ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Bolszewizm, czyli świat Orwella  
7 czerwiec 2018      Artur Łoboda
Zapytałem Ukraińca czy warto było? 
20 wrzesień 2024      Artur Łoboda
Zygmunt Jan Prusiński METAFORY ZE SNU - część piąta 
19 grudzień 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Z historii choroby Lekarki w wieku średnim /z teki Teatru ESSE/ 
22 styczeń 2014      /-/Ewa Englert-Sanakiewicz
Tego nawet w brexicie nie przewidywali 
25 grudzień 2020     
Żydowskie rządy nad Polską 
26 listopad 2021     
Lekarka, która „zaszczepiła się” na COVID i chwaliła się, że „nic się nie stało” umiera kilka miesięcy później 
17 luty 2023      Ethan Huff
Zamiast hurtem wsadzić ich do więzień 
4 marzec 2017      Artur Łoboda
Przypadki Zygmunta Jana Prusińskiego Biały blues poezji 
27 kwiecień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Nigdy nie było żadnego kowida (3)
To TLEN ZABIJA
 
13 wrzesień 2022     
Dlaczego Polaków nie cieszy "Oskar" dla filmu "Ida"? 
25 luty 2015      Artur Łoboda
Globalne oszustwo
Nowocześnie brzmi hasło „Great Reset” - a to w zasadzie stare wino w nowych butelkach.
 
11 grudzień 2020      Gerd Reuther
Baza danych CDC V-safe nie przyjmuje już nowych raportów o urazach spowodowanych szczepionką przeciwko Covid-19… dogodny moment w miarę pojawiania się nowych szczepionek 
9 wrzesień 2023     
Steve Kirsch oferuje Paulowi Offitowi 50 000 $ za przyjęcie całego harmonogramu szczepień zalecanych przez CDC  
3 lipiec 2023     
Trwa kontrolowana rozbiórka infrastruktury ŻYWNOŚCI i ENERGII… przygotuj się lub daj się zmiażdżyć 
21 lipiec 2022      Mike Adams
Filmik z innego świata: "Jak Polacy (POLKA) zmienili przyszłość człowieka na końcu świata" 
29 luty 2020      Alina
Wielka burza na zakończenie Światowych Dni Młodzieży 
31 lipiec 2016      Artur Łoboda
Szczepionka na wirusa  
1 kwiecień 2020     
Mordercy podnoszą larum  
19 maj 2015      Artur Łoboda
Pisarz Karol Zieliński pisze... serdeczny list 
21 sierpień 2020      Zygmunt Jan Prusiński

 
 

Nazistowski Manifest Syjonistów

Artykuł nieodżałowanego Profesora Pogonowskiego, zamieszczony na tym portalu w sierpniu 2003 roku.
Jak widać - nic się od tego czasu nie zmieniło.

http://zaprasza.net/a_y.php?article_id=3642


Lucy Dawidowicz, pisarka niechętna Polakom, przetłumaczyła na angielski i zredagowała prawdziwie wiernopoddańczy wobec Hitlera manifest Federacji Syjonistycznej Niemiec z 1933 roku. Manifest ten był wyznaniem wiary syjonistów ogólnie nieznanym masom żydowskim, jak również całemu światu aż do opublikowania go w Izraelu w 1963 roku. Naturalnie wiernopoddańczy manifest Federacji Syjonistycznej Niemiec znany był tym Żydom, którzy wspopracowali z rządem hitlerowskim. Kompletny tekst tego wyznania wiary jest jednym z 51 dokumentów opublikowanych przez L. Brenner'a w jego książce p.t.

"51 Documents - Zionist Collaboration With The Nazis (51 Dokumentów - Współpraca Syjonistów z Nazistami)"

Przywódcy Federacji Syjonistycznej Niemiec nie tylko zachęcali Żydów niemieckich do kolaboracji z nazistami, ale również zalecali żeby Żydzi uczyli się od hitlerowców. Syjoniści argumentowali, że asymilacja praktykowana przez Żydów w Niemczech przez ubiegłe sto lat była procesem szkodliwym tak dla Niemców, jak dla Żydów. Lekcja, której Żydzi powinni byli się nauczyć z filozofii nazistowskiej, według niemieckich przywódców syjonistycznych, powinna zawierać świadomość tego, że korzenie historyczne i rasowe grupy etnicznej są bez porównania ważniejsze niż ambicje jednostek. Różnice w tradycyjnych wartościach i przeszłości historycznej każdej z grup etnicznych powinny być uznane jako podstawa lojalności wewnątrz każdej z tych grup. Żydowski udział w kulturze niemieckiej zaszkodził tak Żydom jak i Niemcom.


