|
| NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) |
|
| |
|
| Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem |
|
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu. |
|
| Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS |
|
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień. |
|
| Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" |
|
| Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski |
|
| Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas |
|
| Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania |
|
| wRealu24 |
|
| Niezależna Telewizja Marcina Roli |
|
| Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym |
|
| Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. |
|
| Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? |
|
| Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. |
|
| Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami |
|
| Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację. |
|
| 16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani |
|
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
|
|
| Hashtag COVID1984 |
|
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
|
|
| Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego |
|
| |
|
| Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID |
|
|
|
| Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter |
|
| |
|
| Strzeżcie się Obamy |
|
| Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? |
|
| Montanari: Szczepionka to wielki przekręt |
|
| Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. |
|
| Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" |
|
| Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r |
|
| Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. |
|
| Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok |
|
| |
|
| Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie |
|
| Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". |
więcej -> |
|
Niemieckie sklepy Rossmann wycofały figurkę św. Mikołaja z wyciągniętą rękę, podobno w hitlerowskim pozdrowieniu
|
|
Niemiecka sieć handlowa Rossmann wycofała ze wszystkich swoich 1200 sklepów figurki św. Mikolaja*, który miał wyciągnętą rękę na znak rzekomego salutowania "Heil Hitler". Rzecznik prasowy sieci Rossmann, Josef Lange powiedzial, że "Jesteśmy mocno zdziwieni reakcją [klientów, którzy donieśli o tej sprawie]. Wygląda na to, że [św. Mikołaj] po prostu wskazuje ręką niebo i jesteśmy zaskoczeni tym, że ktokolwiek nazwałby to jakimś salutem hitlerowskim. Mimo tego, zareagowaliśmy i cały zapas wycofaliśmy i zniszczymy".
KOMENTRZ BIBUŁY: Po pierwsze chodzi oczywiście o klowna zwanego Santa Claus, a nie o figurę świętego biskupa Mikołaja.
Po drugie, polityczna poprawność w Niemczech - jak i w całej Europie - doprowadziła, że jakikolwiek gest mogący komuś w jakikolwiek sposób dać najmniejsze skojarzenie z gestami nazistowskimi, staje się automatycznie wykluczony i potępiony. Ciekawe czy np. figurki świętych wzorowane na starych rycinach, w których święci mają uniesioną rękę, dałby takie samo skojarzenie. Na pewno tak, tak jak i figurka św. Mikołaja wskazującego zapewne na gwiazdy. Chore freudowskie umysły wszystko kojarzą na swój własny specyficzny sposób.
Przypomnijmy może co BIBUŁA pisała (kwiecień 2004) o sporze wokół innego znaku hitlerowskiego:
"Aktualizacja krytyczna dla systemu Windows" ("Critical Update for Windows") - te słowa dla kogoś kto zajmuje się bezpieczeństwem systemów komputerowych oznacza z reguły konieczność natychmiastowego załadowania specjalnego pliku i zainstalowania go w komputerze. Ostrzeżenia tego typu przekazywane przez Microsoft świadczą np. o wykryciu w systemie operacyjnym jakichś "dziur", przez które wirusy komputerowe mogą wniknąć i dokonać nieobliczalnych zniszczeń. Okazuje się, że w przypadku "Aktualizacji krytycznej numer KB833407" nie chodzi o zabezpieczenie przed wirusem komputerowym lecz o... poprawność polityczną. Firma Microsoft - światowa potęga komputerowa - robiąc ukłon w stronę środowisk żydowskich wypuściła specjalną nakładkę do programu Office 2003 likwidującą czcionki w Bookshelf Symbol 7. Spośród tysięcy różnorakich liter i symboli dostępnych w Microsoft Office, usunięto dwie czcionki z symbolami swastyki. Oficjalne wyjaśnienie jest krótkie i zalecając "aktualizację czcionki" stwierdza, że "czcionka ta zawiera niedopuszczalne symbole".
Jak na to wszystko patrzeć? Symbol swastyki kojarzy się dzisiaj niemal wyłącznie z III Rzeszą Niemiecką, a pewne wpływowe siły pragną właśnie tylko takich konotacji. Aby to osiągnąć próbuje się w tym celu zakazywać używania tego symbolu i ograniczać jego dostępność. Działaniu temu nadaje się wygląd "walki ze złem", jednak jest to tylko pozorna walka, bowiem w sumie chodzi o mitologizację symbolu. Te wszystkie zabiegi motywuje się również tym, że pewne grupy widząc ów symbol czują się urażone. Jeśli jednak będziemy usuwali symbole z naszej świadomości na tej podstawie, to należałoby usunąć wszystkie znaki i obrazki otaczające nas, bowiem dzisiaj ludzie czują się urażeni i choinkami i krzyżami i jarmułkami i symbolami państwowymi i... literami, gdyż np. pewne grupy murzyńskich rasistów w samej literze "K" widzą z jakichś powodów nieszczęścia swej przeszłości.
