ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
więcej ->

 
 

Czyżby rzeczywiście wzrost nastrojów prowojennych w USA?

Przypominam że idzie o małpę z brzytwą, tj o USA. Większość Amerykanów wierzy że w Iraku znaleziono broń masowego rażenia. Odsetek tych którzy nie potrafią wskazać Iraku na mapie jest w USA najwyższy na świecie. W tym kontekście poniższe doniesienie z ostatniej chwili pozostawiam bez komentarza

****************************************************

http://www.cbsnews.com/stories/2008/03/13/politics/politico/main3933699.shtml
Korzystne dla Republikanów zmiany w nastroju opinii publicznej w USA mogą zadecydować o wyniku wyborow prezydenckich. Wg serwisu CBS News, poparcie społeczeństwa amerykańskiego dla wojny w Iraku jest obecnie największe od września 2006 roku. Wg sondażu z końca lutego, przeprowadzonego przez Pew Research Center for the People and the Press, obecnie 53% Amerykanów wierzy że w końcu USA osiągną swoje cele w Iraku (we wrz.2007 było to 42%). Odsetek tych którzy oceniają że wojna w Iraku przebiega całkiem dobrze wzrósł od lutego 2007 z 30% do 48% obecnie.
Mc Cain jest zwolennikiem kontynuacji militarnej polityki GBW do ostatecznego zwycięstwa w Iraku, Hilary Clinton uważa że sprawy tej nie można rozwiązać militarnie i jest za elastycznym stopniowym wycofywaniem wojsk. Natomiast Barack Obama idzie najdalej, bo chce sprecyzowania daty bezwarunkowego wycofania wojsk z Iraku.
Co więcej, wg CBS 56% Amerykanów uważa że Mc Cain dobrze poradzi sobie jako głównodowodzący w przypadku poważnego kryzysu
międzynarodowego, 47% że Obama, a tylko 39% że Hilary Clinton.

**************************************************

Support For Iraq War Highest Since 2006
Americans' Feelings On War In Iraq Likely To Shape Presidential Race
Mar 13, 2008

According to late February polling conducted by the Pew Research Center for the People and the Press, 53 percent of Americans - a slim majority - now believe “the U.S. will ultimately succeed in achieving its goals” in Iraq. That figure is up from 42 percent in September 2007.
The percentage of those who believe the war in Iraq is going “very well” or “fairly well” is also up, from 30 percent in February 2007 to 48 percent today.
The uptick in public support is a promising sign for Republican candidates who have been bludgeoned over the Bush administration’s war policies. But no candidate stands to gain more than McCain.
In addition, CBS found that a clear majority of Americans were “confident” that McCain could “handle an international crisis” - 56 percent said so for McCain, 47 percent for Obama and only 39 percent for Clinton.

Podobne informacje w doniesieniach prasy rosyjskiej:
http://www.lenta.ru/news/2008/03/14/support/
Tam też odnośniki do innych artykułów na ten temat.
14 marzec 2008

tłumacz 

  

Archiwum

Czy Polak musi stać się "europejczykiem" ?
sierpień 20, 2003
Ojczyzna.pl
Zapisy w Konstytucji RP (zmiany konieczne)
kwiecień 20, 2008
Dariusz Kosiur
Michnik: instrukcja obsługi
luty 5, 2008
Rafał Ziemkiewicz
Droga do Unii
lipiec 31, 2003
Witold Filipowicz
Kombatant
luty 18, 2008
Marek Jastrząb
Lausanne Conference For One Democratic State in the whole of Palestine/Israel
czerwiec 12, 2004
Israel Shamir
Konstytucja zagłady
marzec 8, 2005
Tomasz Ja?wiński - Nowa Myśl Polska
Gówno znów wypływa na wierzch
styczeń 19, 2008
Artur Łoboda
Świat się śmieje, czyli deja wu
marzec 7, 2004
Artur Łoboda
Przed zatrzymaną rewolucją
listopad 11, 2007
Marek Olżyński
Bambusowe życie
marzec 19, 2008
Marek Jastrząb
Umowa sprzedaży akcji PZU S.A.
luty 11, 2005
Czy Hezbollah ma szanse zwycięstwa?
sierpień 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Czy to koniec obecnego systemu finansowego?
styczeń 7, 2009
Dariusz Kosiur
Miał być. SOBCZAK i SZPAK
grudzień 31, 2002
http://www.angora.pl/
Jak Przedłuża się Okupację Iraku na Korzyść Izraela?
listopad 23, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
2009.02.18. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
luty 18, 2009
tłumacz
Walka o hegemonię Izraela na Bliskim Wschodzie
marzec 13, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Piekło w "nowym" Iraku
grudzień 13, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Apel do ludzi dobrej woli w Kościele!!!
luty 9, 2003
Ksiądz katolicki
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media