21 czerwca 1933 Federacja Syjonistów Niemieckich wypowiedziała się zdecydowanie: "Emancypacja Żydów zaczęta...na początku dziewiętnastego wieku, opierała się na przeświadczeniu, że kwestia żydowska może być poprawnie rozwiązana przez zaabsorbowanie mniejszości żydowskiej przez narodowe państwo niemieckie... Pogląd ten pochodzący z rewolucji francuskiej uznawał tylko jednostki... bez poszanowania więzów krwi i historii, lub różnic w etycznych i duchowych wartościach....W ten sposób...wielu ludzi żydowskiego pochodzenia mogło zajmować wysokie stanowiska... w niemieckiej kulturze i życiu w ogóle bez tego, żeby ich pochodzenie było widoczne dla ogółu Niemców.

Syjoniści jasno postawili diagnozę, że powodem antysemityzmu był brak jasnego rozwiązania sprawy żydowskiej. Syjoniści niemieccy byli pierwszymi w historii wyrazicielami tego poglądu."


Federacja Syjonistów Niemieckich uważała, że taka odnowa życia narodowego, jaką Hitler dał Niemcom, Żydzi również powinni osiągnąć miedzy sobą. Świadomość indywidualna musi być podporządkowana świadomości narodowej wśród Żydów, jak to ma miejsce wśród Niemców od początku 1933. "Nie bronimy pozycji socjalnych i ekonomicznych straconych przez indywidualnych Żydów w Niemczech. Jesteśmy świadomi że narody, które zaprzeczają, że istnieje u nich problem żydowski, będą musiały prędzej czy później rozwiązywać ten problem."



Tak wiec Federacja Syjonistów Niemieckich głosiła, że hitleryzm jest falą przyszłości. Podobnie jak naziści, syjoniści niemieccy zalecali czystość rasową i ostro potępili małżeństwa mieszane "ponieważ tylko wierność i lojalność do własnego gatunku i kultury daje Żydom siłę ducha... Syjoniści byli przekonani, że uczciwa lojalność Żydów do nazistowskich Niemiec musi być oparta na ich własnej świadomości i tożsamości etnicznej"


Zgodnie z poleceniami nazistów, Syjoniści zalecali emigrację Żydów do Palestyny, potępili zagraniczny bojkot i krytycyzm Niemiec; przewidywali harmonijną przyszłość Żydów i Niemców na podstawie wspólnoty interesów; Syjoniści niemieccy poparli rasistowskie przemówienie Hitlera z 17go maja 1933.


Dziś, kiedy prowadzona jest oszczercza kampania o rzekomej współpracy Polaków z hitlerowcami, warto zdać sobie sprawę z kompromitującej postawy Federacji Syjonistów Niemieckich sformułowanej już w 1933 roku.
30 styczeń 2018

Iwo Cyprian Pogonowski  

  

Komentarze

  

Archiwum

Europejska abrakadabra
kwiecień 10, 2003
Andrzej Kumor
I maja 2004
maj 1, 2004
Eliza
Czy po 12 latach mamy sprawiedliwy ład społeczny ? (znawca 2)
sierpień 18, 2002
PAP
Trochę historii
sierpień 1, 2003
Wojciech Wlazlinski
Polskie mięso armatnie
wrzesień 15, 2006
Tomasz Trzaska
Na wschdniej granicy będzie niemiecki żołnierz nas pilnował!
marzec 29, 2003
Jędrzej Bielecki z Brukseli
Udział Polonii w referendum
maj 2, 2003
przesłała Elżbieta
Trzynastego nawet w grudniu jest wiosna
maj 18, 2006
Stanisław Michalkiewicz
A niech to piorun strzeli!
kwiecień 13, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Fundacja Sorosa dyskryminowana w Rosji
lipiec 30, 2002
PAP
Stanęliśmy przed kolejną ważną próbą. list otwarty do Edwarda Moskala - Prezesa Kongresu Polonii Amerykańskiej
luty 28, 2003
Artur Łoboda
STRACH  pomyśleć...
styczeń 24, 2008
Bolesław Szenicer
Walka z kretami i potentatami
listopad 17, 2003
Nasz Dziennik
Pomroczność pomarańczowa
styczeń 16, 2005
A comment to the 4-th Conference “Dialogue of Civilizations” at Rhodes, Sept. 27-30, 2006
październik 16, 2006
Marek Glogoczowski
Dziela niedokonczone!
wrzesień 15, 2008
mik
Kosze dla Krakowa po 2500 złotych za sztukę
lipiec 30, 2004
www.krakow.pl
Upiorna błazenada żony błazna
luty 10, 2006
PAP
Syjonistyczna pyskówka nad grobami ofiar
maj 5, 2005
PAP
Sowińska chce zabronić seksu 17-latkom
marzec 25, 2008
Artur Łoboda
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media