiec opatry na falszywym micie o "wyjatkowosci" cierpien Zydow, na tle historii calego dwudziestego wieku. Ten fakt dobrze opisal Norman Davies w ksiazce "Smok wawelski nad Tamiza."
Skutkiem rozpowszechnienia falszywego mitu o historycznej "wyjatkowosci" zaglady Zydow i winie Polakow, w szkolach w USA, obecnie wiekszosc Amerykanow, nawet tych obojetnych lub wrogich wobec Zydow, jest przekonana, ze ten "falszywy mit" jest prawda historyczna. Tak wiec latwo jest wydawcy pisma "Foreign Affairs" pisac o "zdeskredytowanej historii Polski," lub gazetom amertykanskim o "polskich obozach smierci," etc. Dzis w USA autorzy ksiazek maja narzucane dodawanie materjalow o polskim antysemityzmie, a nazwiska polskie sa nagminnie dawane czarnym charakterom, nawet w kryminalach-dreszczowcach. W Polsce trudno jest ludziom zdawac sobie sprawe, w jakim stopniu Polacy, sa "kozlami o ofiarnymi" Zydow w USA i jak dalece udaje sie Zydom, niszczyc dobre imie Narodu Polskiego na swiecie, za pomoca "falszywego mitu," o winie oszczerczo przypisywanej Polakom, w tragedii zydowskiej z czasow Drugiej Wojny Swiatowej.  

8 marzec 2005

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Wybór bieżącej prasy izraelskiej
luty 18, 2007
tłumacz
Papież do bankierów
luty 5, 2005
Jasiek z Toronto
Lewica w obronie Jaruzelskiego
maj 16, 2005
PAP
Prawo do życia, prawo do śmierci
maj 23, 2006
PAP
Balcerowicz i gospodarka
listopad 29, 2002
Artur Łoboda
Jednosc wszystkich Polakow na calym swiecie
wrzesień 22, 2008
Elzbieta Gawlas Toronto
o pisaniu
grudzień 22, 2006
o
3 V Chicago
maj 6, 2008
z.kolowany
Korzysci z inwestycji zagranicznych i stymulacji rozwojowych. Koszty aneksji do UE (7)
marzec 31, 2003
Włodzimierz Bojarski
Chytry traci podwójnie
lipiec 27, 2005
Artur Łoboda
Dziennikarska zbrodnia
marzec 21, 2003
Kolejna bitwa o Polskę przegrana
listopad 28, 2006
Artur Łoboda
Polska zapłaciła pierwszą część składki unijnej
maj 5, 2004
Ministerstwo Finansów RP
"Głupia historia" - list czytelnika pisma Culture Wars w sprawie artykułu prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego
luty 23, 2007
bibula- pismo niezależne
Kulig na koszt niezaproszonych
maj 16, 2003
www.polandsecurities.com/orlen
Odsiedział 18 lat za ujawnienie planów atomowych Izraela
kwiecień 25, 2004
PAP
Przegląd internetowych angielskojęzycznych ?ródeł informacji o wojnie w Iraku
kwiecień 1, 2003
analityk
18 listopada w Warszawie, protest pielęgniarek; poparcie i udział SPPNN
listopad 11, 2003
Adam Sandauer
Wpuścili w pitowe maliny
kwiecień 28, 2005
Mirosław Naleziński
Tradycja, która przestała istnieć
październik 27, 2004
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media