ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków  
 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
więcej ->

 
 

UE jako całość nie uzna Kosowa. Polska - tak


Minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski złożył wniosek do rządu o uznanie niepodległości Kosowa.

Szef dyplomacji Radosław Sikorski poinformował w poniedziałek, że złożył wniosek do rządu o uznanie niepodległości Kosowa przez Polskę i liczy na podjęcie decyzji już we wtorek.

"Złożyłem wniosek o uznanie niepodległości Kosowa, tak jak zrobiła to większość państw członkowskich UE" - powiedział Sikorski dziennikarzom w Brukseli, precyzując, że wniosek będzie przedmiotem wtorkowych obrad rządu.


"Mam wrażenie, że Rada Ministrów skłania się ku uznaniu niepodległości Kosowa na posiedzeniu rządu w dniu jutrzejszym" - dodał szef polskiej dyplomacji. Minister wypowiadał się po zakończeniu posiedzenia szefów dyplomacji "27" poświęconego niedzielnej deklaracji niepodległości Kosowa, zamieszkanej w 90 proc. przez Albańczyków dotychczas serbskiej prowincji, od 1999 roku administrowanej przez ONZ.

UE nie uznała Kosowa jako całość. W przyjętej deklaracji szefowie dyplomacji państw UE zgodzili się, że "każdy kraj sam zdecyduje, w zgodzie ze swoją narodową praktyką i swoimi zasadami prawa, o swych relacjach z Kosowem".

Większość państw UE ogłosiła w poniedziałek uznanie bąd? zamiar uznania w niedalekiej przyszłości nowego europejskiego państwa - Kosowa, które w niedzielę ogłosiło oderwanie się od Serbii.

W sumie dziennikarze PAP policzyli w Brukseli, że już w poniedziałek co najmniej 18 państw UE uznało lub zapowiedziało rychłe uznanie Kosowa. Są to: Francja, Wielka Brytania, Włochy, Niemcy, Polska, Austria, Finlandia, Dania, Belgia, Bułgaria, Holandia, Luksemburg, Słowenia, Szwecja, Węgry, Irlandia, Litwa, Łotwa, Estonia.

UE nie uzna jednak Kosowa jako całość. Nie jest to możliwe ze względu na istniejące podziały, a poza tym nie leży w kompetencjach Wspólnoty.

Po wielogodzinnym spotkaniu szefów dyplomacji "27" na temat Kosowa słoweńskie przewodnictwo ogłosiło wspólne stanowisko: "Każdy kraj sam zdecyduje, w zgodzie ze swoją narodową praktyką i swoimi zasadami prawa, o swych relacjach z Kosowem".

Pierwsza z uznaniem Kosowa była Francja, a potem kolejne duże kraje UE: Wielka Brytania, Włochy oraz Niemcy, które zapowiedziały, że formalnie uznają Kosowo w środę. Następnie deklaracje o zamiarze uznania Kosowa posypały się z ust kolejnych szefów dyplomacji, w tym Radosława Sikorskiego.

"Złożyłem wniosek o uznanie niepodległości Kosowa, tak jak zrobiła to większość państw członkowskich UE" - powiedział Sikorski dziennikarzom, dodając, że "Rada Ministrów skłania się ku uznaniu niepodległości Kosowa na posiedzeniu rządu w dniu jutrzejszym".

Nikogo nie zaskoczyło, że cztery kraje zapowiedziały, że tego nie uczynią: Cypr, Hiszpania, Słowacja i Rumunia.

Cypr obawia się, że zostanie to wykorzystane jako precedens przez Republikę Turecką Cypru Północnego, jak dotychczas uznawaną jedynie przez Ankarę. Hiszpania ma problemy z separatyzmem baskijskim i jest w dodatku w okresie przedwyborczym. Słowacja i Rumunia - ze względu na żądania mniejszości węgierskiej w tych krajach.

"Nigdy nie uznamy niepodległości Kosowa, która jest zamachem na integralność terytorialną Serbii" - oświadczyła w Brukseli szefowa cypryjskiej dyplomacji Erato Kozaku-Markullis.

Mimo ewidentnych podziałów w UE w sprawie Kosowa, zamieszkanej w 90 proc. przez Albańczyków dotychczas serbskiej prowincji, od 1999 roku administrowanej przez ONZ, słoweńskie przewodnictwo jako sukces ogłosiło wypracowane przez UE wspólne stanowisko.

