ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia 
Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Bankructwo Ukrainy 
 
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
więcej ->

 
 

Trują i niszczą

Naukowcy i prawnicy przestrzegają przed skutkami działalności amerykańskiego koncernu Smithfield Foods


Bezpieczeństwo żywnościowe w Polsce jest zagrożone - twierdzą amerykańscy naukowcy. Winnymi tego stanu rzeczy są - łamiące wszelkie normy ekologiczne - gigantyczne koncerny produkujące żywność na masową skalę. Olbrzymie fermy i tuczarnie niszczą indywidualne gospodarstwa rolne, do niedawna oazy produkcji dobrej, zdrowej żywności. Straty spowodowane w wyniku ich działalności w środowisku naturalnym są niepowetowane.
W próbkach ziemi pobranej w Więckowicach, gdzie hoduje świnie amerykański Smithfield Foods, poznańscy profesorzy z Akademii Rolniczej wykryli niebezpieczne dla zdrowia i życia człowieka bakterie salmonelli.
Przed kilkoma laty w Polsce zaczęła się gwałtowna inwazja zachodnich koncernów zajmujących się przemysłowym tuczem świń, zmuszonych poprzez zaostrzone regulacje prawne do opuszczenia takich krajów, jak USA czy Kanada. Ciesząc się bezkarnością, przy aprobacie władz samorządowych giganty rozpoczęły przejmowanie polskich przedsiębiorstw. Rozpoczął się wykup na masową skalę. Przoduje w tym amerykański koncern Smithfield Foods.
Amerykańscy naukowcy i prawnicy, którzy przybyli wczoraj do Poznania na specjalną konferencję, alarmują: działalność Smithfield Foods w Polsce stanowi duże zagrożenie dla zdrowia i życia mieszkańców terenów, na których lokuje swoje tuczarnie.
Problemy ze zdrowiem, poważne choroby czy nawet zgony - to tylko niektóre z licznych przypadków dolegliwości, z jakimi mogą borykać się mieszkańcy miejscowości, w których amerykański koncern, zajmujący się hodowlą świń na masową skalę, umieścił swoje farmy. Przykładem może być urocza letniskowa miejscowość Więckowice pod Poznaniem, gmina Dopiewo, gdzie Smithfield Foods rozpoczął produkcję pod płaszczykiem przejętego przez siebie przedsiębiorstwa "Animex Wielkopolska". O problemach mieszkańców Więckowic, którzy od wielu miesięcy muszą borykać się: z odorem unoszącym się nad ich miejscowością, zasłabnięciami i chorobami dzieci oraz ściekami odprowadzanymi do jeziora z pryzmy gnoju należącej do zakładów Smithfield, informowaliśmy już wielokrotnie. Obawy miejscowych samorządowców potwierdziły badania naukowców z poznańskiej Akademii Rolniczej. - Wysoka emisja amoniaku w gminie Dopiewo nie jest obojętna dla środowiska. Silne jego koncentracje i stała podwyższona zawartość w powietrzu mogą prowadzić do powstawania chorób układu oddechowego. Ponadto przemienia on hemoglobinę krwi w hematynę alkaliczną, co może przyczyniać się do niedotlenienia tkanek oraz silnych podrażnień centralnego układu nerwowego u ludzi - twierdzi dr inż. Edward Wieland z Instytutu Inżynierii Rolniczej w poznańskiej Akademii Rolniczej.
Zespół wybitnych fachowców z AR w Poznaniu na czele z prof. Aleksandrą Sawicką z Katedry Mikrobiologii oraz dr. Edwardem Wielandem prowadził dokładne badania próbek gleby pobranych w okolicach farmy "Animeksu" w Więckowicach. Opracowany przez nich raport nie zostawia złudzeń. "(...) W obu glebach, zarówno z parku, jak i pola uprawnego, stwierdzono obecność chorobotwórczych dla człowieka bakterii z rodzaju Salmonella i Clostridium perfingens (...). Wszystkie wymienione bakterie należą do patogenów bakteryjnych produkujących silne toksyny i powodujących gro?ne choroby przewodu pokarmowego bąd? zakażenia przyranne, a dostając się z gleby, a z niej na rośliny, mogą stanowić duże zagrożenie dla życia ludzi i zwierząt (...)" - czytamy w dokumencie opracowanym przez poznańskich naukowców.
Analogiczne zjawiska, jak te w podpoznańskich Więckowicach, oprócz zatrucia środowiska naturalnego, odnotowano już w tych amerykańskich rolniczych rejonach, w których od lat działa Smithfield Foods.
- Chów przemysłowy prowadzony przez Smithfield Foods wpłynął na znaczne pogorszenie warunków życia na obszarach wiejskich w Stanach Zjednoczonych. Całe powiaty są nękane przez przyprawiający o mdłości smród pochodzący z zakładów, a w szczególności ze spryskanych gnojowicą pól. Niektórzy z mieszkańców, głównie starsi ludzie mają problemy z oddychaniem. Przechowywanie gnojowicy powoduje wydzielanie się takich związków, jak amoniak czy siarkowodór powodujące różne choroby u dzieci - twierdzi prof. Robert. F. Kennedy Jr z Rady Ochrony Zasobów Naturalnych USA.
Jednak - zdaniem amerykańskich naukowców i prawników, którzy przybyli do Poznania, by wziąć udział w specjalnej międzynarodowej konferencji poświęconej zagrożeniom wiążącym się z inwazją koncernów-molochów - problemów jest znacznie więcej. Obok zagrożeń dla zdrowia i życia mieszkańców pojawia się bowiem zjawisko niszczenia indywidualnych gospodarstw rolnych.
- Doprowadzono już w Polsce, w wyniku działań grupy "biznesmenów" związanych z wielkimi koncernami i hipermarketami, do tego, że całe bezpieczeństwo żywnościowe w Polsce jest zagrożone. Zagrożone likwidacją są polskie indywidualne gospodarstwa rolne, do niedawna oazy produkcji dobrej zdrowej żywności, które mają nieszczęście znajdować się w pobliżu gigantycznych koncernów, do niedawna polskich firm przejętych przez Smithfield Foods - powiedział "Naszemu Dziennikowi" Tom Garret, szef Amerykańskiego Stowarzyszenia Gospodarstw Rodzinnych. Przed kilkoma laty w Polsce zaczęła się gwałtowna inwazja zachodnich koncernów zajmujących się przemysłowym tuczem bydła wieprzowego zmuszonych zaostrzonymi regulacjami prawnymi do opuszczenia takich krajów, jak USA czy Kanada. Ciesząc się bezkarnością i "bezinteresowną" aprobatą polskich władz, rozpoczęły przejmowanie polskich przedsiębiorstw. Rozpoczął się wykup na masową skalę. Przoduje w tym właśnie Smithfield Foods.
- Gdyby przestrzegać wszystkich regulacji prawnych, Smithfield Foods nie byłby w stanie produkować taniej niż rodzimi rolnicy polscy czy amerykańscy, wtedy ten koncern straciłby podstawę istnienia. Jednak lobbing korporacji robi swoje. SF ignoruje lokalne przepisy. Prawo w Polsce zaczyna być dostosowywane do potrzeb korporacji, mówi się o likwidacji małych rze?ni, wprowadza się zakaz mieszania pasz przez indywidualnych rolników etc. - przypomina prof. Robert F. Kennedy Jr.
Do największych firm Smithfield Foods w Polsce należą m.in. wielkopolskie zakłady "Animex" oraz działająca w województwie zachodniopomorskim spółka "Prima-Farms", zajmująca się tuczem świń, prawdopodobnie również tych modyfikowanych genetycznie. Jak twierdzą Amerykanie, co najmniej 11 tys. loch typu Pig Improvement Company sprowadzonych z Wielkiej Brytanii znajduje się obecnie w byłym pegeerze koło Czaplinka i Żeńsku. Firma ta planuje jeszcze sprowadzenie dodatkowych 15 tys. macior z zadaniem rocznej produkcji 500 tys. świń, które będą trafiać do zakładu "Agryf" w Szczecinie. Podobna sytuacja panuje również w województwie warmińsko-mazurskim, gdzie przejęty przez Smithfield Foods - "Animex" przekształca stare pegeery we Wronkach Wielkich i Kozakach koło Gołdapi oraz w miejscowości Wyrand koło Olsztyna. Wiadomo już, że olbrzymie ilości świń przetrzymuje Smithfield Foods w Radkiejmach, Bychowie koło Korsz i Kolniszkach. Te firmy jednak są dopiero w fazie wczesnego rozwoju i już firma planuje "produkcję na tym terenie na poziomie 250 tys. sztuk dostarczanych do własnych zakładów "Mazury" w Ełku.
- Obawiam się, że w wyniku działalności takich korporacji, jak Smithfield Foods w Polsce może powtórzyć się sytuacja rodem ze Stanów Zjednoczonych, a konkretnie Północnej Karoliny, gdzie jeszcze 15 lat temu było 27,5 tys. niezależnych farmerów hodujących świnie. Teraz nie ma żadnego, a całą produkcję zdominował Smithfield Foods. Nie powtórzcie błędu Ameryki - mówi prof. Robert F. Kennedy.
Byłoby rzeczą niewybaczalną, gdyby taki piękny kraj, jak Polska, z pięknymi krajobrazami, zdrowym, czystym środowiskiem naturalnym i życzliwymi, dobrymi lud?mi stał się ofiarą grupy bezwzględnych przemysłowców i korporacji - wtóruje mu Tom Garret.
23 lipiec 2003

