ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Brytyjski dziennikarz, który zaatakował tenisistę nr 1 na świecie Novaka Djokovica za brak szczepień, zmarł nagle podczas Australian Open 
4 luty 2024     
Do budzących się z amoku umysłowego Polaków 
16 luty 2012      Artur Łoboda
Obama i wojna niesprawiedliwa w Iraku 
11 grudzień 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Kulturowe oszustwo XX wieku 1. Pseudofeministki  
28 lipiec 2014      Artur Łoboda
Kalifornia wstrzymuje szczepienia przeciwko COVID z serii Moderna związane z „nietypowo wysoką liczbą” działań niepożądanych 
19 styczeń 2021      Obserwator
Nazizm medyczny 
9 styczeń 2021      Rudolph Bauer
Wskaźniki urodzeń w ciągu ostatniego roku na Tajwanie spadły o 23% po ślepym posłuszeństwie wobec szczepionek przeciw kowidowi 
5 lipiec 2022      Ethan Huff
Myślicie, że Trzaskowski jest taki zły? 
15 czerwiec 2020      Artur Łoboda
"Dowody uznania poza sceną" 
18 grudzień 2017      MrHollyroller
Bezprawie Trzeciej RP (2) 
7 marzec 2019      Artur Łoboda
Zygmunt Jan Prusiński ZBUDZISZ WE MNIE ROZKWIT DŹWIĘKÓW - część pierwsza 
17 czerwiec 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Co politycy mieli naprawdę na myśli? 
14 kwiecień 2016      Artur Łoboda
Nie bylo holokaustu ? 
25 styczeń 2011      Goska
Pisudczyki robią przewrót 
2 styczeń 2016      Artur Łoboda
Czy Rotschildowie sponsorowali Hitlera? 
15 październik 2013      Artur Łoboda
Po zamachach w Paryżu 
15 listopad 2015      Artur Łoboda
Nacjonalizm 
23 czerwiec 2018     
Co wydarzy się w najbliższej przyszłości. Możliwe scenariusze 
25 październik 2014      www.polskawalczaca.com
Dzieci w służbie dżihadu 
9 wrzesień 2014      www.polskawalczaca.com
Masoni w Brukseli 
16 październik 2010      Źródło: Gazeta Wyborcza

 
 

Eurocontrol

Rzekomym dymem z Islandii zakryli prawde o prawdziwym powodzie wstrzymania lotow nad Europa i USA.

Od pol roku gazety trabia, ze ponad 1500 samolotow nadaje sie do natychmiastowej naprawy. Przy okazji odmowy pasazerow wejscia na poklad samolotu egipskich linii w Paryzu z powodu powyrywanych krzesel i rozlatujacego sie ogumienia, znowu gazety zajely sie w zeszlym tygodniu latajacym taborem. Juz w 1990 roku pisaly gazety, ze dla obslugi mechanicznej jest niewygodą zakazanie palenia papierosow w samolotach. Dym papierosowy zostawial zolty slad na poszyciu samolotu, jezeli powstala jakakolwiek szczelina podczas lotu, to bylo ja widac. Mechnik na lotnisku obchodzil samolot i widzial natychmiast zolty slad, co wskazywalo na szczeline, ktora natychmiast zaspawal. Ten nawyk znawcy, mechanicy mieli od poczatku powstania samolotu. Po zakazie palenia papierosow nalezalo samolot skanowac po kazdym locie. Nikt nigdy jednak tego nie wymagal - ani rzady, ani ubezpieczenia.
Katastofa samolotu Prezydenta Kaczynskiego uzmyslowila wszystkim, ze jego samolot mial 40 lat i ze w zeszlym roku przeszedl kapitalny remont. To dobrze, ze byl to samolot rosyjski - gniotsja nie łamiotsja. Wszystkie rosyjskie urzadzenia techniczne sa z tego znane. Samoloty amerykanskie czy francuskie nie sa tak dlugo zywotne, a do tego teraz kazde Kongo czy Tongo je posiada nie majac pojecia o eksploatacji i potrzebach. Kazdy przewoznik chce eksploatowc samot jak najdluzej bez zbednych kosztow, byleby rzad sie zgodzil, a to jest tylko kwestia ceny. Mamy wiec w powietrzu latajace trumny, na ktore zezlil sie wreszcie Eurocontrol - Bezpieczenstwo Lotow i uziemil wszystkie samoloty, ktore trzeba poddac kontroli.

Krolowa Brytyjska chce uzyczyc swojej floty do rozladowania lotnisk w Anglii. Jej flota jest na pewno sprawna. Belgia natomiast pozwolila latac tylko pustym samolotom. Naprawa nie bedzie latwa w kazdym kraju, bo nie ma takich mozliwosci wszedzie i czesci. Czesc rzadow da sie pewnie znowu przekupic, a czesc nie wie zupelnie o co chodzi. Ciekawe tylko, czy ubezpieczenie bedzie dzialalo w takich przypadkach ?

http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,7786872,Zdesperowani_przewoznicy_domagaja_sie_otwarcia_przestrzeni.html

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Czesc-lotnisk-w-Europie-zostaje-otwartych,wid,12185582,wiadomosc.html

Dymu nikt nigdzie nie widzi !
19 kwiecień 2010

Goska 

  

Komentarze

  

Archiwum

Co pokażą Serbowie? Czy możemy pomóc ewentualnej partyzantce?
luty 20, 2008
marduk
Skala mikro i skala makro
lipiec 25, 2008
Artur Łoboda
W USA ostre kary dla skorumpowanych prezesów
lipiec 30, 2002
IAR
"Wewnętrzne przekonanie" psycho - Tuska
marzec 10, 2008
Artur Łoboda
Współpraca zagraniczna Krakowa - kurtuazja i konkrety
styczeń 22, 2008
krakow.pl
Kołodko zostaje
Miller też

grudzień 19, 2002
Adam Zieliński
Komunikat z posiedzenia Rady Polityki Pieniężnej
czerwiec 26, 2002
PAP
Powrot
październik 28, 2005
przeslala Elzbieta
Grzech zaniechania
styczeń 14, 2007
Bogusław
Czy Polacy to idioci?
maj 4, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Sztuka - antysztuka
lipiec 31, 2003
Andrzej Kumor
Tragedia wojny i powojnia
kwiecień 4, 2003
Waldemar Moszkowski
Gdzie jest deomokracja pelna ! a gdzie jej nie ma!
listopad 25, 2007
kruzoe2
Dlaczego media podtrzymują zawiść?
styczeń 1, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Antypolonizm żydowski to nic nowego...(4)
lipiec 7, 2003
Mirosław J. Wiechowski
Bankowcy mają wątpliwości...
sierpień 5, 2002
B. Tomaszkiewicz, A. Morawiecka - Puls Biznesu
"Zdrowa" zachodnia żywność
październik 8, 2003
Zgodnie ze stanowiskiem Kościoła, ale czy zgodnie z prawdą?
kwiecień 16, 2003
Adam
Co z Brakiem, mężem Picassa?
czerwiec 18, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Ósmy grzech główny
kwiecień 28, 2003
rozmowa kontrolowana
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media