ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Ataki na Glapińskiego 
18 lipiec 2022     
Obama Caves to Israel Lobby 
30 lipiec 2010      przesłał ICP
Pewnego dnia o świcie...  
11 czerwiec 2020      Artur Łoboda
Nawrót do religijności u ludzi starszych 
22 październik 2014      Artur Łoboda
Amerykanie to nie nasi bracia!  
26 styczeń 2017      Romuald Kałwa
Komentarze wokół imprezy Owsiaka 
2 sierpień 2019      Alina
Wszystko dlatego, że głupek jest ministrem 
3 październik 2016      Artur Łoboda
Czai się cenzura internetu, czyli Acta2. Cenzura TOTALNA I GLOBALNA 
21 marzec 2019      Alina
Zamordyzm? 
4 wrzesień 2020     
Kapturowe sądy XXI w 
2 sierpień 2010      Bogusław
Wszystkiego Dobrego Życzymy 
1 kwiecień 2015      www.trwanie.com
Zanim będzie za późno 
11 kwiecień 2021     
Syjonistyczny scenariusz 
16 maj 2024     
Edward Osmólski, - kto wie? 
18 luty 2011      Artur Łoboda
Obserwujmy: co teraz się wydarzy? 
26 październik 2015      Artur Łoboda
Czekając na entą mutację zjawy 
13 lipiec 2021     
Usurious capitalism and the war party in USA 
6 czerwiec 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Wokół promocji, rzekomo "pierwszego polskiego podręcznika do ekonomii kultury" 
28 styczeń 2014      Artur Łoboda
Globalizm totalitarny 1/2 
22 styczeń 2021     
Świat psychopatów 
19 styczeń 2012      Artur Łoboda

 
 

Tą wojnę przeciwko Ludzkości przygotowywano od dziesięcioleci

Od co najmniej 20 lat docierają do Nas informacje o planowanym - światowym totalitaryzmie - przygotowywanym przez najbogatszych ludzi na świecie, a więc żydów. (tych z malej litery)

Aby to udowodnić przytoczę zamieszczony na tym Portalu - w dniu 2 czerwca 2003 tekst zatytułowany "Żądza władzy".

Świętej pamięci Elżbieta Gawlas, która zamieściła ten tekst - zapomniała "zapodać" autora tego tekstu.
Ale, w obliczu współczesnych wydarzeń, możemy prześledzić drogę spiskowców, prowadzącą do dzisiejszej pseudo pandemii.


Tekst zamieszczony był pierwotnie pod adresem:
http://zaprasza.net/a_y.php?article_id=3368
 
  
Światowa finansjera jest tak żądna władzy, ze pieniądze już jej nie wystarczają.

Chce ona kontrolować wszystko i wszystkich.
Chce uzyć najnowszej technologii do kontroli Twojej każdej myśli i każdego działania, stosując w tym celu mikroczip wszczepiony pod skore.
Najpierw czip ten pojawi sie w formie obowiązkowych - dla każdego dowodów osobistych, pod pozorem zapewnienia bezpieczeństwa w walce z terroryzmem.
Potem pod pretekstem, ze Twój dowód osobisty może zostać ukradziony, czip zostanie umieszczony pod Twoją skorą.
Nie mówi się nam jednak o tym, ze te same czipy mogą być zastosowane jako urządzenia służące do kontroli umysłu.
Wydaje się to nieprawdopodobne?


Przyjrzyjmy sie ostatnim nowościom.

We wrześniu 2002 r. przedstawiono nowa kartę indentyfikacyjna (tzw. ID card), czyli dowód osobisty, który będzie musiał posiadać każdy obywatel USA (USID - United States Indntyfication:
Dowód Osobisty Stanów Zjednoczonych).
 
Plastikowa karta zawiera laserowo wydrukowane zdjęcie jej posiadacza z urządzeniem identyfikującym kartę za pomocą fal fal radiowych, ulokowanym na fotografii w miejscu czoła.
Karta posiada także pasek pamięci, zawierającej 20 megabajtów zapisanej informacji, w tym odciski palców, zapis zeskanowanej tęczówki oka i całej twarzy, charakterystykę pracy serca i sekwencje DNA.