Eliminując symbol swastyki dotykamy trzech problemów. Pierwszy polega na tym, że wraz z jego likwidacją, likwiduje się również część historii i cały obszar współczesności. Zapomina się, że przed Niemcami hitlerowskimi swastyka była powszechnie stosowanym symbolem, np. jako oficjalny znak 45 Dywizji Piechoty Armii Amerykańskiej, której żołnierze nosili na swych mundurach naszywki z żółtą swastyką na czerwonym tle. Zapomina się, że Coca-Cola wypuszczała pamiątkowe wisiorki ze swastyką, że butelki z piwem Carlsberg były sygnowane tym znakiem, że skauci amerykańscy mieli naszywki na swych mundurkach, a masowa organizacja dziewcząt amerykańskich Girl's Club wydawała pismo o nazwie The Swastika. W Ameryce skończyło się to wszystko gdzieś około 1940 roku, w Niemczech w 1946, kiedy to zakazano używania tego symbolu w jakiejkolwiek formie. Dziś świat idzie dalej wycofywując go całkowicie z obiegu. Wraz z upływem lat następuje dalsza mitologizacja symbolu. Nie można również nie wiedzieć, że w wielu częściach świata swastyka stanowiła i stanowi nadal ważny symbol religijny i jest powszechnie używana, zatem eliminując ją w jakimś stopniu "urażamy" tamtych użytkowników.
Jak widać, problemu nie rozwiążemy tym sposobem, jednak nieuchronnie szala decyzji przechyla się na stronę silniejszego. I tu dochodzimy do drugiego problemu: komuś wyra?nie zależy na właśnie takim szczególnym traktowaniu swastyki. Ktoś czerpie ideologiczne i historyczne korzyści z tak jednoznacznego jego ujęcia. Fakt, swastyka Niemiec hitlerowskich słusznie kojarzy się z barbarzyńską ideologią i nie za wiele przypominania, że tak przywódcy niemieccy jak i zwykli, szeregowi Niemcy zachłyśnięci nazizmem i jego pogańską ideologią uważały swastykę jako symbol szczęścia, pomyślności, siły, świetlanej przyszłości. Równanie swastyki ze zbrodniczością Niemiec ma dzisiaj głęboki sens, ale przecież nie jedyne Niemcy hitlerowskie stosowały przemoc. Jakże wiele zła widział świat w przeszłości i jakże wiele symboli można z tym złem kojarzyć. Rosja sowiecka ze swoim sierpem i młotem, różnego rodzaju gwiazdki Chin, Kuby, Korei, Wietnamu. Lenin, Stalin, Pol-Pot, Mao, Che-Guevara... Wszystkie te zbrodnicze symbole i postaci cieszą się popularnością i są w szerokim użyciu. A i Gwiazda Dawida cały czas powiewa na fladze państwa Izrael, które nie przestrzegając żadnych międzynarodowych umów, w bestialski sposób po dzień dzisiejszy morduje swoich współobywateli.
Jest też i problem trzeci, bardziej ogólny: należy odseparować symbol typograficzny od samego jego użycia. Likwidację swastyki z zestawu dostępnych czcionek można przyrównać do konfiskaty ołówka, bowiem ktoś może nim napisać jakieś brzydkie słowo. Zamiast chować ołówki, lepiej pracować nad tym, by nie było klimatu do pisania brzydkich słów. Dla niektórych jest to zadanie znacznie trudniejsze, a może nawet niewykonalne i jedyne na co ich stać to zwykła chamska cenzura.
http://edition.cnn.com/2006/WORLD/europe/12/01/germany.santas.reut/index.html |
|
7 grudzień 2006
|
|
bibula
|
|
|
|
Kolaboracja Syjonistów z Nazistami
lipiec 28, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czy Hezbollah ma szanse zwycięstwa?
sierpień 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Historia kołem się toczy - po latach nadal magiel i seksafery...
grudzień 23, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
"Zwycięstwo Huseina"
maj 22, 2003
|
Kres rządu Millera bliski.
styczeń 9, 2003
Piotr Mączyński
|
Jokes?? O komentarzach do karzelka,Blerka i o M.D. ciut.
maj 18, 2007
Pacyfista.R.C.O.
|
Próba podsumowania roku 2006
grudzień 31, 2006
przesłała Elzbieta
|
NAUKA JE SEXY
kwiecień 11, 2008
Marek Jastrząb
|
Gdzie ukrywa się socjalizm(2)
wrzesień 6, 2006
Marek Olżyński
|
Życie jest Lepperem ("Życie")
marzec 18, 2004
|
BANKI WYWOݎ Z POLSKI MILIARDY ZŁOTYCH
luty 17, 2009
Dariusz Kosiur
|
Małopolskę czeka boom inwestycyjny
czerwiec 26, 2007
|
Żądają 17 tysięcy lat więzienia
styczeń 11, 2006
|
List otwarty do Premiera Rzeczpospolitej
luty 8, 2007
USOPAL
|
Sprawy płk. Chwastka ciąg dalszy.
listopad 24, 2002
PAP
|
Martwi Milczą – Śmierć Miłoszewicia
marzec 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Elektroniczna kontrola
grudzień 26, 2005
Goska
|
Pierwszy Polak zginął w Afganistanie
sierpień 15, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
|
Co z Polska?
wrzesień 21, 2006
mik4
|
Kabała Bush'a i Propaganda Na Nadchodzące Wybory
wrzesień 9, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|