|
| Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki |
|
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
|
|
| Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi |
|
| Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. |
|
| Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
| Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
|
| Szczepionka do zabijania Ludzi |
|
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
|
|
| Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 |
|
| |
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19” |
|
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
|
|
| Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca |
|
|
|
| Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana |
|
| Patologia w środowisku medycznym |
|
| Kto zmasakrował ludność Buczy? |
|
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. |
|
| Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? |
|
| Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. |
|
| Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji |
|
| O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji |
|
| wRealu24 |
|
| Niezależna Telewizja Marcina Roli |
|
| Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID |
|
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.
„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. |
|
| Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne |
|
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?
|
|
| Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu |
|
| |
|
| Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID |
|
| Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. |
|
| TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! |
|
| David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid |
|
| Strzeżcie się Obamy |
|
| Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? |
|
| Wezwanie do przebudzenia |
|
| Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem |
więcej -> |
|
Cisza informacyjna w sprawie lokalizacji amerykańskich rakiet na polskim terytorium
|
|

Już od dłuższego czasu, toczą się konfrontacje wokół amerykańskiego projektu tarczy antyrakietowej. Zarówno pomiędzy władzami i obywatelami, oraz rządami poszczególnych państw i UE. Unia, ze swej strony przeciwna jest projektowi tarczy, podobnie jak czeskie i polskie społeczeństwo. Z tym wyjątkiem, że Czesi dyskutują ze swoimi władzami, minister obrony Vlasta Parkanova oraz wiceminister spraw zagranicznych Tomas Pojar rozmawiają z ludnością Brdy, w której ma być postawiona stacja radarowa. Odpowiadają na wszystkie pytania czeskiej społeczności. Informacje odnośnie całego systemu amerykańskiej tarczy antyrakietowej można uzyskać na stronie czeskiego ministerstwa obrony www.army.cz (jeśli wybierzemy język angileski, trzeba wybrać link “features”, następnie “information campagion to the missile defence” , kolejny krok to “Anty – missile defence”, pó?niej już jest wszystko w języku czeskim, “prostresky protiraketove obrane”, a dalej mam już szczegółowe informacje, dla ludzi znających czeski język. Jeśli wybierzemy link “technicke aspekty”, możemy się dowiedzieć wielu szczegółów o zasięgu rakiet, całym systemie ich działania itp., można też sobie ściągnąć informacje odnoście działania rakiet i radarów itp.). Poniżej zaprezentowane zdjęcie przedstawia transportowany do Czech radar.
Natomiast na stronach polskiego ministerstwa nie można się za wiele dowiedzieć. W Polsce trwają spory, gdzie w ogóle maja być postawione silosy z rakietami. Czy w Rędzikowie, będąca dzielnicą Słupska, czy Zgierze Pomorskie, czy Debrzno koło Człuchowa. I tak ani prezydent Koszalina Mirosław Mikietyński, choć z PiS, nie życzy sobie,w Zgierzu Pomorskim ani w Rędzikowe silosów atomowych, które mogły by doprowadzić do skażenia okolicznych wód. Podobnie wojewoda zachodniopomorski też z PiS, Robert Kuprowicz, nie znając tematu ani pojęcia “tarczy antyrakietowej”, nie chce umieszczenia silosów w zachodniopomorskim województwie.
Jak podawał 12 -y numer “Polskiej Gazety” i Irlandii, co niektóre władze samorządowe w Polsce oferują posiadaczom prywatnych posesji budowanie schronów przeciw atomowych, lub posiadłości wbudowane w latach 50 –tych, mogą odnawiać już istniejące, wybudowane za czasów rządów KC PZPR, środki na te cele oraz elementy schronów są dostępne ze środków ministerialnych oraz magazynów wojskowych.
Istnieje jeszcze sprawa referendum, które gwarantuje nam konstytucja wg art. 125. jednak chyba sprawa została już przesadzona w Waszyngtonie. O czym możemy dowiedzieć się z nr 14 -go “Polskiej Gazety” w Irlandii oraz czeskiego portalu www.blisty.cz
I tak minister obrony Radek Sikorski umył piłatowym zwyczajem ręce, prezydent robi co chce i jego rząd. Ameryka mówi nam co robić, ludzie nie wiedzą co się dzieje, a biznesmeni zacierają ręce licząc zyski, z kolejnej ewentualnej wojny w Iranie.
|
|
21 kwiecień 2007
|
|
pnlp
|
|
|
|
Mięśniak kontra pedały
wrzesień 26, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Świadek koronny
listopad 15, 2004
Artur Łoboda
|
Hej kto Polak na bagnety
kwiecień 12, 2006
Publikacja wolnej prasy polskiej
|
MAŁA ENCYKLOPEDIA PIENIˇDZA
styczeń 26, 2009
encyklopedysta
|
Któraż to Dalila obcięła Samsonowi brodę pozbawiając go mocy?
czerwiec 27, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Świat się śmieje, czyli deja wu
marzec 7, 2004
Artur Łoboda
|
Amerykańskie życie na niby
listopad 9, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Józef Piłsudski
Wzajemna lojalność i zaufanie obywateli
grudzień 10, 2002
zaprasza.net
|
Polacy maltretowali irackich wię?niów?
maj 28, 2004
IAR
|
Winy i grzechy
lipiec 18, 2003
Krzysztof Szymański
|
Niemieckie sklepy Rossmann wycofały figurkę św. Mikołaja z wyciągniętą rękę, podobno w hitlerowskim pozdrowieniu
grudzień 7, 2006
bibula
|
Wykluczenia Polaków w Polsce chcą żydowscy rasiści!
listopad 17, 2007
Grażyna
|
Pani Europa w rozkroku
maj 14, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Nosił wilk...
marzec 18, 2008
jednodniówka narodowa
|
Dalsza wyżka cen paliwa?
grudzień 1, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Osioł trojański Ameryki w Europie doceniony...
lipiec 23, 2004
piśmienny
|
"Polacy nie chcą pracy" - kolejna manipulacja
lipiec 13, 2004
|
Kogo unikać niczym komuny
październik 1, 2005
amen
|
Koniec Dominacji Świata przez USA?
sierpień 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"NIE POKÓJ WAM PRZYNOSZĘ ALE MIECZ"
listopad 13, 2003
Marek Głogoczowski
|
więcej -> |
|