|
| Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? |
|
| Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? |
|
| Nazwisko Horban na mapie świata |
|
| |
|
| Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo |
|
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę. |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| "Górale to męczą konie" |
|
| Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. |
|
| whatreallyhappened.com |
|
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/
99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. |
|
| Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. |
|
| |
|
| Atak pistapo w Gdańsku |
|
| Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r. |
|
| Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego |
|
| Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią |
|
| Niezależna witryna Alexa Jones'a |
|
| Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji |
|
| Na wzór hitlerowski |
|
| Eksterminacja starszych osób w Niemczech. |
|
| Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW |
|
|
|
| Na straży wolności: Goldman Sachs |
|
| Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. |
|
| Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki |
|
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? |
|
| wRealu24 |
|
| Niezależna Telewizja Marcina Roli |
|
| Młodzież izraelska w Polsce |
|
| Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. |
|
| Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków |
|
| „Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. |
|
| Przedsiębiorstwo holokaust |
|
| Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem |
|
| Montanari: Szczepionka to wielki przekręt |
|
| Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. |
|
| Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy |
|
| Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy. |
więcej -> |
|
Rzeczypospolitej Polskiej 1939!
|
|
9 listopada 1939! Czaso pismo "The Patriot" London.
Wlasciwie nie ma rzeczywistych dowodow, ze rzad Sowiecki Boszewizmu lub tez rzad rozluznil konroli zydowskiej. Nie ulega watpliwosci, ze tez uwolnil sie od kontroli zydowskiej. Nie ulega watpliwosci, ze niepotrzebnie dzialacze zostali zlikwidowani przez Stalina, dazacego uporczywie do osiagniecia najwyzszej wladzy. Nic wiec dziwnego, ze w trakcie rywalizacji o wladze, w czasie, kiedy wszystkie czolowe stanowiska bylej Carskiej Rosji Slowianskiej byly obsadzone przez zydow, to niektorzy z nich padli ofiara w procesie eliminacji.
Wypadki w Polsce w roku 1939 przydadek tlumaczenia wyraznie wskazuja na medoty pracy Komiternu poza granicami bylej Rosji. Nalezace do Rzeczypospolitej Polskiej Kresy Wchodnie i obywateli Polski zostali skomunizowane pod kontrola zydowskich komisarzy,"Bolszewicy Trockisci" kiedy to wlasciciele majatkow albo zostali zabici albo maszerowali do Zwiazku Radzieckiego jako niewolnicy "Polacy Slowianie" a majatki ich skonfiskowano, natomiast wszelka inna wlasnosc i przesiebiorstwa przyjelo panstwo Zwiazku Sowieckiego.
W tym czasie zydowska prasa w Ameryce glosila, ze bolszewicka napasc na polskie terytorium (w roku 1939)byla podyktowana zabezbieczeniem Zydow przed losem, jaki ich wspolwyznawcow w III Rzeszy Germanii, lecz jednoczesnie ta sama prasa zydowska calkowicie milczy na temat losem, jakiego wtedy doznali Chrzescijanie Polacy Slowianie!
W niespelna miesiac oswiadczenia Molotowa (ma zone Zydowke), ze Zwiazek Sowiecki nie ingeruje w sprawy innych krajow, okazalo sie bezczelnym klamstwem zydowskim. Jezeli miedzynarodowy komunizm potrafilby kiedykolwiek zniszczyc calkowicie cywilizacje, to moznaby przypuscic, ze w takim wypadku moglo wylonic sie forma rzady swiatowego w rekach kilku ludzi majace poglady Leona Trockiego, co nie byloby komunizmem dzisiaj do osiegniecia tego celu.
"Karol Marks urodzil sie...w srodowisku kulturalnej i zamoznej rodziny zydowskiej, o zywych z dawnych tradycjach rabinnistycznych. Marks byl wlasnie typowym "burzujem", w najgorszym markistowskim tego slowa znaczeniu...Jest pasozytem spolecznym...zawsze zyl z pracy cudzej...otrzymal regularnie wysoka pensje od milionera Engelsa /ktory mial fabryki tekstyle w Niemczech i Angli, a w Londynie zajmowal sie az dwa duze mieszkanie"/ zonaty byl z ksiazniczka Westfalii.