Od jesieni 2004 r. osoby odwiedzające USA będą musiały posiadać w swoich paszportach mikroczipowa kartę indentyfikacyjną, zawierającą dane biometryczne, takie jak zeskanowana siatkówka oka i odciski palców.
Dennis Coderre, ogłosił konieczność wprowadzenia w Kanadzie dowodu osobistego, zawierającego zapis zeskanowanej tęczówki oka i odciski kciuków.


W Massachusetts Institute of Technology w Bostonie prowadzone są obecnie prace nad nową technologią , której celem jest oznaczenie wszystkich przedmiotów i produktów na świecie!
 


Każdy zakupiony produkt będzie posiadał własną mikroskopijną etykietkę elektroniczna, która będzie odczytywana przy wyjściu ze sklepu, powodując automatycznie odpisanie odpowiedniej kwoty z konta osoby kupującej bez użycia gotówki.


Komputer odczyta umieszczony w dowodzie osobistym czip współpracujący z systemem GPS (Satelitarny Globalny System Pozycyjny) i powiąże go z elektronicznym kodem na etykietce towaru, odpisując odpowiednią sumę z konta bankowego.
Technologia ta nosi ogólną nazwę identyfikacji przy użyciu fal radiowych (RFID - Radio Frequency Indentyfication).


Etykietki RFID są maleńkimi mikroczipami wielkości połowy ziarenka piasku.


Odpowiadają one na zapytania wysłane drogą radiową przez przesyłanie swojego unikatowego kodu identyfikacyjnego.


Etykiety RFID nie posiadają baterii: używają one zasilania z początkowego sygnału radiowego do transmitowania swojej odpowiedzi.


Amerykańska siec handlowa Wal-Mart i brytyjska Tesco zaczynają instalować "sprytne polki" z połączonymi siecią czytnikami RFID.


Innym nowym urządzeniem jest przedstawiony przez dwóch Brytyjczyków 28 czerwca 2002 r. prototyp "telefonu zębowego".
Jest to niewielkie urządzenie umieszczane w jednym z tylnych zębów trzonowych, które zawiera bezprzewodowy odbiornik i przyrząd, zamieniający sygnały radiowe na wibracje mechaniczne.
Wibracje te przechodzą bezpośrednio z zęba do ucha wewnętrznego jako czyste dźwięki.
Użytkownik posiadałby tez niewielkie urządzenie na zewnątrz do wyłączenia i programowania komórkowego telefonu zębowego.
10 styczeń 2022

Artur Łoboda 

  

Komentarze

  

Archiwum

Władza globalizacji - Jadwiga Staniszkis
styczeń 4, 2007
Goska
Dyskryminują rowerzystów na Zachodzie!
styczeń 13, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
SYSTEM PODATKOWY Polska potrzebuje naprawy cz.4.
październik 16, 2007
Dariusz Kosiur
Żydzi stanowią więcej niż połowę najbardziej wpływowych ludzi na świecie - stwierdza ranking pisma Vanity Fair
październik 18, 2007
Lech Maziakowski
Po referendum. Co dalej?
czerwiec 10, 2003
"Jakub Mariawicz"
Upadek Dolara
listopad 18, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
"się"
listopad 19, 2004
Mirosław Naleziński
Pomnikowy przykład podłości
listopad 14, 2006
Remigiusz Okraska
ORMOWCY – ZBOCZEŃCY
luty 1, 2009
Zygmunt Jan Prusiński
Samobojki
czerwiec 27, 2003
przesłała Elżbieta
"Silna kobieta" w USA?
wrzesień 11, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Busz aresztowany w Kanadzie za przestepstwa wojenne.
grudzień 6, 2004
Antek
Konfidentów bój ostatni
sierpień 20, 2006
Stanisław MICHALKIEWICZ
Spadek produkcji ropy naftowej
styczeń 18, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
ADHD - mali chuligani pod ochroną orzeczeń medycznych
grudzień 2, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
LISBONA = TARGOWICA
marzec 30, 2008
Inz. Jerzy Skoryna
31 proc. krajowych biznesmenów uważa, że korupcja się zmniejszyła
listopad 28, 2002
PAP
Szaron może być sądzony za zbrodnie wojenne
luty 12, 2003
PAP
Fałsz i obłuda wzięte z życia Hanny Gronkiewicz-Waltz, albo tak naprawdę Hajki Grundbaum.
sierpień 12, 2006
Zdzisław Raczkowski
Nowoczesny Kościół?
kwiecień 25, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media