Wojciech Wybranowski, Poznań 

  

Archiwum

Czy atak z 11 września 2001 był prowokacją?
sierpień 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Teoria spisku
grudzień 4, 2007
Marek Olżyński
Przez żonę obciął sobie penisa
listopad 5, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
Czy Madoff kradł dla dobra Izraela?
marzec 17, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
Jestem pewny że Miller nie poda się do dymisji
kwiecień 27, 2004
J. Rzeszewski
Cimoszewicz: popełniłem błąd
lipiec 30, 2005
pap
Analogy
kwiecień 2, 2007
przysłał ICP
Nowa Strategia Izraela
styczeń 11, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Ciekawostka
kwiecień 25, 2005
zaprasza.net
Cała prawda jest "naked"
październik 11, 2008
Art
Huwbejbini XXI wieku
luty 7, 2003
zaprasza.net
Negocjacje koalicyjne- powtórka z rozrywki
styczeń 13, 2006
Adam Sandauer
PO jedynym ratunkiem dla bagna polskiego
kwiecień 23, 2005
Przygotowanie do polowania na prokuraturę, CBA, służby i paru chłopców z PiS...
kwiecień 1, 2008
tłumacz
Podłość drukowana
kwiecień 15, 2008
Sądzi, choć kradła
luty 19, 2003
Wojciech Tołyż http://www.se.com.pl/iso/
HISTORIA W IMADLE POSTĘPU
grudzień 15, 2004
DARIUSZ RATAJCZAK
Jak Wprost ocenialo Polakow.
sierpień 11, 2007
Przedruk z Naszego Dziennika
Erozja wszystkiego
wrzesień 25, 2003
Ewa Polak-Pałkiewicz
Sierpień Miesiącem Gro?nej Władzy Busha
sierpień 10, 2007
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media