"Dzisiejsi trockisci...tez przynaleza do bogatej burzuazji i takie wielu z nich ma jakies dziwne zwiazki z kultem satanicznym, z tajnymi stowarzyszeniami i z masoneria".
"Leon Trocki to pseudonim Leiva Bronstein, syna bogatego i kulturalnego Zyda niemieckiego...Za Trockim stal ukryty Parvus, Zyd rosyjski Izreal Lazarewicz, Gephand, Helphand, fanatyczny zwolennik marksistowskiej rewolucji permanentnej...doswiadczony i praktyczny geszefciarz na wielka skale miedzynarodowa...W latach 1914-1919 Parvus byl glownie posrednikiem miedzy rzadem niemieckim a grupa "zawodowych rewolucjonistow", glownie trockistow, ktorzy zrobili rewolucje w Rosji Carskiej na rozkaz rzadu niemieckiego i sfinansowana przez Niemcow.
Legenda zydowska natomiast jest, ze Stalin byl antysemita; Stalin mordowal trockistow, a ze trockistami sa prawie wylacznie Zydzi, stad tez kazdego Zyda w Rosji posadzal o trockizm. Ale Stalin sam tez byl podobnie Zydem, tylko nie "askenazi" jak Trocki i trockisci, lecz "safardim", a oni sie strasznie nienawidza miedzy soba. Dajacy dowod Stalinowscy Zydzi "safardim" PRL, zwalczajac politycznie Trockistow "askanazi" Zydow. Partia ta jest Czwarta Miedzynarodowka Trockistow KOR "Solidarnosc" i NSZZ "Solidarnosc"! Sekcja rewolucyjna Liga Robotnicza Polski! Robotnicy Polacy przystepujcie do jej szeregow! Obalenie rzadu PRL i Zwiazku Radzieckiego!
Slowianie Rosji nie byli tworcami Bolszewizmu Trockistowskiego. Polacy Slowianie godni obywatele Rzeczypospolitej Polskiej. Nie byli tworcami IV Miedzynarodowka Trockistow KOR "Solidarnosc" i NSZZ "Solidarnosc"! I partia Czwarta Miedzynarodowka Trockistow. Rewolucja Liga Robotnicza Polski.
|
|
25 wrzesień 2006
|
|
Bogdan Historia Slowian Polski
|
|
|
|
Szesnaście zasad państwa normalnego
luty 3, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
|
Kwaśniewski obiecuje że uzupełni wykształcenie
czerwiec 26, 2002
PAP
|
Irak, Izrael i przedwyborcze slogany w USA
marzec 3, 2004
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Głupizm"
marzec 31, 2006
Artur Łoboda
|
Trzech śmieci
czerwiec 28, 2008
(ls)
|
Samobojki
czerwiec 27, 2003
przesłała Elżbieta
|
Czy już wkrótce międzynarodowe listy gończe za Polskim Przezydentem, Premierem, Prokuratorem Generalnym...
czerwiec 9, 2007
tłumacz
|
Ladies, Gentlemen & Others
wrzesień 8, 2007
Kolas Bregnon
|
Wiara naszych Dziadów
sierpień 15, 2008
Artur Łoboda
|
Walka w sieci
luty 2, 2004
szkodnik
|
Uwaga: Wazna informacja o "polskich" mediach!!!!
marzec 28, 2006
Przedruk
|
Dzień "długich noży" po wojnie w Libanie?
sierpień 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Polskę niszczą Żydzi czy rodzime śmiecie?
listopad 24, 2007
PAP
|
Ratowanie stoczni
marzec 28, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
POLSKA - UNIA 2
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
"Raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę"
czyli likwidacja senatu
kwiecień 4, 2003
Adam Zieliński
|
Wniosek USA do ONZ: wprowadzić powszechny zakaz negowania Holokaustu!
styczeń 24, 2007
bibula- pismo niezależne
|
13 grudnia 2002
Ogłoszono rozszerzenie Unii Europejskiej
grudzień 14, 2002
PAP
|
Ciągną ludzie do Kaczyńskich
listopad 16, 2005
PAP
|
"Pochwała głupoty" według profesora Friedricha Augusta Hayeka
sierpień 31, 2004
Marak Głogoczowski
|
więcej -> |
|