"Muszę przyznać, że rozpoczynaliśmy dzisiejsze spotkanie w dość pesymistycznej atmosferze. Niektórzy mówili, że UE nie uda się dojść do wspólnego stanowiska. Udało się jednak kolejny raz zdać test z jedności" - powiedział szef słoweńskiej dyplomacji Dimitrij Rupel.

W przyjętej w poniedziałek deklaracji szefowie dyplomacji państw UE zgodzili się, że przypadek Kosowa nie stanowi precedensu dla innych regionów świata. Przypomnieli też, że cały region, w tym Kosowo, ma europejską perspektywę w UE, apelując do Komisji Europejskiej o zaproponowanie konkretnych środków gospodarczych i politycznych, które zbliżą region do Unii.

Przypomnieli też o zobowiązaniu UE do zapewnienia stabilności w regionie i w Kosowie, czemu ma służyć unijna misja policyjna- prawna, która w ciągu 120 dni przejmie od ONZ odpowiedzialność za nadzór administracji w Kosowie.

UE już w grudniu na szczycie stwierdziła, że status quo w Kosowie jest nie do utrzymania i zdecydowała wówczas o wysłaniu misji.

¬ródło informacji: INTERIA.PL/PAP

Komentarz

Niektórzy raczą twierdzić, że używam wulgarnych słów.
Dam im po raz pierwszy ku temu pretekst i powiem dosadnie:
kurwa mać !
dlaczego taki gnój - agent i zdrajca ma czelność nazywać siebie "Polska"?!

Uważam, że każdy naród ma prawo do samostanowienia.
Nie jestem dobrze zorientowany w sytuacji - w Kosowie. Obecna sytuacja wymaga bardzo poważnej analizy i odczekania wielu miesięcy na decyzję.

Jednak bardzo dokładnie widzę - że cała ta awantura jest elementem walki z Rosją.
Amerykańscy zbrodniarze już szykują się do przejęcia rosyjskich bogactw naturalnych.
I tylko skończony głupiec tego nie widzi!
Rakiety w Polsce i osłabienie naturalnych sojuszników Rosji - w tym momencie Serbii - jest elementem taktyki zimnowojennej,
Tak samo - jak w czasie wojny amerykańskim bogatym Żydom nie przeszkadzało mordowanie tego narodu przez Nazistów.....
Dziś - nie przeszkadza im pojawienie się w Europie państwa muzułmańskiego.
Mają bowiem nadzieję, że Bałkany staną się znów ogniskiem zapalnym i pretekstem do kolejnej wojny.
Jeżeli się temu nie sprzeciwimy to w 2015 roku będziemy mieli wojnę na naszych ziemiach.
Popatrzcie na krwawiący Irak. Nas to będzie czekać!
Saddam Husein był kiedyś sojusznikiem Amerykanów.
18 luty 2008

Artur Łoboda 

  

Archiwum

Głupi, bierny ale wierny"
listopad 29, 2006
za PAP
Prawo do życia, prawo do śmierci
maj 23, 2006
PAP
Cała Polska kocha górników
grudzień 4, 2006
Remigiusz Okraska
Co straciliśmy?
Co jeszcze stracimy?

grudzień 10, 2002
Artur Łoboda
Patriotyzm
lipiec 12, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
Prowokacja była głośna, wyjaśnienie ciche
listopad 7, 2004
Artur Łoboda
Przypomnienie
lipiec 20, 2006
Artur Łoboda
Szyici jednoczą się w Iraku ale wojna domowa nadal tam trwa
kwiecień 4, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
"Polska agresja" i "modelowanie od nowa" Bliskiego Wschodu
listopad 4, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Szachowanie PRL-em
styczeń 13, 2006
Marek Olżyński
I jest cacy
lipiec 4, 2003
Alina
Kryzys finansowy (???????) zjadł połowę zysków wypracowanych dla nas przez fundusze emerytalne w ciągu dziewięciu lat
styczeń 3, 2009
onet.pl , Gazeta Wyborcza
"Bardziej swobodnie"
kwiecień 27, 2003
zaprasza.net
PiS: Pitera chwali Hitlera
wrzesień 18, 2007
Jakim prawem. SOBCZAK i SZPAK
luty 5, 2003
http://angora.pl/
List inz. Jerzego Skoryny
grudzień 19, 2007
...
NY Times: Dershowitz v. Finkelstein
kwiecień 13, 2007
przysłał ICP
Dlaczego Polacy nie znają historii Świata?
maj 23, 2008
Artur Łoboda
Mój wróg – moje państwo
marzec 24, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
Komu przeszkadzają Prasłowiańscy Bogowie
grudzień 15, 2005
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media